www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 29/04/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    een dag te laat, op de site
    van de kbvb daarentegen
    zijn ze erg snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 4de Provinciale B

    speeldag 1

    periode 1

    zondag 27/08/2017

    15:00Tub.Borgerhout-Oelegem2-2
    .Jong Antwerpen-

    K Boechoutse VV

    2-3
    .Maccabi-Olympic Pirates D-B0-0
    .KFC Pulle-Ranst B1-1
    .Grobbendonk-Massenhoven1-1
    .City Pirates B-

    Emblem

    0-3
    .

    Pulderbos

    -Ternesse B3-0
    .

    Alberta Schilde

    -Brothers United3-0

    speeldag 2

    periode 1

    zaterdag 02/09/2017

    20:00Olympic Pirates D-B-

    KFC Pulle

    0-2

    zondag 03/09/2017

    15:00

    Brothers United

    -Jong Antwerpen5-1
    .

    Oelegem

    -Alberta Schilde1-0
    .

    Ternesse B

    -Tub.Borgerhout2-1
    .Emblem-

    Pulderbos

    0-4
    .

    Massenhoven

    -City Pirates B3-2
    .

    Ranst B

    -Grobbendonk4-1
    .K Boechoutse VV-

    Maccabi

    0-4

    speeldag 3

    periode 1

    zaterdag 09/09/2017

    19:30

    Pulderbos

    -Massenhoven4-2

    zondag 10/09/2017

    15:00Tub.Borgerhout-Emblem2-2
    .

    Oelegem

    -Ternesse B4-1
    .Maccabi-Brothers United2-2
    .KFC Pulle-K Boechoutse VV2-2
    .

    Grobbendonk

    -Olympic Pirates D-B4-1
    .

    City Pirates B

    -Ranst B1-0
    .Alberta Schilde-Jong Antwerpen3-3

    speeldag 4

    periode 1

    zaterdag 16/09/2017

    19:30K Boechoutse VV-

    Grobbendonk

    0-3

    zondag 17/09/2017

    15:00Brothers United-

    KFC Pulle

    1-3
    .Jong Antwerpen-

    Maccabi

    0-1
    .

    Ternesse B

    -Alberta Schilde2-1
    .Emblem-

    Oelegem

    0-4
    .Massenhoven-Tub.Borgerhout2-2
    .Ranst B-

    Pulderbos

    1-6

    zaterdag 13/01/2018

    20:00Olympic Pirates D-B-City Pirates B1-1

    speeldag 5

    periode 1

    zaterdag 23/09/2017

    20:00

    Pulderbos

    -Olympic Pirates D-B3-2

    zondag 24/09/2017

    15:00

    Tub.Borgerhout

    -Ranst B2-1
    .Oelegem-

    Massenhoven

    1-2
    .Ternesse B-

    Emblem

    1-5
    .

    KFC Pulle

    -Jong Antwerpen8-2
    .

    Grobbendonk

    -Brothers United4-1
    .

    City Pirates B

    -K Boechoutse VV5-0
    .Alberta Schilde-

    Maccabi

    0-1

    speeldag 6

    periode 1

    zaterdag 30/09/2017

    19:30K Boechoutse VV-

    Pulderbos

    1-3

    zondag 01/10/2017

    15:00Brothers United-

    City Pirates B

    0-2
    .

    Jong Antwerpen

    -Grobbendonk2-1
    .

    Maccabi

    -KFC Pulle3-1
    .Emblem-Alberta Schilde2-2
    .Massenhoven-Ternesse B1-1
    .Ranst B-

    Oelegem

    1-3

    zaterdag 27/01/2018

    20:00Olympic Pirates D-B-

    Tub.Borgerhout

    2-4

    speeldag 7

    periode 1

    zaterdag 07/10/2017

    19:30Pulderbos-

    Brothers United

    3-4

    zondag 08/10/2017

    15:00

    Tub.Borgerhout

    -K Boechoutse VV4-1
    .

    Oelegem

    -Olympic Pirates D-B2-1
    .Ternesse B-Ranst B0-0
    .Emblem-

    Massenhoven

    0-2
    .

    Grobbendonk

    -Maccabi3-2
    .

