Brabant : 3de Provinciale D(2019-2020)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

22/32

1

2

3

4

5

6

7

1.Galmaarden A5317+47658+2533
2.Wemmel A5117+49827+1833
3.Relegem5016+31646+527
4.Borchtlombeek A4314+29616+931
5.Beersel Drogenb.A4313+27596+926
6.Oetingen3611+10424-220
7.Tollembeek*3510+6504-718
8.Ritterklub A*3310+9503-217
9.Hekelgem A**3190386-325
10.Negenmanneke299-8346+419
11.Lembeek A*226-7333-1312
12.Zuun A*216-11302-910
13.xHuizingen B216-25292-179
14.xEizeringen215-28221-268
15.xPepingen-Halle B*194-4362-223
16.xDworp93-66201-3311
17.xWambeek Ternat B*72-59230-348

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.Galmaarden A22172365 : 18+4753
2.Wemmel A22170582 : 33+4951
3.Relegem22162464 : 33+3150
4.Borchtlombeek A22141761 : 32+2943
5.Beersel Drogenb.A22134559 : 32+2743
6.Oetingen22113842 : 32+1036
7.Tollembeek21105650 : 44+635
8.Ritterklub A21103850 : 41+933
9.Hekelgem A2094738 : 38031
10.Negenmanneke22921134 : 42-829
11.Lembeek A21641133 : 40-722
12.Zuun A21631230 : 41-1121
13.Huizingen B22631329 : 54-2521
14.Eizeringen22561122 : 50-2821
15.Pepingen-Halle B21471036 : 40-419
16.Dworp22301920 : 86-669
17.Wambeek Ternat B21211823 : 82-597