www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 19/03/2024
Brabant-vv : 3de Provinciale D
zaterdag 16/03/2024 |
19:30 | Keiberg A | - | Tielt-Winge A | 1 | - | 1 |
. | Glabbeek Zuurb. | - | Zoutleeuw A | 0 | - | 1 |
20:30 | Lubbeek A | - | Out-Hoegaarden B | 3
| - | 3
|
. | Tienen B | - | Binkom | 1 | - | 2 |
zondag 17/03/2024 |
15:00 | Meensel-Kiezegem | - | Drieslinter A | 2 | - | 0 |
. | Kortenaken | - | FC ATO B | 0 | - | 2 |
. | Bekkevoort | - | Boutersem Utd A | 0 | - | 1 |
. | KDN.United | - | Geetbets | 0 | - | 0 |
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Boutersem Utd A | 10 | - |
7 | Meensel-Kiezegem | | - | |
. | Tielt-Winge A | 8 | - |
7 | Lubbeek A | | - | |
. | Zoutleeuw A | 4 |
- | 5 | Kortenaken | | - | |
zondag 24/03/2024 |
14:30 | FC ATO B | 4 | - | 9 | Tienen B | | - | |
15:00 | Geetbets | 6 | - | 3 | Bekkevoort | | - | |
. | Drieslinter A | 6 | - | 1 | Glabbeek Zuurb. | | - | |
. | Binkom | 6 |
- | 1 | Keiberg A | | - | |
17:30 | Out-Hoegaarden B | 6 | - | 5 | KDN.United | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Brabant-vv : 3de Provinciale D --> FC ATO B
periode 1
10/10 |
| Tielt-Winge A | 27 |
2. | Boutersem Utd A | 24 |
3. | Geetbets | 21 |
4. | KDN.United | 19 |
5. | Lubbeek A | 17 |
6. | Tienen B | 16 |
7. | Drieslinter A | 15 |
8. | Binkom | 14 |
9. | Out-Hoegaarden B | 14 |
10. | Bekkevoort | 12 |
11. | Glabbeek Zuurb. | 12 |
12. | Kortenaken | 11 |
13. | Keiberg A | 11 |
14. | Zoutleeuw A | 6 |
15. | Meensel-Kiezegem | 6 |
16. | FC ATO B | 4 |
periode 2
10/10 |
| Binkom | 27 |
2. | Geetbets | 23 |
3. | Boutersem Utd A | 23 |
4. | Keiberg A | 20 |
5. | Tielt-Winge A | 17 |
6. | Kortenaken | 17 |
7. | KDN.United | 14 |
8. | Zoutleeuw A | 13 |
9. | Lubbeek A | 11 |
10. | Meensel-Kiezegem | 11 |
11. | Tienen B | 9 |
12. | Out-Hoegaarden B | 8 |
13. | Drieslinter A | 7 |
14. | Bekkevoort | 7 |
15. | Glabbeek Zuurb.* | 6 |
16. | FC ATO B* | 6 |
periode 3
5/10 |
1. | Lubbeek A | 13 |
2. | Tienen B | 12 |
3. | Tielt-Winge A | 11 |
4. | Meensel-Kiezegem | 9 |
5. | Binkom | 9 |
6. | Boutersem Utd A* | 7 |
7. | FC ATO B* | 7 |
8. | Out-Hoegaarden B | 7 |
9. | Drieslinter A | 6 |
10. | KDN.United | 6 |
11. | Kortenaken | 6 |
12. | Keiberg A | 5 |
13. | Zoutleeuw A | 4 |
14. | Glabbeek Zuurb. | 4 |
15. | Bekkevoort | 1 |
16. | Geetbets | 1 |
FC ATO B
1. | Za-02/09/23 | 20:30 | Tienen B | - | FC ATO B | 2 - | 0 | | 0 | 0 | | 11 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | FC ATO B | - | Keiberg A | 3 - | 1 | | 3 | 3 | | 9 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | FC ATO B | - | Meensel-Kiezegem | 0 - | 0 | | 1 | 4 | | 8 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Glabbeek Zuurb. | - | FC ATO B | 2 - | 0 | | 0 | 4 | | 10 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | FC ATO B | - | Bekkevoort | 0 - | 2 | | 0 | 4 | | 12 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Drieslinter A | - | FC ATO B | 4 - | 0 | | 0 | 4 | | 16 | - |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | FC ATO B | - | Binkom | 1 - | 4 | | 0 | 4 | | 16 | - |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Geetbets | - | FC ATO B | 5 - | 0 | | 0 | 4 | | 16 | - |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | FC ATO B | - | KDN.United | 0 - | 4 | | 0 | 4 | | 16 | - |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Tielt-Winge A | - | FC ATO B | 9 - | 0 | | 0 | 4 | | 16 | - |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | FC ATO B | - | Zoutleeuw A | 3 - | 3 | | 1 | 5 | | 16 | - |
