www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 13/01/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    West-Vlaanderen : 4de Provinciale B

    zaterdag 12/01/2019

    18:00Damme B-

    E.Brugge

    1 -9
    19:00Dosko Beveren B-

    Pittem

    1-2

    zondag 13/01/2019

    14:30Ruiselede-Steenbrugge B3 -3
    .Beernem B-Zandvoorde0-0
    .Doomkerke-HO Oedelem2 -2
    .

    Sint-Joris

    -Hertsberge2-0
    15:00

    Wenduine

    -Zerkegem3-0

    zondag 20/01/2019

    14:30Hertsberge9- 10Beernem B-
    .Aartrijke7-9Doomkerke-
    .HO Oedelem6 -7Sint-Joris-
    15:00Zandvoorde10-6Ruiselede-
    .Steenbrugge B0-0Wenduine-
    .Zerkegem6-0Damme B-
    .E.Brugge5 -4Dosko Beveren B-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    17/28

    1.Hertsberge367
    2.Zandvoorde325-4.(1)
    3.HO Oedelem*3010
    4.Doomkerke3063.
    5.Sint-Joris*299.4
    6.Aartrijke*299
    7.Pittem287
    8.Beernem B288-3.(1)
    9.E.Brugge269
    10.Ruiselede224.-2(3)
    11.Zerkegem225
    12.Wenduine214-1.(0)
    13.Dosko Beveren B1102.
    14.Steenbrugge B71
    15.Damme B00.1
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    West-Vlaanderen : 4de Provinciale B --> Zerkegem

    periode 1

    14/14

    Hertsberge32
    2.Zandvoorde28
    3.HO Oedelem26
    4.Sint-Joris26
    5.Doomkerke25
    6.Aartrijke23
    7.Beernem B23
    8.Ruiselede21
    9.Pittem21
    10.Zerkegem18
    11.Wenduine17
    12.E.Brugge17
    13.Dosko Beveren B11
    14.Steenbrugge B6
    15.Damme B0

    periode 2

    3/14

    1.E.Brugge9
    2.Pittem7
    3.Aartrijke*6
    4.Beernem B5
    5.Doomkerke5
    6.Wenduine4
    7.Zandvoorde4
    8.HO Oedelem*4
    9.Hertsberge4
    10.Zerkegem4
    11.Sint-Joris*3
    12.Ruiselede1
    13.Steenbrugge B1
    14.Dosko Beveren B0
    15.Damme B0

    Zerkegem

    1.Zo-02/09/1815:00

    Zerkegem

    -Beernem B2 -0

    3

    37
    2.Zo-09/09/1815:00Ruiselede-

    Zerkegem

    0 -1

    3

    63
    3.Zo-16/09/1815:00

    Zerkegem

    -Wenduine2 -1

    3

    91
    4.Zo-23/09/1815:00Damme B-

    Zerkegem

    1 -6

    3

    121
    5.Zo-30/09/1815:00

    Zerkegem

    -Dosko Beveren B1 -11131
    7.Zo-14/10/1815:00

    Zerkegem

    -Doomkerke0 -10133
    8.Zo-21/10/1815:00Sint-Joris-

    Zerkegem

    2 -10134
    9.Zo-28/10/1815:00

    Zerkegem

    -HO Oedelem3 -40139
    10.Zo-04/11/1814:30Aartrijke-

    Zerkegem

    4 -001310
    11.Zo-11/11/1815:00

    Zerkegem

    -Pittem0 -101310
    12.Zo-18/11/1815:00E.Brugge-

    Zerkegem

    1 -111411
    13.Zo-25/11/1815:00Hertsberge-

    Zerkegem

    2 -001412
    14.Zo-02/12/1815:00

    Zerkegem

    -Steenbrugge B3 -2

    3

    1711
    15.Za-08/12/1819:30Zandvoorde-

    Zerkegem

    3 -311810
    16.Zo-16/12/1814:30Beernem B-

    Zerkegem

    0 -011911
    17.Zo-06/01/1915:00

    Zerkegem

    -Ruiselede1 -0

    3

    2210
    18.Zo-13/01/1915:00Wenduine-

    Zerkegem

    3 -002211
    19.Zo-20/01/1915:00

    Zerkegem

    -Damme B -.
    20.Za-26/01/1919:00Dosko Beveren B-

    Zerkegem

    -.
    22.Zo-10/02/1915:00Doomkerke-

    Zerkegem

    -.
    23.Zo-17/02/1900:00

    Zerkegem

    -Sint-Joris -.
    24.Zo-24/02/1900:00HO Oedelem-

    Zerkegem

    -.
    25.Zo-03/03/1900:00

    Zerkegem

    -Aartrijke -.
    26.Zo-17/03/1900:00Pittem-

    Zerkegem

    -.
    27.Zo-24/03/1900:00

    Zerkegem

    -E.Brugge -.
    28.Zo-31/03/1900:00

    Zerkegem

    -Hertsberge -.
    29.Zo-07/04/1900:00Steenbrugge B-

    Zerkegem

    -.
    30.Zo-14/04/1900:00

    Zerkegem

    -Zandvoorde -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Damme B

    1.Zo-02/09/1815:00Aartrijke-Damme B9 -00015-
    2.Za-08/09/1818:00Damme B-Pittem1 -60015-
    3.Zo-16/09/1815:00E.Brugge-Damme B5 -0F10015-
    4.Zo-23/09/1815:00Damme B-

    Zerkegem

    1 -60015-
    5.Zo-30/09/1815:00Steenbrugge B-Damme B4 -30015-
    6.Za-06/10/1818:00Damme B-Zandvoorde1 -70015-
    7.Zo-14/10/1815:00Beernem B-Damme B12 -10015-
    8.Za-20/10/1818:00Damme B-Ruiselede0 -5F10015-
    9.Zo-28/10/1815:00Wenduine-Damme B9 -00015-
    10.Za-03/11/1817:00Damme B-Hertsberge0 -80015-
    11.Vr-09/11/1820:00Damme B-Dosko Beveren B2 -60015-
    13.Zo-25/11/1815:00Damme B-Doomkerke0 -5F10015-
    14.Zo-02/12/1814:30Sint-Joris-Damme B5 -0F10015-
    15.Vr-07/12/1820:00Damme B-HO Oedelem1 -120015-
    16.Zo-16/12/1814:30Damme B-Aartrijke0 -90015-
    17.Zo-06/01/1914:30Pittem-Damme B5 -0F10015-
    18.Za-12/01/1918:00Damme B-E.Brugge1 -90015-
    19.Zo-20/01/1915:00

    Zerkegem

    -Damme B -.
    20.Zo-27/01/1915:00Damme B-Steenbrugge B -.
    21.Za-02/02/1919:30Zandvoorde-Damme B -.
    22.Zo-10/02/1915:00Damme B-Beernem B -.
    23.Zo-17/02/1900:00Ruiselede-Damme B -.
    24.Zo-24/02/1900:00Damme B-Wenduine -.
    25.Zo-03/03/1900:00Hertsberge-Damme B -.
    26.Zo-17/03/1900:00Dosko Beveren B-Damme B -.
    28.Zo-31/03/1900:00Doomkerke-Damme B -.
    29.Zo-07/04/1900:00Damme B-Sint-Joris -.
    30.Zo-14/04/1900:00HO Oedelem-Damme B -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (10/14)

    1Zandvoorde*2017:7+10
    2Wenduine*1730:11+19
    3Hertsberge**1719:10+9
    4Sint-Joris**1517:10+7
    5Aartrijke***1420:5+15
    6Pittem**1419:8+11
    7Beernem B*1423:13+10
    8Doomkerke*1416:12+4
    9HO Oedelem***1326:10+16
    10Zerkegem**1312:10+2
    11Ruiselede1013:23-10
    12E.Brugge***812:11+1
    13Dosko Beveren B*59:19-10
    14Steenbrugge B**37:32-25
    15Damme B07:73-66

    alle wedstrijden (17/28)

    1Hertsberge3647:22+25
    2Zandvoorde3234:13+21
    3HO Oedelem*3055:23+32
    4Doomkerke3034:21+13
    5Sint-Joris*2935:22+13
    6Aartrijke*2944:15+29
    7Pittem2835:19+16
    8Beernem B2835:20+15
    9E.Brugge2641:34+7
    10Ruiselede2229:34-5
    11Zerkegem2224:26-2
    12Wenduine2136:30+6
    13Dosko Beveren B1122:40-18
    14Steenbrugge B719:60-41
    15Damme B011:122-111

    uitwedstrijden (10/14)

    1Hertsberge*1928:12+16
    2E.Brugge1829:23+6
    3HO Oedelem*1729:13+16
    4Doomkerke**1618:9+9
    5Aartrijke*1524:10+14
    6Sint-Joris**1418:12+6
    7Pittem*1416:11+5
    8Beernem B**1412:7+5
    9Ruiselede***1216:11+5
    10Zandvoorde**1217:6+11
    11Zerkegem*912:16-4
    12Dosko Beveren B**613:21-8
    13Wenduine**46:19-13
    14Steenbrugge B*412:28-16
    15Damme B***04:49-45