www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 14/10/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 4de Provinciale B

    speeldag 1

    periode 1

    woensdag 29/08/2018

    19:00Maccabi-

    Olympic Pirates D-B

    2-3
    .sGravenw.-Schilde B-

    Alberta Schilde

    2-3
    .

    Ranst B

    -Brothers United5-0
    .Kessel United-

    Schoten

    1-3
    .Antwerpen Noord-

    K Boechoutse VV

    3-4
    20:15Ternesse B-

    Emblem

    1-5
    20:30Mortsel OG B-

    City Pirates B

    1-2

    donderdag 01/11/2018

    14:30Oelegem-Hove Sp.-

    vrij: Tub.Borgerhout

    speeldag 2

    periode 1

    zaterdag 01/09/2018

    19:30

    K Boechoutse VV

    -Oelegem4-1
    20:00Emblem-

    Ranst B

    3-4

    zondag 02/09/2018

    15:00Tub.Borgerhout-City Pirates B0-0
    .

    Schoten

    -Ternesse B4-2
    .Hove Sp.-

    sGravenw.-Schilde B

    1-3
    .Brothers United-

    Maccabi

    1-6
    .

    Kessel United

    -Antwerpen Noord2-1
    .

    Alberta Schilde

    -Mortsel OG B3-1

    vrij: Olympic Pirates D-B

    speeldag 3

    periode 1

    woensdag 05/09/2018

    18:45Tub.Borgerhout-

    Kessel United

    0-3
    .

    Alberta Schilde

    -Maccabi2-1
    .

    Hove Sp.

    -Ranst B4-1
    20:00

    K Boechoutse VV

    -Ternesse B3-1

    donderdag 06/09/2018

    20:00Olympic Pirates D-B-

    Mortsel OG B

    0-1

    donderdag 01/11/2018

    14:30Brothers United-sGravenw.-Schilde B-
    .Schoten-Antwerpen Noord-

    zondag 23/12/2018

    00:00Emblem-Oelegem-

    vrij: City Pirates B

    speeldag 4

    periode 1

    zaterdag 08/09/2018

    19:30Ternesse B-

    Kessel United

    1-7
    .Mortsel OG B-Brothers United2-2

    zondag 09/09/2018

    15:00sGravenw.-Schilde B-

    Emblem

    1-5
    .City Pirates B-Olympic Pirates D-B1-1
    .

    Oelegem

    -Schoten4-1
    .

    Ranst B

    -K Boechoutse VV1-0
    .Maccabi-

    Hove Sp.

    0-2
    .Antwerpen Noord-

    Tub.Borgerhout

    1-3

    vrij: Alberta Schilde

    speeldag 5

    periode 1

    zaterdag 15/09/2018

    19:30K Boechoutse VV-

    sGravenw.-Schilde B

    0-3

    zondag 16/09/2018

    15:00Kessel United-Oelegem1-1
    .

    Antwerpen Noord

    -Ternesse B8-6
    .Alberta Schilde-City Pirates B2-2
    .Hove Sp.-

    Mortsel OG B

    2-4
    .Emblem-Maccabi1-1
    .

    Schoten

    -Ranst B3-0
    .Tub.Borgerhout-Olympic Pirates D-B1-1

    vrij: Brothers United

    speeldag 6

    periode 1

    zaterdag 22/09/2018

    19:30Mortsel OG B-

    Emblem

    3-4
    .Ternesse B-

    Tub.Borgerhout

    2-5
    .sGravenw.-Schilde B-Schoten1-1
    20:00

    Olympic Pirates D-B

    -Alberta Schilde7-1

    zondag 23/09/2018

    15:00

    City Pirates B

    -Brothers United5-1
    .

    Oelegem

    -Antwerpen Noord7-4
    .Ranst B-

    Kessel United

    1-5
    .

    Maccabi

    -K Boechoutse VV3-1

    vrij: Hove Sp.

    speeldag 7

    periode 1

    zaterdag 29/09/2018

    19:30

    Ternesse B

    -Oelegem2-1
    .K Boechoutse VV-Mortsel OG B1-1

    zondag 30/09/2018

    15:00

    Tub.Borgerhout

    -Alberta Schilde2-1
    .

    Kessel United

    -sGravenw.-Schilde B1-0
    .

