Brabant vv : 3de Provinciale D(2020-2021)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

2/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Relegem62+11121+45
2.Beersel Drogenb.A62+681+55
3.Hekelgem A41+261+24
4.Kobbegem41+151+15
5.Borchtlombeek A41+14001
6.Oetingen41+121+11
7.Tollembeek31040-12
8.Ritterklub A31-141+33
9.Zuun A31-14000
10.Eizeringen A31-121+22
11.Negenmanneke31-521-52
12.Itna Itterbeek10-120-11
13.Vlezenbeek10-11001
14.Meise B00-32000
15.Pepingen-Halle B00-310-11
16.Lembeek A00-620-12

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.Relegem220012 : 1+116
2.Beersel Drogenb.A22008 : 2+66
3.Hekelgem A21106 : 4+24
4.Kobbegem21105 : 4+14
5.Borchtlombeek A21104 : 3+14
6.Oetingen21102 : 1+14
7.Tollembeek21014 : 403
8.Ritterklub A21014 : 5-13
9.Zuun A21014 : 5-13
10.Eizeringen A21012 : 3-13
11.Negenmanneke21012 : 7-53
12.Itna Itterbeek20112 : 3-11
13.Vlezenbeek20111 : 2-11
14.Meise B20022 : 5-30
15.Pepingen-Halle B20021 : 4-30
16.Lembeek A20022 : 8-60