www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 12/11/2019

vbal4

Brabant : 3de Provinciale D

zaterdag 09/11/2019

19:30Wambeek Ternat B-

Pepingen-Halle B

2 -6

zondag 10/11/2019

14:30Zuun A-Lembeek A2 -2
.Negenmanneke-

Relegem

0-2
.Oetingen-

Borchtlombeek A

2 -3
.

Galmaarden A

-Huizingen B4 -0
15:00

Beersel Drogenb.A

-Tollembeek5 -0
.Dworp-

Hekelgem A

2 -3
17:00

Wemmel A

-Eizeringen8 -0

zaterdag 16/11/2019

19:30Pepingen-Halle B6- 1Zuun A-
20:00Ritterklub A12- 7Beersel Drogenb.A-

zondag 17/11/2019

14:30Galmaarden A10 -0Eizeringen-
.Relegem12-4Oetingen-
.Hekelgem A8-6Negenmanneke-
.Lembeek A5-0Dworp-
.Tollembeek10 -0Wambeek Ternat B-
14:45Borchtlombeek A12-9Wemmel A-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

13/32

1.Borchtlombeek A3312
2.Galmaarden A*317
3.Relegem309
4.Wemmel A*2494.
5.Beersel Drogenb.A*248
6.Hekelgem A*238
7.Ritterklub A*226
8.Tollembeek*175-3.(0)
9.Oetingen*164.3
10.Negenmanneke*1662.
11.Zuun A*155-1.(1)
12.Eizeringen154
13.Pepingen-Halle B*136.-4(1)
14.Huizingen B120
15.Lembeek A*65
16.Wambeek Ternat B*30.-2(3)
17.Dworp*00.1
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 3de Provinciale D --> Lembeek A

Lembeek A

1.Wo-28/08/1920:00

Lembeek A

-Galmaarden A1 -20012
3.Wo-04/09/1920:00

Lembeek A

-Ritterklub A2 -30014
4.Za-07/09/1919:00Huizingen B-

Lembeek A

3 -20015
5.Zo-15/09/1915:00

Lembeek A

-Eizeringen1 -11115
6.Zo-22/09/1915:00Borchtlombeek A-

Lembeek A

4 -00115
7.Zo-29/09/1915:00

Lembeek A

-Relegem1 -50116
8.Za-05/10/1919:30Hekelgem A-

Lembeek A

1 -00116
9.Zo-13/10/1915:00Beersel Drogenb.A-

Lembeek A

2 -00116
10.Zo-20/10/1915:00

Lembeek A

-Pepingen-Halle B0 -01216
11.Zo-27/10/1915:00Tollembeek-

Lembeek A

4 -00216
12.Zo-03/11/1914:30

Lembeek A

-Wambeek Ternat B5 -0

3

515
13.Zo-10/11/1914:30Zuun A-

Lembeek A

2 -21615
14.Zo-17/11/1914:30

Lembeek A

-Dworp -.
15.Zo-24/11/1914:30Negenmanneke-

Lembeek A

-.
16.Zo-01/12/1914:30

Lembeek A

-Oetingen -.
17.Zo-08/12/1917:00Wemmel A-

Lembeek A

-.
18.Zo-15/12/1914:30Galmaarden A-

Lembeek A

-.
20.Zo-05/01/2000:00Ritterklub A-

Lembeek A

-.
21.Zo-12/01/2000:00

Lembeek A

-Huizingen B -.
22.Zo-19/01/2000:00Eizeringen-

Lembeek A

-.
23.Zo-26/01/2000:00

Lembeek A

-Borchtlombeek A -.
24.Zo-02/02/2000:00Relegem-

Lembeek A

-.
25.Zo-09/02/2000:00

Lembeek A

-Hekelgem A -.
26.Zo-16/02/2000:00

Lembeek A

-Beersel Drogenb.A -.
27.Zo-01/03/2000:00Pepingen-Halle B-

Lembeek A

-.
28.Zo-08/03/2000:00

Lembeek A

-Tollembeek -.
29.Zo-15/03/2000:00Wambeek Ternat B-

Lembeek A

-.
30.Zo-22/03/2000:00

Lembeek A

-Zuun A -.
31.Zo-29/03/2000:00Dworp-

Lembeek A

-.
32.Zo-05/04/2000:00

Lembeek A

-Negenmanneke -.
33.Zo-26/04/2000:00Oetingen-

Lembeek A

-.
34.Zo-03/05/2000:00

Lembeek A

-Wemmel A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Dworp

1.Wo-28/08/1920:00Zuun A-Dworp2 -10014
2.Zo-01/09/1915:00Dworp-Beersel Drogenb.A0 -30014
3.Do-05/09/1919:30Dworp-Negenmanneke1 -30016
4.Zo-08/09/1915:00Oetingen-Dworp6 -00017-
5.Zo-15/09/1915:00Dworp-Wemmel A0 -70017-
23.Zo-22/09/1915:00Dworp-Galmaarden A1 -60017-
8.Za-05/10/1920:00Ritterklub A-Dworp4 -10017-
9.Za-12/10/1919:30Dworp-Huizingen B0 -10017-
10.Zo-20/10/1915:00Eizeringen-Dworp3 -10017-
11.Zo-27/10/1915:00Dworp-Borchtlombeek A0 -80017-
12.Zo-03/11/1914:30Relegem-Dworp7 -20017-
13.Zo-10/11/1915:00Dworp-Hekelgem A2 -30017-
14.Zo-17/11/1914:30

Lembeek A

-Dworp -.
15.Zo-24/11/1915:00Dworp-Pepingen-Halle B -.
16.Zo-01/12/1914:30Tollembeek-Dworp -.
17.Zo-08/12/1915:00Dworp-Wambeek Ternat B -.
18.Zo-15/12/1915:00Dworp-Zuun A -.
19.Zo-22/12/1900:00Beersel Drogenb.A-Dworp -.
20.Zo-05/01/2000:00Negenmanneke-Dworp -.
21.Zo-12/01/2000:00Dworp-Oetingen -.
22.Zo-19/01/2000:00Wemmel A-Dworp -.
6.Zo-26/01/2000:00Galmaarden A-Dworp -.
25.Zo-09/02/2000:00Dworp-Ritterklub A -.
26.Zo-16/02/2000:00Huizingen B-Dworp -.
27.Zo-01/03/2000:00Dworp-Eizeringen -.
28.Zo-08/03/2000:00Borchtlombeek A-Dworp -.
29.Zo-15/03/2000:00Dworp-Relegem -.
30.Zo-22/03/2000:00Hekelgem A-Dworp -.
31.Zo-29/03/2000:00Dworp-

Lembeek A

-.
32.Zo-05/04/2000:00Pepingen-Halle B-Dworp -.
33.Zo-26/04/2000:00Dworp-Tollembeek -.
34.Zo-03/05/2000:00Wambeek Ternat B-Dworp -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (7/16)

1Borchtlombeek A*1823:3+20
2Relegem*1824:7+17
3Ritterklub A1623:10+13
4Wemmel A1525:14+11
5Beersel Drogenb.A1423:10+13
6Galmaarden A**1316:2+14
7Tollembeek*1316:11+5
8Zuun A1317:13+4
9Eizeringen*1312:8+4
10Oetingen*1214:8+6
11Hekelgem A**118:3+5
12Huizingen B*912:19-7
13Negenmanneke79:14-5
14Pepingen-Halle B***69:6+3
15Lembeek A*510:11-1
16Wambeek Ternat B*311:25-14
17Dworp04:31-27

alle wedstrijden (13/32)

1Borchtlombeek A3345:13+32
2Galmaarden A*3138:7+31
3Relegem3045:23+22
4Wemmel A*2445:24+21
5Beersel Drogenb.A*2437:19+18
6Hekelgem A*2327:25+2
7Ritterklub A*2234:22+12
8Tollembeek*1726:35-9
9Oetingen*1623:230
10Negenmanneke*1621:210
11Zuun A*1519:25-6
12Eizeringen1514:31-17
13Pepingen-Halle B*1324:240
14Huizingen B1215:35-20
15Lembeek A*614:27-13
16Wambeek Ternat B*315:44-29
17Dworp*09:53-44

uitwedstrijden (7/16)

1Galmaarden A*1822:5+17
2Borchtlombeek A*1522:10+12
3Relegem*1221:16+5
4Hekelgem A*1219:22-3
5Beersel Drogenb.A***1014:9+5
6Wemmel A***920:10+10
7Negenmanneke***912:7+5
8Pepingen-Halle B715:18-3
9Ritterklub A***611:12-1
10Oetingen**49:15-6
11Tollembeek**410:24-14
12Huizingen B*33:16-13
13Zuun A***22:12-10
14Eizeringen*22:23-21
15Lembeek A**14:16-12
16Wambeek Ternat B**04:19-15
17Dworp***05:22-17