12. | Za-18/11/23 | 20:30 | Lubbeek A | - | FC ATO B | 5 - | 0 | | 0 | 5 | | 16 | - |
13. | Zo-26/11/23 | 17:30 | Out-Hoegaarden B | - | FC ATO B | 3 - | 1 | | 0 | 5 | | 16 | - |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | FC ATO B | - | Kortenaken | 0 - | 3 | | 0 | 5 | | 16 | - |
15. | Za-09/12/23 | 19:30 | Boutersem Utd A | - | FC ATO B | 4 - | 1 | | 0 | 5 | | 16 | - |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | FC ATO B | - | Drieslinter A | 0 - | 1 | | 0 | 5 | | 16 | - |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Meensel-Kiezegem | - | FC ATO B | 1 - | 2 | | 3 | 8 | | 16 | - |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | FC ATO B | - | Lubbeek A | 1 - | 1 | | 1 | 9 | | 16 | - |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | Zoutleeuw A | - | FC ATO B | 2 - | 2 | | 1 | 10 | | 16 | - |
21. | Za-17/02/24 | 20:15 | Keiberg A | - | FC ATO B | 1 - | 1 | | 1 | 11 | | 16 | - |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | KDN.United | - | FC ATO B | 1 - | 0 | | 0 | 11 | | 16 | - |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | FC ATO B | - | Geetbets | 1 - | 0 | | 3 | 14 | | 16 | - |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Kortenaken | - | FC ATO B | 0 - | 2 | | 3 | 17 | | 16 | - |
26. | Zo-24/03/24 | 14:30 | FC ATO B | - | Tienen B | - | | | . | | | | |
22. | Za-30/03/24 | 16:30 | FC ATO B | - | Boutersem Utd A | - | | | . | | | | |
18. | Ma-01/04/24 | 15:00 | FC ATO B | - | Glabbeek Zuurb. | - | | | . | | | | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | FC ATO B | - | Tielt-Winge A | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Binkom | - | FC ATO B | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | FC ATO B | - | Out-Hoegaarden B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Bekkevoort | - | FC ATO B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Tienen B
1. | Za-02/09/23 | 20:30 | Tienen B | - | FC ATO B | 2 - | 0 | | 3 | 3 | | 5 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | Glabbeek Zuurb. | - | Tienen B | 2 - | 2 | | 1 | 4 | | 4 | |
3. | Za-16/09/23 | 20:30 | Tienen B | - | Bekkevoort | 6 - | 0 | | 3 | 7 | | 4 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | KDN.United | - | Tienen B | 1 - | 2 | | 3 | 10 | | 3 | |
5. | Za-30/09/23 | 20:30 | Tienen B | - | Geetbets | 0 - | 2 | | 0 | 10 | | 3 | |
6. | Za-07/10/23 | 20:30 | Lubbeek A | - | Tienen B | 2 - | 0 | | 0 | 10 | | 6 | |
7. | Za-14/10/23 | 20:30 | Tienen B | - | Tielt-Winge A | 3 - | 5 | | 0 | 10 | | 9 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Binkom | - | Tienen B | 2 - | 1 | | 0 | 10 | | 9 | |
9. | Za-28/10/23 | 20:30 | Tienen B | - | Zoutleeuw A | 4 - | 0 | | 3 | 13 | | 8 | |
10. | Za-04/11/23 | 20:30 | Tienen B | - | Keiberg A | 3 - | 2 | | 3 | 16 | | 6 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Kortenaken | - | Tienen B | 2 - | 1 | | 0 | 16 | | 7 | |
