www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 24/03/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    West-Vlaanderen : 4de Provinciale B

    speeldag 1

    periode 1

    zondag 02/09/2018

    15:00Steenbrugge B-

    Zandvoorde

    0-6
    .

    HO Oedelem

    -Dosko Beveren B7-1
    .Aartrijke-
    Damme B
    9-0
    .

    Pittem

    -Wenduine4-0
    .E.Brugge-

    Ruiselede

    3-5
    .

    Zerkegem

    -Beernem B2-0
    .

    Hertsberge

    -Doomkerke4-2

    vrij: Sint-Joris

    speeldag 2

    periode 1

    zaterdag 08/09/2018

    18:00

    Damme B

    -Pittem1-6
    19:00Dosko Beveren B-Aartrijke1-1

    zondag 09/09/2018

    15:00Doomkerke-

    Sint-Joris

    1-3
    .Zandvoorde-

    Hertsberge

    1-2
    .Beernem B-Steenbrugge B3-3
    .Ruiselede-

    Zerkegem

    0-1
    .Wenduine-

    E.Brugge

    3-4

    vrij: HO Oedelem

    speeldag 3

    periode 1

    zaterdag 15/09/2018

    18:00Pittem-Dosko Beveren B3-3

    zondag 16/09/2018

    15:00Steenbrugge B-

    Ruiselede

    1-2
    .

    Zandvoorde

    -Beernem B2-1
    .HO Oedelem-Doomkerke2-2
    .E.Brugge-
    Damme B
    5-0
    .

    Zerkegem

    -Wenduine2-1
    .Hertsberge-Sint-Joris1-1

    vrij: Aartrijke

    speeldag 4

    periode 1

    zaterdag 22/09/2018

    19:00Dosko Beveren B-

    E.Brugge

    1-4

    zondag 23/09/2018

    15:00Doomkerke-Aartrijke0-0
    .Sint-Joris-

    HO Oedelem

    1-3
    .Beernem B-

    Hertsberge

    1-4
    .

    Ruiselede

    -Zandvoorde3-2
    .

    Wenduine

    -Steenbrugge B7-2
    .

    Damme B

    -Zerkegem1-6

    vrij: Pittem

    speeldag 5

    periode 1

    zaterdag 29/09/2018

    19:30Zandvoorde-Wenduine0-0

    zondag 30/09/2018

    15:00Steenbrugge B-
    Damme B
    4-3
    .

    Beernem B

    -Ruiselede2-1
    .

    Aartrijke

    -Sint-Joris3-2
    .Pittem-

    Doomkerke

    0-2
    .Zerkegem-Dosko Beveren B1-1
    .Hertsberge-HO Oedelem2-2

    vrij: E.Brugge

    speeldag 6

    periode 1

    zaterdag 06/10/2018

    18:00

    Damme B

    -Zandvoorde1-7

    zondag 07/10/2018

    15:00

    Doomkerke

    -E.Brugge2-0
    .

    Sint-Joris

    -Pittem3-1
    .

    HO Oedelem

    -Aartrijke4-1
    .Ruiselede-

    Hertsberge

    1-3
    .Wenduine-Beernem B0-0
    .Dosko Beveren B-Steenbrugge B1-1

    vrij: Zerkegem

    speeldag 7

    periode 1

    zaterdag 13/10/2018

    19:30

    Zandvoorde

    -Dosko Beveren B2-0

    zondag 14/10/2018

    15:00Beernem B-
    Damme B
    12-1
    .Ruiselede-

    Wenduine

    0-2
    .

    Pittem

    -HO Oedelem2-1
    .E.Brugge-

    Sint-Joris

    2-4
    .Zerkegem-

    Doomkerke

    0-1
    .

    Hertsberge

    -Aartrijke3-2

    vrij: Steenbrugge B

    speeldag 8

    periode 1

    zaterdag 20/10/2018

    18:00

    Damme B

    -Ruiselede0-5

    zondag 21/10/2018

    15:00

    Doomkerke

    -Steenbrugge B4-1
    .

    Sint-Joris

    -Zerkegem2-1
    .HO Oedelem-

    E.Brugge

    2-4
    .Aartrijke-Pittem0-0
    .

    Wenduine

    -Hertsberge2-0
    .Dosko Beveren B-

    Beernem B

    0-3

    vrij: Zandvoorde

    speeldag 9

    periode 1

    zaterdag 27/10/2018

    19:30

    Zandvoorde

    -Doomkerke1-0

    zondag 28/10/2018

    15:00Steenbrugge B-

    Sint-Joris

    1-5
    .

