Brabant : 3de Provinciale D(2019-2020)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

6/32

1

2

3

4

5

6

7

1.Galmaarden A186+20234+1214
2.Relegem155+13222+511
3.Beersel Drogenb.A134+6143+79
4.Wemmel A124+11202+813
5.Borchtlombeek A124+7161-25
6.Ritterklub A103+1171-25
7.Oetingen93+6151+18
8.Hekelgem A*93+291-25
9.Eizeringen82-360-31
10.Pepingen-Halle B*72090-52
11.Zuun A*72-350-20
12.Negenmanneke72-58205
13.Huizingen B62-680-62
14.Tollembeek*62-791-56
15.Lembeek A*10-760-52
16.Wambeek Ternat B*00-1160-63
17.Dworp00-2430-71

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.Galmaarden A660023 : 3+2018
2.Relegem650122 : 9+1315
3.Beersel Drogenb.A641114 : 8+613
4.Wemmel A640220 : 9+1112
5.Borchtlombeek A640216 : 9+712
6.Ritterklub A631217 : 16+110
7.Oetingen630315 : 9+69
8.Hekelgem A53029 : 7+29
9.Eizeringen62226 : 9-38
10.Pepingen-Halle B52129 : 907
11.Zuun A52125 : 8-37
12.Negenmanneke62138 : 13-57
13.Huizingen B62048 : 14-66
14.Tollembeek52039 : 16-76
15.Lembeek A50146 : 13-71
16.Wambeek Ternat B50056 : 17-110
17.Dworp60063 : 27-240