12. | Za-18/11/23 | 20:30 | Tienen B | - | Out-Hoegaarden B | 0 - | 1 | | 0 | 16 | | 8 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | Boutersem Utd A | - | Tienen B | 3 - | 2 | | 0 | 16 | | 10 | |
14. | Za-02/12/23 | 20:30 | Tienen B | - | Drieslinter A | 1 - | 1 | | 1 | 17 | | 10 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Meensel-Kiezegem | - | Tienen B | 3 - | 2 | | 0 | 17 | | 11 | |
16. | Za-16/12/23 | 20:30 | Tienen B | - | Glabbeek Zuurb. | 3 - | 3 | | 1 | 18 | | 11 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | Bekkevoort | - | Tienen B | 0 - | 0 | | 1 | 19 | | 11 | |
19. | Za-27/01/24 | 20:15 | Keiberg A | - | Tienen B | 1 - | 0 | | 0 | 19 | | 11 | |
20. | Za-03/02/24 | 20:30 | Tienen B | - | KDN.United | 3 - | 1 | | 3 | 22 | | 10 | |
18. | Za-10/02/24 | 20:30 | Tienen B | - | Kortenaken | 4 - | 0 | | 3 | 25 | | 9 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Geetbets | - | Tienen B | 0 - | 2 | | 3 | 28 | | 9 | |
22. | Za-24/02/24 | 20:30 | Tienen B | - | Meensel-Kiezegem | 3 - | 0 | | 3 | 31 | | 8 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Drieslinter A | - | Tienen B | 1 - | 4 | | 3 | 34 | | 8 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Zoutleeuw A | - | Tienen B | 1 - | 3 | | 3 | 37 | | 7 | |
25. | Za-16/03/24 | 20:30 | Tienen B | - | Binkom | 1 - | 2 | | 0 | 37 | | 7 | |
26. | Zo-24/03/24 | 14:30 | FC ATO B | - | Tienen B | - | | | . | | | | |
27. | Za-06/04/24 | 20:30 | Tienen B | - | Boutersem Utd A | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | Tielt-Winge A | - | Tienen B | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Tienen B | - | Lubbeek A | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Out-Hoegaarden B | - | Tienen B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/15)
1 | Boutersem Utd A* | 32 | +27 |
2 | Lubbeek A | 25 | +14 |
3 | Geetbets* | 25 | +11 |
4 | Binkom* | 25 | +9 |
5 | Tielt-Winge A* | 24 | +17 |
6 | Tienen B | 23 | +16 |
7 | Keiberg A | 23 | +5 |
8 | KDN.United | 21 | +7 |
9 | Out-Hoegaarden B* | 20 | +5 |
10 | Kortenaken | 20 | +2 |
11 | Drieslinter A* | 18 | -2 |
12 | Glabbeek Zuurb. | 17 | +5 |
13 | Bekkevoort | 14 | -5 |
14 | Meensel-Kiezegem | 10 | -12 |
15 | FC ATO B*** | 9 | -10 |
16 | Zoutleeuw A* | 8 | -17 |
alle wedstrijden (25/30)
1 | Tielt-Winge A | 55 | +36 |
2 | Boutersem Utd A* | 54 | +36 |
3 | Binkom | 50 | +17 |
4 | Geetbets | 45 | +16 |
5 | Lubbeek A | 41 | +20 |
6 | KDN.United | 39 | +16 |
7 | Tienen B | 37 | +17 |
8 | Keiberg A | 36 | 0 |
9 | Kortenaken | 34 | -5 |
10 | Out-Hoegaarden B | 29 | -13 |
11 | Drieslinter A | 28 | -16 |
12 | Meensel-Kiezegem | 26 | -16 |
13 | Zoutleeuw A | 23 | -24 |
14 | Glabbeek Zuurb.* | 22 | -14 |
15 | Bekkevoort | 20 | -30 |
16 | FC ATO B** | 17 | -40 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | Tielt-Winge A | 31 | +19 |
2 | Binkom | 25 | +8 |
3 | Boutersem Utd A* | 22 | +9 |
4 | Geetbets | 20 | +5 |
5 | KDN.United* | 18 | +9 |
6 | Lubbeek A* | 16 | +6 |
7 | Meensel-Kiezegem* | 16 | -4 |
8 | Zoutleeuw A | 15 | -7 |
9 | Tienen B* | 14 | +1 |
10 | Kortenaken* | 14 | -7 |
11 | Keiberg A* | 13 | -5 |
12 | Drieslinter A | 10 | -14 |
13 | Out-Hoegaarden B | 9 | -18 |
14 | FC ATO B | 8 | -30 |
15 | Bekkevoort* | 6 | -25 |
16 | Glabbeek Zuurb.** | 5 | -19 |