www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 13/06/2017

vbal4

Het voetbalseizoen 2017/2018: de nationale reeksen

betaald 1A/1B1ste amateur2de amateur3de amateur
Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

Fusietabel:

Nat: gerucht

Nat: verdwijnt

Nat: verdwijnt ???

Antw: verdwijnt

Antw: fusiegesprekken

Antw: verdwijnt

Antw: verdwijnt

Antw: fusie

Brab: fusie

Brab: fusie

Brab: fusie

Brab: nieuwe ploeg

Brab: fusie

Brab: verdwijnt

Brab: fusie

Brab: verdwijnt

Limb: fusie

Limb: fusie

Limb: fusie

Limb: gerucht

Ovl: geen fusie

Ovl: herstart

Ovl: Fusie

Ovl: geen herstart

Wvl: fusie

Wvl: Overname ??

Wvl: verdwijnt

Wvl: verdwijnt

Hai: verdwijnt ?

Liè: verdwijnt

Liè: verdwijnt

Liè: verdwijnt

Nam: verwijnt

White Star Bruxelles(Nat-1)

Coxyde(nu nog Nat-Ama-1)

OMS Ingelmuster(nu nog Nat-3A)

Belgica Edegem(2A)

Rochus Deurne(3A),Olympic Deurne(3A) en Tubantia Borgerhout(4B)

FC Duffel B(3B)

HIH Turnhout(4E)

SK Achter Olen(4E) en KAC Olen(3C)

Halle(Nat-2A) en Pepingen(Nat-3A)

Borght(1) en Humbeek(4D)

Kampenhout(1) en Kampelaar(2A)

Racing Jette de Bruxelles

Houtem(1) en Oplinter(2A)

Peizegem(3C)

Ways-Genappe(2a) en Houtain Genappe(3a)

Chaumont-Gistoux(3b)

Bree(1) en Beek(2A)

KWS Alken(2B), ESJ Alken(3C) en Terkoest Alken(4A)

Niel(3B) en As(4D)

Zwartberg(4A) zou verwijnen ???

Kruibeke(1) en Bazel(2C)

Kemzeke(1)

Lebeke-Aalst(2B) en KV St.Gillis(3E)

Sparta Ursel(3A)

KFC Izegem(Nat-2A) en OMS Ingelmunster(Nat-3A)

Zwevezele(P1) koopt stamnummer OMS Ingelmunster(Nat-3A)

Adinkerke(1)

Houthem(4A)

Racing Charleroi Couillet Fleurus(Nat-2a)

Stade Disonais B(2B)

Raeren-Eynatten B(2C)

Fouron(3B)

Arquet B(2A)

stamnummer verkoop ?

één seizoen in hold, daarna herstart in 4de provinciale

fake news ????

wat gebeurt er met het stamnummer ?

of zijn het fusiedromen ?

wordt Olen United

de fusieclub start met het stamnummer van Pepingen.

wordt KFC Borght-Humbeek

zou Sporting Kampenhout worden en Kampelaar verdwijnt

?

wordt Houtem-Oplinter

start als VC.Den Boskant Peizegem in P4

wordt RFC Genappe

wordt Groen Star Bree-Beek

wordt FC Alken

wordt Niel-As United

en dat zou invloed hebben op het aantal P4 reeksen ???

het is bij fusiegesprekken gebleven

start volgend seizoen als SK Kemzeke, in P4 ?

blijft St.Gillis-Dendermonde

blijft in P3, de B-ploeg verdwijnt

KFC Mandel United, het stamnr. van Ingelm. wordt verkocht ?

gaat niet door ???

herstart het seizoen 2018-2019 in P4.

promotie nog mogelijk.

RAAL La Louvière komt mogelijk in de plaats ?

zakt ook naar P3

PROMOTIE <-- 3de PROVINCIALE <-- HAINAUT

seizoensresumé:

3de Provinciale A (30/30)

  • 1.

    RUS Tournai A

    73

  • 2.

    Montkainoise B

    65

  • 3.

    Beclers A

    64

  • 4.

    Brunehaut

    62

  • 5.

    Enghien A

    59

  • 6.

    Anvaing

    55

  • 7.

    Rongy

    50

  • 8.

    Templeuvois B

    49

  • 9.

    Taintignies

    38

  • 10.

    Estaimbourg B

    32

  • 11.

    Leuze-Lignette A

    30

  • 11.

    Bleharies A

    30

  • 13.

