www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 28/03/2024
Brabant-acff : 3de Provinciale A
zaterdag 23/03/2024 |
20:00 | Forest B | - | Olymp.Forestois B | 3
| - | 4
|
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Black Star | - | NSeth Berchem B | 11
| - | 3
|
. | Anderlecht Youth | - | Ol.Anderlecht B | 5
| - | 3
|
. | Anderlecht-Milan | - | Aca.J.Molenbeek | 3
| - | 3
|
18:00 | Africa Bruxelles | - | Brussels City A | 3
| - | 3
|
. | A.S.A.Molenbeek B | - | Anneessens 25 B | 4
| - | 4
|
zaterdag 06/04/2024 |
20:00 | Olymp.Forestois B | 3 | - | 6 | Anderlecht-Milan | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | BX Brussels B | 4 | - | 1 | Africa Bruxelles | | - | |
. | Brussels City A | 10 |
- | 7 | Black Star | | - | |
. | FEFA Anderlecht | 6 | - | 3 | A.S.A.Molenbeek B | | - | |
. | Anneessens 25 B | 3 | - | 6 | Forest B | | - | |
. | Aca.J.Molenbeek | 7 | - | 12 | Anderlecht Youth | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Brabant-acff : 3de Provinciale A --> FEFA Anderlecht
periode 1
-/- |
| Anderlecht Youth | 9/9 | 30 |
2. | Black Star | 8/8 | 26 |
3. | NSeth Berchem B | 9/9 | 21 |
4. | Aca.J.Molenbeek | 9/9 | 20 |
5. | Brussels City A | 9/9 | 19 |
6. | Ol.Anderlecht B | 10/10 | 19 |
7. | Africa Bruxelles | 8/8 | 19 |
8. | BX Brussels B | 10/10 | 17 |
9. | A.S.A.Molenbeek B | 8/8 | 15 |
10. | FEFA Anderlecht | 9/9 | 7 |
11. | Anderlecht-Milan | 9/9 | 7 |
12. | Forest B | 8/8 | 1 |
13. | Olymp.Forestois B | 8/8 | 0 |
14. | Anneessens 25 B | 8/8 | 0 |
periode 2
-/- |
| Anderlecht Youth | 8/8 | 30 |
2. | Brussels City A | 9/9 | 26 |
3. | BX Brussels B | 8/8 | 23 |
4. | FEFA Anderlecht | 9/9 | 20 |
5. | Aca.J.Molenbeek | 8/8 | 20 |
6. | Black Star | 9/9 | 19 |
7. | Ol.Anderlecht B | 8/8 | 16 |
8. | Anderlecht-Milan | 8/8 | 15 |
9. | Olymp.Forestois B | 9/9 | 14 |
10. | NSeth Berchem B | 9/9 | 8 |
11. | Anneessens 25 B | 10/10 | 6 |
12. | Africa Bruxelles | 8/8 | 6 |
13. | A.S.A.Molenbeek B | 9/9 | 3 |
14. | Forest B | 10/10 | 3 |
periode 3
-/- |
1. | Anderlecht Youth | 6/9 | 20 | |
2. | Black Star | 5/9 | 13 | |
3. | BX Brussels B | 5/8 | 13 | |
4. | A.S.A.Molenbeek B | 5/9 | 11 | |
5. | Ol.Anderlecht B | 6/8 | 10 | x |
6. | Aca.J.Molenbeek | 6/9 | 10 | x |
7. | FEFA Anderlecht | 4/8 | 8 | |
8. | Anderlecht-Milan | 6/9 | 8 | x |
9. | Olymp.Forestois B | 5/9 | 7 | |
10. | Brussels City A | 5/8 | 6 | x |
11. | Anneessens 25 B | 4/8 | 5 | x |
12. | Forest B | 4/8 | 4 | x |
13. | Africa Bruxelles | 6/10 | 2 | x |
14. | NSeth Berchem B | 5/8 | 1 | x |
FEFA Anderlecht
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | FEFA Anderlecht | - | NSeth Berchem B | 0 - | 3 | | | 0 | 0 | | 8 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Brussels City A | - | FEFA Anderlecht | 2 - | 1 | | | 0 | 0 | | 10 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:30 | Ol.Anderlecht B | - | FEFA Anderlecht | 3 - | 2 | | | 0 | 0 | | 12 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | FEFA Anderlecht | - | Aca.J.Molenbeek | 1 - | 2 | | | 0 | 0 | | 12 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Anderlecht-Milan | - | FEFA Anderlecht | 1 - | 3 | | | 3 | 3 | | 11 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | FEFA Anderlecht | - | Anderlecht Youth | 0 - | 3 | | | 0 | 3 | | 11 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | FEFA Anderlecht | - | Africa Bruxelles | 1 - | 2 | | | 0 | 3 | | 11 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Black Star | - | FEFA Anderlecht | 7 - | 4 | | | 0 | 3 | | 11 | |
