www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 23/09/2019

vbal4

Brabant : 3de Provinciale D

zaterdag 21/09/2019

19:00

Huizingen B

-Tollembeek3-0
20:00

Ritterklub A

-Wambeek Ternat B3 -2

zondag 22/09/2019

15:00Dworp-

Galmaarden A

1 -6
.

Borchtlombeek A

-Lembeek A4 -0
.

Relegem

-Hekelgem A3 -1
.

Eizeringen

-Pepingen-Halle B1-0
.

Wemmel A

-Negenmanneke3-0
.Oetingen-

Beersel Drogenb.A

0-2

zaterdag 28/09/2019

19:30Pepingen-Halle B6- 0Borchtlombeek A-
20:30Wambeek Ternat B0- 0Huizingen B-

zondag 29/09/2019

15:00Oetingen3 -6Wemmel A-
.Tollembeek3-1Eizeringen-
.Zuun A3-3Ritterklub A-
.Lembeek A1-3Relegem-
.Negenmanneke0 -6Galmaarden A-
.Beersel Drogenb.A3-0Hekelgem A-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

6/32

1.Galmaarden A1812
2.Relegem159.-3(3)
3.Beersel Drogenb.A139-4.(0)
4.Wemmel A1212
5.Borchtlombeek A126
6.Ritterklub A1010
7.Oetingen96
8.Hekelgem A*96-2.(0)
9.Eizeringen87
10.Pepingen-Halle B*741.
11.Zuun A*74.4
12.Negenmanneke73
13.Huizingen B66
14.Tollembeek*63.2
15.Lembeek A*11.-1(3)
16.Wambeek Ternat B*003.
17.Dworp00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 3de Provinciale D --> Borchtlombeek A

Pepingen-Halle B

1.Wo-28/08/1920:30Pepingen-Halle B-Wemmel A3 -0

3

32
2.Zo-01/09/1915:00Galmaarden A-Pepingen-Halle B4 -00310
4.Za-07/09/1920:00Ritterklub A-Pepingen-Halle B2 -21411
5.Za-14/09/1919:30Pepingen-Halle B-Huizingen B4 -2

3

78
6.Zo-22/09/1915:00Eizeringen-Pepingen-Halle B1 -00710
7.Za-28/09/1919:30Pepingen-Halle B-

Borchtlombeek A

-.
8.Zo-06/10/1915:00Relegem-Pepingen-Halle B -.
9.Za-12/10/1919:30Pepingen-Halle B-Hekelgem A -.
10.Zo-20/10/1915:00Lembeek A-Pepingen-Halle B -.
11.Zo-27/10/1915:00Beersel Drogenb.A-Pepingen-Halle B -.
29.Zo-03/11/1900:00Tollembeek-Pepingen-Halle B -.
13.Zo-10/11/1900:00Wambeek Ternat B-Pepingen-Halle B -.
14.Zo-17/11/1900:00Pepingen-Halle B-Zuun A -.
15.Zo-24/11/1900:00Dworp-Pepingen-Halle B -.
16.Zo-01/12/1900:00Pepingen-Halle B-Negenmanneke -.
17.Zo-08/12/1900:00Oetingen-Pepingen-Halle B -.
18.Zo-15/12/1900:00Wemmel A-Pepingen-Halle B -.
19.Zo-22/12/1900:00Pepingen-Halle B-Galmaarden A -.
21.Zo-12/01/2000:00Pepingen-Halle B-Ritterklub A -.
22.Zo-19/01/2000:00Huizingen B-Pepingen-Halle B -.
23.Zo-26/01/2000:00Pepingen-Halle B-Eizeringen -.
24.Zo-02/02/2000:00

Borchtlombeek A

-Pepingen-Halle B -.
25.Zo-09/02/2000:00Pepingen-Halle B-Relegem -.
26.Zo-16/02/2000:00Hekelgem A-Pepingen-Halle B -.
27.Zo-01/03/2000:00Pepingen-Halle B-Lembeek A -.
28.Zo-08/03/2000:00Pepingen-Halle B-Beersel Drogenb.A -.
12.Zo-15/03/2000:00Pepingen-Halle B-Tollembeek -.
30.Zo-22/03/2000:00Pepingen-Halle B-Wambeek Ternat B -.
31.Zo-29/03/2000:00Zuun A-Pepingen-Halle B -.
32.Zo-05/04/2000:00Pepingen-Halle B-Dworp -.
33.Zo-26/04/2000:00Negenmanneke-Pepingen-Halle B -.
34.Zo-03/05/2000:00Pepingen-Halle B-Oetingen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Borchtlombeek A

