www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 16/10/2019

vbal4

West-Vlaanderen : 4de Provinciale B

zaterdag 12/10/2019

19:30

Zandvoorde

-Doomkerke7 -1

zondag 13/10/2019

15:00Ruddervoorde-

Aartrijke

2 -5
.Ruiselede-Heist B2 -2
.

Beernem B

-Pittem1-0
.

Dentergem

-Steenbrugge3-0
.

Zerkegem

-Eendr.Brugge4 -1
.

Dudzele

-Wenduine9 -1
.Westkapelle-

Hertsberge

0 -5

zondag 20/10/2019

15:00Doomkerke3- 1Ruiselede-
.Aartrijke9- 7Zandvoorde-
.Wenduine1 - 6Ruddervoorde-
.Hertsberge3-6Dudzele-
.Eendr.Brugge6-0Westkapelle-
.Steenbrugge0-6Zerkegem-
.Pittem6 -0Dentergem-
.Heist B0-4Beernem B-

woensdag 23/10/2019

20:00Zandvoorde9-1Eendr.Brugge-
punten uit de laatste 3 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 3 uitwedstrijden

7/30

1.Aartrijke2112.2
2.Zandvoorde*1612
3.Beernem B169
4.Zerkegem1612
5.Ruddervoorde156
6.Dudzele136
7.Doomkerke1261.
8.Hertsberge104.4
9.Pittem96-2.(0)
10.Dentergem76
11.Eendr.Brugge*76-4.(0)
12.Ruiselede64
13.Wenduine523.
14.Steenbrugge30.-3(3)
15.Heist B11.-1(1)
16.Westkapelle11
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

West-Vlaanderen : 4de Provinciale B --> Ruiselede

periode 1

7/10

1.Aartrijke21
2.Zandvoorde*16
3.Beernem B16
4.Zerkegem16
5.Ruddervoorde15
6.Dudzele13
7.Doomkerke12
8.Hertsberge10x
9.Pittem9x
10.Dentergem7x
11.Eendr.Brugge*7x
12.Ruiselede6x
13.Wenduine5x
14.Steenbrugge3x
15.Heist B1x
16.Westkapelle1x

periode 2

0/10

1.Ruddervoorde0
Dudzele0
Steenbrugge0
Dentergem0
Doomkerke0
Aartrijke0
Hertsberge0
Beernem B0
Zandvoorde0
Pittem0
Ruiselede0
Eendr.Brugge0
Wenduine0
Zerkegem0
Westkapelle0
Heist B0

periode 3

0/10

1.Ruddervoorde0
Dudzele0
Steenbrugge0
Dentergem0
Doomkerke0
Aartrijke0
Hertsberge0
Beernem B0
Zandvoorde0
Pittem0
Ruiselede0
Eendr.Brugge0
Wenduine0
Zerkegem0
Westkapelle0
Heist B0

Doomkerke

1.Zo-01/09/1915:00Westkapelle-Doomkerke1 -9

3

31
2.Zo-08/09/1915:00Doomkerke-Aartrijke1 -5036
3.Zo-15/09/1915:00Wenduine-Doomkerke0 -3

3

65
4.Zo-22/09/1915:00Doomkerke-Hertsberge3 -1

3

94
5.Za-28/09/1919:30Dudzele-Doomkerke2 -5

3

123
6.Zo-06/10/1915:00Doomkerke-Ruddervoorde0 -20126
7.Za-12/10/1919:30Zandvoorde-Doomkerke7 -10127
8.Zo-20/10/1915:00Doomkerke-

Ruiselede

-.
9.Zo-27/10/1915:00Beernem B-Doomkerke -.
10.Zo-03/11/1914:30Doomkerke-Dentergem -.
11.Zo-10/11/1915:00Zerkegem-Doomkerke -.
12.Zo-17/11/1900:00Doomkerke-Eendr.Brugge -.
13.Zo-24/11/1900:00Steenbrugge-Doomkerke -.
14.Zo-01/12/1900:00Doomkerke-Pittem -.
15.Zo-08/12/1900:00Heist B-Doomkerke -.
16.Zo-15/12/1900:00Doomkerke-Westkapelle -.
17.Zo-05/01/2000:00Aartrijke-Doomkerke -.
18.Zo-12/01/2000:00Doomkerke-Wenduine -.
19.Zo-19/01/2000:00Hertsberge-Doomkerke -.
20.Zo-26/01/2000:00Doomkerke-Dudzele -.
21.Zo-02/02/2000:00Ruddervoorde-Doomkerke -.
22.Zo-09/02/2000:00Doomkerke-Zandvoorde -.
23.Zo-16/02/2000:00

Ruiselede

-Doomkerke -.
24.Zo-23/02/2000:00Doomkerke-Beernem B -.
25.Zo-08/03/2000:00Dentergem-Doomkerke -.
26.Zo-15/03/2000:00Doomkerke-Zerkegem -.
27.Zo-22/03/2000:00Eendr.Brugge-Doomkerke -.
28.Zo-29/03/2000:00Doomkerke-Steenbrugge -.
29.Zo-05/04/2000:00Pittem-Doomkerke -.
30.Zo-19/04/2000:00Doomkerke-Heist B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Ruiselede

1.Zo-01/09/1915:00

Ruiselede

-Beernem B2 -21110
2.Za-07/09/1919:00Dentergem-

Ruiselede

1 -11211
3.Zo-15/09/1915:00

Ruiselede

-Zerkegem3 -40212
4.Za-21/09/1919:30Eendr.Brugge-

Ruiselede

3 -20214
5.Zo-29/09/1915:00

Ruiselede

-Steenbrugge2 -1

3

510
6.Zo-06/10/1915:00Pittem-

Ruiselede

2 -10511
7.Zo-13/10/1915:00

Ruiselede

-Heist B2 -21612
8.Zo-20/10/1915:00Doomkerke-

Ruiselede

-.
9.Zo-27/10/1915:00

Ruiselede

-Aartrijke -.
10.Zo-03/11/1914:30Wenduine-

Ruiselede

-.
11.Zo-10/11/1914:30

Ruiselede

-Hertsberge -.
12.Zo-17/11/1900:00Dudzele-

Ruiselede

-.
13.Zo-24/11/1900:00

Ruiselede

-Ruddervoorde -.
14.Zo-01/12/1900:00Zandvoorde-

Ruiselede

-.
15.Zo-08/12/1900:00

Ruiselede

-Westkapelle -.
16.Zo-15/12/1900:00Beernem B-

Ruiselede

-.
17.Zo-05/01/2000:00

Ruiselede

-Dentergem -.
18.Zo-12/01/2000:00Zerkegem-

Ruiselede

-.
19.Zo-19/01/2000:00

Ruiselede

-Eendr.Brugge -.
20.Zo-26/01/2000:00Steenbrugge-

Ruiselede

-.
21.Zo-02/02/2000:00

Ruiselede

-Pittem -.
22.Zo-09/02/2000:00Heist B-

Ruiselede

-.
23.Zo-16/02/2000:00

Ruiselede

-Doomkerke -.
24.Zo-23/02/2000:00Aartrijke-

Ruiselede

-.
25.Zo-08/03/2000:00

Ruiselede

-Wenduine -.
26.Zo-15/03/2000:00Hertsberge-

Ruiselede

-.
27.Zo-22/03/2000:00

Ruiselede

-Dudzele -.
28.Zo-29/03/2000:00Ruddervoorde-

Ruiselede

-.
29.Zo-05/04/2000:00

Ruiselede

-Zandvoorde -.
30.Zo-19/04/2000:00Westkapelle-

Ruiselede

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (4/15)

1Beernem B1214:2+12
2Zerkegem1011:3+8
3Zandvoorde*919:1+18
4Ruddervoorde919:7+12
5Aartrijke*913:3+10
6Dudzele723:12+11
7Dentergem710:6+4
8Pittem*63:2+1
9Eendr.Brugge*64:6-2
10Ruiselede59:90
11Hertsberge*37:70
12Doomkerke*34:8-4
13Wenduine*11:6-5
14Westkapelle15:23-18
15Steenbrugge*02:5-3
16Heist B*03:9-6

alle wedstrijden (7/30)

1Aartrijke2133:7+26
2Zandvoorde*1627:4+23
3Beernem B1618:6+12
4Zerkegem1618:10+8
5Ruddervoorde1525:8+17
6Dudzele1328:17+11
7Doomkerke1222:18+4
8Hertsberge1015:11+4
9Pittem96:17-11
10Dentergem711:14-3
11Eendr.Brugge*710:16-6
12Ruiselede613:15-2
13Wenduine58:25-17
14Steenbrugge36:16-10
15Heist B17:30-23
16Westkapelle19:42-33

uitwedstrijden (4/15)

1Aartrijke1220:4+16
2Doomkerke918:10+8
3Zandvoorde*78:3+5
4Hertsberge78:4+4
5Ruddervoorde*66:1+5
6Zerkegem*67:70
7Dudzele*65:50
8Beernem B*44:40
9Wenduine47:19-12
10Steenbrugge34:11-7
11Pittem33:15-12
12Ruiselede*14:6-2
13Eendr.Brugge*16:10-4
14Heist B14:21-17
15Dentergem*01:8-7
16Westkapelle*04:19-15