www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 11/07/2019

vbal4

West-Vlaanderen : 4de Provinciale B

speeldag 1

zaterdag 31/08/2019

19:30Zandvoorde-Dentergem-
.Dudzele-Eendr.Brugge-

zondag 01/09/2019

15:00Wenduine-Pittem-
.Hertsberge-Steenbrugge-
.Ruiselede-Beernem B-
.Ruddervoorde-Zerkegem-
.Westkapelle-Doomkerke-
.Aartrijke-Heist B-

speeldag 2

zondag 08/09/2019

15:00Beernem B-Westkapelle-
.Pittem-Hertsberge-
.Doomkerke-Aartrijke-
.Zerkegem-Zandvoorde-
.Heist B-Wenduine-
.Steenbrugge-Dudzele-
.Eendr.Brugge-Ruddervoorde-
.Dentergem-Ruiselede-

speeldag 3

zondag 15/09/2019

00:00Ruiselede-Zerkegem-
.Beernem B-Dentergem-
.Wenduine-Doomkerke-
.Hertsberge-Heist B-
.Dudzele-Pittem-
.Ruddervoorde-Steenbrugge-
.Zandvoorde-Eendr.Brugge-
.Westkapelle-Aartrijke-

speeldag 4

zondag 22/09/2019

00:00Doomkerke-Hertsberge-
.Aartrijke-Wenduine-
.Dentergem-Westkapelle-
.Zerkegem-Beernem B-
.Eendr.Brugge-Ruiselede-
.Steenbrugge-Zandvoorde-
.Pittem-Ruddervoorde-
.Heist B-Dudzele-

speeldag 5

zondag 29/09/2019

00:00Ruiselede-Steenbrugge-
.Beernem B-Eendr.Brugge-
.Dentergem-Zerkegem-
.Hertsberge-Aartrijke-
.Dudzele-Doomkerke-
.Ruddervoorde-Heist B-
.Zandvoorde-Pittem-
.Westkapelle-Wenduine-

speeldag 6

zondag 06/10/2019

00:00Doomkerke-Ruddervoorde-
.Aartrijke-Dudzele-
.Wenduine-Hertsberge-
.Zerkegem-Westkapelle-
.Eendr.Brugge-Dentergem-
.Steenbrugge-Beernem B-
.Pittem-Ruiselede-
.Heist B-Zandvoorde-

speeldag 7

zondag 13/10/2019

00:00Ruiselede-Heist B-
.Beernem B-Pittem-
.Dentergem-Steenbrugge-
.Zerkegem-Eendr.Brugge-
.Dudzele-Wenduine-
.Ruddervoorde-Aartrijke-
.Zandvoorde-Doomkerke-
.Westkapelle-Hertsberge-

speeldag 8

zondag 20/10/2019

00:00Doomkerke-Ruiselede-
.Aartrijke-Zandvoorde-
.Wenduine-Ruddervoorde-
.Hertsberge-Dudzele-
.Eendr.Brugge-Westkapelle-
.Steenbrugge-Zerkegem-
.Pittem-Dentergem-
.Heist B-Beernem B-

speeldag 9

zondag 27/10/2019

00:00Ruiselede-Aartrijke-
.Beernem B-Doomkerke-
.Dentergem-Heist B-
.Zerkegem-Pittem-
.Eendr.Brugge-Steenbrugge-
.Ruddervoorde-Hertsberge-
.Zandvoorde-Wenduine-
.Westkapelle-Dudzele-

speeldag 10

zondag 03/11/2019

00:00Doomkerke-Dentergem-
.Aartrijke-Beernem B-
.Wenduine-Ruiselede-
.Hertsberge-Zandvoorde-
.Dudzele-Ruddervoorde-
.Steenbrugge-Westkapelle-
.Pittem-Eendr.Brugge-
.Heist B-Zerkegem-

