www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 13/01/2020

vbal4

Brabant : 3de Provinciale D

speeldag 1

woensdag 28/08/2019

18:30

Borchtlombeek A

-Huizingen B2-0
.

Relegem

-Ritterklub A5-2
20:00Wambeek Ternat B-

Negenmanneke

1-2
.Lembeek A-

Galmaarden A

1-2
.

Zuun A

-Dworp2-1
.Beersel Drogenb.A-Eizeringen0-0
.

Tollembeek

-Oetingen3-2
20:30

Pepingen-Halle B

-Wemmel A3-0

vrij: Hekelgem A

speeldag 2

zaterdag 31/08/2019

20:00Ritterklub A-

Hekelgem A

1-3

zondag 01/09/2019

15:00

Galmaarden A

-Pepingen-Halle B4-0
.Negenmanneke-Zuun A0-0
.Eizeringen-

Borchtlombeek A

1-4
.Dworp-

Beersel Drogenb.A

0-3
.

Oetingen

-Wambeek Ternat B1-0
17:00Huizingen B-

Relegem

0-4
.Wemmel A-

Tollembeek

2-4

vrij: Lembeek A

speeldag 3

woensdag 04/09/2019

18:30

Relegem

-Eizeringen3-0
20:00Tollembeek-

Galmaarden A

0-3
.Lembeek A-

Ritterklub A

2-3
.

Zuun A

-Oetingen3-2
.

Beersel Drogenb.A

-Borchtlombeek A4-1
.

Hekelgem A

-Huizingen B2-0
20:15Wambeek Ternat B-

Wemmel A

2-6

donderdag 05/09/2019

19:30Dworp-

Negenmanneke

1-3

vrij: Pepingen-Halle B

speeldag 4

zaterdag 07/09/2019

19:00

Huizingen B

-Lembeek A3-2
20:00Ritterklub A-Pepingen-Halle B2-2

zondag 08/09/2019

15:00Negenmanneke-

Beersel Drogenb.A

2-4
.

Galmaarden A

-Wambeek Ternat B5-1
.

Wemmel A

-Zuun A2-0
.

Eizeringen

-Hekelgem A3-1
.

Oetingen

-Dworp6-0
.

Borchtlombeek A

-Relegem5-2

vrij: Tollembeek

speeldag 5

zaterdag 14/09/2019

19:30

Pepingen-Halle B

-Huizingen B4-2
.

Hekelgem A

-Borchtlombeek A2-0

zondag 15/09/2019

15:00Zuun A-

Galmaarden A

0-3
.Negenmanneke-

Oetingen

1-4
.Lembeek A-Eizeringen1-1
.Beersel Drogenb.A-

Relegem

1-5
.Dworp-

Wemmel A

0-7

zondag 19/01/2020

15:00Tollembeek-Ritterklub A-

vrij: Wambeek Ternat B

speeldag 6

zaterdag 21/09/2019

19:00

Huizingen B

-Tollembeek3-1
20:00

Ritterklub A

-Wambeek Ternat B3-2

zondag 22/09/2019

15:00

Borchtlombeek A

-Lembeek A4-0
.

Relegem

-Hekelgem A3-1
.

Eizeringen

-Pepingen-Halle B1-0
.

Wemmel A

-Negenmanneke3-0
.Oetingen-

Beersel Drogenb.A

0-2

zondag 26/01/2020

15:00Galmaarden A-Dworp-

vrij: Zuun A

speeldag 7

zaterdag 28/09/2019

19:00

Wambeek Ternat B

-Huizingen B3-0
19:30Pepingen-Halle B-

Borchtlombeek A

1-2

zondag 29/09/2019

15:00

Oetingen

-Wemmel A4-3
.

Tollembeek

-Eizeringen2-1
.Zuun A-

Ritterklub A

1-4
.Lembeek A-

Relegem

1-5
.Negenmanneke-

Galmaarden A

0-4
.

Beersel Drogenb.A

-Hekelgem A9-2

vrij: Dworp

speeldag 8

zaterdag 05/10/2019

19:00

Huizingen B

-Zuun A5-2
19:30

Hekelgem A

-Lembeek A1-0
20:00

Ritterklub A

-Dworp4-1

zondag 06/10/2019

15:00

Eizeringen

-Wambeek Ternat B3-1
.

Borchtlombeek A

-Tollembeek5-0
.

Relegem

-Pepingen-Halle B4-2
.

Wemmel A

-Beersel Drogenb.A6-4
.

Galmaarden A

-Oetingen2-0

vrij: Negenmanneke

speeldag 9

zaterdag 12/10/2019

19:30Pepingen-Halle B-

Hekelgem A

1-2
.Wambeek Ternat B-

Borchtlombeek A

0-4
.Dworp-

Huizingen B

0-1

zondag 13/10/2019

15:00

Zuun A

-Eizeringen4-0
.

