www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 11/07/2019

vbal4

West-Vlaanderen : 4de Provinciale B

zaterdag 31/08/2019

19:30Zandvoorde-Dentergem-
.Dudzele-Eendr.Brugge-

zondag 01/09/2019

15:00Wenduine-Pittem-
.Hertsberge-Steenbrugge-
.Ruiselede-Beernem B-
.Ruddervoorde-Zerkegem-
.Westkapelle-Doomkerke-
.Aartrijke-Heist B-

0/30

1.Ruddervoorde0
Dudzele0
Steenbrugge0
Dentergem0
Doomkerke0
Aartrijke0
Hertsberge0
Beernem B0
Zandvoorde0
Pittem0
Ruiselede0
Eendr.Brugge0
Wenduine0
Zerkegem0
Westkapelle0
Heist B0

West-Vlaanderen : 4de Provinciale B --> Ruiselede

Ruiselede

1.Zo-01/09/1915:00

Ruiselede

-Beernem B -.
2.Zo-08/09/1915:00Dentergem-

Ruiselede

-.
3.Zo-15/09/1900:00

Ruiselede

-Zerkegem -.
4.Zo-22/09/1900:00Eendr.Brugge-

Ruiselede

-.
5.Zo-29/09/1900:00

Ruiselede

-Steenbrugge -.
6.Zo-06/10/1900:00Pittem-

Ruiselede

-.
7.Zo-13/10/1900:00

Ruiselede

-Heist B -.
8.Zo-20/10/1900:00Doomkerke-

Ruiselede

-.
9.Zo-27/10/1900:00

Ruiselede

-Aartrijke -.
10.Zo-03/11/1900:00Wenduine-

Ruiselede

-.
11.Zo-10/11/1900:00

Ruiselede

-Hertsberge -.
12.Zo-17/11/1900:00Dudzele-

Ruiselede

-.
13.Zo-24/11/1900:00

Ruiselede

-Ruddervoorde -.
14.Zo-01/12/1900:00Zandvoorde-

Ruiselede

-.
15.Zo-08/12/1900:00

Ruiselede

-Westkapelle -.
16.Zo-15/12/1900:00Beernem B-

Ruiselede

-.
17.Zo-05/01/2000:00

Ruiselede

-Dentergem -.
18.Zo-12/01/2000:00Zerkegem-

Ruiselede

-.
19.Zo-19/01/2000:00

Ruiselede

-Eendr.Brugge -.
20.Zo-26/01/2000:00Steenbrugge-

Ruiselede

-.
21.Zo-02/02/2000:00

Ruiselede

-Pittem -.
22.Zo-09/02/2000:00Heist B-

Ruiselede

-.
23.Zo-16/02/2000:00

Ruiselede

-Doomkerke -.
24.Zo-23/02/2000:00Aartrijke-

Ruiselede

-.
25.Zo-08/03/2000:00

Ruiselede

-Wenduine -.
26.Zo-15/03/2000:00Hertsberge-

Ruiselede

-.
27.Zo-22/03/2000:00

Ruiselede

-Dudzele -.
28.Zo-29/03/2000:00Ruddervoorde-

Ruiselede

-.
29.Zo-05/04/2000:00

Ruiselede

-Zandvoorde -.
30.Zo-19/04/2000:00Westkapelle-

Ruiselede

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Beernem B

1.Zo-01/09/1915:00

Ruiselede

-Beernem B -.
2.Zo-08/09/1915:00Beernem B-Westkapelle -.
3.Zo-15/09/1900:00Beernem B-Dentergem -.
4.Zo-22/09/1900:00Zerkegem-Beernem B -.
5.Zo-29/09/1900:00Beernem B-Eendr.Brugge -.
6.Zo-06/10/1900:00Steenbrugge-Beernem B -.
7.Zo-13/10/1900:00Beernem B-Pittem -.
8.Zo-20/10/1900:00Heist B-Beernem B -.
9.Zo-27/10/1900:00Beernem B-Doomkerke -.
10.Zo-03/11/1900:00Aartrijke-Beernem B -.
11.Zo-10/11/1900:00Beernem B-Wenduine -.
12.Zo-17/11/1900:00Hertsberge-Beernem B -.
13.Zo-24/11/1900:00Beernem B-Dudzele -.
14.Zo-01/12/1900:00Ruddervoorde-Beernem B -.
15.Zo-08/12/1900:00Beernem B-Zandvoorde -.
16.Zo-15/12/1900:00Beernem B-

Ruiselede

-.
17.Zo-05/01/2000:00Westkapelle-Beernem B -.
18.Zo-12/01/2000:00Dentergem-Beernem B -.
19.Zo-19/01/2000:00Beernem B-Zerkegem -.
20.Zo-26/01/2000:00Eendr.Brugge-Beernem B -.
21.Zo-02/02/2000:00Beernem B-Steenbrugge -.
22.Zo-09/02/2000:00Pittem-Beernem B -.
23.Zo-16/02/2000:00Beernem B-Heist B -.
24.Zo-23/02/2000:00Doomkerke-Beernem B -.
25.Zo-08/03/2000:00Beernem B-Aartrijke -.
26.Zo-15/03/2000:00Wenduine-Beernem B -.
27.Zo-22/03/2000:00Beernem B-Hertsberge -.
28.Zo-29/03/2000:00Dudzele-Beernem B -.
29.Zo-05/04/2000:00Beernem B-Ruddervoorde -.
30.Zo-19/04/2000:00Zandvoorde-Beernem B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (0/15)

1Ruddervoorde00:00
.Dudzele00:00
.Steenbrugge00:00
.Dentergem00:00
.Doomkerke00:00
.Aartrijke00:00
.Hertsberge00:00
.Beernem B00:00
.Zandvoorde00:00
.Pittem00:00
.Ruiselede00:00
.Eendr.Brugge00:00
.Wenduine00:00
.Zerkegem00:00
.Westkapelle00:00
.Heist B00:00

alle wedstrijden (0/30)

1Ruddervoorde00:00
.Dudzele00:00
.Steenbrugge00:00
.Dentergem00:00
.Doomkerke00:00
.Aartrijke00:00
.Hertsberge00:00
.Beernem B00:00
.Zandvoorde00:00
.Pittem00:00
.Ruiselede00:00
.Eendr.Brugge00:00
.Wenduine00:00
.Zerkegem00:00
.Westkapelle00:00
.Heist B00:00

uitwedstrijden (0/15)

1Ruddervoorde00:00
.Dudzele00:00
.Steenbrugge00:00
.Dentergem00:00
.Doomkerke00:00
.Aartrijke00:00
.Hertsberge00:00
.Beernem B00:00
.Zandvoorde00:00
.Pittem00:00
.Ruiselede00:00
.Eendr.Brugge00:00
.Wenduine00:00
.Zerkegem00:00
.Westkapelle00:00
.Heist B00:00