www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 14/10/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 4de Provinciale B

    zaterdag 13/10/2018

    19:30

    K Boechoutse VV

    -City Pirates B3 -1

    zondag 14/10/2018

    15:00

    Kessel United

    -Mortsel OG B4 -1
    .Ternesse B-

    sGravenw.-Schilde B

    0-1
    .

    Oelegem

    -Ranst B7 -1
    .Hove Sp.-Alberta Schilde2 -2
    .Emblem-

    Olympic Pirates D-B

    1 -3
    .Tub.Borgerhout-Brothers United - ST
    15:30Antwerpen Noord-

    Maccabi

    0-2

    zaterdag 20/10/2018

    19:30Mortsel OG B3- 0Antwerpen Noord-
    20:00Olympic Pirates D-B3- 0K Boechoutse VV-

    zondag 21/10/2018

    15:00Oelegem3 -3sGravenw.-Schilde B-
    .Alberta Schilde4-3Emblem-
    .Brothers United0-6Hove Sp.-
    .Ranst B0-6Tub.Borgerhout-
    .Maccabi6 -3Ternesse B-
    .City Pirates B6-1Schoten-
    punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

    9/32

    1.Kessel United199
    2.Maccabi16121.
    3.Olympic Pirates D-B*1494.
    4.Tub.Borgerhout**1410.-4(0)
    5.Alberta Schilde*144
    6.Hove Sp.**137
    7.sGravenw.-Schilde B*137.-1(0)
    8.K Boechoutse VV*134
    9.City Pirates B*126.3
    10.Mortsel OG B114.2
    11.Oelegem**106.-3(3)
    12.Emblem**104
    13.Schoten**104
    14.Ranst B90-2.(3)
    15.Antwerpen Noord*63
    16.Ternesse B66
    17.Brothers United***11
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    Antwerpen : 4de Provinciale B --> Ternesse B

    periode 1

    -/-

    1.Kessel United9/1021
    2.Maccabi9/1116
    3.Olympic Pirates D-B8/1015
    4.Tub.Borgerhout7/1015
    5.Alberta Schilde8/1015
    6.Hove Sp.7/1014
    7.K Boechoutse VV8/1014
    8.sGravenw.-Schilde B8/1113
    9.City Pirates B8/1013x
    10.Emblem7/1011
    11.Schoten7/1011
    12.Mortsel OG B9/1111x
    13.Oelegem7/1110
    14.Ranst B9/119x
    15.Antwerpen Noord8/107x
    16.Ternesse B9/116x
    17.Brothers United6/101x

    periode 2

    -/-

    1.Kessel United0/120
    Schoten0/120
    Hove Sp.0/110
    City Pirates B0/110
    Tub.Borgerhout0/110
    Oelegem0/110
    Emblem0/120
    Maccabi0/110
    Alberta Schilde0/110
    Olympic Pirates D-B0/110
    Ranst B0/110
    Brothers United0/110
    Ternesse B0/110
    K Boechoutse VV0/120
    sGravenw.-Schilde B0/110
    Mortsel OG B0/110
    Antwerpen Noord0/120

    periode 3

    -/-

    1.Kessel United0/100
    Schoten0/100
    Hove Sp.0/110
    City Pirates B0/110
    Tub.Borgerhout0/110
    Oelegem0/100
    Emblem0/100
    Maccabi0/100
    Alberta Schilde0/110
    Olympic Pirates D-B0/110
    Ranst B0/100
    Brothers United0/110
    Ternesse B0/100
    K Boechoutse VV0/100
    sGravenw.-Schilde B0/100
    Mortsel OG B0/100
    Antwerpen Noord0/100

    Maccabi

    1.Wo-29/08/1819:00Maccabi-Olympic Pirates D-B2 -30012
    2.Zo-02/09/1815:00Brothers United-Maccabi1 -6

    3

    36
    3.Wo-05/09/1818:45Alberta Schilde-Maccabi2 -1037
    4.Zo-09/09/1815:00Maccabi-Hove Sp.0 -20312
    5.Zo-16/09/1815:00Emblem-Maccabi1 -11413
    6.Zo-23/09/1815:00Maccabi-K Boechoutse VV3 -1

    3

    710
    7.Zo-30/09/1815:00Schoten-Maccabi0 -2

    3

    105
    8.Zo-07/10/1815:00Maccabi-Kessel United2 -0

    3

    133
    9.Zo-14/10/1815:30Antwerpen Noord-Maccabi0 -2

    3

    162
    10.Zo-21/10/1815:00Maccabi-

    Ternesse B

    -.
    11.Zo-28/10/1815:00Oelegem-Maccabi -.
    12.Zo-04/11/1814:30Maccabi-Ranst B -.
    13.Za-10/11/1819:30sGravenw.-Schilde B-Maccabi -.
    14.Zo-18/11/1814:30Maccabi-Tub.Borgerhout -.
    15.Zo-25/11/1800:00Maccabi-Mortsel OG B -.
    17.Zo-09/12/1800:00Maccabi-City Pirates B -.
    18.Zo-16/12/1800:00Olympic Pirates D-B-Maccabi -.
    19.Zo-06/01/1900:00Maccabi-Alberta Schilde -.
    20.Zo-13/01/1900:00Maccabi-Brothers United -.
    21.Zo-20/01/1900:00Hove Sp.-Maccabi -.
    22.Zo-27/01/1900:00Maccabi-Emblem -.
    23.Zo-03/02/1900:00K Boechoutse VV-Maccabi -.
    24.Zo-10/02/1900:00Maccabi-Schoten -.
    25.Zo-17/02/1900:00Kessel United-Maccabi -.
    26.Zo-24/02/1900:00Maccabi-Antwerpen Noord -.
    27.Zo-03/03/1900:00

