West-Vlaanderen : 4de Provinciale B(2018-2019)

speeldag 1

periode 1

zondag 02/09/2018

15:00Steenbrugge B-

Zandvoorde

0-6
.

HO Oedelem

-Dosko Beveren B7-1
.Aartrijke-
Damme B
9-0
.

Pittem

-Wenduine4-0
.E.Brugge-

Ruiselede

3-5
.

Zerkegem

-Beernem B2-0
.

Hertsberge

-Doomkerke4-2

vrij: Sint-Joris

speeldag 2

periode 1

zaterdag 08/09/2018

18:00

Damme B

-Pittem1-6
19:00Dosko Beveren B-Aartrijke1-1

zondag 09/09/2018

15:00Doomkerke-

Sint-Joris

1-3
.Zandvoorde-

Hertsberge

1-2
.Beernem B-Steenbrugge B3-3
.Ruiselede-

Zerkegem

0-1
.Wenduine-

E.Brugge

3-4

vrij: HO Oedelem

speeldag 3

periode 1

zaterdag 15/09/2018

18:00Pittem-Dosko Beveren B3-3

zondag 16/09/2018

15:00Steenbrugge B-

Ruiselede

1-2
.

Zandvoorde

-Beernem B2-1
.HO Oedelem-Doomkerke2-2
.E.Brugge-
Damme B
5-0
.

Zerkegem

-Wenduine2-1
.Hertsberge-Sint-Joris1-1

vrij: Aartrijke

speeldag 4

periode 1

zaterdag 22/09/2018

19:00Dosko Beveren B-

E.Brugge

1-4

zondag 23/09/2018

15:00Doomkerke-Aartrijke0-0
.Sint-Joris-

HO Oedelem

1-3
.Beernem B-

Hertsberge

1-4
.

Ruiselede

-Zandvoorde3-2
.

Wenduine

-Steenbrugge B7-2
.

Damme B

-Zerkegem1-6

vrij: Pittem

speeldag 5

periode 1

zaterdag 29/09/2018

19:30Zandvoorde-Wenduine0-0

zondag 30/09/2018

15:00Steenbrugge B-
Damme B
4-3
.

Beernem B

-Ruiselede2-1
.

Aartrijke

-Sint-Joris3-2
.Pittem-

Doomkerke

0-2
.Zerkegem-Dosko Beveren B1-1
.Hertsberge-HO Oedelem2-2

vrij: E.Brugge

speeldag 6

periode 1

zaterdag 06/10/2018

18:00

Damme B

-Zandvoorde1-7

zondag 07/10/2018

15:00

Doomkerke

-E.Brugge2-0
.

Sint-Joris

-Pittem3-1
.

HO Oedelem

-Aartrijke4-1
.Ruiselede-

Hertsberge

1-3
.Wenduine-Beernem B0-0
.Dosko Beveren B-Steenbrugge B1-1

vrij: Zerkegem

speeldag 7

periode 1

zaterdag 13/10/2018

19:30

Zandvoorde

-Dosko Beveren B2-0

zondag 14/10/2018

15:00Beernem B-
Damme B
12-1
.Ruiselede-

Wenduine

0-2
.

Pittem

-HO Oedelem2-1
.E.Brugge-

Sint-Joris

2-4
.Zerkegem-

Doomkerke

0-1
.

Hertsberge

-Aartrijke3-2

vrij: Steenbrugge B

speeldag 8

periode 1

zaterdag 20/10/2018

18:00

Damme B

-Ruiselede0-5

zondag 21/10/2018

15:00

Doomkerke

-Steenbrugge B4-1
.

Sint-Joris

-Zerkegem2-1
.HO Oedelem-

E.Brugge

2-4
.Aartrijke-Pittem0-0
.

Wenduine

-Hertsberge2-0
.Dosko Beveren B-

Beernem B

0-3

vrij: Zandvoorde

speeldag 9

periode 1

zaterdag 27/10/2018

19:30

Zandvoorde

-Doomkerke1-0

zondag 28/10/2018

15:00Steenbrugge B-

Sint-Joris

1-5
.

Ruiselede

-Dosko Beveren B3-1
.Wenduine-
Damme B
9-0
.E.Brugge-

Aartrijke

0-1
.Zerkegem-

HO Oedelem

3-4
.Hertsberge-

Pittem

1-3

vrij: Beernem B

speeldag 10

periode 1

zaterdag 03/11/2018

17:00

Damme B

-Hertsberge0-8
19:00

Dosko Beveren B

-Wenduine2-1

zondag 04/11/2018

14:30Doomkerke-Beernem B2-2
.Sint-Joris-

Zandvoorde

0-2
.

HO Oedelem

-Steenbrugge B3-0
.

Aartrijke

-Zerkegem4-0
.

Pittem

-E.Brugge5-0

vrij: Ruiselede

speeldag 11

periode 1

vrijdag 09/11/2018

20:00

Damme B

-Dosko Beveren B2-6

zondag 11/11/2018

14:30Beernem B-Sint-Joris1-1
.Ruiselede-

Doomkerke

1-4
15:00Steenbrugge B-

Aartrijke

0-7
.

Zandvoorde

-HO Oedelem2-0
.Zerkegem-

Pittem

0-1
.

Hertsberge

-E.Brugge4-0

vrij: Wenduine

speeldag 12

periode 1

zaterdag 17/11/2018

19:00Dosko Beveren B-

Hertsberge

2-4

zondag 18/11/2018

14:30

Doomkerke

-Wenduine3-2
.

Sint-Joris

-Ruiselede3-1
.HO Oedelem-

Beernem B

1-2
.Aartrijke-Zandvoorde0-0
.Pittem-Steenbrugge B0-0
15:00E.Brugge-Zerkegem1-1

vrij: Damme B

speeldag 13

periode 1

zaterdag 24/11/2018

19:30

Zandvoorde

-Pittem2-1

zondag 25/11/2018

14:30Beernem B-Aartrijke0-0
.Ruiselede-

HO Oedelem

0-4
15:00Steenbrugge B-

E.Brugge

0-2
.

Wenduine

-Sint-Joris2-0
.

Hertsberge

-Zerkegem2-0
.

Damme B

-Doomkerke0-5

vrij: Dosko Beveren B

speeldag 14

periode 1

zondag 02/12/2018

14:30Sint-Joris-
Damme B
5-0
.Doomkerke-Dosko Beveren B0-0
.

HO Oedelem

-Wenduine7-0
.Aartrijke-

Ruiselede

1-2
.Pittem-

Beernem B

0-2
15:00E.Brugge-Zandvoorde0-0
.

Zerkegem

-Steenbrugge B3-2

vrij: Hertsberge

speeldag 15

periode 1

vrijdag 07/12/2018

20:00

Damme B

-HO Oedelem1-12

zaterdag 08/12/2018

19:30Zandvoorde-Zerkegem3-3

zondag 09/12/2018

14:30

Beernem B

-E.Brugge4-3
.

Ruiselede

-Pittem1-0
15:00Steenbrugge B-

Hertsberge

1-5
.Wenduine-

Aartrijke

2-3
.Dosko Beveren B-

Sint-Joris

1-2

vrij: Doomkerke

speeldag 16

periode 2

zaterdag 15/12/2018

19:00Dosko Beveren B-

HO Oedelem

0-1

zondag 16/12/2018

14:30Ruiselede-

E.Brugge

1-3
.Beernem B-Zerkegem0-0
.Doomkerke-Hertsberge2-2
.

Damme B

-Aartrijke0-9
15:00Wenduine-Pittem2-2

donderdag 10/01/2019

19:30

Zandvoorde

-Steenbrugge B4-0

vrij: Sint-Joris

speeldag 17

periode 2

zondag 06/01/2019

14:30Pittem-
Damme B
5-0
.Sint-Joris-

Doomkerke

1-2
.

Aartrijke

-Dosko Beveren B3-1
.

Hertsberge

-Zandvoorde2-0
15:00Steenbrugge B-

Beernem B

0-2
.

Zerkegem

-Ruiselede1-0
.

E.Brugge

-Wenduine1-0

vrij: HO Oedelem

speeldag 18

periode 2

zaterdag 12/01/2019

18:00

Damme B

-E.Brugge1-9
19:00Dosko Beveren B-

Pittem

1-2

zondag 13/01/2019

14:30Ruiselede-Steenbrugge B3-3
.Beernem B-Zandvoorde0-0
.Doomkerke-HO Oedelem2-2
.

Sint-Joris

-Hertsberge2-0
15:00

Wenduine

-Zerkegem3-0

vrij: Aartrijke

speeldag 19

periode 2

zondag 20/01/2019

14:30Hertsberge-

Beernem B

0-1
.Aartrijke-

Doomkerke

1-3
.

HO Oedelem

-Sint-Joris2-1
15:00

Zandvoorde

-Ruiselede2-1
.Steenbrugge B-Wenduine1-1
.E.Brugge-Dosko Beveren B3-3
.Zerkegem-
Damme B
5-0

vrij: Pittem

speeldag 20

periode 2

zondag 27/01/2019

15:00

Damme B

-Steenbrugge B-

zondag 10/03/2019

15:00Dosko Beveren B-

Zerkegem

2-3
.Ruiselede-

Beernem B

1-2
.Sint-Joris-Aartrijke2-2
.Doomkerke-

Pittem

1-3
.

HO Oedelem

-Hertsberge4-1

donderdag 04/04/2019

20:00Wenduine-Zandvoorde1-1

vrij: E.Brugge

speeldag 21

periode 2

zaterdag 02/02/2019

19:30Zandvoorde-
Damme B
-

zondag 03/02/2019

14:30Hertsberge-

Ruiselede

3-4
15:00E.Brugge-

Doomkerke

1-3
.Pittem-

Sint-Joris

0-3
.Aartrijke-

HO Oedelem

0-1
.Beernem B-Wenduine0-0
.

Steenbrugge B

-Dosko Beveren B3-0

vrij: Zerkegem

speeldag 22

periode 2

zaterdag 09/02/2019

19:00Dosko Beveren B-

Zandvoorde

0-2

zondag 10/02/2019

15:00

Damme B

-Beernem B-
.

HO Oedelem

-Pittem3-1
.

Sint-Joris

-E.Brugge5-0
.

Aartrijke

-Hertsberge6-0
.

Doomkerke

-Zerkegem3-1

woensdag 13/03/2019

20:00

Wenduine

-Ruiselede5-1

vrij: Steenbrugge B

speeldag 23

periode 2

zondag 17/02/2019

14:30Hertsberge-

Wenduine

1-2
15:00Steenbrugge B-

Doomkerke

1-9
.Zerkegem-

Sint-Joris

1-3
.E.Brugge-

HO Oedelem

2-5
.Pittem-

Aartrijke

0-3
.Ruiselede-
Damme B
-
.

Beernem B

-Dosko Beveren B2-0

vrij: Zandvoorde

speeldag 24

periode 2

zondag 24/02/2019

15:00Sint-Joris-Steenbrugge B1-1
.

Doomkerke

-Zandvoorde3-2
.Dosko Beveren B-

Ruiselede

1-3
00:00

Damme B

-Wenduine-
15:00

Aartrijke

-E.Brugge3-1
.HO Oedelem-Zerkegem0-0
.Pittem-Hertsberge3-3

vrij: Beernem B

speeldag 25

periode 2

zaterdag 02/03/2019

19:00

Wenduine

-Dosko Beveren B3-1

zondag 03/03/2019

00:00Hertsberge-
Damme B
-
15:00

Beernem B

-Doomkerke1-0
.Zandvoorde-

Sint-Joris

0-2
.Steenbrugge B-

HO Oedelem

0-5
.Zerkegem-

Aartrijke

0-2
.E.Brugge-

Pittem

0-3

vrij: Ruiselede

speeldag 26

periode 2

zondag 17/03/2019

15:00

Aartrijke

-Steenbrugge B4-0
.

HO Oedelem

-Zandvoorde2-1
.

Sint-Joris

-Beernem B4-0
.

Doomkerke

-Ruiselede2-0
00:00Dosko Beveren B-
Damme B
-
15:00

Pittem

-Zerkegem2-1
.E.Brugge-

Hertsberge

1-4

vrij: Wenduine

speeldag 27

periode 2

zaterdag 23/03/2019

19:30Zandvoorde-

Aartrijke

2-3

zondag 24/03/2019

14:30

Hertsberge

-Dosko Beveren B7-1
15:00Wenduine-

Doomkerke

1-4
.Ruiselede-

Sint-Joris

1-2
.Beernem B-

HO Oedelem

0-1
.Steenbrugge B-

Pittem

2-3
.Zerkegem-

E.Brugge

1-2

vrij: Damme B

speeldag 28

periode 2

zondag 31/03/2019

15:00

E.Brugge

-Steenbrugge B4-1
.Pittem-

Zandvoorde

1-2
.

Aartrijke

-Beernem B2-1
.

HO Oedelem

-Ruiselede3-1
.

Sint-Joris

-Wenduine4-0
00:00Doomkerke-
Damme B
-
15:00

Zerkegem

-Hertsberge2-1

vrij: Dosko Beveren B

speeldag 29

periode 2

zaterdag 06/04/2019

19:00Dosko Beveren B-

Doomkerke

2-6
19:30Zandvoorde-

E.Brugge

0-1

zondag 07/04/2019

00:00

Damme B

-Sint-Joris-
15:00Wenduine-

HO Oedelem

1-3
.

Ruiselede

-Aartrijke2-1
.Beernem B-Pittem3-3
.

Steenbrugge B

-Zerkegem3-1

vrij: Hertsberge

speeldag 30

periode 2

zondag 14/04/2019

15:00

Hertsberge

-Steenbrugge B5-2
.

Zerkegem

-Zandvoorde1-0
.E.Brugge-

Beernem B

2-3
.Pittem-

Ruiselede

0-3
.

Aartrijke

-Wenduine4-1
00:00HO Oedelem-
Damme B
-
15:00

Sint-Joris

-Dosko Beveren B6-2

vrij: Doomkerke