1.Wo-28/08/1918:30

Borchtlombeek A

-Huizingen B2 -0

3

33
2.Zo-01/09/1915:00Eizeringen-

Borchtlombeek A

1 -4

3

62
3.Wo-04/09/1920:00Beersel Drogenb.A-

Borchtlombeek A

4 -1067
4.Zo-08/09/1915:00

Borchtlombeek A

-Relegem5 -2

3

94
5.Za-14/09/1919:30Hekelgem A-

Borchtlombeek A

2 -0097
6.Zo-22/09/1915:00

Borchtlombeek A

-Lembeek A4 -0

3

125
7.Za-28/09/1919:30Pepingen-Halle B-

Borchtlombeek A

-.
8.Zo-06/10/1915:00

Borchtlombeek A

-Tollembeek -.
9.Za-12/10/1919:30Wambeek Ternat B-

Borchtlombeek A

-.
10.Zo-20/10/1915:00

Borchtlombeek A

-Zuun A -.
11.Zo-27/10/1915:00Dworp-

Borchtlombeek A

-.
12.Zo-03/11/1900:00

Borchtlombeek A

-Negenmanneke -.
13.Zo-10/11/1900:00Oetingen-

Borchtlombeek A

-.
14.Zo-17/11/1900:00

Borchtlombeek A

-Wemmel A -.
15.Zo-24/11/1900:00Galmaarden A-

Borchtlombeek A

-.
17.Zo-08/12/1900:00Ritterklub A-

Borchtlombeek A

-.
18.Zo-15/12/1900:00Huizingen B-

Borchtlombeek A

-.
19.Zo-22/12/1900:00

Borchtlombeek A

-Eizeringen -.
20.Zo-05/01/2000:00

Borchtlombeek A

-Beersel Drogenb.A -.
21.Zo-12/01/2000:00Relegem-

Borchtlombeek A

-.
22.Zo-19/01/2000:00

Borchtlombeek A

-Hekelgem A -.
23.Zo-26/01/2000:00Lembeek A-

Borchtlombeek A

-.
24.Zo-02/02/2000:00

Borchtlombeek A

-Pepingen-Halle B -.
25.Zo-09/02/2000:00Tollembeek-

Borchtlombeek A

-.
26.Zo-16/02/2000:00

Borchtlombeek A

-Wambeek Ternat B -.
27.Zo-01/03/2000:00Zuun A-

Borchtlombeek A

-.
28.Zo-08/03/2000:00

Borchtlombeek A

-Dworp -.
29.Zo-15/03/2000:00Negenmanneke-

Borchtlombeek A

-.
30.Zo-22/03/2000:00

Borchtlombeek A

-Oetingen -.
31.Zo-29/03/2000:00Wemmel A-

Borchtlombeek A

-.
32.Zo-05/04/2000:00

Borchtlombeek A

-Galmaarden A -.
34.Zo-03/05/2000:00

Borchtlombeek A

-Ritterklub A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (4/16)

1Borchtlombeek A*911:2+9
2Relegem*911:3+8
3Ritterklub A712:9+3
4Galmaarden A**69:1+8
5Oetingen*67:2+5
.Pepingen-Halle B**67:2+5
7Hekelgem A**64:0+4
8Wemmel A*67:4+3
9Huizingen B*66:60
10Eizeringen*65:50
11Zuun A*65:6-1
12Beersel Drogenb.A*45:6-1
13Tollembeek**33:5-2
14Lembeek A*14:6-2
15Negenmanneke*13:8-5
16Wambeek Ternat B**03:8-5
17Dworp02:19-17

alle wedstrijden (6/32)

1Galmaarden A1823:3+20
2Relegem1522:9+13
3Beersel Drogenb.A1314:8+6
4Wemmel A1220:9+11
5Borchtlombeek A1216:9+7
6Ritterklub A1017:16+1
7Oetingen915:9+6
8Hekelgem A*99:7+2
9Eizeringen86:9-3
10Pepingen-Halle B*79:90
11Zuun A*75:8-3
12Negenmanneke78:13-5
13Huizingen B68:14-6
14Tollembeek*69:16-7
15Lembeek A*16:13-7
16Wambeek Ternat B*06:17-11
17Dworp03:27-24

uitwedstrijden (4/16)

1Galmaarden A1214:2+12
2Beersel Drogenb.A*99:2+7
3Wemmel A*613:5+8
4Relegem*611:6+5
5Negenmanneke*65:50
6Oetingen*38:7+1
7Borchtlombeek A*35:7-2
.Hekelgem A*35:7-2
.Ritterklub A**35:7-2
10Tollembeek*36:11-5
11Eizeringen*21:4-3
12Zuun A**10:2-2
13Pepingen-Halle B*12:7-5
14Lembeek A**02:7-5
15Wambeek Ternat B*03:9-6
16Huizingen B*02:8-6
17Dworp**01:8-7