3. | Zo-12/11/23 | 15:00 | FEFA Anderlecht | - | BX Brussels B | 2 - | 1 | | | 3 | 6 | | 10 | |
12. | Ma-20/11/23 | 19:30 | A.S.A.Molenbeek B | - | FEFA Anderlecht | 0 - | 5 | F1 | | 3 | 9 | | 10 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | FEFA Anderlecht | - | Forest B | 9 - | 0 | | | 3 | 12 | | 10 | |
14. | Zo-03/12/23 | 15:00 | Anneessens 25 B | - | FEFA Anderlecht | 1 - | 9 | | | 3 | 15 | | 9 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | FEFA Anderlecht | - | Olymp.Forestois B | 1 - | 2 | | | 0 | 15 | | 9 | |
16. | Za-16/12/23 | 20:00 | NSeth Berchem B | - | FEFA Anderlecht | 1 - | 6 | | | 3 | 18 | | 9 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | FEFA Anderlecht | - | Brussels City A | 0 - | 3 | | | 0 | 18 | | 9 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | FEFA Anderlecht | - | Ol.Anderlecht B | 2 - | 1 | | | 3 | 21 | | 8 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Aca.J.Molenbeek | - | FEFA Anderlecht | 1 - | 5 | | | 3 | 24 | | 8 | |
21. | Zo-11/02/24 | 15:00 | FEFA Anderlecht | - | Anderlecht-Milan | 1 - | 3 | | | 0 | 24 | | 8 | |
22. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Anderlecht Youth | - | FEFA Anderlecht | 3 - | 0 | | | 0 | 24 | | 8 | |
18. | Zo-25/02/24 | 14:30 | BX Brussels B | - | FEFA Anderlecht | 3 - | 1 | | | 0 | 24 | | 8 | |
24. | Zo-10/03/24 | 18:00 | Africa Bruxelles | - | FEFA Anderlecht | 1 - | 4 | | | 3 | 27 | | 7 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | FEFA Anderlecht | - | Black Star | 2 - | 0 | | | 3 | 30 | | 7 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | FEFA Anderlecht | - | A.S.A.Molenbeek B | - | | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 20:00 | Forest B | - | FEFA Anderlecht | - | | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | FEFA Anderlecht | - | Anneessens 25 B | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Olymp.Forestois B | - | FEFA Anderlecht | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
A.S.A.Molenbeek B
1. | Zo-03/09/23 | 18:00 | A.S.A.Molenbeek B | - | Ol.Anderlecht B | 4 - | 0 | | | 3 | 3 | | 1 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Aca.J.Molenbeek | - | A.S.A.Molenbeek B | 4 - | 2 | | | 0 | 3 | | 5 | |
3. | Zo-17/09/23 | 18:00 | A.S.A.Molenbeek B | - | Anderlecht-Milan | 5 - | 3 | | | 3 | 6 | | 2 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Anderlecht Youth | - | A.S.A.Molenbeek B | 6 - | 0 | | | 0 | 6 | | 6 | |
6. | Zo-08/10/23 | 18:00 | Africa Bruxelles | - | A.S.A.Molenbeek B | 3 - | 2 | | | 0 | 6 | | 8 | |
7. | Zo-15/10/23 | 18:00 | A.S.A.Molenbeek B | - | Black Star | 0 - | 6 | | | 0 | 6 | | 9 | |
9. | Za-28/10/23 | 20:00 | Olymp.Forestois B | - | A.S.A.Molenbeek B | 3 - | 10 | | | 3 | 9 | | 9 | |
10. | Zo-05/11/23 | 18:00 | A.S.A.Molenbeek B | - | Forest B | 14 - | 2 | | | 3 | 12 | | 9 | |
11. | Zo-12/11/23 | 15:00 | Anneessens 25 B | - | A.S.A.Molenbeek B | 6 - | 4 | | | 0 | 12 | | 9 | |
