www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 19/04/2024
West-Vlaanderen : 4de Provinciale B
zaterdag 13/04/2024 |
19:30 | Hertsberge | - | Ruddervoorde B | 5
| - | 0
| F1 |
. | Zwevezele | - | Varsenare B | 0
| - | 4 | |
zondag 14/04/2024 |
15:00 | Blankenberge B | - | Heist B | 2
| - | 2 | |
. | Sint-Joris | - | E.Brugge | 0 | - | 1 | |
. | Torhout B | - | Oostkamp B | 1
| - | 3 | |
. | Steenbrugge | - | Beernem B | 4
| - | 3
| |
. | Damme | - | Aartrijke | 6
| - | 0
| |
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Oostkamp B | 9 | - |
6 | Steenbrugge | | - | |
. | Varsenare B | 12 | - | 9 | Damme | | - | |
. | Heist B | 4 |
- | 0 | Ruddervoorde B | | - | |
. | Aartrijke | 7 | - | 4 | Sint-Joris | | - | |
. | Beernem B | 0 | - | 12 | Torhout B | | - | |
. | E.Brugge | 1 | - | 0 | Hertsberge | | - | |
. | Zwevezele | 6 |
- | 6 | Wenduine | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
West-Vlaanderen : 4de Provinciale B --> Torhout B
periode 1
10/10 |
| Torhout B | 28 |
2. | Varsenare B | 24 |
3. | Damme | 20 |
4. | Steenbrugge | 19 |
5. | Beernem B | 19 |
6. | Aartrijke | 18 |
7. | Heist B | 16 |
8. | Wenduine | 14 |
9. | Sint-Joris | 14 |
10. | Oostkamp B | 12 |
11. | Zwevezele | 12 |
12. | Blankenberge B | 10 |
13. | Hertsberge | 9 |
14. | E.Brugge | 8 |
15. | Ruddervoorde B | 6 |
periode 2
-/- |
| Varsenare B | 9/9 | 30 |
2. | Torhout B | 10/10 | 24 |
3. | Oostkamp B | 8/8 | 21 |
4. | Beernem B | 9/9 | 19 |
5. | Wenduine | 10/10 | 19 |
6. | Zwevezele | 10/10 | 17 |
7. | Sint-Joris | 9/9 | 16 |
8. | Damme | 9/9 | 14 |
9. | Aartrijke | 9/9 | 14 |
10. | Steenbrugge | 9/9 | 12 |
11. | E.Brugge | 9/9 | 10 |
12. | Heist B | 10/10 | 7 |
13. | Ruddervoorde B | 10/10 | 7 |
14. | Blankenberge B | 10/10 | 4 |
15. | Hertsberge | 9/9 | 2 |
periode 3
-/- |
1. | Damme | 7/9 | 23 | |
2. | Varsenare B | 8/10 | 21 | |
3. | Torhout B | 7/9 | 20 | |
4. | Oostkamp B | 8/10 | 16 | x |
5. | Aartrijke | 8/10 | 14 | x |
6. | Steenbrugge | 8/10 | 14 | x |
7. | Blankenberge B | 8/9 | 14 | x |
8. | Wenduine | 7/9 | 13 | x |
9. | Zwevezele | 7/9 | 9 | x |
10. | Sint-Joris | 7/9 | 8 | x |
11. | Hertsberge | 8/10 | 7 | x |
12. | E.Brugge | 7/9 | 4 | x |
13. | Ruddervoorde B | 8/9 | 3 | x |
14. | Heist B | 7/9 | 2 | x |
15. | Beernem B | 7/9 | 1 | x |
Beernem B
1. | Zo-03/09/23 | 17:00 | Varsenare B | - | Beernem B | 2 - | 1 | | | 0 | 0 | | 10 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Beernem B | - | Sint-Joris | 2 - | 0 | | | 3 | 3 | | 7 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Beernem B | - | E.Brugge | 3 - | 0 | | | 3 | 6 | | 5 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Zwevezele | - | Beernem B | 3 - | 1 | | | 0 | 6 | | 6 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Beernem B | - | Blankenberge B | 2 - | 0 | | | 3 | 9 | | 5 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Wenduine | - | Beernem B | 3 - | 2 | | | 0 | 9 | | 7 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Beernem B | - | Hertsberge | 1 - | 0 | | | 3 | 12 | | 6 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Ruddervoorde B | - | Beernem B | 0 - | 5 | | | 3 | 15 | | 5 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:00 | Beernem B | - | Damme | 1 - | 1 | | | 1 | 16 | | 4 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Aartrijke | - | Beernem B | 0 - | 1 | | | 3 | 19 | | 4 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Beernem B | - | Heist B | 3 - | 2 | | | 3 | 22 | | 3 | |
14. | Za-02/12/23 | 18:30 | Oostkamp B | - | Beernem B | 1 - | 0 | | | 0 | 22 | | 4 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Beernem B | - | Steenbrugge | 4 - | 1 | | | 3 | 25 | | 4 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Blankenberge B | - | Beernem B | 2 - | 2 | | | 1 | 26 | | 4 | |
12. | Zo-07/01/24 | 15:00 | Torhout B | - | Beernem B | 5 - | 3 | | | 0 | 26 | | 5 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Beernem B | - | Ruddervoorde B | 8 - | 1 | | | 3 | 29 | | 4 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Damme | - | Beernem B | 1 - | 2 | | | 3 | 32 | | 3 | |
18. | Do-01/02/24 | 20:00 | Heist B | - | Beernem B | 1 - | 3 | | | 3 | 35 | | 3 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Beernem B | - | Zwevezele | 3 - | 3 | | | 1 | 36 | | 3 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | Hertsberge | - | Beernem B | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 36 | | 3 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Beernem B | - | Aartrijke | 1 - | 7 | | | 0 | 36 | | 4 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Beernem B | - | Varsenare B | 0 - | 2 | | | 0 | 36 | | 6 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Beernem B | - | Oostkamp B | 0 - | 1 | | | 0 | 36 | | 7 | |
23. | Wo-20/03/24 | 20:00 | E.Brugge | - | Beernem B | 0 - | 0 | | | 1 | 37 | | 7 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Beernem B | - | Wenduine | 0 - | 1 | | | 0 | 37 | | 8 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Steenbrugge | - | Beernem B | 4 - | 3 | | | 0 | 37 | | 8 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Beernem B | - | Torhout B | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Sint-Joris | - | Beernem B | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Torhout B
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Aartrijke | - | Torhout B | 1 - | 3 | | | 3 | 3 | | 6 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Torhout B | - | Wenduine | 1 - | 0 | | | 3 | 6 | | 6 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Hertsberge | - | Torhout B | 1 - | 3 | | | 3 | 9 | | 4 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Steenbrugge | - | Torhout B | 1 - | 1 | | | 1 | 10 | | 4 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Torhout B | - | Zwevezele | 5 - | 1 | | | 3 | 13 | | 3 | |
7. | Za-14/10/23 | 18:30 | Oostkamp B | - | Torhout B | 2 - | 4 | | | 3 | 16 | | 3 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Torhout B | - | Heist B | 5 - | 2 | | | 3 | 19 | | 2 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Varsenare B | - | Torhout B | 2 - | 3 | | | 3 | 22 | | 1 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Torhout B | - | E.Brugge | 5 - | 1 | | | 3 | 25 | | 1 | |
11. | Za-11/11/23 | 20:00 | Damme | - | Torhout B | 2 - | 3 | | | 3 | 28 | | 1 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Sint-Joris | - | Torhout B | 1 - | 0 | | | 0 | 28 | | 1 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Blankenberge B | - | Torhout B | 2 - | 1 | | | 0 | 28 | | 2 | |
15. | Zo-10/12/23 | 15:00 | Torhout B | - | Ruddervoorde B | 5 - | 2 | | | 3 | 31 | | 2 | |
16. | Zo-17/12/23 | 18:30 | Torhout B | - | Hertsberge | 5 - | 0 | | | 3 | 34 | | 2 | |
12. | Zo-07/01/24 | 15:00 | Torhout B | - | Beernem B | 5 - | 3 | | | 3 | 37 | | 2 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:30 | Zwevezele | - | Torhout B | 2 - | 4 | | | 3 | 40 | | 1 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Torhout B | - | Steenbrugge | 4 - | 0 | | | 3 | 43 | | 1 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | E.Brugge | - | Torhout B | 1 - | 4 | | | 3 | 46 | | 1 | |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Torhout B | - | Damme | 4 - | 0 | | | 3 | 49 | | 1 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Torhout B | - | Blankenberge B | 5 - | 0 | F1 | | 3 | 52 | | 1 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | Wenduine | - | Torhout B | 1 - | 4 | | | 3 | 55 | | 1 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Torhout B | - | Sint-Joris | 5 - | 0 | | | 3 | 58 | | 1 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Heist B | - | Torhout B | 1 - | 4 | | | 3 | 61 | | 2 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Torhout B | - | Varsenare B | 2 - | 1 | | | 3 | 64 | | 1 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Ruddervoorde B | - | Torhout B | 0 - | 5 | | | 3 | 67 | | 1 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Torhout B | - | Oostkamp B | 1 - | 3 | | | 0 | 67 | | 2 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Beernem B | - | Torhout B | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Torhout B | - | Aartrijke | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/14)
1 | Varsenare B* | 36 | +40 |
2 | Torhout B* | 36 | +39 |
3 | Damme* | 31 | +25 |
4 | Wenduine* | 31 | +12 |
5 | Oostkamp B* | 25 | +15 |
6 | Aartrijke* | 25 | +15 |
7 | Zwevezele* | 24 | +15 |
8 | Beernem B* | 23 | +9 |
9 | Steenbrugge* | 23 | +10 |
10 | Sint-Joris* | 22 | -11 |
11 | Blankenberge B* | 17 | +4 |
12 | E.Brugge* | 15 | -11 |
13 | Heist B* | 13 | -9 |
14 | Ruddervoorde B | 13 | -23 |
15 | Hertsberge* | 12 | -7 |
alle wedstrijden (27/28)
1 | Varsenare B* | 69 | +74 |
2 | Torhout B* | 67 | +61 |
3 | Damme* | 54 | +37 |
4 | Oostkamp B* | 45 | +22 |
5 | Wenduine* | 44 | +9 |
6 | Aartrijke* | 42 | +16 |
7 | Steenbrugge* | 41 | +9 |
8 | Beernem B* | 37 | +5 |
9 | Sint-Joris* | 35 | -21 |
10 | Zwevezele* | 34 | -1 |
11 | Blankenberge B | 24 | -30 |
12 | Heist B* | 22 | -31 |
13 | E.Brugge* | 21 | -39 |
14 | Ruddervoorde B | 16 | -64 |
15 | Hertsberge* | 15 | -47 |
uitwedstrijden (14/14)
1 | Varsenare B* | 33 | +34 |
2 | Torhout B* | 31 | +22 |
3 | Damme* | 23 | +12 |
4 | Oostkamp B* | 20 | +7 |
5 | Steenbrugge* | 18 | -1 |
6 | Aartrijke* | 17 | +1 |
7 | Beernem B* | 14 | -4 |
8 | Wenduine* | 13 | -3 |
9 | Sint-Joris* | 13 | -10 |
10 | Zwevezele* | 10 | -16 |
11 | Heist B* | 9 | -22 |
12 | Blankenberge B | 7 | -34 |
13 | E.Brugge* | 6 | -28 |
14 | Hertsberge* | 3 | -40 |
15 | Ruddervoorde B* | 3 | -41 |