    Mont de l'Enclus A

    29

  • 14.

    Pays Blanc B

    20

  • 15.

    Herinnes

    19

  • 16.

    Houtaing

    4

  • periode 1:
    Montkainoise B
  • 2:
    Enghien A
  • 3:
    RUS Tournai A

3de Provinciale B (30/30)

  • 1.

    Warcoing A

    64

  • 2.

    Honnelloise A

    57

  • 3.

    Peruwelz B

    55

  • 4.

    St.Ghislain B

    54

  • 5.

    Elouges-Dour A

    50

  • 6.

    Isières A

    49

  • 7.

    Escanaffles

    42

  • 8.

    Risquons Tout

    40

  • 9.

    Bievene B

    40

  • 10.

    Thumaide

    37

  • 11.

    Jemappes A

    35

  • 12.

    Baudour

    32

  • 13.

    Ostiches-Ath B

    31

  • 14.

    Hensies A

    31

  • 15.

    Baisieux

    24

  • 16.

    Wasmes

    19

  • periode 1:
    Honnelloise A
  • 2:
    Warcoing A
  • 3:
    St.Ghislain B

3de Provinciale C (30/30)

  • 1.

    Morlanwelz A

    72

  • 2.

    Ent.Estinnoise B

    57

  • 3.

    Frameries

    51

  • 4.

    Ent.Chapelloise A

    51

  • 5.

    Houdeng B

    49

  • 6.

    Athenes Peronnes

    48

  • 7.

    Symphorinois B

    47

  • 8.

    Casteau A

    47

  • 9.

    Lens

    43

  • 10.

    Mesvin A

    35

  • 11.

    Stade Brainois B

    34

  • 12.

    Brugelette

    32

  • 13.

    Buvrinnes A

    29

  • 13.

    La Buissière A

    29

  • 15.

    Chièvres

    29

  • 16.

    Obourg A

    16

  • periode 1:
    Ent.Chapelloise A
  • 2:
    Morlanwelz A
  • 3:
    Morlanwelz A

3de Provinciale D (28/28)

  • 1.

    Celles Buzet B

    65

  • 2.

    Forchies A

    57

  • 3.

    Jamioulx A

    55

  • 4.

    Goutroux A

    55

  • 4.

    Bouffioulx A

    55

  • 6.

    Ragnies

    49

  • 7.

    Mominoise A

    39

  • 8.

    Montignies B

    39

  • 9.

    Entente Châtelet A

    33

  • 10.

    Roux B

    32

  • 11.

    Trazegnies A

    30

  • 11.

    Baileux

    30

  • 13.

    Wangenies A

    26

  • 14.

    Ransart B

    21

  • 15.

    JS Marcinelle

    9

  • amc.

    Gilly B

    0

  • periode 1:
    Celles Buzet B
  • 2:
    Goutroux A
  • 3:
    Celles Buzet B
testwedstrijden - nacompetitie:

Eindronde

Ronde 1

Zo07/05/201715:00FORCHIES A - Athenes Peronnes3 - 2
...BRUNEHAUT - Enghien A5 - 1
...Honneloise A - JAMIOULX A*1 - 1
...Beclers A - HOUDENG B0 - 2
...FRAMERIES - St.Ghislain B1 - 0
...Goutroux A - ENT.CHAPELLOISE A0 - 1
...Montkainoise B - ELOUGES-DOUR A0 - 3
...Peruwelz B - BOUFFIOULX A1 - 2
won via strafschoppen*

Ronde 2

Zo14/05/201715:00BOUFFIOULX A - Jamioulx A1 - 0
...Elouges-Dour A - FRAMERIES0 - 1
...BRUNEHAUT* - Ent.Chapelloise A2 - 2
...Houdeng B - FORCHIES A0 - 2
won via strafschoppen*

Ronde 3

Zo21/05/201715:00Elouges-Dour A - HOUDENG B1 - 3
...JAMIOULX A - Ent.Chapelloise A3 - 1

Ronde 4

Do25/05/201715:00JAMIOULX A - Houdeng B2 - 1
conclusies:

Volgend seizoen naar 2de provinciale:

de 4 kampioenen:

3A: RUS Tournai A
3B: Warcoing A
3C: Morlanwelz A
3D: Celles Buzet B

de 4 eindrondewinnaars:

Bouffioulx A
Frameries
Brunehaut
Forchies A

één bijkomende stijger:

Jamioulx A