www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 15/05/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 4de Provinciale B

speeldag 1

zaterdag 31/08/2019

19:30Dudzele-Eendr.Brugge5-5

zondag 01/09/2019

15:00

Zandvoorde

-Dentergem5-0
.Ruiselede-Beernem B2-2
.

Ruddervoorde

-Zerkegem3-1
.Wenduine-

Pittem

0-2
.Hertsberge-

Steenbrugge

0-3
.Westkapelle-

Doomkerke

1-9
.

Aartrijke

-Heist B4-1

speeldag 2

zaterdag 07/09/2019

19:00Dentergem-Ruiselede1-1

zondag 08/09/2019

15:00Doomkerke-

Aartrijke

1-5
.Zerkegem-Zandvoorde2-2
.

Beernem B

-Westkapelle10-1
.Pittem-

Hertsberge

0-1
.Steenbrugge-

Dudzele

0-1
.Heist B-

Wenduine

1-2
.Eendr.Brugge-

Ruddervoorde

0-4

speeldag 3

zaterdag 14/09/2019

19:30

Dudzele

-Pittem7-1

zondag 15/09/2019

15:00

Ruddervoorde

-Steenbrugge6-0
.Ruiselede-

Zerkegem

3-4
.Wenduine-

Doomkerke

0-3
.

Beernem B

-Dentergem2-1
.Westkapelle-

Aartrijke

1-6
.

Hertsberge

-Heist B7-0

woensdag 23/10/2019

20:00

Zandvoorde

-Eendr.Brugge3-2

speeldag 4

zaterdag 21/09/2019

19:30

Eendr.Brugge

-Ruiselede3-2

zondag 22/09/2019

15:00

Pittem

-Ruddervoorde1-0
.Steenbrugge-

Zandvoorde

1-2
.

Doomkerke

-Hertsberge3-1
.

Aartrijke

-Wenduine6-1
.

Zerkegem

-Beernem B1-0
.Heist B-

Dudzele

2-3
.

Dentergem

-Westkapelle5-3

speeldag 5

zaterdag 28/09/2019

19:00

Zandvoorde

-Pittem7-0
.

Ruddervoorde

-Heist B8-1
19:30Dudzele-

Doomkerke

2-5

zondag 29/09/2019

15:00

Ruiselede

-Steenbrugge2-1
.

Beernem B

-Eendr.Brugge1-0
.Dentergem-

Zerkegem

1-2
.Hertsberge-

Aartrijke

0-4
.Westkapelle-Wenduine3-3

speeldag 6

zaterdag 05/10/2019

19:30

Eendr.Brugge

-Dentergem1-0

zondag 06/10/2019

15:00Doomkerke-

Ruddervoorde

0-2
.

Aartrijke

-Dudzele3-1
.Wenduine-Hertsberge1-1
.

Zerkegem

-Westkapelle4-0
.Steenbrugge-

Beernem B

1-2
.

Pittem

-Ruiselede2-1
.Heist B-

Zandvoorde

0-4

speeldag 7

zaterdag 12/10/2019

19:30

Zandvoorde

-Doomkerke7-1

zondag 13/10/2019

15:00Ruddervoorde-

Aartrijke

2-5
.Ruiselede-Heist B2-2
.

Beernem B

-Pittem1-0
.

Dentergem

-Steenbrugge3-0
.

Zerkegem

-Eendr.Brugge4-1
.

Dudzele

-Wenduine9-1
.Westkapelle-

Hertsberge

0-5

speeldag 8

zondag 20/10/2019

15:00

Doomkerke

-Ruiselede4-0
.Aartrijke-

Zandvoorde

2-3
.Wenduine-

Ruddervoorde

1-4
.Hertsberge-Dudzele2-2
.

Eendr.Brugge

-Westkapelle2-0
.

Steenbrugge

-Zerkegem2-1
.Pittem-

Dentergem

1-2
.Heist B-

Beernem B

1-4

speeldag 9

zaterdag 26/10/2019

18:00Westkapelle-

Dudzele

0-3
19:30

Ruddervoorde

-Hertsberge2-0
.

Eendr.Brugge

-Steenbrugge1-0

zondag 27/10/2019

15:00Ruiselede-

Aartrijke

1-4
.Beernem B-

Doomkerke

1-2
.

Dentergem

-Heist B4-0
.Zerkegem-Pittem1-1
.

Zandvoorde

-Wenduine3-0

speeldag 10

zaterdag 02/11/2019

19:00Steenbrugge-

Westkapelle

2-3
19:30Dudzele-

Ruddervoorde

2-5

zondag 03/11/2019

14:30Doomkerke-Dentergem2-2
.

Aartrijke

-Beernem B2-1
.Wenduine-Ruiselede2-2
.Hertsberge-

Zandvoorde

0-4
.Pittem-

Eendr.Brugge

3-4
15:00Heist B-

Zerkegem

0-3

speeldag 11

zaterdag 09/11/2019

19:30

Zandvoorde

-Dudzele4-1

zondag 10/11/2019

14:30Beernem B-

Wenduine

2-3
.

