www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 13/01/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    West-Vlaanderen : 4de Provinciale B

    zaterdag 12/01/2019

    18:00Damme B-

    E.Brugge

    1 -9
    19:00Dosko Beveren B-

    Pittem

    1-2

    zondag 13/01/2019

    14:30Ruiselede-Steenbrugge B3 -3
    .Beernem B-Zandvoorde0-0
    .Doomkerke-HO Oedelem2 -2
    .

    Sint-Joris

    -Hertsberge2-0
    15:00

    Wenduine

    -Zerkegem3-0

    zondag 20/01/2019

    14:30Hertsberge9- 10Beernem B-
    .Aartrijke7-9Doomkerke-
    .HO Oedelem6 -7Sint-Joris-
    15:00Zandvoorde10-6Ruiselede-
    .Steenbrugge B0-0Wenduine-
    .Zerkegem6-0Damme B-
    .E.Brugge5 -4Dosko Beveren B-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    17/28

    1.Hertsberge3673.
    2.Zandvoorde3251.
    3.HO Oedelem*3010
    4.Doomkerke306
    5.Sint-Joris*299
    6.Aartrijke*299
    7.Pittem287.-4(3)
    8.Beernem B288.2
    9.E.Brugge269.-3(0)
    10.Ruiselede224
    11.Zerkegem225-2.(0)
    12.Wenduine2144.
    13.Dosko Beveren B110
    14.Steenbrugge B71.-1(1)
    15.Damme B00
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    West-Vlaanderen : 4de Provinciale B --> Ruiselede

    periode 1

    14/14

    Hertsberge32
    2.Zandvoorde28
    3.HO Oedelem26
    4.Sint-Joris26
    5.Doomkerke25
    6.Aartrijke23
    7.Beernem B23
    8.Ruiselede21
    9.Pittem21
    10.Zerkegem18
    11.Wenduine17
    12.E.Brugge17
    13.Dosko Beveren B11
    14.Steenbrugge B6
    15.Damme B0

    periode 2

    3/14

    1.E.Brugge9
    2.Pittem7
    3.Aartrijke*6
    4.Beernem B5
    5.Doomkerke5
    6.Wenduine4
    7.Zandvoorde4
    8.HO Oedelem*4
    9.Hertsberge4
    10.Zerkegem4
    11.Sint-Joris*3
    12.Ruiselede1
    13.Steenbrugge B1
    14.Dosko Beveren B0
    15.Damme B0

    Zandvoorde

    1.Zo-02/09/1815:00Steenbrugge B-Zandvoorde0 -6

    3

    33
    2.Zo-09/09/1815:00Zandvoorde-Hertsberge1 -2036
    3.Zo-16/09/1815:00Zandvoorde-Beernem B2 -1

    3

    64
    4.Zo-23/09/1815:00

    Ruiselede

    -Zandvoorde3 -2067
    5.Za-29/09/1819:30Zandvoorde-Wenduine0 -0178
    6.Za-06/10/1818:00Damme B-Zandvoorde1 -7

    3

    104
    7.Za-13/10/1819:30Zandvoorde-Dosko Beveren B2 -0

    3

    132
    9.Za-27/10/1819:30Zandvoorde-Doomkerke1 -0

    3

    162
    10.Zo-04/11/1814:30Sint-Joris-Zandvoorde0 -2

    3

    192
    11.Zo-11/11/1815:00Zandvoorde-HO Oedelem2 -0

    3

    222
    12.Zo-18/11/1814:30Aartrijke-Zandvoorde0 -01232
    13.Za-24/11/1819:30Zandvoorde-Pittem2 -1

    3

    262
    14.Zo-02/12/1815:00E.Brugge-Zandvoorde0 -01272
    15.Za-08/12/1819:30Zandvoorde-Zerkegem3 -31282
    17.Zo-06/01/1914:30Hertsberge-Zandvoorde2 -00285
    16.Do-10/01/1919:30Zandvoorde-Steenbrugge B4 -0

    3

    312
    18.Zo-13/01/1914:30Beernem B-Zandvoorde0 -01322
    19.Zo-20/01/1915:00Zandvoorde-

    Ruiselede

    -.
    20.Zo-27/01/1915:00Wenduine-Zandvoorde -.
    21.Za-02/02/1919:30Zandvoorde-Damme B -.
    22.Za-09/02/1919:00Dosko Beveren B-Zandvoorde -.
    24.Zo-24/02/1900:00Doomkerke-Zandvoorde -.
    25.Zo-03/03/1900:00Zandvoorde-Sint-Joris -.
    26.Zo-17/03/1900:00HO Oedelem-Zandvoorde -.
    27.Zo-24/03/1900:00Zandvoorde-Aartrijke -.
    28.Zo-31/03/1900:00Pittem-Zandvoorde -.
    29.Zo-07/04/1900:00Zandvoorde-E.Brugge -.
    30.Zo-14/04/1900:00Zerkegem-Zandvoorde -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Ruiselede