    Ruiselede

    -Dosko Beveren B3-1
    .Wenduine-
    Damme B
    9-0
    .E.Brugge-

    Aartrijke

    0-1
    .Zerkegem-

    HO Oedelem

    3-4
    .Hertsberge-

    Pittem

    1-3

    vrij: Beernem B

    speeldag 10

    periode 1

    zaterdag 03/11/2018

    17:00

    Damme B

    -Hertsberge0-8
    19:00

    Dosko Beveren B

    -Wenduine2-1

    zondag 04/11/2018

    14:30Doomkerke-Beernem B2-2
    .Sint-Joris-

    Zandvoorde

    0-2
    .

    HO Oedelem

    -Steenbrugge B3-0
    .

    Aartrijke

    -Zerkegem4-0
    .

    Pittem

    -E.Brugge5-0

    vrij: Ruiselede

    speeldag 11

    periode 1

    vrijdag 09/11/2018

    20:00

    Damme B

    -Dosko Beveren B2-6

    zondag 11/11/2018

    14:30Beernem B-Sint-Joris1-1
    .Ruiselede-

    Doomkerke

    1-4
    15:00Steenbrugge B-

    Aartrijke

    0-7
    .

    Zandvoorde

    -HO Oedelem2-0
    .Zerkegem-

    Pittem

    0-1
    .

    Hertsberge

    -E.Brugge4-0

    vrij: Wenduine

    speeldag 12

    periode 1

    zaterdag 17/11/2018

    19:00Dosko Beveren B-

    Hertsberge

    2-4

    zondag 18/11/2018

    14:30

    Doomkerke

    -Wenduine3-2
    .

    Sint-Joris

    -Ruiselede3-1
    .HO Oedelem-

    Beernem B

    1-2
    .Aartrijke-Zandvoorde0-0
    .Pittem-Steenbrugge B0-0
    15:00E.Brugge-Zerkegem1-1

    vrij: Damme B

    speeldag 13

    periode 1

    zaterdag 24/11/2018

    19:30

    Zandvoorde

    -Pittem2-1

    zondag 25/11/2018

    14:30Beernem B-Aartrijke0-0
    .Ruiselede-

    HO Oedelem

    0-4
    15:00Steenbrugge B-

    E.Brugge

    0-2
    .

    Wenduine

    -Sint-Joris2-0
    .

    Hertsberge

    -Zerkegem2-0
    .

    Damme B

    -Doomkerke0-5

    vrij: Dosko Beveren B

    speeldag 14

    periode 1

    zondag 02/12/2018

    14:30Sint-Joris-
    Damme B
    5-0
    .Doomkerke-Dosko Beveren B0-0
    .

    HO Oedelem

    -Wenduine7-0
    .Aartrijke-

    Ruiselede

    1-2
    .Pittem-

    Beernem B

    0-2
    15:00E.Brugge-Zandvoorde0-0
    .

    Zerkegem

    -Steenbrugge B3-2

    vrij: Hertsberge

    speeldag 15

    periode 1

    vrijdag 07/12/2018

    20:00

    Damme B

    -HO Oedelem1-12

    zaterdag 08/12/2018

    19:30Zandvoorde-Zerkegem3-3

    zondag 09/12/2018

    14:30

    Beernem B

    -E.Brugge4-3
    .

    Ruiselede

    -Pittem1-0
    15:00Steenbrugge B-

    Hertsberge

    1-5
    .Wenduine-

    Aartrijke

    2-3
    .Dosko Beveren B-

    Sint-Joris

    1-2

    vrij: Doomkerke

    speeldag 16

    periode 2

    zaterdag 15/12/2018

    19:00Dosko Beveren B-

    HO Oedelem

    0-1

    zondag 16/12/2018

    14:30Ruiselede-

    E.Brugge

    1-3
    .Beernem B-Zerkegem0-0
    .Doomkerke-Hertsberge2-2
    .

    Damme B

    -Aartrijke0-9
    15:00Wenduine-Pittem2-2

    donderdag 10/01/2019

    19:30

    Zandvoorde

    -Steenbrugge B4-0

    vrij: Sint-Joris

    speeldag 17

    periode 2

    zondag 06/01/2019

    14:30Pittem-
    Damme B
    5-0
    .Sint-Joris-

    Doomkerke

    1-2
    .

    Aartrijke

    -Dosko Beveren B3-1
    .

    Hertsberge

    -Zandvoorde2-0
    15:00Steenbrugge B-

    Beernem B

    0-2
    .

    Zerkegem

    -Ruiselede1-0
    .