    Ternesse B

    -Maccabi -.
    28.Zo-10/03/1900:00Maccabi-Oelegem -.
    29.Zo-17/03/1900:00Ranst B-Maccabi -.
    30.Zo-24/03/1900:00Maccabi-sGravenw.-Schilde B -.
    31.Zo-31/03/1900:00Tub.Borgerhout-Maccabi -.
    32.Wo-03/04/1900:00City Pirates B-Maccabi -.
    33.Zo-07/04/1900:00Mortsel OG B-Maccabi -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Ternesse B

    1.Wo-29/08/1820:15

    Ternesse B

    -Emblem1 -50016
    2.Zo-02/09/1815:00Schoten-

    Ternesse B

    4 -20016
    3.Wo-05/09/1820:00K Boechoutse VV-

    Ternesse B

    3 -10016
    4.Za-08/09/1819:30

    Ternesse B

    -Kessel United1 -70017-
    5.Zo-16/09/1815:00Antwerpen Noord-

    Ternesse B

    8 -60017-
    6.Za-22/09/1819:30

    Ternesse B

    -Tub.Borgerhout2 -50017-
    7.Za-29/09/1819:30

    Ternesse B

    -Oelegem2 -1

    3

    316
    8.Zo-07/10/1815:00Ranst B-

    Ternesse B

    2 -3

    3

    616
    9.Zo-14/10/1815:00

    Ternesse B

    -sGravenw.-Schilde B0 -10616
    10.Zo-21/10/1815:00Maccabi-

    Ternesse B

    -.
    11.Zo-28/10/1815:00

    Ternesse B

    -Mortsel OG B -.
    13.Zo-11/11/1814:30

    Ternesse B

    -City Pirates B -.
    14.Za-17/11/1820:00Olympic Pirates D-B-

    Ternesse B

    -.
    15.Zo-25/11/1800:00

    Ternesse B

    -Alberta Schilde -.
    16.Zo-02/12/1800:00Brothers United-

    Ternesse B

    -.
    17.Zo-09/12/1800:00

    Ternesse B

    -Hove Sp. -.
    18.Zo-16/12/1800:00Emblem-

    Ternesse B

    -.
    19.Zo-06/01/1900:00

    Ternesse B

    -K Boechoutse VV -.
    20.Zo-13/01/1900:00

    Ternesse B

    -Schoten -.
    21.Zo-20/01/1900:00Kessel United-

    Ternesse B

    -.
    22.Zo-27/01/1900:00

    Ternesse B

    -Antwerpen Noord -.
    23.Zo-03/02/1900:00Tub.Borgerhout-

    Ternesse B

    -.
    24.Zo-10/02/1900:00Oelegem-

    Ternesse B

    -.
    25.Zo-17/02/1900:00

    Ternesse B

    -Ranst B -.
    26.Zo-24/02/1900:00sGravenw.-Schilde B-

    Ternesse B

    -.
    27.Zo-03/03/1900:00

    Ternesse B

    -Maccabi -.
    28.Zo-10/03/1900:00Mortsel OG B-

    Ternesse B

    -.
    30.Zo-24/03/1900:00City Pirates B-

    Ternesse B

    -.
    31.Zo-31/03/1900:00

    Ternesse B

    -Olympic Pirates D-B -.
    32.Wo-03/04/1900:00Hove Sp.-

    Ternesse B

    -.
    33.Zo-07/04/1900:00Alberta Schilde-

    Ternesse B

    -.
    34.Zo-14/04/1900:00

    Ternesse B

    -Brothers United -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (5/16)

    1Alberta Schilde*1013:4+9
    2K Boechoutse VV1011:7+4
    3Kessel United109:6+3
    4Oelegem*920:9+11
    5City Pirates B**712:4+8
    6Hove Sp.713:10+3
    7Schoten**67:4+3
    8Ranst B*69:8+1
    9Maccabi*67:6+1
    10Antwerpen Noord613:15-2
    11Tub.Borgerhout*53:5-2
    12Mortsel OG B*48:9-1
    13sGravenw.-Schilde B*48:10-2
    14Olympic Pirates D-B**38:6+2
    15Ternesse B36:19-13
    16Emblem**15:8-3
    17Brothers United***02:11-9

    alle wedstrijden (9/32)

    1Kessel United1924:10+14
    2Maccabi1619:10+9
    3Olympic Pirates D-B*1421:12+9
    4Tub.Borgerhout**1414:10+4
    5Alberta Schilde*1420:17+3
    6Hove Sp.**1319:11+8
    7sGravenw.-Schilde B*1315:12+3
    8K Boechoutse VV*1316:14+2
    9City Pirates B*1217:14+3
    10Mortsel OG B1116:19-3
    11Oelegem**1023:16+7
    12Emblem**1021:19+2
    13Schoten**1013:12+1
    14Ranst B915:26-11
    15Antwerpen Noord*619:28-9
    16Ternesse B618:36-18
    17Brothers United***15:29-24

    uitwedstrijden (5/16)

    1Olympic Pirates D-B1113:6+7
    2Maccabi1012:4+8
    3Kessel United*915:4+11
    4Tub.Borgerhout**911:5+6
    5Emblem*916:11+5
    6sGravenw.-Schilde B*97:2+5
    7Mortsel OG B78:10-2
    8Hove Sp.***66:1+5
    9City Pirates B55:10-5
    10Schoten*46:8-2
    11Alberta Schilde*47:13-6
    12K Boechoutse VV**35:7-2
    13Ternesse B*312:17-5
    14Ranst B36:18-12
    15Oelegem**13:7-4
    16Brothers United*13:18-15
    17Antwerpen Noord**06:13-7