    1.Zo-02/09/1815:00E.Brugge-

    Ruiselede

    3 -5

    3

    35
    2.Zo-09/09/1815:00

    Ruiselede

    -Zerkegem0 -1038
    3.Zo-16/09/1815:00Steenbrugge B-

    Ruiselede

    1 -2

    3

    66
    4.Zo-23/09/1815:00

    Ruiselede

    -Zandvoorde3 -2

    3

    94
    5.Zo-30/09/1815:00Beernem B-

    Ruiselede

    2 -1094
    6.Zo-07/10/1815:00

    Ruiselede

    -Hertsberge1 -3096
    7.Zo-14/10/1815:00

    Ruiselede

    -Wenduine0 -2099
    8.Za-20/10/1818:00Damme B-

    Ruiselede

    0 -5F1

    3

    127
    9.Zo-28/10/1815:00

    Ruiselede

    -Dosko Beveren B3 -1

    3

    154
    11.Zo-11/11/1814:30

    Ruiselede

    -Doomkerke1 -40158
    12.Zo-18/11/1814:30Sint-Joris-

    Ruiselede

    3 -10159
    13.Zo-25/11/1814:30

    Ruiselede

    -HO Oedelem0 -401511
    14.Zo-02/12/1814:30Aartrijke-

    Ruiselede

    1 -2

    3

    189
    15.Zo-09/12/1814:30

    Ruiselede

    -Pittem1 -0

    3

    218
    16.Zo-16/12/1814:30

    Ruiselede

    -E.Brugge1 -30219
    17.Zo-06/01/1915:00Zerkegem-

    Ruiselede

    1 -002111
    18.Zo-13/01/1914:30

    Ruiselede

    -Steenbrugge B3 -312210
    19.Zo-20/01/1915:00Zandvoorde-

    Ruiselede

    -.
    20.Zo-27/01/1914:30

    Ruiselede

    -Beernem B -.
    21.Zo-03/02/1914:30Hertsberge-

    Ruiselede

    -.
    22.Zo-10/02/1915:00Wenduine-

    Ruiselede

    -.
    23.Zo-17/02/1900:00

    Ruiselede

    -Damme B -.
    24.Zo-24/02/1900:00Dosko Beveren B-

    Ruiselede

    -.
    26.Zo-17/03/1900:00Doomkerke-

    Ruiselede

    -.
    27.Zo-24/03/1900:00

    Ruiselede

    -Sint-Joris -.
    28.Zo-31/03/1900:00HO Oedelem-

    Ruiselede

    -.
    29.Zo-07/04/1900:00

    Ruiselede

    -Aartrijke -.
    30.Zo-14/04/1900:00Pittem-

    Ruiselede

    -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (10/14)

    1Zandvoorde*2017:7+10
    2Wenduine*1730:11+19
    3Hertsberge**1719:10+9
    4Sint-Joris**1517:10+7
    5Aartrijke***1420:5+15
    6Pittem**1419:8+11
    7Beernem B*1423:13+10
    8Doomkerke*1416:12+4
    9HO Oedelem***1326:10+16
    10Zerkegem**1312:10+2
    11Ruiselede1013:23-10
    12E.Brugge***812:11+1
    13Dosko Beveren B*59:19-10
    14Steenbrugge B**37:32-25
    15Damme B07:73-66

    alle wedstrijden (17/28)

    1Hertsberge3647:22+25
    2Zandvoorde3234:13+21
    3HO Oedelem*3055:23+32
    4Doomkerke3034:21+13
    5Sint-Joris*2935:22+13
    6Aartrijke*2944:15+29
    7Pittem2835:19+16
    8Beernem B2835:20+15
    9E.Brugge2641:34+7
    10Ruiselede2229:34-5
    11Zerkegem2224:26-2
    12Wenduine2136:30+6
    13Dosko Beveren B1122:40-18
    14Steenbrugge B719:60-41
    15Damme B011:122-111

    uitwedstrijden (10/14)

    1Hertsberge*1928:12+16
    2E.Brugge1829:23+6
    3HO Oedelem*1729:13+16
    4Doomkerke**1618:9+9
    5Aartrijke*1524:10+14
    6Sint-Joris**1418:12+6
    7Pittem*1416:11+5
    8Beernem B**1412:7+5
    9Ruiselede***1216:11+5
    10Zandvoorde**1217:6+11
    11Zerkegem*912:16-4
    12Dosko Beveren B**613:21-8
    13Wenduine**46:19-13
    14Steenbrugge B*412:28-16
    15Damme B***04:49-45