www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 28/03/2024
Brabant-acff : 2de Provinciale B
zaterdag 23/03/2024 |
20:00 | Lasne Ohain B | - | La Hulpe A | 0 | - | 1 |
zondag 24/03/2024 |
14:30 | ES.Braine | - | Villers la Ville A | 3 | - | 0 |
. | Wavre Limal A | - | Ophain A | 1
| - | 4
|
. | FC Walhain A | - | RC White Woluwe A | 3
| - | 1 |
15:00 | Stéphanois A | - | Chastre A | 1 | - | 1 |
. | RRC Etterbeek A | - | Union Rixensart A | 2 | - | 1 |
. | RCS.Braine B | - | Saintoise A | 1 | - | 2 |
. | Ol.Clabecq | - | Ronvau Chaumont A | 2 | - | 1 |
zaterdag 06/04/2024 |
20:00 | Ronvau Chaumont A | 3 | - |
3 | Lasne Ohain B | | - | |
zondag 07/04/2024 |
14:30 | Union Rixensart A | 5 | - |
10 | Wavre Limal A | | - | |
15:00 | Saintoise A | 12 |
- | 7 | RRC Etterbeek A | | - | |
. | Ophain A | 6 | - | 6 | FC Walhain A | | - | |
. | RC White Woluwe A | 6 | - | 9 | Stéphanois A | | - | |
. | Chastre A | 4 | - | 5 | Ol.Clabecq | | - | |
. | La Hulpe A | 10 |
- | 3 | ES.Braine | | - | |
. | Villers la Ville A | 9 | - | 7 | RCS.Braine B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Brabant-acff : 2de Provinciale B --> Saintoise A
periode 1
10/10 |
| Saintoise A | 22 |
2. | FC Walhain A | 21 |
3. | RRC Etterbeek A | 20 |
4. | Ophain A | 20 |
5. | La Hulpe A | 20 |
6. | RCS.Braine B | 19 |
7. | Villers la Ville A | 17 |
8. | ES.Braine | 17 |
9. | Wavre Limal A | 14 |
10. | Union Rixensart A | 10 |
11. | Ol.Clabecq | 10 |
12. | Stéphanois A | 9 |
13. | RC White Woluwe A | 7 |
14. | Chastre A | 7 |
15. | Ronvau Chaumont A | 5 |
16. | Lasne Ohain B | 4 |
periode 2
10/10 |
| Ophain A | 24 |
2. | Saintoise A | 22 |
3. | La Hulpe A | 21 |
4. | Villers la Ville A | 20 |
5. | Stéphanois A | 20 |
6. | RRC Etterbeek A | 19 |
7. | RCS.Braine B | 17 |
8. | Lasne Ohain B | 14 |
9. | FC Walhain A | 14 |
10. | Union Rixensart A | 12 |
11. | RC White Woluwe A | 9 |
12. | Ol.Clabecq | 9 |
13. | ES.Braine | 7 |
14. | Wavre Limal A | 6 |
15. | Ronvau Chaumont A | 5 |
16. | Chastre A | 3 |
periode 3
6/10 |
1. | RRC Etterbeek A | 16 | |
2. | La Hulpe A | 15 | |
3. | Saintoise A | 15 | |
4. | FC Walhain A | 13 | |
5. | RCS.Braine B | 10 | |
6. | Stéphanois A | 10 | |
7. | Wavre Limal A | 10 | |
8. | Villers la Ville A | 7 | |
9. | Ophain A | 6 | |
10. | ES.Braine | 6 | |
11. | RC White Woluwe A | 6 | |
12. | Ol.Clabecq | 6 | |
13. | Chastre A | 5 | |
14. | Union Rixensart A | 5 | |
15. | Lasne Ohain B | 4 | |
16. | Ronvau Chaumont A | 3 | x |
Saintoise A
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Ol.Clabecq | - | Saintoise A | 2 - | 2 | | | 1 | 1 | | 4 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Saintoise A | - | Lasne Ohain B | 2 - | 1 | | | 3 | 4 | | 2 | |
3. | Za-16/09/23 | 20:00 | Ronvau Chaumont A | - | Saintoise A | 0 - | 5 | | | 3 | 7 | | 1 | |
4. | Zo-24/09/23 | 14:00 | Saintoise A | - | Chastre A | 4 - | 1 | | | 3 | 10 | | 1 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | RC White Woluwe A | - | Saintoise A | 2 - | 1 | | | 0 | 10 | | 2 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Saintoise A | - | Ophain A | 2 - | 1 | | | 3 | 13 | | 2 | |
7. | Zo-15/10/23 | 14:30 | Union Rixensart A | - | Saintoise A | 1 - | 2 | | | 3 | 16 | | 1 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Saintoise A | - | La Hulpe A | 0 - | 1 | | | 0 | 16 | | 5 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | Saintoise A | - | Villers la Ville A | 1 - | 0 | | | 3 | 19 | | 3 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | ES.Braine | - | Saintoise A | 1 - | 2 | | | 3 | 22 | | 1 | |
11. | Zo-12/11/23 | 15:00 | Saintoise A | - | RCS.Braine B | 1 - | 3 | | | 0 | 22 | | 4 | |
12. | Zo-19/11/23 | 15:00 | RRC Etterbeek A | - | Saintoise A | 2 - | 3 | | | 3 | 25 | | 1 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:00 | Saintoise A | - | Wavre Limal A | 1 - | 1 | | | 1 | 26 | | 2 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | FC Walhain A | - | Saintoise A | 1 - | 4 | | | 3 | 29 | | 1 | |
15. | Zo-10/12/23 | 15:00 | Saintoise A | - | Stéphanois A | 4 - | 0 | | | 3 | 32 | | 1 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:00 | Saintoise A | - | Ol.Clabecq | 6 - | 1 | | | 3 | 35 | | 1 | |
17. | Za-13/01/24 | 20:00 | Lasne Ohain B | - | Saintoise A | 4 - | 2 | | | 0 | 35 | | 2 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Chastre A | - | Saintoise A | 0 - | 2 | | | 3 | 38 | | 1 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Saintoise A | - | RC White Woluwe A | 5 - | 0 | F1 | | 3 | 41 | | 1 | |
21. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Ophain A | - | Saintoise A | 1 - | 3 | | | 3 | 44 | | 1 | |
22. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Saintoise A | - | Union Rixensart A | 4 - | 0 | | | 3 | 47 | | 1 | |
18. | Za-24/02/24 | 20:00 | Saintoise A | - | Ronvau Chaumont A | 4 - | 1 | | | 3 | 50 | | 1 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | La Hulpe A | - | Saintoise A | 4 - | 1 | | | 0 | 50 | | 1 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Villers la Ville A | - | Saintoise A | 1 - | 2 | | | 3 | 53 | | 1 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Saintoise A | - | ES.Braine | 2 - | 0 | | | 3 | 56 | | 1 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | RCS.Braine B | - | Saintoise A | 1 - | 2 | | | 3 | 59 | | 1 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Saintoise A | - | RRC Etterbeek A | - | | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 14:30 | Wavre Limal A | - | Saintoise A | - | | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Saintoise A | - | FC Walhain A | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Stéphanois A | - | Saintoise A | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
RRC Etterbeek A
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | La Hulpe A | - | RRC Etterbeek A | 1 - | 3 | | 3 | 3 | | 1 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | RRC Etterbeek A | - | Wavre Limal A | 2 - | 0 | | 3 | 6 | | 1 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | RRC Etterbeek A | - | Stéphanois A | 5 - | 3 | | 3 | 9 | | 3 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Ol.Clabecq | - | RRC Etterbeek A | 1 - | 1 | | 1 | 10 | | 2 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | RRC Etterbeek A | - | Lasne Ohain B | 6 - | 0 | | 3 | 13 | | 2 | |
7. | Za-14/10/23 | 20:00 | Ronvau Chaumont A | - | RRC Etterbeek A | 1 - | 2 | | 3 | 16 | | 1 | |
3. | Wo-18/10/23 | 20:00 | FC Walhain A | - | RRC Etterbeek A | 1 - | 0 | | 0 | 16 | | 1 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | RRC Etterbeek A | - | Chastre A | 3 - | 0 | | 3 | 19 | | 1 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | RC White Woluwe A | - | RRC Etterbeek A | 3 - | 1 | | 0 | 19 | | 3 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | RRC Etterbeek A | - | Ophain A | 1 - | 1 | | 1 | 20 | | 3 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Union Rixensart A | - | RRC Etterbeek A | 1 - | 2 | | 3 | 23 | | 2 | |
12. | Zo-19/11/23 | 15:00 | RRC Etterbeek A | - | Saintoise A | 2 - | 3 | | 0 | 23 | | 6 | |