Ruiselede

-Hertsberge1-0
.Dentergem-

Aartrijke

2-3
15:00

Zerkegem

-Doomkerke1-0
.Eendr.Brugge-Heist B0-0
.Steenbrugge-

Pittem

2-5
.Westkapelle-

Ruddervoorde

1-4

speeldag 12

zaterdag 16/11/2019

19:00Ruddervoorde-Zandvoorde2-2
19:30

Dudzele

-Ruiselede1-0

zondag 17/11/2019

14:30

Doomkerke

-Eendr.Brugge4-0
.

Aartrijke

-Zerkegem2-0
.Wenduine-

Dentergem

0-6
.Hertsberge-

Beernem B

3-4
.

Pittem

-Westkapelle3-0
15:00Heist B-

Steenbrugge

0-4

speeldag 13

zondag 24/11/2019

14:30Beernem B-Dudzele1-1
.Ruiselede-

Ruddervoorde

3-4
.Dentergem-Hertsberge1-1
.

Pittem

-Heist B2-0
15:00

Zerkegem

-Wenduine3-0
.Eendr.Brugge-Aartrijke2-2
.Steenbrugge-Doomkerke2-2
.Westkapelle-

Zandvoorde

1-10

speeldag 14

zaterdag 30/11/2019

19:30

Zandvoorde

-Ruiselede3-0
.Dudzele-Dentergem1-1

zondag 01/12/2019

14:30Doomkerke-

Pittem

1-2
.

Aartrijke

-Steenbrugge3-0
.Wenduine-

Eendr.Brugge

1-2
.

Hertsberge

-Zerkegem3-0
15:00Ruddervoorde-Beernem B1-1
.Westkapelle-Heist B1-1

speeldag 15

zondag 08/12/2019

14:30

Beernem B

-Zandvoorde3-1
.Dentergem-

Ruddervoorde

1-5
.Pittem-

Aartrijke

0-3
.Ruiselede-Westkapelle1-1
15:00Zerkegem-

Dudzele

1-2
.Eendr.Brugge-Hertsberge2-2
.Steenbrugge-Wenduine3-3
.Heist B-

Doomkerke

0-6

speeldag 16

zondag 15/12/2019

14:30Beernem B-

Ruiselede

0-3
.

Dentergem

-Zandvoorde1-0
.

Doomkerke

-Westkapelle2-0
.

Pittem

-Wenduine3-0
15:00Heist B-

Aartrijke

0-8
.Steenbrugge-

Hertsberge

1-2
.

Eendr.Brugge

-Dudzele2-1
.Zerkegem-Ruddervoorde2-2

speeldag 17

zondag 22/12/2019

14:30

Zandvoorde

-Zerkegem3-1

zaterdag 04/01/2020

19:00

Ruddervoorde

-Eendr.Brugge3-0
19:30

Dudzele

-Steenbrugge3-2

zondag 05/01/2020

14:30

Aartrijke

-Doomkerke5-1
.Ruiselede-

Dentergem

0-1
.Hertsberge-

Pittem

0-3
.

Wenduine

-Heist B4-0
15:00Westkapelle-

Beernem B

0-3

speeldag 18

zondag 12/01/2020

14:30Dentergem-Beernem B2-2
.

Doomkerke

-Wenduine5-1
.Pittem-Dudzele1-1
.

Aartrijke

-Westkapelle8-0
15:00Steenbrugge-

Ruddervoorde

1-2
.Eendr.Brugge-

Zandvoorde

2-5
.Heist B-

Hertsberge

0-5
.

Zerkegem

-Ruiselede2-0

speeldag 19

zaterdag 18/01/2020

19:30

Dudzele

-Heist B6-0
.

Zandvoorde

-Steenbrugge7-1

zondag 19/01/2020

14:30

Hertsberge

-Doomkerke2-0
.Wenduine-

Aartrijke

0-2
.

Beernem B

-Zerkegem2-1
.Ruiselede-

Eendr.Brugge

0-1
15:00Westkapelle-

Dentergem

2-4
.

Ruddervoorde

-Pittem4-1

speeldag 20

zondag 26/01/2020

14:30Aartrijke-Hertsberge1-1
.Doomkerke-Dudzele2-2
.Pittem-

Zandvoorde

0-1
.

Wenduine

-Westkapelle5-1
15:00Steenbrugge-

Ruiselede

0-1
.Heist B-

Ruddervoorde

1-8
.Zerkegem-

Dentergem

1-2
.

Eendr.Brugge

-Beernem B3-0

speeldag 21

zaterdag 01/02/2020

19:30

Zandvoorde

-Heist B3-0
.

Dudzele

-Aartrijke2-1

zondag 02/02/2020

15:00

Ruddervoorde

-Doomkerke5-1
.

Hertsberge

-Wenduine6-0
.Westkapelle-

Zerkegem

2-6
.Dentergem-

Eendr.Brugge

1-2
.Beernem B-Steenbrugge1-1
.Ruiselede-Pittem0-0

speeldag 22

donderdag 27/02/2020

19:30Wenduine-

Dudzele

1-5

zondag 01/03/2020

15:00Heist B-Ruiselede1-1
.Pittem-

Beernem B

0-1
.Steenbrugge-

Dentergem

1-3
.Aartrijke-

Ruddervoorde

2-4
.Doomkerke-

Zandvoorde

1-4
.

Hertsberge

-Westkapelle8-2

maandag 13/04/2020

00:00Eendr.Brugge-Zerkegem-PP

speeldag 23

zaterdag 15/02/2020

19:30Zandvoorde-Aartrijke1-1
.Dudzele-Hertsberge1-1

zondag 16/02/2020

15:00Ruiselede-

Doomkerke

1-3
.

Ruddervoorde

-Wenduine2-0
.Westkapelle-

Eendr.Brugge

1-4
.Zerkegem-Steenbrugge1-1
.

Dentergem

-Pittem2-0
.

Beernem B

-Heist B3-2

speeldag 24

zaterdag 22/02/2020

19:00Heist B-

Dentergem

1-5
19:30

Dudzele

-Westkapelle5-1

zondag 23/02/2020

15:00Aartrijke-Ruiselede0-0
.Doomkerke-Beernem B2-2
.Pittem-

Zerkegem

1-2
.Steenbrugge-

Eendr.Brugge

1-4
.Hertsberge-Ruddervoorde2-2
.

Wenduine

-Zandvoorde2-1

speeldag 25

zaterdag 07/03/2020

19:00Ruddervoorde-Dudzele3-3
19:30Zandvoorde-

Hertsberge

1-2

zondag 08/03/2020

15:00

Dentergem

-Doomkerke5-1
.Beernem B-Aartrijke1-1
.

Ruiselede

-Wenduine2-0
.Westkapelle-

Steenbrugge

1-2
.Eendr.Brugge-Pittem1-1
.

Zerkegem

-Heist B1-0

speeldag 26

zondag 15/03/2020

00:00Ruddervoorde-Westkapelle-PP
.Dudzele-Zandvoorde-PP
.Hertsberge-Ruiselede-PP
.Wenduine-Beernem B-PP
.Aartrijke-Dentergem-PP
.Doomkerke-Zerkegem-PP
.Heist B-Eendr.Brugge-PP
.Pittem-Steenbrugge-PP

speeldag 27

zondag 22/03/2020

00:00Westkapelle-Pittem-PP
.Ruiselede-Dudzele-PP
.Eendr.Brugge-Doomkerke-PP
.Zandvoorde-Ruddervoorde-PP
.Zerkegem-Aartrijke-PP
.Dentergem-Wenduine-PP
.Beernem B-Hertsberge-PP
.Steenbrugge-Heist B-PP

speeldag 28

zondag 29/03/2020

00:00Ruddervoorde-Ruiselede-PP
.Zandvoorde-Westkapelle-PP
.Dudzele-Beernem B-PP
.Hertsberge-Dentergem-PP
.Wenduine-Zerkegem-PP
.Aartrijke-Eendr.Brugge-PP
.Doomkerke-Steenbrugge-PP
.Heist B-Pittem-PP

speeldag 29

zondag 05/04/2020

00:00Eendr.Brugge-Wenduine-PP
.Pittem-Doomkerke-PP
.Steenbrugge-Aartrijke-PP
.Zerkegem-Hertsberge-PP
.Dentergem-Dudzele-PP
.Beernem B-Ruddervoorde-PP
.Ruiselede-Zandvoorde-PP
.Heist B-Westkapelle-PP

speeldag 30

zondag 19/04/2020

00:00Westkapelle-Ruiselede-PP
.Zandvoorde-Beernem B-PP
.Ruddervoorde-Dentergem-PP
.Dudzele-Zerkegem-PP
.Hertsberge-Eendr.Brugge-PP
.Wenduine-Steenbrugge-PP
.Aartrijke-Pittem-PP
.Doomkerke-Heist B-PP

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

25/25

1

2

3

4

5

6

7

Ruddervoorde5918+558710+2946
2.xZandvoorde5718+60868+2239
3.xAartrijke5617+57839+3245
4.xDentergem4413+19567+1027
5.xDudzele4412+25705+426
6.xBeernem B4312+15505+422
7.xEendr.Brugge*42,7112,5045,836,25-2,0826,04
8.xZerkegem*41,6712,5+12,546,885,21-1,0421,88
9.xDoomkerke3711+8616+234
10.xHertsberge3710+17555+822
11.xPittem319-9334-1016
12.xRuiselede235-13292-811
13.xWenduine195-46312-3414
14.xSteenbrugge164-27323-1315
15.xWestkapelle61-89261-4312
16.xHeist B40-84140-387

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden