www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/03/2024
Brabant-acff : 3de Provinciale C
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Stockel B | - | Boitsfort B | 1
| - | 8
|
20:00 | Incourt B | - | Union Rixensart B | 1
| - | 12
|
zondag 24/03/2024 |
15:00 | RC White Woluwe B | - | FC Walhain B | 2 | - | 1 |
. | Auderghem B | - | Ottignies-LNN | 12
| - | 2
|
. | JS.Ittroise B | - | Saint-Josse B | 2
| - | 4
|
. | Stade Everois B | - | RCS.Nivellois A | 5
| - | 2
|
. | Polonia Limelette | - | La Hulpe B | 2 | - | 1 |
18:00 | Stéphanois B | - | Saint-Michel B | 1
| - | 3 |
dinsdag 26/03/2024 |
20:30 | Union Rixensart B | - | FC Walhain B | 6
| - | 2
|
zaterdag 06/04/2024 |
18:00 | Saint-Josse B | 3 | - |
10 | Auderghem B | | - | |
20:30 | RCS.Nivellois A | 9 | - |
0 | Polonia Limelette | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Ottignies-LNN | 3 |
- | 0 | Incourt B | | - | |
. | FC Walhain B | 9 | - | 4 | Stockel B | | - | |
. | Boitsfort B | 7 | - | 0 | Stéphanois B | | - | |
. | Saint-Michel B | 10 | - | 12 | Stade Everois B | | - | |
. | La Hulpe B | 1 |
- | 0 | JS.Ittroise B | | - | |
17:30 | Union Rixensart B | 7 | - | 3 | RC White Woluwe B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Brabant-acff : 3de Provinciale C --> La Hulpe B
periode 1
10/10 |
| RCS.Nivellois A | 28 |
2. | Boitsfort B | 24 |
3. | Stade Everois B | 24 |
4. | Saint-Michel B | 24 |
5. | Auderghem B | 23 |
6. | Ottignies-LNN | 18 |
7. | Stéphanois B | 17 |
8. | Stockel B | 16 |
9. | Union Rixensart B | 14 |
10. | Polonia Limelette | 12 |
11. | FC Walhain B | 10 |
12. | RC White Woluwe B | 9 |
13. | Saint-Josse B | 8 |
14. | La Hulpe B | 7 |
15. | Incourt B | 0 |
16. | JS.Ittroise B | 0 |
periode 2
10/10 |
| Auderghem B | 28 |
2. | RCS.Nivellois A | 27 |
3. | Boitsfort B | 22 |
4. | RC White Woluwe B | 22 |
5. | Saint-Josse B | 21 |
6. | Union Rixensart B | 20 |
7. | Saint-Michel B | 17 |
8. | Stade Everois B | 16 |
9. | Stéphanois B | 15 |
10. | Polonia Limelette | 12 |
11. | Stockel B | 9 |
12. | Ottignies-LNN | 8 |
13. | La Hulpe B | 7 |
14. | JS.Ittroise B | 6 |
15. | FC Walhain B | 3 |
16. | Incourt B | 1 |
periode 3
6/10 |
1. | Stade Everois B | 18 | |
2. | Boitsfort B | 16 | |
3. | Auderghem B | 16 | |
4. | Union Rixensart B | 15 | |
5. | RCS.Nivellois A | 12 | |
6. | FC Walhain B | 12 | |
7. | Saint-Michel B | 10 | |
8. | Polonia Limelette | 9 | |
9. | Stéphanois B | 9 | |
10. | RC White Woluwe B | 9 | |
11. | Ottignies-LNN | 7 | |
12. | Saint-Josse B | 6 | |
13. | La Hulpe B | 1 | x |
14. | Stockel B | 1 | x |
15. | JS.Ittroise B | 0 | x |
16. | Incourt B | 0 | x |
La Hulpe B
1. | Zo-03/09/23 | 14:00 | La Hulpe B | - | Incourt B | 8 - | 0 | | | 3 | 3 | | 1 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Boitsfort B | - | La Hulpe B | 4 - | 3 | | | 0 | 3 | | 8 | |
3. | Za-16/09/23 | 18:30 | La Hulpe B | - | RC White Woluwe B | 2 - | 1 | | | 3 | 6 | | 5 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | FC Walhain B | - | La Hulpe B | 3 - | 3 | | | 1 | 7 | | 8 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | La Hulpe B | - | Stockel B | 1 - | 4 | | | 0 | 7 | | 8 | |
6. | Zo-08/10/23 | 17:30 | Union Rixensart B | - | La Hulpe B | 3 - | 1 | | | 0 | 7 | | 11 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | La Hulpe B | - | Stéphanois B | 2 - | 6 | | | 0 | 7 | | 12 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Ottignies-LNN | - | La Hulpe B | 6 - | 0 | | | 0 | 7 | | 12 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | La Hulpe B | - | Stade Everois B | 1 - | 3 | | | 0 | 7 | | 12 | |
10. | Za-04/11/23 | 18:00 | Saint-Josse B | - | La Hulpe B | 3 - | 1 | | | 0 | 7 | | 14 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | La Hulpe B | - | Polonia Limelette | 0 - | 2 | | | 0 | 7 | | 14 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | JS.Ittroise B | - | La Hulpe B | 2 - | 5 | | | 3 | 10 | | 13 | |
13. | Zo-26/11/23 | 17:30 | La Hulpe B | - | RCS.Nivellois A | 1 - | 4 | | | 0 | 10 | | 13 | |
15. | Zo-10/12/23 | 15:00 | Saint-Michel B | - | La Hulpe B | 6 - | 0 | | | 0 | 10 | | 13 | |
16. | Za-16/12/23 | 20:00 | Incourt B | - | La Hulpe B | 1 - | 1 | | | 1 | 11 | | 13 | |
14. | Zo-07/01/24 | 17:30 | La Hulpe B | - | Auderghem B | 1 - | 6 | | | 0 | 11 | | 13 | |
17. | Zo-14/01/24 | 17:30 | La Hulpe B | - | Boitsfort B | 1 - | 4 | | | 0 | 11 | | 13 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | La Hulpe B | - | FC Walhain B | 0 - | 5 | F1 | | 0 | 11 | | 14 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | Stockel B | - | La Hulpe B | 1 - | 3 | | | 3 | 14 | | 13 | |
21. | Zo-11/02/24 | 17:30 | La Hulpe B | - | Union Rixensart B | 1 - | 4 | | | 0 | 14 | | 14 | |
22. | Zo-18/02/24 | 18:00 | Stéphanois B | - | La Hulpe B | 4 - | 1 | | | 0 | 14 | | 14 | |
18. | Zo-25/02/24 | 15:00 | RC White Woluwe B | - | La Hulpe B | 3 - | 1 | | | 0 | 14 | | 14 | |
23. | Zo-03/03/24 | 17:30 | La Hulpe B | - | Ottignies-LNN | 2 - | 2 | | | 1 | 15 | | 14 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Stade Everois B | - | La Hulpe B | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 15 | | 14 | |
25. | Zo-17/03/24 | 17:00 | La Hulpe B | - | Saint-Josse B | 2 - | 3 | | | 0 | 15 | | 14 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Polonia Limelette | - | La Hulpe B | 2 - | 1 | | | 0 | 15 | | 14 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | La Hulpe B | - | JS.Ittroise B | - | | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 20:30 | RCS.Nivellois A | - | La Hulpe B | - | | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Auderghem B | - | La Hulpe B | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | La Hulpe B | - | Saint-Michel B | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
JS.Ittroise B
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Stockel B | - | JS.Ittroise B | 3 - | 1 | | 0 | 0 | | 10 | - |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | JS.Ittroise B | - | Stéphanois B | 2 - | 7 | | 0 | 0 | | 13 | - |
3. | Za-16/09/23 | 18:00 | Stade Everois B | - | JS.Ittroise B | 7 - | 0 | | 0 | 0 | | 14 | - |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | JS.Ittroise B | - | Polonia Limelette | 0 - | 9 | | 0 | 0 | | 15 | - |
5. | Za-30/09/23 | 20:30 | RCS.Nivellois A | - | JS.Ittroise B | 13 - | 0 | | 0 | 0 | | 15 | - |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | JS.Ittroise B | - | Saint-Michel B | 1 - | 5 | | 0 | 0 | | 15 | - |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Boitsfort B | - | JS.Ittroise B | 21 - | 3 | | 0 | 0 | | 15 | - |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | JS.Ittroise B | - | FC Walhain B | 3 - | 4 | | 0 | 0 | | 15 | - |
9. | Zo-29/10/23 | 17:30 | Union Rixensart B | - | JS.Ittroise B | 11 - | 0 | | 0 | 0 | | 15 | - |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | JS.Ittroise B | - | Ottignies-LNN | 1 - | 5 | | 0 | 0 | | 15 | - |
