www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 20/01/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 4de Provinciale B

    zaterdag 19/01/2019

    19:30K Boechoutse VV-

    Ranst B

    0 -4
    20:00

    Olympic Pirates D-B

    -City Pirates B1-0

    zondag 20/01/2019

    14:30

    Tub.Borgerhout

    -Antwerpen Noord5 -1
    .

    Kessel United

    -Ternesse B5 -0
    .Schoten-Oelegem1-1
    .Emblem-sGravenw.-Schilde B1-1
    .

    Hove Sp.

    -Maccabi4 -0
    .Brothers United-

    Mortsel OG B

    2 -7

    zaterdag 26/01/2019

    19:30sGravenw.-Schilde B10- 6K Boechoutse VV-
    20:00Olympic Pirates D-B12- 4Tub.Borgerhout-

    zondag 27/01/2019

    14:30City Pirates B4 -5Alberta Schilde-
    .Oelegem6-8Kessel United-
    .Ternesse B0-0Antwerpen Noord-
    .Mortsel OG B4-8Hove Sp.-
    .Maccabi7 -7Emblem-
    .Ranst B1-9Schoten-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    20/32

    1.Kessel United468
    2.Hove Sp.4210
    3.Olympic Pirates D-B*419.3
    4.sGravenw.-Schilde B*348-2.(1)
    5.Oelegem337.-4(3)
    6.Maccabi324.-1(3)
    7.Schoten328
    8.K Boechoutse VV319
    9.Alberta Schilde**3154.
    10.Tub.Borgerhout*316
    11.City Pirates B*2962.
    12.Emblem254
    13.Mortsel OG B2361.
    14.Ranst B163-3.(3)
    15.Ternesse B100
    16.Brothers United103
    17.Antwerpen Noord91
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    Antwerpen : 4de Provinciale B --> Hove Sp.

    periode 1

    -/-

    Kessel United10/1024
    2.Olympic Pirates D-B10/1022
    3.Alberta Schilde10/1022
    4.Tub.Borgerhout10/1022
    5.Oelegem*10/1119
    6.sGravenw.-Schilde B*10/1119
    7.Hove Sp.10/1018
    8.City Pirates B10/1017
    9.Maccabi11/1116
    10.Schoten10/1015
    11.Emblem10/1014
    12.K Boechoutse VV10/1014
    13.Mortsel OG B*10/1112
    14.Ranst B11/119
    15.Antwerpen Noord10/109
    16.Ternesse B*10/116
    17.Brothers United10/104

    periode 2

    -/-

    1.Hove Sp.10/1128
    2.Kessel United10/1224
    3.Olympic Pirates D-B9/1123
    4.K Boechoutse VV10/1218x
    5.Schoten10/1218x
    6.sGravenw.-Schilde B7/1116
    7.City Pirates B9/1115x
    8.Maccabi8/1114x
    9.Oelegem9/1112x
    10.Alberta Schilde8/1112x
    11.Emblem10/1212x
    12.Tub.Borgerhout9/1112x
    13.Mortsel OG B9/119x
    14.Ranst B9/118x
    15.Brothers United10/117x
    16.Ternesse B9/114x
    17.Antwerpen Noord10/121x

    periode 3

    -/-

    1.Mortsel OG B1/103
    2.Maccabi1/103
    3.Oelegem1/103
    4.Kessel United0/100
    Schoten0/100
    Hove Sp.0/110
    City Pirates B0/110
    Tub.Borgerhout0/110
    Emblem0/100
    Alberta Schilde0/110
    Olympic Pirates D-B0/110
    Ranst B0/100
    Brothers United0/110
    K Boechoutse VV0/100
    Antwerpen Noord0/100
    16.sGravenw.-Schilde B2/100
    17.Ternesse B1/100

    Mortsel OG B

    1.Wo-29/08/1820:30Mortsel OG B-City Pirates B1 -20014
    2.Zo-02/09/1815:00Alberta Schilde-Mortsel OG B3 -10014
    3.Do-06/09/1820:00Olympic Pirates D-B-Mortsel OG B0 -1

    3

    312
    4.Za-08/09/1819:30Mortsel OG B-Brothers United2 -21411
    5.Zo-16/09/1815:00

    Hove Sp.

