www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 13/06/2017

vbal4

Het voetbalseizoen 2017/2018: de nationale reeksen

betaald 1A/1B1ste amateur2de amateur3de amateur
Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

Fusietabel:

Nat: gerucht

Nat: verdwijnt

Nat: verdwijnt ???

Antw: verdwijnt

Antw: fusiegesprekken

Antw: verdwijnt

Antw: verdwijnt

Antw: fusie

Brab: fusie

Brab: fusie

Brab: fusie

Brab: nieuwe ploeg

Brab: fusie

Brab: verdwijnt

Brab: fusie

Brab: verdwijnt

Limb: fusie

Limb: fusie

Limb: fusie

Limb: gerucht

Ovl: geen fusie

Ovl: herstart

Ovl: Fusie

Ovl: geen herstart

Wvl: fusie

Wvl: Overname ??

Wvl: verdwijnt

Wvl: verdwijnt

Hai: verdwijnt ?

Liè: verdwijnt

Liè: verdwijnt

Liè: verdwijnt

Nam: verwijnt

White Star Bruxelles(Nat-1)

Coxyde(nu nog Nat-Ama-1)

OMS Ingelmuster(nu nog Nat-3A)

Belgica Edegem(2A)

Rochus Deurne(3A),Olympic Deurne(3A) en Tubantia Borgerhout(4B)

FC Duffel B(3B)

HIH Turnhout(4E)

SK Achter Olen(4E) en KAC Olen(3C)

Halle(Nat-2A) en Pepingen(Nat-3A)

Borght(1) en Humbeek(4D)

Kampenhout(1) en Kampelaar(2A)

Racing Jette de Bruxelles

Houtem(1) en Oplinter(2A)

Peizegem(3C)

Ways-Genappe(2a) en Houtain Genappe(3a)

Chaumont-Gistoux(3b)

Bree(1) en Beek(2A)

KWS Alken(2B), ESJ Alken(3C) en Terkoest Alken(4A)

Niel(3B) en As(4D)

Zwartberg(4A) zou verwijnen ???

Kruibeke(1) en Bazel(2C)

Kemzeke(1)

Lebeke-Aalst(2B) en KV St.Gillis(3E)

Sparta Ursel(3A)

KFC Izegem(Nat-2A) en OMS Ingelmunster(Nat-3A)

Zwevezele(P1) koopt stamnummer OMS Ingelmunster(Nat-3A)

Adinkerke(1)

Houthem(4A)

Racing Charleroi Couillet Fleurus(Nat-2a)

Stade Disonais B(2B)

Raeren-Eynatten B(2C)

Fouron(3B)

Arquet B(2A)

stamnummer verkoop ?

één seizoen in hold, daarna herstart in 4de provinciale

fake news ????

wat gebeurt er met het stamnummer ?

of zijn het fusiedromen ?

wordt Olen United

de fusieclub start met het stamnummer van Pepingen.

wordt KFC Borght-Humbeek

zou Sporting Kampenhout worden en Kampelaar verdwijnt

?

wordt Houtem-Oplinter

start als VC.Den Boskant Peizegem in P4

wordt RFC Genappe

wordt Groen Star Bree-Beek

wordt FC Alken

wordt Niel-As United

en dat zou invloed hebben op het aantal P4 reeksen ???

het is bij fusiegesprekken gebleven

start volgend seizoen als SK Kemzeke, in P4 ?

blijft St.Gillis-Dendermonde

blijft in P3, de B-ploeg verdwijnt

KFC Mandel United, het stamnr. van Ingelm. wordt verkocht ?

gaat niet door ???

herstart het seizoen 2018-2019 in P4.

promotie nog mogelijk.

RAAL La Louvière komt mogelijk in de plaats ?

zakt ook naar P3

PROMOTIE <-- 2de PROVINCIALE <-- HAINAUT

seizoensresumé:

2de Provinciale A (30/30)

  • 1.

    Pays Blanc A

    66

  • 2.

    Albert Quevy-Mons B

    62

  • 3.

    Molenbaix A

    62

  • 4.

    Wiers A

    54

  • 5.

    Templeuvois A

    49

  • 6.

    Havinnes A

    47

  • 7.

    Meslin A

    47

  • 8.

    Estaimbourg A

    45

  • 9.

    Harchies-Bernissart

    43

  • 10.

    Etoiles d'Ere A

    38

  • 11.

    Havre

    35

  • 12.

    Bievene A

    34

  • 13.

    Acren Lessines B

    31

  • 14.

    Herseautoise A

    28

  • 15.

    Obigies A

    24

  • 16.

    Flobecq A

    7

  • periode 1:
    Molenbaix A
  • 2:
    Pays Blanc A
  • 3:
    Pays Blanc A

2de Provinciale B (30/30)

  • 1.

    Symphorinois A

    71

  • 2.

    Naast A

    58

  • 3.

    Trivières A

    57

  • 4.

    Neufvilles A

    57

  • 5.

    Flénu

    52

  • 6.

    Maurage A

    48

  • 7.

    Snef-Tyber A

    46

  • 8.

    Givry A

    45

  • 9.

    Hyon A

    41

  • 10.

    Vacresse A

    36

  • 11.

    Hornu

    35

  • 12.

    Bracquegnies A

    33

  • 13.

    Cuesmes A

    30

  • 14.

    Thulin A

    27

  • 15.

    Ronquières-Hy A

    22

  • 16.

    Horrues A

    15

  • periode 1:
    Symphorinois A
  • 2:
    Flénu
  • 3:
    Symphorinois A

2de Provinciale C (30/30)

  • 1.

    Le Roeulx A

    79

  • 2.

    Montignies A

    65

  • 3.

    Anderlues

    60

  • 4.

    Fontainoise

    53

  • 5.

    Erpion A

    42

  • 5.

    Turque

    42

  • 7.

    Gerpinnes A

    40

  • 7.

    Thuin A

    40

  • 7.

    Jumet A

    40

  • 10.

    Roux A

    39

  • 11.

    Gilly A

    37

  • 12.

    March-Collège A

    37

  • 13.

    Beaumont A

    31

  • 14.

    Binche

    31

  • 15.

    Nalinnes A

    29

  • 16.

    Grand Reng A

    12

  • periode 1:
    Le Roeulx A
  • 2:
    Gerpinnes A
  • 3:
    Le Roeulx A
testwedstrijden - nacompetitie:

Eindronde

Ronde 1

Zo07/05/201715:00Anderleus - FONTAINOISE1 - 2
...NAAST A - Flénu2 - 0
...TRIVIÈRES A - Wiers2 - 1
...Montignies A - MOLENBAIX A1 - 2
...TEMPLEUVOIS A - Gerpinnes A4 - 2
...ALBERT QUEVY-MONS B - Neufvilles A5 - 2

Ronde 2

Zo14/05/201715:00Trivières A - MOLENBAIX A0 - 4
...Templeuvois A - NAAST A2 - 7
...Fontainoise - ALBERT QUEVY-MONS B*2 - 2
won via strafschoppen*

Ronde 3

Zo21/05/201715:00Molenbaix A - RANSART A1 - 3
...ALBERT QUEVY-MONS B - Naast A2 - 0
conclusies:

Volgend seizoen naar 1ste provinciale:

de 3 kampioenen:

2A: Pays Blanc A
2B: Symphorinois A
2C: Le Roeulx A

de 2 eindrondewinnaars:

Albert Quevy-Mons B
Ransart A (blijft in P1)