12. | Ma-20/11/23 | 19:30 | A.S.A.Molenbeek B | - | FEFA Anderlecht | 0 - | 5 | F1 | | 0 | 12 | | 9 | |
13. | Za-25/11/23 | 20:00 | NSeth Berchem B | - | A.S.A.Molenbeek B | 2 - | 3 | | | 3 | 15 | | 9 | |
15. | Zo-10/12/23 | 15:00 | BX Brussels B | - | A.S.A.Molenbeek B | 7 - | 3 | | | 0 | 15 | | 9 | |
16. | Zo-17/12/23 | 15:30 | Ol.Anderlecht B | - | A.S.A.Molenbeek B | 3 - | 0 | | | 0 | 15 | | 10 | |
14. | Za-06/01/24 | 19:00 | A.S.A.Molenbeek B | - | Brussels City A | 4 - | 9 | | | 0 | 15 | | 10 | |
17. | Zo-14/01/24 | 18:00 | A.S.A.Molenbeek B | - | Aca.J.Molenbeek | 1 - | 4 | | | 0 | 15 | | 10 | |
19. | Zo-28/01/24 | 18:00 | A.S.A.Molenbeek B | - | Anderlecht Youth | 3 - | 10 | | | 0 | 15 | | 10 | |
22. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Black Star | - | A.S.A.Molenbeek B | 7 - | 3 | | | 0 | 15 | | 11 | |
18. | Zo-25/02/24 | 14:30 | Anderlecht-Milan | - | A.S.A.Molenbeek B | 5 - | 2 | | | 0 | 15 | | 11 | |
24. | Zo-10/03/24 | 18:00 | A.S.A.Molenbeek B | - | Olymp.Forestois B | 5 - | 0 | F1 | | 3 | 18 | | 11 | |
21. | Wo-13/03/24 | 20:00 | A.S.A.Molenbeek B | - | Africa Bruxelles | 2 - | 1 | | | 3 | 21 | | 10 | |
25. | Za-16/03/24 | 20:00 | Forest B | - | A.S.A.Molenbeek B | 0 - | 5 | F1 | | 3 | 24 | | 9 | |
26. | Zo-24/03/24 | 18:00 | A.S.A.Molenbeek B | - | Anneessens 25 B | 4 - | 4 | | | 1 | 25 | | 9 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | FEFA Anderlecht | - | A.S.A.Molenbeek B | - | | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 18:00 | A.S.A.Molenbeek B | - | NSeth Berchem B | - | | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Brussels City A | - | A.S.A.Molenbeek B | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | A.S.A.Molenbeek B | - | BX Brussels B | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/13)
1 | Anderlecht Youth** | 33 | +49 |
2 | Black Star** | 28 | +45 |
3 | Ol.Anderlecht B* | 23 | +17 |
4 | BX Brussels B* | 22 | +21 |
5 | Brussels City A** | 22 | +30 |
6 | Aca.J.Molenbeek** | 21 | +9 |
7 | Anderlecht-Milan | 16 | +2 |
. | A.S.A.Molenbeek B** | 16 | -2 |
9 | NSeth Berchem B* | 13 | -15 |
10 | FEFA Anderlecht** | 12 | -1 |
11 | Olymp.Forestois B** | 10 | -17 |
12 | Africa Bruxelles** | 7 | -20 |
13 | Anneessens 25 B*** | 6 | -48 |
14 | Forest B** | 1 | -42 |
alle wedstrijden (24/26)
1 | Anderlecht Youth* | 69 | +104 |
2 | Black Star** | 50 | +64 |
3 | BX Brussels B* | 45 | +45 |
4 | Brussels City A* | 45 | +45 |
5 | Aca.J.Molenbeek* | 43 | +22 |
6 | Ol.Anderlecht B | 40 | +17 |
7 | FEFA Anderlecht** | 30 | +16 |
8 | NSeth Berchem B* | 27 | -18 |
9 | Anderlecht-Milan* | 25 | -9 |
. | A.S.A.Molenbeek B** | 25 | -14 |
11 | Africa Bruxelles** | 22 | -25 |
12 | Olymp.Forestois B** | 19 | -45 |
13 | Anneessens 25 B** | 10 | -107 |
14 | Forest B** | 7 | -95 |
uitwedstrijden (13/13)
1 | Anderlecht Youth | 36 | +55 |
2 | BX Brussels B* | 23 | +24 |
. | Brussels City A | 23 | +15 |
4 | Black Star* | 22 | +19 |
5 | Aca.J.Molenbeek | 22 | +13 |
6 | FEFA Anderlecht* | 18 | +17 |
7 | Ol.Anderlecht B | 17 | 0 |
8 | Africa Bruxelles* | 15 | -5 |
9 | NSeth Berchem B* | 14 | -3 |
10 | Anderlecht-Milan** | 9 | -11 |
. | A.S.A.Molenbeek B* | 9 | -12 |
. | Olymp.Forestois B* | 9 | -28 |
13 | Forest B* | 6 | -53 |
14 | Anneessens 25 B | 4 | -59 |