11. | Za-11/11/23 | 18:00 | Saint-Josse B | - | JS.Ittroise B | 7 - | 0 | | 0 | 0 | | 15 | - |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | JS.Ittroise B | - | La Hulpe B | 2 - | 5 | | 0 | 0 | | 15 | - |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | JS.Ittroise B | - | Auderghem B | 0 - | 9 | | 0 | 0 | | 15 | - |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | JS.Ittroise B | - | RC White Woluwe B | 1 - | 2 | | 0 | 0 | | 15 | - |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | JS.Ittroise B | - | Stockel B | 4 - | 1 | | 3 | 3 | | 15 | |
14. | Zo-07/01/24 | 15:00 | Incourt B | - | JS.Ittroise B | 1 - | 4 | | 3 | 6 | | 15 | |
17. | Zo-14/01/24 | 18:00 | Stéphanois B | - | JS.Ittroise B | 2 - | 1 | | 0 | 6 | | 15 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Polonia Limelette | - | JS.Ittroise B | 8 - | 4 | | 0 | 6 | | 15 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | JS.Ittroise B | - | RCS.Nivellois A | 0 - | 11 | | 0 | 6 | | 15 | |
21. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Saint-Michel B | - | JS.Ittroise B | 9 - | 0 | | 0 | 6 | | 15 | |
22. | Zo-18/02/24 | 15:00 | JS.Ittroise B | - | Boitsfort B | 1 - | 5 | | 0 | 6 | | 15 | |
18. | Zo-25/02/24 | 14:30 | JS.Ittroise B | - | Stade Everois B | 1 - | 4 | | 0 | 6 | | 15 | |
23. | Zo-03/03/24 | 14:30 | FC Walhain B | - | JS.Ittroise B | 7 - | 1 | | 0 | 6 | | 15 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | JS.Ittroise B | - | Union Rixensart B | 1 - | 2 | | 0 | 6 | | 15 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Ottignies-LNN | - | JS.Ittroise B | 5 - | 3 | | 0 | 6 | | 15 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | JS.Ittroise B | - | Saint-Josse B | 2 - | 4 | | 0 | 6 | | 15 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | La Hulpe B | - | JS.Ittroise B | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Auderghem B | - | JS.Ittroise B | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | JS.Ittroise B | - | Incourt B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | RC White Woluwe B | - | JS.Ittroise B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/15)
1 | Auderghem B* | 34 | +50 |
2 | Stade Everois B* | 33 | +46 |
. | RCS.Nivellois A** | 33 | +34 |
4 | Saint-Michel B* | 28 | +38 |
5 | Boitsfort B* | 26 | +43 |
6 | Union Rixensart B* | 24 | +27 |
7 | RC White Woluwe B* | 21 | +14 |
. | Polonia Limelette* | 21 | -10 |
9 | Stéphanois B* | 20 | +4 |
10 | Saint-Josse B* | 19 | 0 |
11 | Stockel B* | 15 | -3 |
12 | Ottignies-LNN* | 14 | -7 |
13 | FC Walhain B* | 13 | -13 |
14 | La Hulpe B* | 7 | -22 |
15 | JS.Ittroise B | 3 | -54 |
16 | Incourt B* | 1 | -87 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | RCS.Nivellois A | 67 | +70 |
2 | Auderghem B | 67 | +87 |
3 | Boitsfort B | 62 | +93 |
4 | Stade Everois B | 58 | +64 |
5 | Saint-Michel B | 51 | +57 |
6 | Union Rixensart B | 49 | +52 |
7 | Stéphanois B | 41 | +9 |
8 | RC White Woluwe B | 40 | +17 |
9 | Saint-Josse B | 35 | -13 |
10 | Polonia Limelette | 33 | -38 |
11 | Ottignies-LNN | 33 | -15 |
12 | Stockel B | 26 | -8 |
13 | FC Walhain B | 25 | -19 |
14 | La Hulpe B | 15 | -45 |
15 | JS.Ittroise B | 6 | -131 |
16 | Incourt B | 1 | -180 |
uitwedstrijden (14/15)
1 | Boitsfort B* | 36 | +50 |
2 | RCS.Nivellois A | 34 | +36 |
3 | Auderghem B* | 33 | +37 |
4 | Union Rixensart B* | 25 | +25 |
. | Stade Everois B* | 25 | +18 |
6 | Saint-Michel B* | 23 | +19 |
7 | Stéphanois B* | 21 | +5 |
8 | RC White Woluwe B* | 19 | +3 |
. | Ottignies-LNN* | 19 | -8 |
10 | Saint-Josse B* | 16 | -13 |
11 | FC Walhain B* | 12 | -6 |
. | Polonia Limelette* | 12 | -28 |
13 | Stockel B* | 11 | -5 |
14 | La Hulpe B* | 8 | -23 |
15 | JS.Ittroise B** | 3 | -77 |
16 | Incourt B* | 0 | -93 |