    E.Brugge

    -Wenduine1-0

    vrij: HO Oedelem

    speeldag 18

    periode 2

    zaterdag 12/01/2019

    18:00

    Damme B

    -E.Brugge1-9
    19:00Dosko Beveren B-

    Pittem

    1-2

    zondag 13/01/2019

    14:30Ruiselede-Steenbrugge B3-3
    .Beernem B-Zandvoorde0-0
    .Doomkerke-HO Oedelem2-2
    .

    Sint-Joris

    -Hertsberge2-0
    15:00

    Wenduine

    -Zerkegem3-0

    vrij: Aartrijke

    speeldag 19

    periode 2

    zondag 20/01/2019

    14:30Hertsberge-

    Beernem B

    0-1
    .Aartrijke-

    Doomkerke

    1-3
    .

    HO Oedelem

    -Sint-Joris2-1
    15:00

    Zandvoorde

    -Ruiselede2-1
    .Steenbrugge B-Wenduine1-1
    .E.Brugge-Dosko Beveren B3-3
    .Zerkegem-
    Damme B
    5-0

    vrij: Pittem

    speeldag 20

    periode 2

    zondag 27/01/2019

    15:00

    Damme B

    -Steenbrugge B-

    zondag 10/03/2019

    15:00Dosko Beveren B-

    Zerkegem

    2-3
    .Ruiselede-

    Beernem B

    1-2
    .Sint-Joris-Aartrijke2-2
    .Doomkerke-

    Pittem

    1-3
    .

    HO Oedelem

    -Hertsberge4-1

    woensdag 03/04/2019

    20:00Wenduine-Zandvoorde-

    vrij: E.Brugge

    speeldag 21

    periode 2

    zaterdag 02/02/2019

    19:30Zandvoorde-
    Damme B
    -

    zondag 03/02/2019

    14:30Hertsberge-

    Ruiselede

    3-4
    15:00E.Brugge-

    Doomkerke

    1-3
    .Pittem-

    Sint-Joris

    0-3
    .Aartrijke-

    HO Oedelem

    0-1
    .Beernem B-Wenduine0-0
    .

    Steenbrugge B

    -Dosko Beveren B3-0

    vrij: Zerkegem

    speeldag 22

    periode 2

    zaterdag 09/02/2019

    19:00Dosko Beveren B-

    Zandvoorde

    0-2

    zondag 10/02/2019

    15:00

    Damme B

    -Beernem B-
    .

    HO Oedelem

    -Pittem3-1
    .

    Sint-Joris

    -E.Brugge5-0
    .

    Aartrijke

    -Hertsberge6-0
    .

    Doomkerke

    -Zerkegem3-1

    woensdag 13/03/2019

    20:00

    Wenduine

    -Ruiselede5-1

    vrij: Steenbrugge B

    speeldag 23

    periode 2

    zondag 17/02/2019

    14:30Hertsberge-

    Wenduine

    1-2
    15:00Steenbrugge B-

    Doomkerke

    1-9
    .Zerkegem-

    Sint-Joris

    1-3
    .E.Brugge-

    HO Oedelem

    2-5
    .Pittem-

    Aartrijke

    0-3
    .Ruiselede-
    Damme B
    -
    .

    Beernem B

    -Dosko Beveren B2-0

    vrij: Zandvoorde

    speeldag 24

    periode 2

    zondag 24/02/2019

    15:00Sint-Joris-Steenbrugge B1-1
    .

    Doomkerke

    -Zandvoorde3-2
    .Dosko Beveren B-

    Ruiselede

    1-3
    00:00

    Damme B

    -Wenduine-
    15:00

    Aartrijke

    -E.Brugge3-1
    .HO Oedelem-Zerkegem0-0
    .Pittem-Hertsberge3-3

    vrij: Beernem B

    speeldag 25

    periode 2

    zaterdag 02/03/2019

    19:00

    Wenduine

    -Dosko Beveren B3-1

    zondag 03/03/2019

    00:00Hertsberge-
    Damme B
    -
    15:00

    Beernem B

    -Doomkerke1-0
    .Zandvoorde-

    Sint-Joris

    0-2
    .Steenbrugge B-

    HO Oedelem

    0-5
    .Zerkegem-

    Aartrijke

    0-2
    .E.Brugge-

    Pittem

    0-3

    vrij: Ruiselede

    speeldag 26

    periode 2

    zondag 17/03/2019

    15:00

    Aartrijke

    -Steenbrugge B4-0
    .

    HO Oedelem

    -Zandvoorde2-1
    .

    Sint-Joris

    -Beernem B4-0
    .

