www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 11/07/2019

vbal4

West-Vlaanderen : 4de Provinciale B

zaterdag 31/08/2019

19:30Zandvoorde-Dentergem-
.Dudzele-Eendr.Brugge-

zondag 01/09/2019

15:00Wenduine-Pittem-
.Hertsberge-Steenbrugge-
.Ruiselede-Beernem B-
.Ruddervoorde-Zerkegem-
.Westkapelle-Doomkerke-
.Aartrijke-Heist B-

0/30

1.Ruddervoorde0
Dudzele0
Steenbrugge0
Dentergem0
Doomkerke0
Aartrijke0
Hertsberge0
Beernem B0
Zandvoorde0
Pittem0
Ruiselede0
Eendr.Brugge0
Wenduine0
Zerkegem0
Westkapelle0
Heist B0

West-Vlaanderen : 4de Provinciale B --> Zerkegem

Ruddervoorde

1.Zo-01/09/1915:00Ruddervoorde-

Zerkegem

-.
2.Zo-08/09/1915:00Eendr.Brugge-Ruddervoorde -.
3.Zo-15/09/1900:00Ruddervoorde-Steenbrugge -.
4.Zo-22/09/1900:00Pittem-Ruddervoorde -.
5.Zo-29/09/1900:00Ruddervoorde-Heist B -.
6.Zo-06/10/1900:00Doomkerke-Ruddervoorde -.
7.Zo-13/10/1900:00Ruddervoorde-Aartrijke -.
8.Zo-20/10/1900:00Wenduine-Ruddervoorde -.
9.Zo-27/10/1900:00Ruddervoorde-Hertsberge -.
10.Zo-03/11/1900:00Dudzele-Ruddervoorde -.
11.Zo-10/11/1900:00Westkapelle-Ruddervoorde -.
12.Zo-17/11/1900:00Ruddervoorde-Zandvoorde -.
13.Zo-24/11/1900:00Ruiselede-Ruddervoorde -.
14.Zo-01/12/1900:00Ruddervoorde-Beernem B -.
15.Zo-08/12/1900:00Dentergem-Ruddervoorde -.
16.Zo-15/12/1900:00

Zerkegem

-Ruddervoorde -.
17.Zo-05/01/2000:00Ruddervoorde-Eendr.Brugge -.
18.Zo-12/01/2000:00Steenbrugge-Ruddervoorde -.
19.Zo-19/01/2000:00Ruddervoorde-Pittem -.
20.Zo-26/01/2000:00Heist B-Ruddervoorde -.
21.Zo-02/02/2000:00Ruddervoorde-Doomkerke -.
22.Zo-09/02/2000:00Aartrijke-Ruddervoorde -.
23.Zo-16/02/2000:00Ruddervoorde-Wenduine -.
24.Zo-23/02/2000:00Hertsberge-Ruddervoorde -.
25.Zo-08/03/2000:00Ruddervoorde-Dudzele -.
26.Zo-15/03/2000:00Ruddervoorde-Westkapelle -.
27.Zo-22/03/2000:00Zandvoorde-Ruddervoorde -.
28.Zo-29/03/2000:00Ruddervoorde-Ruiselede -.
29.Zo-05/04/2000:00Beernem B-Ruddervoorde -.
30.Zo-19/04/2000:00Ruddervoorde-Dentergem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Zerkegem

1.Zo-01/09/1915:00Ruddervoorde-

Zerkegem

-.
2.Zo-08/09/1915:00

Zerkegem

-Zandvoorde -.
3.Zo-15/09/1900:00Ruiselede-

Zerkegem

-.
4.Zo-22/09/1900:00

Zerkegem

-Beernem B -.
5.Zo-29/09/1900:00Dentergem-

Zerkegem

-.
6.Zo-06/10/1900:00

Zerkegem

-Westkapelle -.
7.Zo-13/10/1900:00

Zerkegem

-Eendr.Brugge -.
8.Zo-20/10/1900:00Steenbrugge-

Zerkegem

-.
9.Zo-27/10/1900:00

Zerkegem

-Pittem -.
10.Zo-03/11/1900:00Heist B-

Zerkegem

-.
11.Zo-10/11/1900:00

Zerkegem

-Doomkerke -.
12.Zo-17/11/1900:00Aartrijke-

Zerkegem

-.
13.Zo-24/11/1900:00

Zerkegem

-Wenduine -.
14.Zo-01/12/1900:00Hertsberge-

Zerkegem

-.
15.Zo-08/12/1900:00

Zerkegem

-Dudzele -.
16.Zo-15/12/1900:00

Zerkegem

-Ruddervoorde -.
17.Zo-05/01/2000:00Zandvoorde-

Zerkegem

-.
18.Zo-12/01/2000:00

Zerkegem

-Ruiselede -.
19.Zo-19/01/2000:00Beernem B-

Zerkegem

-.
20.Zo-26/01/2000:00

Zerkegem

-Dentergem -.
21.Zo-02/02/2000:00Westkapelle-

Zerkegem

-.
22.Zo-09/02/2000:00Eendr.Brugge-

Zerkegem

-.
23.Zo-16/02/2000:00

Zerkegem

-Steenbrugge -.
24.Zo-23/02/2000:00Pittem-

Zerkegem

-.
25.Zo-08/03/2000:00

Zerkegem

-Heist B -.
26.Zo-15/03/2000:00Doomkerke-

Zerkegem

-.
27.Zo-22/03/2000:00

Zerkegem

-Aartrijke -.
28.Zo-29/03/2000:00Wenduine-

Zerkegem

-.
29.Zo-05/04/2000:00

Zerkegem

-Hertsberge -.
30.Zo-19/04/2000:00Dudzele-

Zerkegem

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (0/15)

1Ruddervoorde00:00
.Dudzele00:00
.Steenbrugge00:00
.Dentergem00:00
.Doomkerke00:00
.Aartrijke00:00
.Hertsberge00:00
.Beernem B00:00
.Zandvoorde00:00
.Pittem00:00
.Ruiselede00:00
.Eendr.Brugge00:00
.Wenduine00:00
.Zerkegem00:00
.Westkapelle00:00
.Heist B00:00

alle wedstrijden (0/30)

1Ruddervoorde00:00
.Dudzele00:00
.Steenbrugge00:00
.Dentergem00:00
.Doomkerke00:00
.Aartrijke00:00
.Hertsberge00:00
.Beernem B00:00
.Zandvoorde00:00
.Pittem00:00
.Ruiselede00:00
.Eendr.Brugge00:00
.Wenduine00:00
.Zerkegem00:00
.Westkapelle00:00
.Heist B00:00

uitwedstrijden (0/15)

1Ruddervoorde00:00
.Dudzele00:00
.Steenbrugge00:00
.Dentergem00:00
.Doomkerke00:00
.Aartrijke00:00
.Hertsberge00:00
.Beernem B00:00
.Zandvoorde00:00
.Pittem00:00
.Ruiselede00:00
.Eendr.Brugge00:00
.Wenduine00:00
.Zerkegem00:00
.Westkapelle00:00
.Heist B00:00