www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 19/01/2020
2019-2020, Brabant-3D: HUIZINGEN B
Wedstrijden
1Wo-28/08/1918:30Borchtlombeek A -Huizingen B2 -0 0015 
2Zo-01/09/1917:00Huizingen B -Relegem0 -40 017-
3Wo-04/09/1920:00Hekelgem A -Huizingen B2 -0 0017-
4Za-07/09/1919:00Huizingen B -Lembeek A3 -23 314 
5Za-14/09/1919:30Pepingen-Halle B -Huizingen B4 -2 0314 
6Za-21/09/1919:00Huizingen B -Tollembeek3 -13 614 
7Za-28/09/1919:00Wambeek Ternat B -Huizingen B3 -0 0614 
8Za-05/10/1919:00Huizingen B -Zuun A5 -23 910 
9Za-12/10/1919:30Dworp -Huizingen B0 -1 3129 
10Za-19/10/1919:00Huizingen B -Negenmanneke0 -60 1212 
11Zo-27/10/1915:00Oetingen -Huizingen B1 -0 01213 
12Wo-30/10/1920:00Huizingen B -Wemmel A1 -40 1213 
13Zo-10/11/1914:30Galmaarden A -Huizingen B4 -0 01214 
15Za-23/11/1920:00Ritterklub A -Huizingen B2 -0 01214 
16Zo-01/12/1915:00Beersel Drogenb.A -Huizingen B1 -3 31513 
17Za-07/12/1919:00Huizingen B -Eizeringen1 -11 1613 
18Zo-15/12/1914:30Huizingen B -Borchtlombeek A2 -13 1912 
19Zo-22/12/1914:30Relegem -Huizingen B3 -0 01912 
20Za-04/01/2019:00Huizingen B -Hekelgem A2 -40 1912 
21Zo-12/01/2014:30Lembeek A -Huizingen B1 -0 01912 
22Za-18/01/2019:00Huizingen B -Pepingen-Halle B3 -31 2013 
23Zo-26/01/2014:30Tollembeek -Huizingen B  -  .   
24Za-01/02/2019:00Huizingen B -Wambeek Ternat B  - .    
25Zo-09/02/2015:00Zuun A -Huizingen B  -  .   
26Za-15/02/2019:00Huizingen B -Dworp  - .    
27Zo-01/03/2000:00Negenmanneke -Huizingen B  -  .   
28Zo-08/03/2000:00Huizingen B -Oetingen  - .    
29Zo-15/03/2000:00Wemmel A -Huizingen B  -  .   
30Zo-22/03/2000:00Huizingen B -Galmaarden A  - .    
32Zo-05/04/2000:00Huizingen B -Ritterklub A  - .    
33Zo-26/04/2000:00Huizingen B -Beersel Drogenb.A  - .    
34Zo-03/05/2000:00Eizeringen -Huizingen B  -  .   
Rangschikking(21/32)
1Galmaarden A 50 16+4663 8+2533
 2Relegem 49 16+3163 6+526
 3Wemmel A 48 16+4275 6+1126
 4Borchtlombeek A 42 14+2959 6+929
 5Beersel Drogenb.A 40 12+2557 6+926
 6Oetingen 36 11+1242 4020
7Tollembeek* 34 10+647 4-718
 8Ritterklub A* 33 10+1149 3016
 9Hekelgem A** 30 9037 6-325
 10Negenmanneke 29 9-134 6+419
 11Lembeek A* 21 6-731 3-1312
 12Zuun A 21 6-1130 2-910
13Huizingen B 20 6-2526 2-176
 14Pepingen-Halle B* 19 4-336 2-223
 15Eizeringen 18 4-2921 0-277
 16Dworpx9 3-6519 1-3210
 17Wambeek Ternat B*x4 1-6120 0-348
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van TOLLEMBEEK
1Wo-28/08/1920:00Tollembeek -Oetingen3 -23 34 
2Zo-01/09/1917:00Wemmel A -Tollembeek2 -4 364 
3Wo-04/09/1920:00Tollembeek -Galmaarden A0 -30 68 
22Za-14/09/1920:00Ritterklub A -Tollembeek6 -2 0612 
6Za-21/09/1919:00Huizingen B -Tollembeek3 -1 0613 
7Zo-29/09/1915:00Tollembeek -Eizeringen2 -13 98 
8Zo-06/10/1915:00Borchtlombeek A -Tollembeek5 -0 0911 
9Zo-13/10/1915:00Tollembeek -Relegem4 -23 1210 
10Za-19/10/1919:30Hekelgem A -Tollembeek3 -3 11310 
11Zo-27/10/1915:00Tollembeek -Lembeek A4 -03 169 
29Wo-30/10/1920:00Tollembeek -Pepingen-Halle B3 -31 178 
13Zo-10/11/1915:00Beersel Drogenb.A -Tollembeek5 -0 0178 
14Zo-17/11/1914:30Tollembeek -Wambeek Ternat B4 -03 208 
15Zo-24/11/1914:30Zuun A -Tollembeek0 -2 3238 
16Zo-01/12/1914:30Tollembeek -Dworp6 -13 267 
17Zo-08/12/1914:30Negenmanneke -Tollembeek1 -2 3296 
18Zo-15/12/1914:30Oetingen -Tollembeek0 -0 1306 
19Zo-22/12/1914:30Tollembeek -Wemmel A1 -20 306 
20Zo-05/01/2014:30Galmaarden A -Tollembeek0 -4 3336 
5Zo-19/01/2015:00Tollembeek -Ritterklub A2 -21 347 
23Zo-26/01/2014:30Tollembeek -Huizingen B  - .    
24Zo-02/02/2015:00Eizeringen -Tollembeek  -  .   
25Zo-09/02/2015:00Tollembeek -Borchtlombeek A  - .    
26Zo-16/02/2014:30Relegem -Tollembeek  -  .   
27Zo-01/03/2000:00Tollembeek -Hekelgem A  - .    
28Zo-08/03/2000:00Lembeek A -Tollembeek  -  .   
12Zo-15/03/2000:00Pepingen-Halle B -Tollembeek  -  .   
30Zo-22/03/2000:00Tollembeek -Beersel Drogenb.A  - .    
31Zo-29/03/2000:00Wambeek Ternat B -Tollembeek  -  .   
32Zo-05/04/2000:00Tollembeek -Zuun A  - .    
33Zo-26/04/2000:00Dworp -Tollembeek  -  .   
34Zo-03/05/2000:00Tollembeek -Negenmanneke  - .    
Beste aanval
Wemmel A75
 Relegem63
 Galmaarden A63
 Borchtlombeek A59
 Beersel Drogenb.A57
 Ritterklub A49
Tollembeek47
 Oetingen42
 Hekelgem A37
 Pepingen-Halle B36
 Negenmanneke34
 Lembeek A31
 Zuun A30
Huizingen B26
 Eizeringen21
 Wambeek Ternat B20
 Dworp19
Beste verdediging
Galmaarden A17
 Oetingen30
 Borchtlombeek A30
 Beersel Drogenb.A32
 Relegem32
 Wemmel A33
 Negenmanneke35
 Hekelgem A37
 Lembeek A38
 Ritterklub A38
 Pepingen-Halle B39
 Zuun A41
Tollembeek41
 Eizeringen50
Huizingen B51
 Wambeek Ternat B81
 Dworp84
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.