    -Mortsel OG B2 -4

    3

    77
    6.Za-22/09/1819:30Mortsel OG B-Emblem3 -40713
    7.Za-29/09/1819:30K Boechoutse VV-Mortsel OG B1 -11811
    8.Zo-07/10/1815:00Mortsel OG B-Schoten2 -1

    3

    118
    9.Zo-14/10/1815:00Kessel United-Mortsel OG B4 -101111
    10.Za-20/10/1819:30Mortsel OG B-Antwerpen Noord1 -111212
    28.Zo-28/10/1815:00Mortsel OG B-Ternesse B8 -2

    3

    159
    12.Zo-04/11/1814:30Mortsel OG B-Oelegem2 -211612
    13.Za-10/11/1814:30Ranst B-Mortsel OG B3 -201612
    14.Zo-18/11/1814:30Mortsel OG B-sGravenw.-Schilde B2 -401612
    15.Zo-25/11/1814:30Maccabi-Mortsel OG B4 -301612
    16.Za-01/12/1819:30Mortsel OG B-Tub.Borgerhout3 -311712
    18.Zo-16/12/1814:30City Pirates B-Mortsel OG B6 -301713
    19.Zo-06/01/1914:30Mortsel OG B-Olympic Pirates D-B2 -501713
    20.Za-12/01/1919:30Mortsel OG B-Alberta Schilde3 -1

    3

    2013
    21.Zo-20/01/1914:30Brothers United-Mortsel OG B2 -7

    3

    2313
    22.Zo-27/01/1914:30Mortsel OG B-

    Hove Sp.

    -.
    23.Zo-03/02/1915:00Emblem-Mortsel OG B -.
    24.Zo-10/02/1915:00Mortsel OG B-K Boechoutse VV -.
    25.Zo-17/02/1915:00Schoten-Mortsel OG B -.
    26.Zo-24/02/1900:00Mortsel OG B-Kessel United -.
    27.Zo-03/03/1900:00Antwerpen Noord-Mortsel OG B -.
    11.Zo-10/03/1900:00Ternesse B-Mortsel OG B -.
    29.Zo-17/03/1900:00Oelegem-Mortsel OG B -.
    30.Zo-24/03/1900:00Mortsel OG B-Ranst B -.
    31.Zo-31/03/1900:00sGravenw.-Schilde B-Mortsel OG B -.
    33.Zo-07/04/1900:00Mortsel OG B-Maccabi -.
    34.Zo-14/04/1900:00Tub.Borgerhout-Mortsel OG B -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Hove Sp.

    2.Zo-02/09/1815:00

    Hove Sp.

    -sGravenw.-Schilde B1 -30013
    3.Wo-05/09/1818:45

    Hove Sp.

    -Ranst B4 -1

    3

    310
    4.Zo-09/09/1815:00Maccabi-

    Hove Sp.

    0 -2

    3

    66
    5.Zo-16/09/1815:00

    Hove Sp.

    -Mortsel OG B2 -4068
    7.Zo-30/09/1815:00

    Hove Sp.

    -City Pirates B4 -0

    3

    98
    8.Za-06/10/1820:00Olympic Pirates D-B-

    Hove Sp.

    1 -4

    3

    125
    9.Zo-14/10/1815:00

    Hove Sp.

    -Alberta Schilde2 -21135
    10.Zo-21/10/1815:00Brothers United-

    Hove Sp.

    3 -5

    3

    165
    11.Zo-28/10/1815:00Tub.Borgerhout-

    Hove Sp.

    3 -10166
    1.Do-01/11/1814:30Oelegem-

    Hove Sp.

    2 -10167
    12.Zo-04/11/1814:30

    Hove Sp.

    -Emblem2 -0

    3

    197
    13.Za-10/11/1819:30K Boechoutse VV-

    Hove Sp.

    0 -3

    3

    223
    14.Zo-18/11/1814:30

    Hove Sp.

    -Schoten1 -0

    3

    253
    15.Zo-25/11/1814:30Kessel United-

    Hove Sp.

    1 -11264
    16.Zo-02/12/1814:30

    Hove Sp.

    -Antwerpen Noord7 -2

    3

    293
    17.Zo-09/12/1814:30Ternesse B-

    Hove Sp.

    1 -8

    3

    322
    18.Zo-16/12/1814:30

    Hove Sp.

    -Oelegem2 -1

    3

    352
    19.Zo-06/01/1914:30Ranst B-

    Hove Sp.

    1 -3

    3

    383
    20.Za-12/01/1919:30sGravenw.-Schilde B-

    Hove Sp.

    3 -31392
    21.Zo-20/01/1914:30

    Hove Sp.

    -Maccabi4 -0

    3

    422
    22.Zo-27/01/1914:30Mortsel OG B-

    Hove Sp.

    -.
    24.Zo-10/02/1915:00City Pirates B-

    Hove Sp.

    -.
    25.Zo-17/02/1915:00

    Hove Sp.

    -Olympic Pirates D-B -.
    26.Zo-24/02/1900:00Alberta Schilde-

    Hove Sp.

    -.
    27.Zo-03/03/1900:00

    Hove Sp.

    -Brothers United -.
    28.Zo-10/03/1900:00

    Hove Sp.

    -Tub.Borgerhout -.
    29.Zo-17/03/1900:00Emblem-

    Hove Sp.

    -.
    30.Zo-24/03/1900:00

    Hove Sp.

    -K Boechoutse VV -.
    31.Zo-31/03/1900:00Schoten-

    Hove Sp.

    -.
    32.Wo-03/04/1900:00

    Hove Sp.

    -Ternesse B -.
    33.Zo-07/04/1900:00

    Hove Sp.

    -Kessel United -.
    34.Zo-14/04/1900:00Antwerpen Noord-

    Hove Sp.

    -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (12/16)

    1Kessel United*2633:8+25
    2Maccabi2528:19+9
    3Oelegem*2439:20+19
    4Hove Sp.**2229:13+16
    5Alberta Schilde(4*)1921:9+12
    6Olympic Pirates D-B***1821:9+12
    7City Pirates B***1726:14+12
    8K Boechoutse VV**1619:190
    9Schoten***1619:9+10
    10Tub.Borgerhout**1517:19-2
    11sGravenw.-Schilde B(4*)1427:15+12
    12Mortsel OG B*1329:27+2
    13Ranst B*1015:22-7
    14Emblem***819:22-3
    15Antwerpen Noord**715:31-16
    16Ternesse B**411:40-29
    17Brothers United***313:41-28

    alle wedstrijden (20/32)

    1Kessel United4657:15+42
    2Hove Sp.4260:28+32
    3Olympic Pirates D-B*4149:19+30
    4sGravenw.-Schilde B*3445:25+20
    5Oelegem3351:34+17
    6Maccabi3240:39+1
    7Schoten3242:24+18
    8K Boechoutse VV3140:44-4
    9Alberta Schilde**3139:33+6
    10Tub.Borgerhout*3136:43-7
    11City Pirates B*2942:31+11
    12Emblem2547:48-1
    13Mortsel OG B2352:520
    14Ranst B1627:45-18
    15Ternesse B1031:83-52
    16Brothers United1027:83-56
    17Antwerpen Noord933:72-39

    uitwedstrijden (12/16)

    1Olympic Pirates D-B*2328:10+18
    2Kessel United**2024:7+17
    3Hove Sp.*2031:15+16
    4sGravenw.-Schilde B2018:10+8
    5Emblem1728:26+2
    6Schoten1623:15+8
    7Tub.Borgerhout**1619:24-5
    8K Boechoutse VV*1521:25-4
    9City Pirates B*1216:17-1
    10Alberta Schilde*1218:24-6
    11Mortsel OG B**1023:25-2
    12Oelegem**912:14-2
    13Maccabi***712:20-8
    14Brothers United714:42-28
    15Ranst B**612:23-11
    16Ternesse B*620:43-23
    17Antwerpen Noord*218:41-23