www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 10/12/2019

vbal4

Brabant : 3de Provinciale A

zaterdag 07/12/2019

19:30Vissenaken-Geetbets2 -2

zondag 08/12/2019

14:30Kortenaken-

Boutersem United A

1-2
.Korbeek-

Binkom

0-3
.Drieslinter-

Glabbeek A

1 -3
.Budingen-

RWL Sport A

0-2
.

Rummen

-Scherpenheuvel4 -1
.

KDN.United

-Lubbeek A1-0
.Testelt-

Langdorp

1-2

zaterdag 14/12/2019

19:30Vissenaken10- 10Boutersem United A-

zondag 15/12/2019

14:30KDN.United7- 4Meensel-Kiezegem-
.Drieslinter3 - 3Korbeek-
.Kortenaken4-10Langdorp-
.Testelt1-7Lubbeek A-
.Rummen3-5RWL Sport A-
.Budingen0 -6Glabbeek A-
.Geetbets7-4Binkom-

woensdag 18/12/2019

20:00Langdorp9-9Vissenaken-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

16/32

1.Vissenaken337
2.Geetbets327
3.RWL Sport A327-4.(0)
4.Glabbeek A316
5.Boutersem United A3110
6.Binkom319-3.(0)
7.Langdorp3012
8.Kortenaken266
9.KDN.United244.3
10.Lubbeek A216
11.Rummen216.2
12.Meensel-Kiezegem204
13.Drieslinter189-1.(3)
14.Scherpenheuvel141
15.Korbeek94.-2(3)
16.Testelt704.
17.Budingen541.
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 3de Provinciale A --> Glabbeek A

Budingen

1.Wo-28/08/1920:00

Glabbeek A

-Budingen3 -10014
2.Zo-01/09/1915:00Budingen-Korbeek1 -30015
20.Wo-04/09/1918:30Budingen-Drieslinter1 -30017-
4.Zo-08/09/1915:00Budingen-Binkom2 -50017-
5.Zo-15/09/1915:00Budingen-Rummen0 -10017-
7.Zo-29/09/1915:00Budingen-KDN.United0 -20017-
8.Zo-06/10/1915:00Testelt-Budingen0 -01117-
9.Zo-13/10/1915:00Budingen-Kortenaken2 -30117-
10.Za-19/10/1919:30Vissenaken-Budingen4 -00117-
11.Zo-27/10/1915:00Budingen-Geetbets0 -30117-
12.Za-02/11/1919:30Boutersem United A-Budingen3 -00117-
13.Zo-10/11/1914:30Budingen-Langdorp1 -30117-
14.Za-16/11/1919:30Lubbeek A-Budingen2 -3

3

417-
15.Zo-24/11/1914:30Budingen-Meensel-Kiezegem0 -30417-
16.Zo-01/12/1914:30Scherpenheuvel-Budingen0 -01517-
17.Zo-08/12/1914:30Budingen-RWL Sport A0 -20517-
18.Zo-15/12/1914:30Budingen-

Glabbeek A

-.
19.Zo-22/12/1914:30Korbeek-Budingen -.
3.Zo-05/01/2014:30Drieslinter-Budingen -.
21.Zo-12/01/2014:30Binkom-Budingen -.
22.Zo-19/01/2014:30Rummen-Budingen -.
24.Zo-02/02/2000:00KDN.United-Budingen -.
25.Zo-09/02/2000:00Budingen-Testelt -.
26.Zo-16/02/2000:00Kortenaken-Budingen -.
27.Zo-01/03/2000:00Budingen-Vissenaken -.
28.Zo-08/03/2000:00Geetbets-Budingen -.
29.Zo-15/03/2000:00Budingen-Boutersem United A -.
30.Zo-22/03/2000:00Langdorp-Budingen -.
31.Zo-29/03/2000:00Budingen-Lubbeek A -.
32.Zo-05/04/2000:00Meensel-Kiezegem-Budingen -.
33.Zo-26/04/2000:00Budingen-Scherpenheuvel -.
34.Zo-03/05/2000:00RWL Sport A-Budingen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Glabbeek A

1.Wo-28/08/1920:00

Glabbeek A

-Budingen3 -1

3

32
2.Zo-01/09/1915:00Rummen-

Glabbeek A

0 -5

3

61
4.Zo-08/09/1915:00KDN.United-

Glabbeek A

3 -4

3

92
5.Za-14/09/1920:15

Glabbeek A

-Testelt3 -0

3

122
6.Zo-22/09/1917:30Kortenaken-

Glabbeek A

1 -3

3

151
7.Za-28/09/1920:15

Glabbeek A

-Vissenaken2 -30152
8.Zo-06/10/1915:00Geetbets-

Glabbeek A

3 -20152
9.Za-12/10/1920:15

Glabbeek A

-Boutersem United A0 -50155
10.Za-19/10/1919:30Langdorp-

Glabbeek A

1 -2

3

184
11.Za-26/10/1920:15

Glabbeek A

-Lubbeek A4 -41196
12.Vr-01/11/1914:30Meensel-Kiezegem-

Glabbeek A

1 -4

3

224
13.Za-09/11/1920:15

Glabbeek A

-Scherpenheuvel3 -1

3

252
14.Zo-17/11/1914:30RWL Sport A-

Glabbeek A

2 -10254
15.Zo-24/11/1914:30Binkom-

Glabbeek A

3 -10254
16.Za-30/11/1920:15

Glabbeek A

-Korbeek1 -0

3

284
17.Zo-08/12/1914:30Drieslinter-

Glabbeek A

1 -3

3

314
18.Zo-15/12/1914:30Budingen-

Glabbeek A

-.
19.Za-21/12/1920:15

Glabbeek A

-Rummen -.
21.Za-11/01/2020:15

Glabbeek A

-KDN.United -.
22.Zo-19/01/2014:30Testelt-

Glabbeek A

-.
23.Za-25/01/2020:15

Glabbeek A

-Kortenaken -.
24.Zo-02/02/2000:00Vissenaken-

Glabbeek A

-.
25.Zo-09/02/2000:00

Glabbeek A

-Geetbets -.
26.Zo-16/02/2000:00Boutersem United A-

Glabbeek A

-.
27.Zo-01/03/2000:00

Glabbeek A

-Langdorp -.
28.Zo-08/03/2000:00Lubbeek A-

Glabbeek A

-.
29.Zo-15/03/2000:00

Glabbeek A

-Meensel-Kiezegem -.
30.Zo-22/03/2000:00Scherpenheuvel-

Glabbeek A

-.
31.Zo-29/03/2000:00

Glabbeek A

-RWL Sport A -.
32.Zo-05/04/2000:00

Glabbeek A

-Binkom -.
33.Zo-26/04/2000:00Korbeek-

Glabbeek A

-.
34.Zo-03/05/2000:00

Glabbeek A

-Drieslinter -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (10/16)

1Binkom2324:11+13
2RWL Sport A**1922:9+13
3Geetbets**1916:9+7
4Boutersem United A***1723:8+15
5KDN.United*1717:12+5
6Langdorp**1618:11+7
7Vissenaken***1422:11+11
8Kortenaken*1419:18+1
9Scherpenheuvel***1312:9+3
10Glabbeek A***1316:14+2
11Meensel-Kiezegem**1211:17-6
12Lubbeek A***1012:9+3
13Rummen**1013:15-2
14Drieslinter(4*)68:11-3
15Testelt**45:14-9
16Korbeek*23:27-24
17Budingen07:28-21

alle wedstrijden (16/32)

1Vissenaken3344:26+18
2Geetbets3231:21+10
3RWL Sport A3234:17+17
4Glabbeek A3141:29+12
5Boutersem United A3142:23+19
6Binkom3134:17+17
7Langdorp3037:27+10
8Kortenaken2635:25+10
9KDN.United2429:25+4
10Lubbeek A2127:25+2
11Rummen2127:30-3
12Meensel-Kiezegem2022:34-12
13Drieslinter1822:31-9
14Scherpenheuvel1417:30-13
15Korbeek914:39-25
16Testelt714:42-28
17Budingen511:40-29

uitwedstrijden (10/16)

1Vissenaken*1922:15+7
2Glabbeek A*1825:15+10
3Boutersem United A*1419:15+4
4Langdorp**1419:16+3
5Geetbets**1315:12+3
6RWL Sport A**1312:8+4
7Kortenaken***1216:7+9
8Drieslinter1214:20-6
9Lubbeek A*1115:16-1
10Rummen**1114:15-1
11Binkom(4*)810:6+4
12Meensel-Kiezegem**811:17-6
13KDN.United***712:13-1
14Korbeek***711:12-1
15Budingen(4*)54:12-8
16Testelt**39:28-19
17Scherpenheuvel*15:21-16