voetbal Hove Sp.

www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 12/08/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    een dag te laat, op de site
    van de kbvb daarentegen
    zijn ze erg snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 4de Provinciale B

    woensdag 29/08/2018

    19:00Maccabi-Olympic Pirates D-B-
    .sGravenw.-Schilde B-Alberta Schilde-
    .Ranst B-Brothers United-
    .Oelegem-Hove Sp.-
    .Kessel United-Schoten-
    .Antwerpen Noord-K Boechoutse VV-
    .Mortsel OG B-City Pirates B-
    20:15Ternesse B-Emblem-

    0/32

    1.Kessel United0
    Schoten0
    Hove Sp.0
    City Pirates B0
    Tub.Borgerhout0
    Oelegem0
    Emblem0
    Maccabi0
    Alberta Schilde0
    Olympic Pirates D-B0
    Ranst B0
    Brothers United0
    Ternesse B0
    K Boechoutse VV0
    sGravenw.-Schilde B0
    Mortsel OG B0
    Antwerpen Noord0

    Antwerpen : 4de Provinciale B --> Hove Sp.

    periode 1

    -/-

    1.Kessel United0/100
    Schoten0/100
    Hove Sp.0/100
    City Pirates B0/100
    Tub.Borgerhout0/100
    Oelegem0/110
    Emblem0/100
    Maccabi0/110
    Alberta Schilde0/100
    Olympic Pirates D-B0/100
    Ranst B0/110
    Brothers United0/100
    Ternesse B0/110
    K Boechoutse VV0/100
    sGravenw.-Schilde B0/110
    Mortsel OG B0/110
    Antwerpen Noord0/100

    periode 2

    -/-

    1.Kessel United0/120
    Schoten0/120
    Hove Sp.0/110
    City Pirates B0/110
    Tub.Borgerhout0/110
    Oelegem0/110
    Emblem0/120
    Maccabi0/110
    Alberta Schilde0/110
    Olympic Pirates D-B0/110
    Ranst B0/110
    Brothers United0/110
    Ternesse B0/110
    K Boechoutse VV0/120
    sGravenw.-Schilde B0/110
    Mortsel OG B0/110
    Antwerpen Noord0/120

    periode 3

    -/-

    1.Kessel United0/100
    Schoten0/100
    Hove Sp.0/110
    City Pirates B0/110
    Tub.Borgerhout0/110
    Oelegem0/100
    Emblem0/100
    Maccabi0/100
    Alberta Schilde0/110
    Olympic Pirates D-B0/110
    Ranst B0/100
    Brothers United0/110
    Ternesse B0/100
    K Boechoutse VV0/100
    sGravenw.-Schilde B0/100
    Mortsel OG B0/100
    Antwerpen Noord0/100

    Oelegem

    1.Wo-29/08/1819:00Oelegem-

    Hove Sp.

    -.
    2.Za-01/09/1819:30K Boechoutse VV-Oelegem -.
    3.Wo-05/09/1819:00Emblem-Oelegem -.
    4.Zo-09/09/1815:00Oelegem-Schoten -.
    5.Zo-16/09/1815:00Kessel United-Oelegem -.
    6.Zo-23/09/1815:00Oelegem-Antwerpen Noord -.
    7.Zo-30/09/1800:00Ternesse B-Oelegem -.
    8.Zo-07/10/1800:00Oelegem-Tub.Borgerhout -.
    9.Zo-14/10/1800:00Oelegem-Ranst B -.
    10.Zo-21/10/1800:00sGravenw.-Schilde B-Oelegem -.
    11.Zo-28/10/1800:00Oelegem-Maccabi -.
    12.Zo-04/11/1800:00Mortsel OG B-Oelegem -.
    14.Zo-18/11/1800:00City Pirates B-Oelegem -.
    15.Zo-25/11/1800:00Oelegem-Olympic Pirates D-B -.
    16.Zo-02/12/1800:00Alberta Schilde-Oelegem -.
    17.Zo-09/12/1800:00Oelegem-Brothers United -.
    18.Zo-16/12/1800:00

    Hove Sp.

    -Oelegem -.
    19.Zo-06/01/1900:00Oelegem-Emblem -.
    20.Zo-13/01/1900:00Oelegem-K Boechoutse VV -.
    21.Zo-20/01/1900:00Schoten-Oelegem -.
    22.Zo-27/01/1900:00Oelegem-Kessel United -.
    23.Zo-03/02/1900:00Antwerpen Noord-Oelegem -.
    24.Zo-10/02/1900:00Oelegem-Ternesse B -.
    25.Zo-17/02/1900:00Tub.Borgerhout-Oelegem -.
    26.Zo-24/02/1900:00Ranst B-Oelegem -.
    27.Zo-03/03/1900:00Oelegem-sGravenw.-Schilde B -.
    28.Zo-10/03/1900:00Maccabi-Oelegem -.
    29.Zo-17/03/1900:00Oelegem-Mortsel OG B -.
    31.Zo-31/03/1900:00Oelegem-City Pirates B -.
    32.Wo-03/04/1900:00Brothers United-Oelegem -.
    33.Zo-07/04/1900:00Olympic Pirates D-B-Oelegem -.
    34.Zo-14/04/1900:00Oelegem-Alberta Schilde -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Hove Sp.