Negenmanneke

-Ritterklub A1-0
.Wemmel A-

Galmaarden A

1-4
.

Tollembeek

-Relegem4-2
.

Beersel Drogenb.A

-Lembeek A2-0

vrij: Oetingen

speeldag 10

zaterdag 19/10/2019

19:00Huizingen B-

Negenmanneke

0-6
19:30Hekelgem A-Tollembeek3-3
20:00

Ritterklub A

-Oetingen5-0

zondag 20/10/2019

15:00

Eizeringen

-Dworp3-1
.

Borchtlombeek A

-Zuun A5-0
.

Relegem

-Wambeek Ternat B2-0
.Lembeek A-Pepingen-Halle B0-0
.Galmaarden A-Beersel Drogenb.A1-1

vrij: Wemmel A

speeldag 11

zaterdag 26/10/2019

19:30Wambeek Ternat B-

Hekelgem A

3-7

zondag 27/10/2019

15:00

Zuun A

-Relegem5-1
.Dworp-

Borchtlombeek A

0-8
.

Negenmanneke

-Eizeringen5-0
.

Oetingen

-Huizingen B1-0
.

Wemmel A

-Ritterklub A3-2
.

Tollembeek

-Lembeek A4-0
.Beersel Drogenb.A-Pepingen-Halle B2-2

vrij: Galmaarden A

speeldag 12

woensdag 30/10/2019

20:00Huizingen B-

Wemmel A

1-4

donderdag 31/10/2019

20:30

Ritterklub A

-Galmaarden A2-0

zaterdag 02/11/2019

19:30Hekelgem A-Zuun A0-0

zondag 03/11/2019

14:30Eizeringen-Oetingen1-1
.

Borchtlombeek A

-Negenmanneke2-1
.

Relegem

-Dworp7-2
.

Lembeek A

-Wambeek Ternat B5-0

zondag 15/03/2020

00:00Pepingen-Halle B-Tollembeek-

vrij: Beersel Drogenb.A

speeldag 13

zaterdag 09/11/2019

19:30Wambeek Ternat B-

Pepingen-Halle B

2-6

zondag 10/11/2019

14:30Zuun A-Lembeek A2-2
.Negenmanneke-

Relegem

0-2
.Oetingen-

Borchtlombeek A

2-3
.

Galmaarden A

-Huizingen B4-0
15:00

Beersel Drogenb.A

-Tollembeek5-0
.Dworp-

Hekelgem A

2-3
17:00

Wemmel A

-Eizeringen8-0

vrij: Ritterklub A

speeldag 14

zaterdag 16/11/2019

19:30Pepingen-Halle B-

Zuun A

0-1
20:00Ritterklub A-

Beersel Drogenb.A

0-2

zondag 17/11/2019

14:30

Relegem

-Oetingen3-0
.Hekelgem A-

Negenmanneke

1-2
.

Lembeek A

-Dworp7-0
.

Tollembeek

-Wambeek Ternat B4-0
14:45

Borchtlombeek A

-Wemmel A2-0

zondag 29/03/2020

00:00Eizeringen-Galmaarden A-

vrij: Huizingen B

speeldag 15

zaterdag 23/11/2019

20:00

Ritterklub A

-Huizingen B2-0

zondag 24/11/2019

14:30Zuun A-

Tollembeek

0-2
.

Galmaarden A

-Borchtlombeek A4-0
.

Oetingen

-Hekelgem A2-0
.Negenmanneke-

Lembeek A

0-1
15:00

Beersel Drogenb.A

-Wambeek Ternat B5-0
.Dworp-

Pepingen-Halle B

1-4
17:00

Wemmel A

-Relegem3-0

vrij: Eizeringen

speeldag 16

zaterdag 30/11/2019

19:30Wambeek Ternat B-

Zuun A

0-4
.Pepingen-Halle B-

Negenmanneke

1-2
.Hekelgem A-

Wemmel A

2-3

zondag 01/12/2019

14:30Eizeringen-

Ritterklub A

0-1
.Relegem-Galmaarden A2-2
.Lembeek A-

Oetingen

1-2
.

Tollembeek

-Dworp6-1
15:00Beersel Drogenb.A-

Huizingen B

1-3

vrij: Borchtlombeek A

speeldag 17

zaterdag 07/12/2019

19:00Huizingen B-Eizeringen1-1
19:30Oetingen-Pepingen-Halle B0-0
20:00Ritterklub A-

Borchtlombeek A

2-5

zondag 08/12/2019

14:30Zuun A-

Beersel Drogenb.A

2-4
.Negenmanneke-

Tollembeek

1-2
.

Galmaarden A

-Hekelgem A2-0
15:00

Dworp

-Wambeek Ternat B2-1
17:00

Wemmel A

-Lembeek A5-1

vrij: Relegem

speeldag 18

zaterdag 14/12/2019

20:00Ritterklub A-

Relegem

2-4

zondag 15/12/2019

14:30

Huizingen B

-Borchtlombeek A2-1
.Galmaarden A-

Lembeek A

0-1
.Oetingen-Tollembeek0-0
.Negenmanneke-Wambeek Ternat B2-2
.Eizeringen-Beersel Drogenb.A2-2
15:00

Dworp

-Zuun A2-1
.

Wemmel A

-Pepingen-Halle B3-1

vrij: Hekelgem A

speeldag 19

zaterdag 21/12/2019

19:30Wambeek Ternat B-

Oetingen

1-4
.Pepingen-Halle B-

Galmaarden A

1-3

zondag 22/12/2019

14:30

Borchtlombeek A

-Eizeringen4-2
.Zuun A-

Negenmanneke

1-2
.Tollembeek-

Wemmel A

1-2
.

Relegem

-Huizingen B3-0
15:00Beersel Drogenb.A-

Dworp

1-2

zaterdag 22/02/2020

00:00Hekelgem A-Ritterklub A-

vrij: Lembeek A

speeldag 20

zaterdag 04/01/2020

19:00Huizingen B-

Hekelgem A

2-4
20:00

Ritterklub A

-Lembeek A4-1

zondag 05/01/2020

14:30

Oetingen

-Zuun A2-1
.

Negenmanneke

-Dworp3-1
.Eizeringen-

Relegem

0-1
.Galmaarden A-

Tollembeek

0-4
.Borchtlombeek A-

Beersel Drogenb.A

1-3
15:00

Wemmel A

-Wambeek Ternat B10-1

vrij: Pepingen-Halle B

speeldag 21

zaterdag 11/01/2020

19:30Wambeek Ternat B-

Galmaarden A

0-6
.Pepingen-Halle B-Ritterklub A2-2
.Hekelgem A-Eizeringen1-1

zondag 12/01/2020

14:30

Relegem

-Borchtlombeek A2-1
.Zuun A-

Wemmel A

0-1
.

Lembeek A

-Huizingen B1-0
15:00

Beersel Drogenb.A

-Negenmanneke1-0
.Dworp-

Oetingen

0-5

vrij: Tollembeek

speeldag 22

zaterdag 14/09/2019

20:00

Ritterklub A

-Tollembeek6-2

zaterdag 18/01/2020

19:00Huizingen B-Pepingen-Halle B-

zondag 19/01/2020

14:30Borchtlombeek A-Hekelgem A-
.Relegem-Beersel Drogenb.A-
.Galmaarden A-Zuun A-
.Oetingen-Negenmanneke-
.Eizeringen-Lembeek A-
15:00Wemmel A-Dworp-

vrij: Wambeek Ternat B

speeldag 23

zondag 22/09/2019

15:00Dworp-

Galmaarden A

1-6

zaterdag 25/01/2020

19:30Hekelgem A-Relegem-
.Pepingen-Halle B-Eizeringen-
.Wambeek Ternat B-Ritterklub A-

zondag 26/01/2020

14:30Lembeek A-Borchtlombeek A-
.Negenmanneke-Wemmel A-
.Tollembeek-Huizingen B-
15:00Beersel Drogenb.A-Oetingen-

vrij: Zuun A

speeldag 24

zaterdag 01/02/2020

19:00Huizingen B-Wambeek Ternat B-
20:00Ritterklub A-Zuun A-

zondag 02/02/2020

15:00Galmaarden A-Negenmanneke-
.Wemmel A-Oetingen-
.Relegem-Lembeek A-
.Borchtlombeek A-Pepingen-Halle B-
.Eizeringen-Tollembeek-
.Hekelgem A-Beersel Drogenb.A-

vrij: Dworp

speeldag 25

zaterdag 08/02/2020

19:30Wambeek Ternat B-Eizeringen-
.Pepingen-Halle B-Relegem-

zondag 09/02/2020

15:00Tollembeek-Borchtlombeek A-
.Lembeek A-Hekelgem A-
.Beersel Drogenb.A-Wemmel A-
.Oetingen-Galmaarden A-
.Dworp-Ritterklub A-
.Zuun A-Huizingen B-

vrij: Negenmanneke

speeldag 26

zaterdag 15/02/2020

19:00Huizingen B-Dworp-
19:30Hekelgem A-Pepingen-Halle B-
20:00Ritterklub A-Negenmanneke-

zondag 16/02/2020

14:30Relegem-Tollembeek-
15:00Eizeringen-Zuun A-
.Galmaarden A-Wemmel A-
.Borchtlombeek A-Wambeek Ternat B-
.Lembeek A-Beersel Drogenb.A-