speeldag 11

zondag 10/11/2019

00:00Ruiselede-Hertsberge-
.Beernem B-Wenduine-
.Dentergem-Aartrijke-
.Zerkegem-Doomkerke-
.Eendr.Brugge-Heist B-
.Steenbrugge-Pittem-
.Zandvoorde-Dudzele-
.Westkapelle-Ruddervoorde-

speeldag 12

zondag 17/11/2019

00:00Doomkerke-Eendr.Brugge-
.Aartrijke-Zerkegem-
.Wenduine-Dentergem-
.Hertsberge-Beernem B-
.Dudzele-Ruiselede-
.Ruddervoorde-Zandvoorde-
.Pittem-Westkapelle-
.Heist B-Steenbrugge-

speeldag 13

zondag 24/11/2019

00:00Ruiselede-Ruddervoorde-
.Beernem B-Dudzele-
.Dentergem-Hertsberge-
.Zerkegem-Wenduine-
.Eendr.Brugge-Aartrijke-
.Steenbrugge-Doomkerke-
.Pittem-Heist B-
.Westkapelle-Zandvoorde-

speeldag 14

zondag 01/12/2019

00:00Doomkerke-Pittem-
.Aartrijke-Steenbrugge-
.Wenduine-Eendr.Brugge-
.Hertsberge-Zerkegem-
.Dudzele-Dentergem-
.Ruddervoorde-Beernem B-
.Zandvoorde-Ruiselede-
.Westkapelle-Heist B-

speeldag 15

zondag 08/12/2019

00:00Ruiselede-Westkapelle-
.Beernem B-Zandvoorde-
.Dentergem-Ruddervoorde-
.Zerkegem-Dudzele-
.Eendr.Brugge-Hertsberge-
.Steenbrugge-Wenduine-
.Pittem-Aartrijke-
.Heist B-Doomkerke-

speeldag 16

zondag 15/12/2019

00:00Beernem B-Ruiselede-
.Heist B-Aartrijke-
.Pittem-Wenduine-
.Steenbrugge-Hertsberge-
.Eendr.Brugge-Dudzele-
.Zerkegem-Ruddervoorde-
.Dentergem-Zandvoorde-
.Doomkerke-Westkapelle-

speeldag 17

zondag 05/01/2020

00:00Aartrijke-Doomkerke-
.Westkapelle-Beernem B-
.Ruiselede-Dentergem-
.Zandvoorde-Zerkegem-
.Ruddervoorde-Eendr.Brugge-
.Dudzele-Steenbrugge-
.Hertsberge-Pittem-
.Wenduine-Heist B-

speeldag 18

zondag 12/01/2020

00:00Zerkegem-Ruiselede-
.Dentergem-Beernem B-
.Doomkerke-Wenduine-
.Heist B-Hertsberge-
.Pittem-Dudzele-
.Steenbrugge-Ruddervoorde-
.Eendr.Brugge-Zandvoorde-
.Aartrijke-Westkapelle-

speeldag 19

zondag 19/01/2020

00:00Hertsberge-Doomkerke-
.Wenduine-Aartrijke-
.Westkapelle-Dentergem-
.Beernem B-Zerkegem-
.Ruiselede-Eendr.Brugge-
.Zandvoorde-Steenbrugge-
.Ruddervoorde-Pittem-
.Dudzele-Heist B-

speeldag 20

zondag 26/01/2020

00:00Steenbrugge-Ruiselede-
.Eendr.Brugge-Beernem B-
.Zerkegem-Dentergem-
.Aartrijke-Hertsberge-
.Doomkerke-Dudzele-
.Heist B-Ruddervoorde-
.Pittem-Zandvoorde-
.Wenduine-Westkapelle-

speeldag 21

zondag 02/02/2020

00:00Ruddervoorde-Doomkerke-
.Dudzele-Aartrijke-
.Hertsberge-Wenduine-
.Westkapelle-Zerkegem-
.Dentergem-Eendr.Brugge-
.Beernem B-Steenbrugge-
.Ruiselede-Pittem-
.Zandvoorde-Heist B-