13. | Zo-26/11/23 | 15:00 | Villers la Ville A | - | RRC Etterbeek A | 5 - | 0 | | 0 | 23 | | 6 | |
15. | Zo-10/12/23 | 15:00 | RCS.Braine B | - | RRC Etterbeek A | 0 - | 3 | | 3 | 26 | | 5 | |
16. | Za-16/12/23 | 20:00 | RRC Etterbeek A | - | La Hulpe A | 3 - | 3 | | 1 | 27 | | 6 | |
14. | Zo-07/01/24 | 15:00 | RRC Etterbeek A | - | ES.Braine | 3 - | 1 | | 3 | 30 | | 5 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Wavre Limal A | - | RRC Etterbeek A | 1 - | 3 | | 3 | 33 | | 4 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Stéphanois A | - | RRC Etterbeek A | 2 - | 1 | | 0 | 33 | | 4 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | RRC Etterbeek A | - | Ol.Clabecq | 6 - | 0 | | 3 | 36 | | 4 | |
21. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Lasne Ohain B | - | RRC Etterbeek A | 1 - | 4 | | 3 | 39 | | 4 | |
22. | Zo-18/02/24 | 15:00 | RRC Etterbeek A | - | Ronvau Chaumont A | 4 - | 0 | | 3 | 42 | | 2 | |
18. | Zo-25/02/24 | 15:00 | RRC Etterbeek A | - | FC Walhain A | 2 - | 1 | | 3 | 45 | | 2 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Chastre A | - | RRC Etterbeek A | 1 - | 1 | | 1 | 46 | | 4 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | RRC Etterbeek A | - | RC White Woluwe A | 3 - | 0 | | 3 | 49 | | 3 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Ophain A | - | RRC Etterbeek A | 1 - | 3 | | 3 | 52 | | 3 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | RRC Etterbeek A | - | Union Rixensart A | 2 - | 1 | | 3 | 55 | | 3 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Saintoise A | - | RRC Etterbeek A | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | RRC Etterbeek A | - | Villers la Ville A | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | ES.Braine | - | RRC Etterbeek A | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | RRC Etterbeek A | - | RCS.Braine B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/15)
1 | RRC Etterbeek A* | 32 | +29 |
. | La Hulpe A* | 32 | +21 |
3 | Saintoise A* | 31 | +26 |
4 | Ophain A* | 29 | +14 |
5 | Villers la Ville A* | 28 | +19 |
. | RCS.Braine B* | 28 | +15 |
7 | Stéphanois A* | 25 | +9 |
8 | FC Walhain A* | 23 | +6 |
9 | ES.Braine | 20 | +5 |
10 | RC White Woluwe A* | 17 | -4 |
11 | Wavre Limal A* | 15 | -6 |
12 | Union Rixensart A* | 14 | 0 |
13 | Ol.Clabecq* | 13 | -14 |
14 | Lasne Ohain B* | 12 | -8 |
15 | Chastre A* | 8 | -10 |
16 | Ronvau Chaumont A** | 7 | -19 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | Saintoise A | 59 | +37 |
2 | La Hulpe A | 56 | +25 |
3 | RRC Etterbeek A | 55 | +34 |
4 | Ophain A | 50 | +25 |
5 | FC Walhain A | 48 | +16 |
6 | RCS.Braine B | 46 | +25 |
7 | Villers la Ville A | 44 | +19 |
8 | Stéphanois A | 39 | -1 |
9 | ES.Braine | 30 | -10 |
10 | Wavre Limal A | 30 | -10 |
11 | Union Rixensart A | 27 | -6 |
12 | Ol.Clabecq | 25 | -28 |
13 | RC White Woluwe A | 22 | -25 |
. | Lasne Ohain B | 22 | -26 |
15 | Chastre A | 15 | -26 |
16 | Ronvau Chaumont A | 13 | -49 |
uitwedstrijden (14/15)
1 | Saintoise A* | 28 | +11 |
2 | FC Walhain A* | 25 | +10 |
3 | La Hulpe A* | 24 | +4 |
4 | RRC Etterbeek A* | 23 | +5 |
5 | Ophain A* | 21 | +11 |
6 | RCS.Braine B* | 18 | +10 |
7 | Villers la Ville A* | 16 | 0 |
8 | Wavre Limal A* | 15 | -4 |
9 | Stéphanois A* | 14 | -10 |
10 | Union Rixensart A* | 13 | -6 |
11 | Ol.Clabecq* | 12 | -14 |
12 | ES.Braine** | 10 | -15 |
. | Lasne Ohain B* | 10 | -18 |
14 | Chastre A* | 7 | -16 |
15 | Ronvau Chaumont A | 6 | -30 |
16 | RC White Woluwe A* | 5 | -21 |