vrij: Oetingen

speeldag 27

zondag 01/03/2020

00:00Dworp-Eizeringen-
.Zuun A-Borchtlombeek A-
.Wambeek Ternat B-Relegem-
.Tollembeek-Hekelgem A-
.Pepingen-Halle B-Lembeek A-
.Beersel Drogenb.A-Galmaarden A-
.Oetingen-Ritterklub A-
.Negenmanneke-Huizingen B-

vrij: Wemmel A

speeldag 28

zondag 08/03/2020

00:00Relegem-Zuun A-
.Borchtlombeek A-Dworp-
.Eizeringen-Negenmanneke-
.Huizingen B-Oetingen-
.Ritterklub A-Wemmel A-
.Lembeek A-Tollembeek-
.Hekelgem A-Wambeek Ternat B-
.Pepingen-Halle B-Beersel Drogenb.A-

vrij: Galmaarden A

speeldag 29

woensdag 30/10/2019

20:00Tollembeek-Pepingen-Halle B3-3

zondag 15/03/2020

00:00Oetingen-Eizeringen-
.Negenmanneke-Borchtlombeek A-
.Dworp-Relegem-
.Zuun A-Hekelgem A-
.Wambeek Ternat B-Lembeek A-
.Galmaarden A-Ritterklub A-
.Wemmel A-Huizingen B-

vrij: Beersel Drogenb.A

speeldag 30

zondag 22/03/2020

00:00Lembeek A-Zuun A-
.Hekelgem A-Dworp-
.Relegem-Negenmanneke-
.Borchtlombeek A-Oetingen-
.Eizeringen-Wemmel A-
.Huizingen B-Galmaarden A-
.Pepingen-Halle B-Wambeek Ternat B-
.Tollembeek-Beersel Drogenb.A-

vrij: Ritterklub A

speeldag 31

zondag 17/11/2019

14:30

Galmaarden A

-Eizeringen5-1

zondag 29/03/2020

00:00Wemmel A-Borchtlombeek A-
.Oetingen-Relegem-
.Negenmanneke-Hekelgem A-
.Dworp-Lembeek A-
.Zuun A-Pepingen-Halle B-
.Wambeek Ternat B-Tollembeek-
.Beersel Drogenb.A-Ritterklub A-

vrij: Huizingen B

speeldag 32

zondag 05/04/2020

00:00Tollembeek-Zuun A-
.Pepingen-Halle B-Dworp-
.Lembeek A-Negenmanneke-
.Hekelgem A-Oetingen-
.Relegem-Wemmel A-
.Borchtlombeek A-Galmaarden A-
.Huizingen B-Ritterklub A-
.Wambeek Ternat B-Beersel Drogenb.A-

vrij: Eizeringen

speeldag 33

zondag 26/04/2020

00:00Ritterklub A-Eizeringen-
.Galmaarden A-Relegem-
.Wemmel A-Hekelgem A-
.Oetingen-Lembeek A-
.Negenmanneke-Pepingen-Halle B-
.Dworp-Tollembeek-
.Zuun A-Wambeek Ternat B-
.Huizingen B-Beersel Drogenb.A-

vrij: Borchtlombeek A

speeldag 34

zondag 03/05/2020

00:00Beersel Drogenb.A-Zuun A-
.Wambeek Ternat B-Dworp-
.Tollembeek-Negenmanneke-
.Pepingen-Halle B-Oetingen-
.Lembeek A-Wemmel A-
.Hekelgem A-Galmaarden A-
.Borchtlombeek A-Ritterklub A-
.Eizeringen-Huizingen B-

vrij: Relegem

20/32

1.Galmaarden A476
2.Relegem4612
3.Wemmel A4512
4.Borchtlombeek A423
5.Beersel Drogenb.A407
6.Oetingen3310
7.Tollembeek*337
8.Ritterklub A*324
9.Negenmanneke297
10.Hekelgem A**274
11.Zuun A210
12.Huizingen B193
13.Lembeek A*186
14.Pepingen-Halle B*182
15.Eizeringen182
16.Dworp96
17.Wambeek Ternat B41
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

20/32

1

2

3

4

5

6

7

1.Galmaarden A4715+44608+2533
2.Relegem4615+29606+526
3.Wemmel A4515+40726+1126
4.Borchtlombeek A4214+31596+929
5.Beersel Drogenb.A4012+27566+1125
6.Oetingen3310+9384020
7.Tollembeek*3310+6454-718
8.Ritterklub A*3210+11473014
9.Negenmanneke299+2336+718
10.Hekelgem A**278-2355-523
11.Zuun A216-9292-79
12.Huizingen B196-25232-176
13.Lembeek A*185-11272-178
14.Pepingen-Halle B*184-3332-220
15.Eizeringen184-25210-277
16.xDworp93-63181-309
17.xWambeek Ternat B41-61200-348

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden