www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 16/10/2019

vbal4

West-Vlaanderen : 4de Provinciale B

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:30Dudzele-Eendr.Brugge5-5

zondag 01/09/2019

15:00

Zandvoorde

-Dentergem5-0
.Ruiselede-Beernem B2-2
.

Ruddervoorde

-Zerkegem3-1
.Wenduine-

Pittem

0-2
.Hertsberge-

Steenbrugge

0-3
.Westkapelle-

Doomkerke

1-9
.

Aartrijke

-Heist B4-1

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:00Dentergem-Ruiselede1-1

zondag 08/09/2019

15:00Doomkerke-

Aartrijke

1-5
.Zerkegem-Zandvoorde2-2
.

Beernem B

-Westkapelle10-1
.Pittem-

Hertsberge

0-1
.Steenbrugge-

Dudzele

0-1
.Heist B-

Wenduine

1-2
.Eendr.Brugge-

Ruddervoorde

0-4

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30

Dudzele

-Pittem7-1

zondag 15/09/2019

15:00

Ruddervoorde

-Steenbrugge6-0
.Ruiselede-

Zerkegem

3-4
.Wenduine-

Doomkerke

0-3
.

Beernem B

-Dentergem2-1
.Westkapelle-

Aartrijke

1-6
.

Hertsberge

-Heist B7-0

woensdag 23/10/2019

20:00Zandvoorde-Eendr.Brugge-

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30

Eendr.Brugge

-Ruiselede3-2

zondag 22/09/2019

15:00

Pittem

-Ruddervoorde1-0
.Steenbrugge-

Zandvoorde

1-2
.

Doomkerke

-Hertsberge3-1
.

Aartrijke

-Wenduine6-1
.

Zerkegem

-Beernem B1-0
.Heist B-

Dudzele

2-3
.

Dentergem

-Westkapelle5-3

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:00

Zandvoorde

-Pittem7-0
.

Ruddervoorde

-Heist B8-1
19:30Dudzele-

Doomkerke

2-5

zondag 29/09/2019

15:00

Ruiselede

-Steenbrugge2-1
.

Beernem B

-Eendr.Brugge1-0
.Dentergem-

Zerkegem

1-2
.Hertsberge-

Aartrijke

0-4
.Westkapelle-Wenduine3-3

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30

Eendr.Brugge

-Dentergem1-0

zondag 06/10/2019

15:00Doomkerke-

Ruddervoorde

0-2
.

Aartrijke

-Dudzele3-1
.Wenduine-Hertsberge1-1
.

Zerkegem

-Westkapelle4-0
.Steenbrugge-

Beernem B

1-2
.

Pittem

-Ruiselede2-1
.Heist B-

Zandvoorde

0-4

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30

Zandvoorde

-Doomkerke7-1

zondag 13/10/2019

15:00Ruddervoorde-

Aartrijke

2-5
.Ruiselede-Heist B2-2
.

Beernem B

-Pittem1-0
.

Dentergem

-Steenbrugge3-0
.

Zerkegem

-Eendr.Brugge4-1
.

Dudzele

-Wenduine9-1
.Westkapelle-

Hertsberge

0-5

speeldag 8

periode 1

zondag 20/10/2019

15:00Doomkerke-Ruiselede-
.Aartrijke-Zandvoorde-
.Wenduine-Ruddervoorde-
.Hertsberge-Dudzele-
.Eendr.Brugge-Westkapelle-
.Steenbrugge-Zerkegem-
.Pittem-Dentergem-
.Heist B-Beernem B-

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

18:00Westkapelle-Dudzele-
19:30Ruddervoorde-Hertsberge-
.Eendr.Brugge-Steenbrugge-

zondag 27/10/2019

15:00Ruiselede-Aartrijke-
.Beernem B-Doomkerke-
.Dentergem-Heist B-
.Zerkegem-Pittem-
.Zandvoorde-Wenduine-

speeldag 10

periode 1

zaterdag 02/11/2019

19:00Steenbrugge-Westkapelle-
19:30Dudzele-Ruddervoorde-

zondag 03/11/2019

14:30Doomkerke-Dentergem-
.Aartrijke-Beernem B-
.Wenduine-Ruiselede-
.Hertsberge-Zandvoorde-
.Pittem-Eendr.Brugge-
15:00Heist B-Zerkegem-