speeldag 22

zondag 09/02/2020

00:00Heist B-Ruiselede-
.Pittem-Beernem B-
.Steenbrugge-Dentergem-
.Eendr.Brugge-Zerkegem-
.Wenduine-Dudzele-
.Aartrijke-Ruddervoorde-
.Doomkerke-Zandvoorde-
.Hertsberge-Westkapelle-

speeldag 23

zondag 16/02/2020

00:00Ruiselede-Doomkerke-
.Zandvoorde-Aartrijke-
.Ruddervoorde-Wenduine-
.Dudzele-Hertsberge-
.Westkapelle-Eendr.Brugge-
.Zerkegem-Steenbrugge-
.Dentergem-Pittem-
.Beernem B-Heist B-

speeldag 24

zondag 23/02/2020

00:00Aartrijke-Ruiselede-
.Doomkerke-Beernem B-
.Heist B-Dentergem-
.Pittem-Zerkegem-
.Steenbrugge-Eendr.Brugge-
.Hertsberge-Ruddervoorde-
.Wenduine-Zandvoorde-
.Dudzele-Westkapelle-

speeldag 25

zondag 08/03/2020

00:00Dentergem-Doomkerke-
.Beernem B-Aartrijke-
.Ruiselede-Wenduine-
.Zandvoorde-Hertsberge-
.Ruddervoorde-Dudzele-
.Westkapelle-Steenbrugge-
.Eendr.Brugge-Pittem-
.Zerkegem-Heist B-

speeldag 26

zondag 15/03/2020

00:00Hertsberge-Ruiselede-
.Wenduine-Beernem B-
.Aartrijke-Dentergem-
.Doomkerke-Zerkegem-
.Heist B-Eendr.Brugge-
.Pittem-Steenbrugge-
.Dudzele-Zandvoorde-
.Ruddervoorde-Westkapelle-

speeldag 27

zondag 22/03/2020

00:00Eendr.Brugge-Doomkerke-
.Zerkegem-Aartrijke-
.Dentergem-Wenduine-
.Beernem B-Hertsberge-
.Ruiselede-Dudzele-
.Zandvoorde-Ruddervoorde-
.Westkapelle-Pittem-
.Steenbrugge-Heist B-

speeldag 28

zondag 29/03/2020

00:00Ruddervoorde-Ruiselede-
.Dudzele-Beernem B-
.Hertsberge-Dentergem-
.Wenduine-Zerkegem-
.Aartrijke-Eendr.Brugge-
.Doomkerke-Steenbrugge-
.Heist B-Pittem-
.Zandvoorde-Westkapelle-

speeldag 29

zondag 05/04/2020

00:00Pittem-Doomkerke-
.Steenbrugge-Aartrijke-
.Eendr.Brugge-Wenduine-
.Zerkegem-Hertsberge-
.Dentergem-Dudzele-
.Beernem B-Ruddervoorde-
.Ruiselede-Zandvoorde-
.Heist B-Westkapelle-

speeldag 30

zondag 19/04/2020

00:00Westkapelle-Ruiselede-
.Zandvoorde-Beernem B-
.Ruddervoorde-Dentergem-
.Dudzele-Zerkegem-
.Hertsberge-Eendr.Brugge-
.Wenduine-Steenbrugge-
.Aartrijke-Pittem-
.Doomkerke-Heist B-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

0/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Ruddervoorde0000000
Dudzele0000000
Steenbrugge0000000
Dentergem0000000
Doomkerke0000000
Aartrijke0000000
Hertsberge0000000
Beernem B0000000
Zandvoorde0000000
Pittem0000000
Ruiselede0000000
Eendr.Brugge0000000
Wenduine0000000
Zerkegem0000000
Westkapelle0000000
Heist B0000000

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden