www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 19/04/20242023-2024, West-Vlaanderen-4B: BEERNEM B
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 17:00 | Varsenare B - | Beernem B | 2 - | 1 | | | 0 | 0 | 10 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Beernem B - | Sint-Joris | 2 - | 0 | | 3 | | 3 | 7 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Beernem B - | E.Brugge | 3 - | 0 | | 3 | | 6 | 5 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Zwevezele - | Beernem B | 3 - | 1 | | | 0 | 6 | 6 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Beernem B - | Blankenberge B | 2 - | 0 | | 3 | | 9 | 5 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Wenduine - | Beernem B | 3 - | 2 | | | 0 | 9 | 7 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Beernem B - | Hertsberge | 1 - | 0 | | 3 | | 12 | 6 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Ruddervoorde B - | Beernem B | 0 - | 5 | | | 3 | 15 | 5 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:00 | Beernem B - | Damme | 1 - | 1 | | 1 | | 16 | 4 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Aartrijke - | Beernem B | 0 - | 1 | | | 3 | 19 | 4 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Beernem B - | Heist B | 3 - | 2 | | 3 | | 22 | 3 | |
14 | Za-02/12/23 | 18:30 | Oostkamp B - | Beernem B | 1 - | 0 | | | 0 | 22 | 4 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Beernem B - | Steenbrugge | 4 - | 1 | | 3 | | 25 | 4 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Blankenberge B - | Beernem B | 2 - | 2 | | | 1 | 26 | 4 | |
12 | Zo-07/01/24 | 15:00 | Torhout B - | Beernem B | 5 - | 3 | | | 0 | 26 | 5 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Beernem B - | Ruddervoorde B | 8 - | 1 | | 3 | | 29 | 4 | |
19 | Zo-28/01/24 | 15:00 | Damme - | Beernem B | 1 - | 2 | | | 3 | 32 | 3 | |
18 | Do-01/02/24 | 20:00 | Heist B - | Beernem B | 1 - | 3 | | | 3 | 35 | 3 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Beernem B - | Zwevezele | 3 - | 3 | | 1 | | 36 | 3 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Hertsberge - | Beernem B | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 36 | 3 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Beernem B - | Aartrijke | 1 - | 7 | | 0 | | 36 | 4 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Beernem B - | Varsenare B | 0 - | 2 | | 0 | | 36 | 6 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Beernem B - | Oostkamp B | 0 - | 1 | | 0 | | 36 | 7 | |
23 | Wo-20/03/24 | 20:00 | E.Brugge - | Beernem B | 0 - | 0 | | | 1 | 37 | 7 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Beernem B - | Wenduine | 0 - | 1 | | 0 | | 37 | 8 | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Steenbrugge - | Beernem B | 4 - | 3 | | | 0 | 37 | 8 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Beernem B - | Torhout B | - | | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Sint-Joris - | Beernem B | - | | | | . | | | |
Rangschikking(27/28) | 1 | Varsenare B* | | 69 | | 23 | +74 | 99 | | 11 | +34 | 46 |
| 2 | Torhout B* | | 67 | | 22 | +61 | 91 | | 10 | +22 | 39 |
| 3 | Damme* | x | 54 | | 17 | +37 | 67 | | 7 | +12 | 33 |
| 4 | Oostkamp B* | x | 45 | | 14 | +22 | 64 | | 6 | +7 | 26 |
| 5 | Wenduine* | x | 44 | | 14 | +9 | 47 | | 4 | -3 | 21 |
| 6 | Aartrijke* | x | 42 | | 13 | +16 | 64 | | 5 | +1 | 31 |
| 7 | Steenbrugge* | x | 41 | | 12 | +9 | 47 | | 6 | -1 | 22 |
⇒ | 8 | Beernem B* | x | 37 | | 11 | +5 | 51 | | 4 | -4 | 23 |
| 9 | Sint-Joris* | x | 35 | | 10 | -21 | 34 | | 3 | -10 | 14 |
| 10 | Zwevezele* | x | 34 | | 10 | -1 | 59 | | 2 | -16 | 22 |
| 11 | Blankenberge B | x | 24 | | 7 | -30 | 51 | | 2 | -34 | 15 |
| 12 | Heist B* | x | 22 | | 6 | -31 | 38 | | 2 | -22 | 16 |
| 13 | E.Brugge* | x | 21 | | 6 | -39 | 33 | | 2 | -28 | 15 |
| 14 | Ruddervoorde B | x | 16 | | 5 | -64 | 39 | | 1 | -41 | 17 |
| 15 | Hertsberge* | x | 15 | | 4 | -47 | 31 | | 1 | -40 | 6 |
| AMC | Lissewege B | x | 0 | | 0 | 0 | 0 | | 0 | 0 | 0 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.