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

19:30Zandvoorde-Dudzele-

zondag 10/11/2019

14:30Beernem B-Wenduine-
.Ruiselede-Hertsberge-
.Dentergem-Aartrijke-
15:00Zerkegem-Doomkerke-
.Eendr.Brugge-Heist B-
.Steenbrugge-Pittem-
.Westkapelle-Ruddervoorde-

speeldag 12

periode 2

zondag 17/11/2019

00:00Doomkerke-Eendr.Brugge-
.Aartrijke-Zerkegem-
.Wenduine-Dentergem-
.Hertsberge-Beernem B-
.Dudzele-Ruiselede-
.Ruddervoorde-Zandvoorde-
.Pittem-Westkapelle-
.Heist B-Steenbrugge-

speeldag 13

periode 2

zondag 24/11/2019

00:00Ruiselede-Ruddervoorde-
.Beernem B-Dudzele-
.Dentergem-Hertsberge-
.Zerkegem-Wenduine-
.Eendr.Brugge-Aartrijke-
.Steenbrugge-Doomkerke-
.Pittem-Heist B-
.Westkapelle-Zandvoorde-

speeldag 14

periode 2

zondag 01/12/2019

00:00Doomkerke-Pittem-
.Aartrijke-Steenbrugge-
.Wenduine-Eendr.Brugge-
.Hertsberge-Zerkegem-
.Dudzele-Dentergem-
.Ruddervoorde-Beernem B-
.Zandvoorde-Ruiselede-
.Westkapelle-Heist B-

speeldag 15

periode 2

zondag 08/12/2019

00:00Ruiselede-Westkapelle-
.Beernem B-Zandvoorde-
.Dentergem-Ruddervoorde-
.Zerkegem-Dudzele-
.Eendr.Brugge-Hertsberge-
.Steenbrugge-Wenduine-
.Pittem-Aartrijke-
.Heist B-Doomkerke-

speeldag 16

periode 2

zondag 15/12/2019

00:00Beernem B-Ruiselede-
.Heist B-Aartrijke-
.Pittem-Wenduine-
.Steenbrugge-Hertsberge-
.Eendr.Brugge-Dudzele-
.Zerkegem-Ruddervoorde-
.Dentergem-Zandvoorde-
.Doomkerke-Westkapelle-

speeldag 17

periode 2

zondag 05/01/2020

00:00Aartrijke-Doomkerke-
.Westkapelle-Beernem B-
.Ruiselede-Dentergem-
.Zandvoorde-Zerkegem-
.Ruddervoorde-Eendr.Brugge-
.Dudzele-Steenbrugge-
.Hertsberge-Pittem-
.Wenduine-Heist B-

speeldag 18

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00Zerkegem-Ruiselede-
.Dentergem-Beernem B-
.Doomkerke-Wenduine-
.Heist B-Hertsberge-
.Pittem-Dudzele-
.Steenbrugge-Ruddervoorde-
.Eendr.Brugge-Zandvoorde-
.Aartrijke-Westkapelle-

speeldag 19

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00Hertsberge-Doomkerke-
.Wenduine-Aartrijke-
.Westkapelle-Dentergem-
.Beernem B-Zerkegem-
.Ruiselede-Eendr.Brugge-
.Zandvoorde-Steenbrugge-
.Ruddervoorde-Pittem-
.Dudzele-Heist B-

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00Steenbrugge-Ruiselede-
.Eendr.Brugge-Beernem B-
.Zerkegem-Dentergem-
.Aartrijke-Hertsberge-
.Doomkerke-Dudzele-
.Heist B-Ruddervoorde-
.Pittem-Zandvoorde-
.Wenduine-Westkapelle-

speeldag 21

periode 3

zondag 02/02/2020

00:00Ruddervoorde-Doomkerke-
.Dudzele-Aartrijke-
.Hertsberge-Wenduine-
.Westkapelle-Zerkegem-
.Dentergem-Eendr.Brugge-
.Beernem B-Steenbrugge-
.Ruiselede-Pittem-
.Zandvoorde-Heist B-

speeldag 22

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Heist B-Ruiselede-
.Pittem-Beernem B-
.Steenbrugge-Dentergem-
.Eendr.Brugge-Zerkegem-
.Wenduine-Dudzele-
.Aartrijke-Ruddervoorde-
.Doomkerke-Zandvoorde-
.Hertsberge-Westkapelle-

speeldag 23

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00Ruiselede-Doomkerke-
.Zandvoorde-Aartrijke-
.Ruddervoorde-Wenduine-
.Dudzele-Hertsberge-
.Westkapelle-Eendr.Brugge-
.Zerkegem-Steenbrugge-
.Dentergem-Pittem-
.Beernem B-Heist B-

speeldag 24

periode 3

zondag 23/02/2020

00:00Aartrijke-Ruiselede-
.Doomkerke-Beernem B-
.Heist B-Dentergem-
.Pittem-Zerkegem-
.Steenbrugge-Eendr.Brugge-
.Hertsberge-Ruddervoorde-
.Wenduine-Zandvoorde-
.Dudzele-Westkapelle-