    1.Wo-29/08/1819:00Oelegem-

    Hove Sp.

    -.
    2.Zo-02/09/1815:00

    Hove Sp.

    -sGravenw.-Schilde B -.
    3.Wo-05/09/1819:00

    Hove Sp.

    -Ranst B -.
    4.Zo-09/09/1815:00Maccabi-

    Hove Sp.

    -.
    5.Zo-16/09/1815:00

    Hove Sp.

    -Mortsel OG B -.
    7.Zo-30/09/1800:00

    Hove Sp.

    -City Pirates B -.
    8.Zo-07/10/1800:00Olympic Pirates D-B-

    Hove Sp.

    -.
    9.Zo-14/10/1800:00

    Hove Sp.

    -Alberta Schilde -.
    10.Zo-21/10/1800:00Brothers United-

    Hove Sp.

    -.
    11.Zo-28/10/1800:00Tub.Borgerhout-

    Hove Sp.

    -.
    12.Zo-04/11/1800:00

    Hove Sp.

    -Emblem -.
    13.Zo-11/11/1800:00K Boechoutse VV-

    Hove Sp.

    -.
    14.Zo-18/11/1800:00

    Hove Sp.

    -Schoten -.
    15.Zo-25/11/1800:00Kessel United-

    Hove Sp.

    -.
    16.Zo-02/12/1800:00

    Hove Sp.

    -Antwerpen Noord -.
    17.Zo-09/12/1800:00Ternesse B-

    Hove Sp.

    -.
    18.Zo-16/12/1800:00

    Hove Sp.

    -Oelegem -.
    19.Zo-06/01/1900:00Ranst B-

    Hove Sp.

    -.
    20.Zo-13/01/1900:00sGravenw.-Schilde B-

    Hove Sp.

    -.
    21.Zo-20/01/1900:00

    Hove Sp.

    -Maccabi -.
    22.Zo-27/01/1900:00Mortsel OG B-

    Hove Sp.

    -.
    24.Zo-10/02/1900:00City Pirates B-

    Hove Sp.

    -.
    25.Zo-17/02/1900:00

    Hove Sp.

    -Olympic Pirates D-B -.
    26.Zo-24/02/1900:00Alberta Schilde-

    Hove Sp.

    -.
    27.Zo-03/03/1900:00

    Hove Sp.

    -Brothers United -.
    28.Zo-10/03/1900:00

    Hove Sp.

    -Tub.Borgerhout -.
    29.Zo-17/03/1900:00Emblem-

    Hove Sp.

    -.
    30.Zo-24/03/1900:00

    Hove Sp.

    -K Boechoutse VV -.
    31.Zo-31/03/1900:00Schoten-

    Hove Sp.

    -.
    32.Wo-03/04/1900:00

    Hove Sp.

    -Ternesse B -.
    33.Zo-07/04/1900:00

    Hove Sp.

    -Kessel United -.
    34.Zo-14/04/1900:00Antwerpen Noord-

    Hove Sp.

    -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (0/16)

    1Kessel United00:00
    .Schoten00:00
    .Hove Sp.00:00
    .City Pirates B00:00
    .Tub.Borgerhout00:00
    .Oelegem00:00
    .Emblem00:00
    .Maccabi00:00
    .Alberta Schilde00:00
    .Olympic Pirates D-B00:00
    .Ranst B00:00
    .Brothers United00:00
    .Ternesse B00:00
    .K Boechoutse VV00:00
    .sGravenw.-Schilde B00:00
    .Mortsel OG B00:00
    .Antwerpen Noord00:00

    alle wedstrijden (0/32)

    1Kessel United00:00
    .Schoten00:00
    .Hove Sp.00:00
    .City Pirates B00:00
    .Tub.Borgerhout00:00
    .Oelegem00:00
    .Emblem00:00
    .Maccabi00:00
    .Alberta Schilde00:00
    .Olympic Pirates D-B00:00
    .Ranst B00:00
    .Brothers United00:00
    .Ternesse B00:00
    .K Boechoutse VV00:00
    .sGravenw.-Schilde B00:00
    .Mortsel OG B00:00
    .Antwerpen Noord00:00

    uitwedstrijden (0/16)

    1Kessel United00:00
    .Schoten00:00
    .Hove Sp.00:00
    .City Pirates B00:00
    .Tub.Borgerhout00:00
    .Oelegem00:00
    .Emblem00:00
    .Maccabi00:00
    .Alberta Schilde00:00
    .Olympic Pirates D-B00:00
    .Ranst B00:00
    .Brothers United00:00
    .Ternesse B00:00
    .K Boechoutse VV00:00
    .sGravenw.-Schilde B00:00
    .Mortsel OG B00:00
    .Antwerpen Noord00:00