    Antwerpen Noord

    -Ranst B1-0
    .Brothers United-

    Olympic Pirates D-B

    1-5
    .

    Hove Sp.

    -City Pirates B4-0
    .Schoten-

    Maccabi

    0-2

    vrij: Emblem

    speeldag 8

    periode 1

    zaterdag 06/10/2018

    19:30

    sGravenw.-Schilde B

    -Antwerpen Noord4-1
    20:00Olympic Pirates D-B-

    Hove Sp.

    1-4

    zondag 07/10/2018

    15:00

    City Pirates B

    -Emblem6-2
    .

    Alberta Schilde

    -Brothers United6-0
    .Oelegem-

    Tub.Borgerhout

    2-3
    .Ranst B-

    Ternesse B

    2-3
    .

    Maccabi

    -Kessel United2-0
    .

    Mortsel OG B

    -Schoten2-1

    vrij: K Boechoutse VV

    speeldag 9

    periode 1

    zaterdag 13/10/2018

    19:30

    K Boechoutse VV

    -City Pirates B3-1

    zondag 14/10/2018

    15:00

    Kessel United

    -Mortsel OG B4-1
    .Ternesse B-

    sGravenw.-Schilde B

    0-1
    .

    Oelegem

    -Ranst B7-1
    .Hove Sp.-Alberta Schilde2-2
    .Emblem-

    Olympic Pirates D-B

    1-3
    .Tub.Borgerhout-Brothers United-ST
    15:30Antwerpen Noord-

    Maccabi

    0-2

    vrij: Schoten

    speeldag 10

    periode 1

    zaterdag 20/10/2018

    19:30Mortsel OG B-Antwerpen Noord-
    20:00Olympic Pirates D-B-K Boechoutse VV-

    zondag 21/10/2018

    15:00Alberta Schilde-Emblem-
    .Brothers United-Hove Sp.-
    .Ranst B-Tub.Borgerhout-
    .Maccabi-Ternesse B-
    .City Pirates B-Schoten-

    zondag 03/03/2019

    00:00sGravenw.-Schilde B-Oelegem-

    vrij: Kessel United

    speeldag 11

    periode 1

    zaterdag 27/10/2018

    19:30K Boechoutse VV-Alberta Schilde-

    zondag 28/10/2018

    15:00Kessel United-City Pirates B-
    .Ternesse B-Mortsel OG B-
    .Oelegem-Maccabi-
    .Ranst B-sGravenw.-Schilde B-
    .Emblem-Brothers United-
    .Schoten-Olympic Pirates D-B-
    .Tub.Borgerhout-Hove Sp.-

    vrij: Antwerpen Noord

    speeldag 12

    periode 2

    zaterdag 03/11/2018

    19:30sGravenw.-Schilde B-Tub.Borgerhout-
    20:00Olympic Pirates D-B-Kessel United-

    zondag 04/11/2018

    14:30City Pirates B-Antwerpen Noord-
    .Alberta Schilde-Schoten-
    .Brothers United-K Boechoutse VV-
    .Hove Sp.-Emblem-
    .Maccabi-Ranst B-
    .Mortsel OG B-Oelegem-

    vrij: Ternesse B

    speeldag 13

    periode 2

    zaterdag 10/11/2018

    14:30Ranst B-Mortsel OG B-
    19:30sGravenw.-Schilde B-Maccabi-
    .K Boechoutse VV-Hove Sp.-

    zondag 11/11/2018

    14:30Kessel United-Alberta Schilde-
    .Antwerpen Noord-Olympic Pirates D-B-
    .Ternesse B-City Pirates B-
    .Schoten-Brothers United-
    .Tub.Borgerhout-Emblem-

    vrij: Oelegem

    speeldag 14

    periode 2

    zaterdag 17/11/2018

    20:00Olympic Pirates D-B-Ternesse B-

    zondag 18/11/2018

    14:30City Pirates B-Oelegem-
    .Alberta Schilde-Antwerpen Noord-
    .Brothers United-Kessel United-
    .Hove Sp.-Schoten-
    .Emblem-K Boechoutse VV-
    .Maccabi-Tub.Borgerhout-
    .Mortsel OG B-sGravenw.-Schilde B-

    vrij: Ranst B

    speeldag 15

    periode 2

    zondag 25/11/2018

    00:00Kessel United-Hove Sp.-
    .Antwerpen Noord-Brothers United-
    .Ternesse B-Alberta Schilde-
    .Oelegem-Olympic Pirates D-B-
    .Ranst B-City Pirates B-
    .Maccabi-Mortsel OG B-
    .Schoten-Emblem-
    .Tub.Borgerhout-K Boechoutse VV-

    vrij: sGravenw.-Schilde B

    speeldag 16

    periode 2

    zondag 02/12/2018

    00:00City Pirates B-sGravenw.-Schilde B-
    .Olympic Pirates D-B-Ranst B-
    .Alberta Schilde-Oelegem-
    .Brothers United-Ternesse B-
    .Hove Sp.-Antwerpen Noord-
    .Emblem-Kessel United-
    .K Boechoutse VV-Schoten-
    .Mortsel OG B-Tub.Borgerhout-

    vrij: Maccabi

    speeldag 17

    periode 2

    zondag 09/12/2018

    00:00Kessel United-K Boechoutse VV-
    .Antwerpen Noord-Emblem-
    .Ternesse B-Hove Sp.-
    .Oelegem-Brothers United-
    .Ranst B-Alberta Schilde-
    .sGravenw.-Schilde B-Olympic Pirates D-B-
    .Maccabi-City Pirates B-
    .Tub.Borgerhout-Schoten-

    vrij: Mortsel OG B

    speeldag 18

    periode 2

    zondag 16/12/2018

    00:00City Pirates B-Mortsel OG B-
    .Olympic Pirates D-B-Maccabi-
    .Alberta Schilde-sGravenw.-Schilde B-
    .Brothers United-Ranst B-
    .Hove Sp.-Oelegem-
    .Emblem-Ternesse B-
    .K Boechoutse VV-Antwerpen Noord-
    .Schoten-Kessel United-

    vrij: Tub.Borgerhout

    speeldag 19

    periode 2

    zondag 06/01/2019

    00:00Kessel United-Tub.Borgerhout-
    .Antwerpen Noord-Schoten-
    .Ternesse B-K Boechoutse VV-
    .Oelegem-Emblem-
    .Ranst B-Hove Sp.-
    .sGravenw.-Schilde B-Brothers United-
    .Maccabi-Alberta Schilde-
    .Mortsel OG B-Olympic Pirates D-B-

    vrij: City Pirates B

    speeldag 20

    periode 2

    zondag 13/01/2019

    00:00Antwerpen Noord-Kessel United-
    .Mortsel OG B-Alberta Schilde-
    .Maccabi-Brothers United-
    .sGravenw.-Schilde B-Hove Sp.-
    .Ranst B-Emblem-
    .Oelegem-K Boechoutse VV-
    .Ternesse B-Schoten-
    .City Pirates B-Tub.Borgerhout-

    vrij: Olympic Pirates D-B

    speeldag 21

    periode 2

    zondag 20/01/2019

    00:00Olympic Pirates D-B-City Pirates B-
    .Tub.Borgerhout-Antwerpen Noord-
    .Kessel United-Ternesse B-
    .Schoten-Oelegem-
    .K Boechoutse VV-Ranst B-
    .Emblem-sGravenw.-Schilde B-
    .Hove Sp.-Maccabi-
    .Brothers United-Mortsel OG B-

    vrij: Alberta Schilde

    speeldag 22

    periode 2

    zondag 27/01/2019

    00:00Oelegem-Kessel United-
    .Ternesse B-Antwerpen Noord-
    .City Pirates B-Alberta Schilde-
    .Mortsel OG B-Hove Sp.-
    .Maccabi-Emblem-
    .sGravenw.-Schilde B-K Boechoutse VV-
    .Ranst B-Schoten-
    .Olympic Pirates D-B-Tub.Borgerhout-

    vrij: Brothers United

    speeldag 23

    periode 2

    zondag 03/02/2019

    00:00Brothers United-City Pirates B-
    .Alberta Schilde-Olympic Pirates D-B-
    .Tub.Borgerhout-Ternesse B-
    .Antwerpen Noord-Oelegem-
    .Kessel United-Ranst B-
    .Schoten-sGravenw.-Schilde B-
    .K Boechoutse VV-Maccabi-
    .Emblem-Mortsel OG B-

    vrij: Hove Sp.

    speeldag 24

    periode 3

    zondag 10/02/2019

    00:00sGravenw.-Schilde B-Kessel United-
    .Ranst B-Antwerpen Noord-
    .Oelegem-Ternesse B-
    .Olympic Pirates D-B-Brothers United-
    .City Pirates B-Hove Sp.-
    .Mortsel OG B-K Boechoutse VV-
    .Maccabi-Schoten-
    .Alberta Schilde-Tub.Borgerhout-

    vrij: Emblem

    speeldag 25

    periode 3

    zondag 17/02/2019

    00:00Emblem-City Pirates B-
    .Hove Sp.-Olympic Pirates D-B-
    .Brothers United-Alberta Schilde-
    .Tub.Borgerhout-Oelegem-
    .Ternesse B-Ranst B-
    .Antwerpen Noord-sGravenw.-Schilde B-
    .Kessel United-Maccabi-
    .Schoten-Mortsel OG B-

    vrij: K Boechoutse VV

    speeldag 26

    periode 3

    zondag 24/02/2019

    00:00Mortsel OG B-Kessel United-
    .Maccabi-Antwerpen Noord-
    .sGravenw.-Schilde B-Ternesse B-
    .Ranst B-Oelegem-
    .Alberta Schilde-Hove Sp.-
    .Olympic Pirates D-B-Emblem-
    .City Pirates B-K Boechoutse VV-
    .Brothers United-Tub.Borgerhout-

    vrij: Schoten

    speeldag 27

    periode 3

    zondag 21/10/2018

    15:00Oelegem-sGravenw.-Schilde B-

    zondag 03/03/2019

    00:00Schoten-City Pirates B-
    .K Boechoutse VV-Olympic Pirates D-B-
    .Emblem-Alberta Schilde-
    .Hove Sp.-Brothers United-
    .Tub.Borgerhout-Ranst B-
    .Ternesse B-Maccabi-
    .Antwerpen Noord-Mortsel OG B-

    vrij: Kessel United

    speeldag 28

    periode 3

    zondag 10/03/2019

    00:00City Pirates B-Kessel United-
    .Mortsel OG B-Ternesse B-
    .Maccabi-Oelegem-
    .sGravenw.-Schilde B-Ranst B-
    .Brothers United-Emblem-
    .Alberta Schilde-K Boechoutse VV-
    .Olympic Pirates D-B-Schoten-
    .Hove Sp.-Tub.Borgerhout-

    vrij: Antwerpen Noord

    speeldag 29

    periode 3

    zondag 17/03/2019

    00:00Antwerpen Noord-City Pirates B-
    .Kessel United-Olympic Pirates D-B-
    .Schoten-Alberta Schilde-
    .K Boechoutse VV-Brothers United-
    .Emblem-Hove Sp.-
    .Tub.Borgerhout-sGravenw.-Schilde B-
    .Ranst B-Maccabi-
    .Oelegem-Mortsel OG B-

    vrij: Ternesse B

    speeldag 30

    periode 3

    zondag 24/03/2019

    00:00Alberta Schilde-Kessel United-
    .Olympic Pirates D-B-Antwerpen Noord-
    .City Pirates B-Ternesse B-
    .Mortsel OG B-Ranst B-
    .Maccabi-sGravenw.-Schilde B-
    .Hove Sp.-K Boechoutse VV-
    .Brothers United-Schoten-
    .Emblem-Tub.Borgerhout-

    vrij: Oelegem

    speeldag 31

    periode 3

    zondag 31/03/2019

    00:00Oelegem-City Pirates B-
    .Ternesse B-Olympic Pirates D-B-
    .Antwerpen Noord-Alberta Schilde-
    .Kessel United-Brothers United-
    .Schoten-Hove Sp.-
    .K Boechoutse VV-Emblem-
    .Tub.Borgerhout-Maccabi-
    .sGravenw.-Schilde B-Mortsel OG B-

    vrij: Ranst B

    speeldag 32

    periode 3

    woensdag 03/04/2019

    00:00K Boechoutse VV-Kessel United-
    .Emblem-Antwerpen Noord-
    .Hove Sp.-Ternesse B-
    .Brothers United-Oelegem-
    .Alberta Schilde-Ranst B-
    .Olympic Pirates D-B-sGravenw.-Schilde B-
    .City Pirates B-Maccabi-
    .Schoten-Tub.Borgerhout-

    vrij: Mortsel OG B

    speeldag 33

    periode 3

    zondag 07/04/2019

    00:00Hove Sp.-Kessel United-
    .Brothers United-Antwerpen Noord-
    .Alberta Schilde-Ternesse B-
    .Olympic Pirates D-B-Oelegem-
    .City Pirates B-Ranst B-
    .Mortsel OG B-Maccabi-
    .Emblem-Schoten-
    .K Boechoutse VV-Tub.Borgerhout-

    vrij: sGravenw.-Schilde B

    speeldag 34

    periode 3

    zondag 14/04/2019

    00:00sGravenw.-Schilde B-City Pirates B-
    .Ranst B-Olympic Pirates D-B-
    .Oelegem-Alberta Schilde-
    .Ternesse B-Brothers United-
    .Antwerpen Noord-Hove Sp.-
    .Kessel United-Emblem-
    .Schoten-K Boechoutse VV-
    .Tub.Borgerhout-Mortsel OG B-

    vrij: Maccabi

    Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

    9/32

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    1.Kessel United196+1424153
    2.Maccabi165+919123
    3.Olympic Pirates D-B*144+921133
    4.Tub.Borgerhout**144+414113
    5.Alberta Schilde*144+32071
    6.Hove Sp.**134+81962
    7.sGravenw.-Schilde B*134+31573
    8.K Boechoutse VV*134+21651
    9.City Pirates B*123+31751
    10.Mortsel OG B113-31682
    11.Oelegem**103+72330
    12.Emblem**103+221163
    13.Schoten**103+11361
    14.Ranst B93-111561
    15.Antwerpen Noord*62-91960
    16.Ternesse B62-1818121
    17.Brothers United***10-24530

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    4

    het aantal gemaakte goals

    5

    het aantal gemaakte goals op verplaatsing

    6

    het aantal gewonnen uitwedstrijden

    periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

    -/-

    1

    2

    3

    4

    5

    1.Kessel United9/10217+1526
    2.Maccabi9/11165+919
    3.Olympic Pirates D-B8/10154+1023
    4.Tub.Borgerhout7/10154+415
    5.Alberta Schilde8/10154+322
    6.Hove Sp.7/10144+921
    7.K Boechoutse VV8/10144+218
    8.sGravenw.-Schilde B8/11134+315
    9.City Pirates Bx8/10133+319
    10.Emblem7/10113+223
    11.Schoten7/10113+114
    12.Mortsel OG Bx9/11113-316
    13.Oelegem7/11103+723
    14.Ranst Bx9/1193-1115
    15.Antwerpen Noordx8/1072-1021
    16.Ternesse Bx9/1162-1818
    17.Brothers Unitedx6/1010-266

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
    en de ploegen met een rode x kunnen deze periode niet meer winnen

    1

    het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden

    2

    het puntentotaal

    3

    het aantal gewonnen wedstrijden

    4

    het doelpuntensaldo

    5

    het aantal gemaakte doelpunten

    periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

    -/-

    1

    2

    3

    4

    5

    1.Kessel United0/120000
    Schoten0/120000
    Hove Sp.0/110000
    City Pirates B0/110000
    Tub.Borgerhout0/110000
    Oelegem0/110000
    Emblem0/120000
    Maccabi0/110000
    Alberta Schilde0/110000
    Olympic Pirates D-B0/110000
    Ranst B0/110000
    Brothers United0/110000
    Ternesse B0/110000
    K Boechoutse VV0/120000
    sGravenw.-Schilde B0/110000
    Mortsel OG B0/110000
    Antwerpen Noord0/120000

    periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

    -/-

    1

    2

    3

    4

    5

    1.Kessel United0/100000
    Schoten0/100000
    Hove Sp.0/110000
    City Pirates B0/110000
    Tub.Borgerhout0/110000
    Oelegem0/100000
    Emblem0/100000
    Maccabi0/100000
    Alberta Schilde0/110000
    Olympic Pirates D-B0/110000
    Ranst B0/100000
    Brothers United0/110000
    Ternesse B0/100000
    K Boechoutse VV0/100000
    sGravenw.-Schilde B0/100000
    Mortsel OG B0/100000
    Antwerpen Noord0/100000