    Doomkerke

    -Ruiselede2-0
    00:00Dosko Beveren B-
    Damme B
    -
    15:00

    Pittem

    -Zerkegem2-1
    .E.Brugge-

    Hertsberge

    1-4

    vrij: Wenduine

    speeldag 27

    periode 2

    zaterdag 23/03/2019

    19:30Zandvoorde-

    Aartrijke

    2-3

    zondag 24/03/2019

    14:30

    Hertsberge

    -Dosko Beveren B7-1
    15:00Wenduine-

    Doomkerke

    1-4
    .Ruiselede-

    Sint-Joris

    1-2
    .Beernem B-

    HO Oedelem

    0-1
    .Steenbrugge B-

    Pittem

    2-3
    .Zerkegem-

    E.Brugge

    1-2

    vrij: Damme B

    speeldag 28

    periode 2

    zondag 31/03/2019

    15:00E.Brugge-Steenbrugge B-
    .Pittem-Zandvoorde-
    .Aartrijke-Beernem B-
    .HO Oedelem-Ruiselede-
    .Sint-Joris-Wenduine-
    00:00Doomkerke-
    Damme B
    -
    15:00Zerkegem-Hertsberge-

    vrij: Dosko Beveren B

    speeldag 29

    periode 2

    zaterdag 06/04/2019

    19:00Dosko Beveren B-Doomkerke-
    19:30Zandvoorde-E.Brugge-

    zondag 07/04/2019

    00:00

    Damme B

    -Sint-Joris-
    15:00Wenduine-HO Oedelem-
    .Ruiselede-Aartrijke-
    .Beernem B-Pittem-
    .Steenbrugge B-Zerkegem-

    vrij: Hertsberge

    speeldag 30

    periode 2

    zondag 14/04/2019

    15:00Hertsberge-Steenbrugge B-
    .Zerkegem-Zandvoorde-
    .E.Brugge-Beernem B-
    .Pittem-Ruiselede-
    .Aartrijke-Wenduine-
    00:00HO Oedelem-
    Damme B
    -
    15:00Sint-Joris-Dosko Beveren B-

    vrij: Doomkerke

    25/26

    1.HO Oedelem*52122
    2.Doomkerke4861
    3.Sint-Joris*46102
    4.Aartrijke**42103
    5.Hertsberge*4072
    6.Beernem B**3863
    7.Zandvoorde***3504
    8.Pittem**35123
    9.Wenduine***2994
    10.Ruiselede**2503
    11.E.Brugge**2433
    12.Zerkegem**2333
    13.Dosko Beveren B*902
    14.Steenbrugge B**913
    AMCDamme B0
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    nog te spelen wedstrijden

    Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

    25/26

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    1.HO Oedelem*5216+3866298
    2.xDoomkerke4814+2557328
    3.Sint-Joris*4614+2453298
    4.xAartrijke**4212+2650256
    5.xHertsberge*4012+1458286
    6.xBeernem B**3810+429156
    7.xZandvoorde***3510+1336153
    8.xPittem**3510+539206
    9.xWenduine***298+13992
    10.xRuiselede**258-1635205
    11.xE.Brugge**247-2337236
    12.xZerkegem**236-1425112
    13.xDosko Beveren B*91-4024120
    14.xSteenbrugge B**91-5723130
    15.xDamme B000000

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
    en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    4

    het aantal gemaakte goals

    5

    het aantal gemaakte goals op verplaatsing

    6

    het aantal gewonnen uitwedstrijden

    periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

    14/14

    1

    2

    3

    4

    Hertsberge3210+2543
    2.Zandvoorde288+1930
    3.HO Oedelem268+3152
    4.Sint-Joris268+1232
    5.Doomkerke257+1228
    6.Aartrijke236+1832
    7.Beernem B236+1333
    8.Ruiselede217-225
    9.Pittem216+1026
    10.Zerkegem185023
    11.Wenduine175+431
    12.E.Brugge175-428
    13.Dosko Beveren B112-1420
    14.Steenbrugge B61-3516

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    4

    het aantal gemaakte doelpunten

    periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

    12/14

    1

    2

    3

    4

    1.HO Oedelem*299+1826
    2.Doomkerke268+1834
    3.Sint-Joris*237+1726
    4.Aartrijke**227+1727
    5.Beernem B**x185+28
    6.Pittem**x175019
    7.Wenduine***x154+617
    8.Hertsberge*x113-323
    9.Zandvoorde***x103013
    10.E.Brugge**x103-1414
    11.Zerkegem**x82-98
    12.Ruiselede**x72-915
    13.Steenbrugge B**x61-2111
    14.Dosko Beveren B*x10-2210

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
    en de ploegen met een rode x kunnen deze periode niet meer winnen