speeldag 25

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Dentergem-Doomkerke-
.Beernem B-Aartrijke-
.Ruiselede-Wenduine-
.Zandvoorde-Hertsberge-
.Ruddervoorde-Dudzele-
.Westkapelle-Steenbrugge-
.Eendr.Brugge-Pittem-
.Zerkegem-Heist B-

speeldag 26

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Hertsberge-Ruiselede-
.Wenduine-Beernem B-
.Aartrijke-Dentergem-
.Doomkerke-Zerkegem-
.Heist B-Eendr.Brugge-
.Pittem-Steenbrugge-
.Dudzele-Zandvoorde-
.Ruddervoorde-Westkapelle-

speeldag 27

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Eendr.Brugge-Doomkerke-
.Zerkegem-Aartrijke-
.Dentergem-Wenduine-
.Beernem B-Hertsberge-
.Ruiselede-Dudzele-
.Zandvoorde-Ruddervoorde-
.Westkapelle-Pittem-
.Steenbrugge-Heist B-

speeldag 28

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Ruddervoorde-Ruiselede-
.Dudzele-Beernem B-
.Hertsberge-Dentergem-
.Wenduine-Zerkegem-
.Aartrijke-Eendr.Brugge-
.Doomkerke-Steenbrugge-
.Heist B-Pittem-
.Zandvoorde-Westkapelle-

speeldag 29

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00Pittem-Doomkerke-
.Steenbrugge-Aartrijke-
.Eendr.Brugge-Wenduine-
.Zerkegem-Hertsberge-
.Dentergem-Dudzele-
.Beernem B-Ruddervoorde-
.Ruiselede-Zandvoorde-
.Heist B-Westkapelle-

speeldag 30

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Westkapelle-Ruiselede-
.Zandvoorde-Beernem B-
.Ruddervoorde-Dentergem-
.Dudzele-Zerkegem-
.Hertsberge-Eendr.Brugge-
.Wenduine-Steenbrugge-
.Aartrijke-Pittem-
.Doomkerke-Heist B-

7/30

1.Aartrijke2112
2.Zandvoorde*1612
3.Beernem B169
4.Zerkegem1612
5.Ruddervoorde156
6.Dudzele136
7.Doomkerke126
8.Hertsberge104
9.Pittem96
10.Dentergem76
11.Eendr.Brugge*76
12.Ruiselede64
13.Wenduine52
14.Steenbrugge30
15.Heist B11
16.Westkapelle11
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

7/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Aartrijke217+26334+1620
2.Zandvoorde*165+23272+58
3.Beernem B165+1218104
4.Zerkegem165+818207
5.Ruddervoorde155+17252+56
6.Dudzele134+1128205
7.Doomkerke124+4223+818
8.Hertsberge103+4152+48
9.Pittem93-1161-123
10.Dentergem72-3110-71
11.Eendr.Brugge*72-6100-46
12.Ruiselede61-2130-24
13.Wenduine51-1781-127
14.Steenbrugge31-1061-74
15.Heist B10-2370-174
16.Westkapelle10-3390-154

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

7/10

1

2

3

4

1.Aartrijke217+2633
2.Zandvoorde*165+2327
3.Beernem B165+1218
4.Zerkegem165+818
5.Ruddervoorde155+1725
6.Dudzele134+1128
7.Doomkerke124+422
8.Hertsbergex103+415
9.Pittemx93-116
10.Dentergemx72-311
11.Eendr.Brugge*x72-610
12.Ruiseledex61-213
13.Wenduinex51-178
14.Steenbruggex31-106
15.Heist Bx10-237
16.Westkapellex10-339

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en de ploegen met een rode x kunnen deze periode niet meer winnen

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

4

1.Ruddervoorde0000
Dudzele0000
Steenbrugge0000
Dentergem0000
Doomkerke0000
Aartrijke0000
Hertsberge0000
Beernem B0000
Zandvoorde0000
Pittem0000
Ruiselede0000
Eendr.Brugge0000
Wenduine0000
Zerkegem0000
Westkapelle0000
Heist B0000

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

4

1.Ruddervoorde0000
Dudzele0000
Steenbrugge0000
Dentergem0000
Doomkerke0000
Aartrijke0000
Hertsberge0000
Beernem B0000
Zandvoorde0000
Pittem0000
Ruiselede0000
Eendr.Brugge0000
Wenduine0000
Zerkegem0000
Westkapelle0000
Heist B0000