    City Pirates B

    -Jong Antwerpen4-2
    .Alberta Schilde-

    KFC Pulle

    2-7

    speeldag 8

    periode 1

    zaterdag 14/10/2017

    19:30K Boechoutse VV-

    Oelegem

    2-7

    zondag 15/10/2017

    15:00

    Brothers United

    -Tub.Borgerhout3-1
    .Jong Antwerpen-

    Pulderbos

    3-4
    .Maccabi-City Pirates B0-0
    .

    KFC Pulle

    -Grobbendonk3-0
    .

    Massenhoven

    -Alberta Schilde2-1
    .

    Ranst B

    -Emblem2-0

    zaterdag 10/02/2018

    20:00

    Olympic Pirates D-B

    -Ternesse B4-3

    speeldag 9

    periode 1

    zondag 22/10/2017

    15:00Tub.Borgerhout-

    Jong Antwerpen

    0-2
    .

    Oelegem

    -Brothers United3-1
    .Ternesse B-K Boechoutse VV1-1
    .

    Emblem

    -Olympic Pirates D-B2-1
    .Massenhoven-

    Ranst B

    0-3
    .

    City Pirates B

    -KFC Pulle3-1
    .

    Pulderbos

    -Maccabi7-1
    .Alberta Schilde-

    Grobbendonk

    2-3

    speeldag 10

    periode 1

    zaterdag 28/10/2017

    19:30K Boechoutse VV-

    Emblem

    2-3
    20:00Olympic Pirates D-B-

    Massenhoven

    0-1

    zondag 29/10/2017

    15:00Brothers United-

    Ternesse B

    2-6
    .Jong Antwerpen-

    Oelegem

    1-4
    .Maccabi-

    Tub.Borgerhout

    1-3
    .

    KFC Pulle

    -Pulderbos2-1
    .Grobbendonk-

    City Pirates B

    1-2
    .Ranst B-

    Alberta Schilde

    0-1

    speeldag 11

    periode 2

    zaterdag 04/11/2017

    19:30

    Pulderbos

    -Grobbendonk3-2

    zondag 05/11/2017

    14:30Tub.Borgerhout-

    KFC Pulle

    2-7
    .Oelegem-Maccabi2-2
    .Ternesse B-Jong Antwerpen0-0
    .Emblem-Brothers United0-0
    .Massenhoven-

    K Boechoutse VV

    2-3
    .

    Ranst B

    -Olympic Pirates D-B2-0
    .

    Alberta Schilde

    -City Pirates B2-1

    speeldag 12

    periode 2

    zaterdag 11/11/2017

    19:30K Boechoutse VV-

    Ranst B

    0-7

    zondag 12/11/2017

    14:30Brothers United-

    Massenhoven

    1-5
    .Jong Antwerpen-

    Emblem

    1-3
    .

    Maccabi

    -Ternesse B2-1
    .

    KFC Pulle

    -Oelegem7-2
    .

    Grobbendonk

    -Tub.Borgerhout1-0
    .City Pirates B-

    Pulderbos

    2-3

    zaterdag 10/03/2018

    20:00

    Olympic Pirates D-B

    -Alberta Schilde6-1

    speeldag 13

    periode 2

    zondag 19/11/2017

    14:30Tub.Borgerhout-

    City Pirates B

    2-6
    .Oelegem-

    Grobbendonk

    0-3
    .Ternesse B-

    KFC Pulle

    1-2
    .

    Emblem

    -Maccabi3-0
    .Massenhoven-

    Jong Antwerpen

    0-1
    .Ranst B-

    Brothers United

    1-3
    .Alberta Schilde-

    Pulderbos

    1-3

    donderdag 12/04/2018

    20:00

    Olympic Pirates D-B

    -K Boechoutse VV3-0

    speeldag 14

    periode 2

    zaterdag 25/11/2017

    19:30

    Pulderbos

    -Tub.Borgerhout3-1

    zondag 26/11/2017

    14:30

    Alberta Schilde

    -K Boechoutse VV4-2
    .

    Brothers United

    -Olympic Pirates D-B2-1
    .

    Jong Antwerpen

    -Ranst B4-1
    .Maccabi-

    Massenhoven

    1-4
    .

    KFC Pulle

    -Emblem4-1
    .City Pirates B-Oelegem4-4
    .

    Grobbendonk

    -Ternesse B3-1

    speeldag 15

    periode 2

    zaterdag 02/12/2017

    19:30

    K Boechoutse VV

    -Brothers United2-0
    20:00

    Olympic Pirates D-B

    -Jong Antwerpen3-2

    zondag 03/12/2017

    14:30Tub.Borgerhout-Alberta Schilde3-3
    .

    Oelegem

    -Pulderbos1-0
    .Ternesse B-

    City Pirates B

    2-3
    .

    Emblem

    -Grobbendonk5-1
    .

    Massenhoven

    -KFC Pulle3-2
    .Ranst B-

    Maccabi

    1-2

    speeldag 16

    periode 2

    zaterdag 09/12/2017

    20:30Olympic Pirates D-B-

    Maccabi

    1-2

    zondag 08/04/2018

    15:00Oelegem-

    Tub.Borgerhout

    1-2
    .

    Ternesse B

    -Pulderbos4-1
    .Emblem-

    City Pirates B

    0-2
    .

    Massenhoven

    -Grobbendonk1-0
    .Ranst B-KFC Pulle1-1
    .K Boechoutse VV-

    Jong Antwerpen

    0-4
    .Brothers United-

    Alberta Schilde

    3-7

    speeldag 17

    periode 2

    zaterdag 14/04/2018

    18:00Alberta Schilde-Oelegem2-2
    19:30

    Pulderbos

    -Emblem2-1

    zondag 15/04/2018

    15:00

    Tub.Borgerhout

    -Ternesse B2-1
    .Jong Antwerpen-Brothers United3-3
    .Maccabi-K Boechoutse VV1-1
    .

    KFC Pulle

    -Olympic Pirates D-B3-1
    .City Pirates B-

    Massenhoven

    1-2
    .

    Grobbendonk

    -Ranst B2-0

    speeldag 18

    periode 2

    zaterdag 06/01/2018

    14:30Ranst B-

    City Pirates B

    1-2
    19:30K Boechoutse VV-

    KFC Pulle

    0-5
    20:00

    Olympic Pirates D-B

    -Grobbendonk3-0

    zondag 07/01/2018

    14:30Ternesse B-

    Oelegem

    0-1
    .Emblem-Tub.Borgerhout2-2
    .Massenhoven-

    Pulderbos

    1-2
    .Brothers United-Maccabi2-2
    .Jong Antwerpen-

    Alberta Schilde

    1-4

    speeldag 19

    periode 2

    zondag 17/09/2017

    15:00

    City Pirates B

    -Olympic Pirates D-B3-0

    zaterdag 13/01/2018

    19:30

    Pulderbos

    -Ranst B5-1

    zondag 14/01/2018

    14:30

    Tub.Borgerhout

    -Massenhoven2-0
    .Oelegem-

    Emblem

    1-2
    .

    Alberta Schilde

    -Ternesse B3-0
    .Maccabi-Jong Antwerpen4-4
    .

    KFC Pulle

    -Brothers United5-1
    .

    Grobbendonk

    -K Boechoutse VV4-1

    speeldag 20

    periode 2

    zaterdag 20/01/2018

    19:30K Boechoutse VV-

    City Pirates B

    0-2
    20:00Olympic Pirates D-B-

    Pulderbos

    1-4

    zondag 21/01/2018

    14:30

    Emblem

    -Ternesse B1-0
    .

    Massenhoven

    -Oelegem4-0
    .Ranst B-

    Tub.Borgerhout

    0-4
    .Brothers United-

    Grobbendonk

    1-7
    .Jong Antwerpen-

    KFC Pulle

    2-6
    .

    Maccabi

    -Alberta Schilde7-0

    speeldag 21

    periode 3

    zondag 01/10/2017

    15:00

    Tub.Borgerhout

    -Olympic Pirates D-B4-0

    zaterdag 27/01/2018

    19:30

    Pulderbos

    -K Boechoutse VV2-0

    zondag 28/01/2018

    12:30Ternesse B-

    Massenhoven

    0-4
    14:30Oelegem-

    Ranst B

    0-1
    .

    Alberta Schilde

    -Emblem3-2
    .

    KFC Pulle

    -Maccabi2-0
    .City Pirates B-

    Brothers United

    1-3
    .Grobbendonk-Jong Antwerpen3-3

    speeldag 22

    periode 3

    zaterdag 03/02/2018

    19:30K Boechoutse VV-

    Tub.Borgerhout

    2-4
    20:00

    Olympic Pirates D-B

    -Oelegem4-1

    zondag 04/02/2018

    15:00

    Massenhoven

    -Emblem5-0
    .

    Ranst B

    -Ternesse B2-1
    .Brothers United-

    Pulderbos

    2-3
    .Jong Antwerpen-

    City Pirates B

    0-5
    .Maccabi-

    Grobbendonk

    1-2
    .

    KFC Pulle

    -Alberta Schilde4-0

    speeldag 23

    periode 3

    zaterdag 14/10/2017

    19:30Ternesse B-

    Olympic Pirates D-B

    0-2

    zaterdag 10/02/2018

    20:30City Pirates B-Maccabi2-2

    zondag 11/02/2018

    15:00

    Tub.Borgerhout

    -Brothers United3-0
    .

    Oelegem

    -K Boechoutse VV1-0
    .Emblem-Ranst B1-1
    .

    Pulderbos

    -Jong Antwerpen3-2
    .

    Alberta Schilde

    -Massenhoven3-2
    .

    Grobbendonk

    -KFC Pulle1-0

    speeldag 24

    periode 3

    zaterdag 17/02/2018

    19:30K Boechoutse VV-

    Ternesse B

    0-4
    20:00

    Olympic Pirates D-B

    -Emblem5-1

    zondag 18/02/2018

    15:00Ranst B-

    Massenhoven

    2-3
    .Brothers United-Oelegem3-3
    .Jong Antwerpen-

    Tub.Borgerhout

    2-7
    .Maccabi-Pulderbos1-1
    .

    KFC Pulle

    -City Pirates B2-1
    .

    Grobbendonk

    -Alberta Schilde3-2

    speeldag 25

    periode 3

    zaterdag 24/02/2018

    19:30Pulderbos-

    KFC Pulle

    1-2

    zondag 25/02/2018

    15:00

    Tub.Borgerhout

    -Maccabi2-1
    .

    Oelegem

    -Jong Antwerpen5-0
    .Ternesse B-

    Brothers United

    3-4
    .

    Emblem

    -K Boechoutse VV3-1
    .

    Massenhoven

    -Olympic Pirates D-B4-0
    .Alberta Schilde-Ranst B1-1
    .

    City Pirates B

    -Grobbendonk3-1

    speeldag 26

    periode 3

    zaterdag 03/03/2018

    19:30K Boechoutse VV-Massenhoven1-1
    20:00

    Olympic Pirates D-B

    -Ranst B3-0

    zondag 04/03/2018

    15:00Brothers United-

    Emblem

    1-4
    .

    Jong Antwerpen

    -Ternesse B4-3
    .Maccabi-Oelegem2-2
    .KFC Pulle-

    Tub.Borgerhout

    0-3
    .

    City Pirates B

    -Alberta Schilde6-0
    .

    Grobbendonk

    -Pulderbos3-2

    speeldag 27

    periode 3

    zondag 12/11/2017

    14:30

    Alberta Schilde

    -Olympic Pirates D-B4-1

    zaterdag 10/03/2018

    19:30

    Pulderbos

    -City Pirates B5-1

    zondag 11/03/2018

    15:00Tub.Borgerhout-

    Grobbendonk

    1-4
    .Oelegem-

    KFC Pulle

    2-3
    .

    Ternesse B

    -Maccabi1-0
    .

    Emblem

    -Jong Antwerpen3-1
    .

    Massenhoven

    -Brothers United7-1
    .

    Ranst B

    -K Boechoutse VV5-0

    speeldag 28

    periode 3

    zaterdag 18/11/2017

    19:30K Boechoutse VV-

    Olympic Pirates D-B

    0-6

    zaterdag 17/03/2018

    19:30

    Pulderbos

    -Alberta Schilde6-1

    zondag 18/03/2018

    15:00Brothers United-

    Ranst B

    4-9
    .Jong Antwerpen-Massenhoven5-5
    .Maccabi-

    Emblem

    2-3
    .

    KFC Pulle

    -Ternesse B1-0
    .City Pirates B-Tub.Borgerhout0-0
    .

    Grobbendonk

    -Oelegem5-1

    speeldag 29

    periode 3

    zondag 22/04/2018

    15:00

    Olympic Pirates D-B

    -Brothers United4-2
    .Ranst B-

    Jong Antwerpen

    1-2
    .Massenhoven-

    Maccabi

    0-3
    .Emblem-

    KFC Pulle

    1-2
    .Ternesse B-

    Grobbendonk

    0-1
    .

    Oelegem

    -City Pirates B2-1
    .Tub.Borgerhout-

    Pulderbos

    1-2
    .K Boechoutse VV-Alberta Schilde1-1

    speeldag 30

    periode 3

    zondag 29/04/2018

    15:00

    Alberta Schilde

    -Tub.Borgerhout3-2
    .Pulderbos-Oelegem2-2
    .

    City Pirates B

    -Ternesse B3-0
    .

    Grobbendonk

    -Emblem1-0
    .

    KFC Pulle

    -Massenhoven2-0
    .

    Maccabi

    -Ranst B5-1
    .Jong Antwerpen-Olympic Pirates D-B1-1
    .Brothers United-

    K Boechoutse VV

    1-4

    30/30

    KFC Pulle6920
    2.Pulderbos682310
    3.Grobbendonk5900
    4.City Pirates B5307
    5.Massenhoven5300
    6.Tub.Borgerhout4800
    7.Oelegem4670
    8.Emblem4460
    9.Maccabi4000
    10.Alberta Schilde3900
    11.Olympic Pirates D-B360103
    12.Ranst B3200
    13.Jong Antwerpen28014
    14.Brothers United2607
    15.Ternesse B2207
    16.K Boechoutse VV170122

    het aantal dagen op de eerste plaats

    en het aantal dagen op de laatste plaats

    Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

    30/30

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    KFC Pulle6922+52904410
    2.xPulderbos6822+45913910
    3.xGrobbendonk5919+2268297
    4.xCity Pirates B5316+2769318
    5.xMassenhoven5316+2469348
    6.xTub.Borgerhout4814+1268367
    7.xOelegem4613+664385
    8.xEmblem4413-253307
    9.xMaccabi4010+455236
    10.xAlberta Schilde3911-1760243
    11.xOlympic Pirates D-B3611-157172
    12.xRanst B329-751274
    13.xJong Antwerpen287-3360294
    14.xBrothers United267-4656254
    15.xTernesse B226-2239222
    16.xK Boechoutse VV174-6430193

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
    en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    4

    het aantal gemaakte goals

    5

    het aantal gemaakte goals op verplaatsing

    6

    het aantal gewonnen uitwedstrijden

    periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

    10/10

    1

    2

    3

    Oelegem258+20
    2.Pulderbos248+22
    3.KFC Pulle206+15
    4.City Pirates B206+9
    5.Massenhoven185+1
    6.Grobbendonk165+3
    7.Tub.Borgerhout154+3
    8.Maccabi154-1
    9.Emblem144-3
    10.Ternesse B123-5
    11.Ranst B113-2
    12.Brothers United103-9
    13.Alberta Schilde82-6
    14.Jong Antwerpen72-15
    15.Olympic Pirates D-B51-10
    16.K Boechoutse VV51-22

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

    10/10

    1

    2

    3

    KFC Pulle258+28
    2.Pulderbos248+11
    3.City Pirates B196+10
    4.Massenhoven186+9
    5.Grobbendonk186+8
    6.Emblem175+5
    7.Alberta Schilde175-1
    8.Maccabi164+4
    9.Tub.Borgerhout144-4
    10.Olympic Pirates D-B1240
    11.Jong Antwerpen123-2
    12.Oelegem92-12
    13.Brothers United92-17
    14.Ranst B72-8
    15.K Boechoutse VV72-23
    16.Ternesse B41-8

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

    periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

    10/10

    1

    2

    3

    Grobbendonk258+11
    2.KFC Pulle248+9
    3.Pulderbos206+12
    4.Tub.Borgerhout196+13
    5.Olympic Pirates D-B196+9
    6.Massenhoven175+14
    7.City Pirates B144+8
    8.Ranst B144+3
    9.Alberta Schilde144-10
    10.Emblem134-4
    11.Oelegem123-2
    12.Maccabi92+1
    13.Jong Antwerpen92-16
    14.Brothers United72-20
    15.Ternesse B62-9
    16.K Boechoutse VV51-19

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing