www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 08/12/2019

vbal4

Brabant : 3de Provinciale A

zaterdag 30/11/2019

19:30

Boutersem United A

-Testelt7 -1
.

Langdorp

-KDN.United3 -1
20:15

Glabbeek A

-Korbeek1-0

zondag 01/12/2019

14:30Geetbets-

Kortenaken

1-2
.Meensel-Kiezegem-

Rummen

2 -3
.Scherpenheuvel-Budingen0-0
.RWL Sport A-

Drieslinter

1-2
.

Binkom

-Vissenaken2-0

zaterdag 07/12/2019

19:30Vissenaken-Geetbets2 -2

zondag 08/12/2019

14:30Kortenaken7- 10Boutersem United A-
.Korbeek2-2Binkom-
.Drieslinter3 -6Glabbeek A-
.Budingen0-5RWL Sport A-
.Rummen3-0Scherpenheuvel-
.KDN.United7-7Lubbeek A-
.Testelt2 -10Langdorp-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

16/32

1.Vissenaken337
2.Geetbets327
3.RWL Sport A*295
4.Glabbeek A*286-4.(0)
5.Boutersem United A*2810
6.Binkom*287
7.Langdorp*2712
8.Kortenaken*269.4
9.KDN.United*211.2
10.Lubbeek A*219
11.Meensel-Kiezegem204
12.Drieslinter*189-2.(0)
13.Rummen*1831.
14.Scherpenheuvel*141
15.Korbeek*95.-3(0)
16.Testelt*703.
17.Budingen*54.-1(1)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 3de Provinciale A --> Scherpenheuvel

Rummen

1.Wo-28/08/1918:45RWL Sport A-Rummen6 -00017-
2.Zo-01/09/1915:00Rummen-Glabbeek A0 -50017-
3.Wo-04/09/1918:30Korbeek-Rummen0 -5

3

314
4.Zo-08/09/1915:00Rummen-Drieslinter2 -0

3

68
5.Zo-15/09/1915:00Budingen-Rummen0 -1

3

96
6.Zo-22/09/1915:00Rummen-Binkom0 -01106
8.Zo-06/10/1915:00KDN.United-Rummen0 -011110
9.Zo-13/10/1915:00Rummen-Testelt5 -1

3

146
10.Zo-20/10/1915:00Kortenaken-Rummen2 -101410
11.Zo-27/10/1915:00Rummen-Vissenaken0 -301411
12.Zo-03/11/1914:30Geetbets-Rummen2 -211512
13.Zo-10/11/1914:30Rummen-Boutersem United A1 -301512
14.Za-16/11/1919:30Langdorp-Rummen3 -201512
15.Zo-24/11/1914:30Rummen-Lubbeek A1 -201513
16.Zo-01/12/1914:30Meensel-Kiezegem-Rummen2 -3

3

1813
17.Zo-08/12/1914:30Rummen-

Scherpenheuvel

-.
18.Zo-15/12/1914:30Rummen-RWL Sport A -.
19.Za-21/12/1920:15Glabbeek A-Rummen -.
20.Zo-05/01/2014:30Rummen-Korbeek -.
21.Zo-12/01/2014:30Drieslinter-Rummen -.
22.Zo-19/01/2014:30Rummen-Budingen -.
23.Zo-26/01/2000:00Binkom-Rummen -.
25.Zo-09/02/2000:00Rummen-KDN.United -.
26.Zo-16/02/2000:00Testelt-Rummen -.
27.Zo-01/03/2000:00Rummen-Kortenaken -.
28.Zo-08/03/2000:00Vissenaken-Rummen -.
29.Zo-15/03/2000:00Rummen-Geetbets -.
30.Zo-22/03/2000:00Boutersem United A-Rummen -.
31.Zo-29/03/2000:00Rummen-Langdorp -.
32.Zo-05/04/2000:00Lubbeek A-Rummen -.
33.Zo-26/04/2000:00Rummen-Meensel-Kiezegem -.
34.Zo-03/05/2000:00

Scherpenheuvel

-Rummen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Scherpenheuvel

2.Zo-01/09/1915:00KDN.United-

Scherpenheuvel

3 -00014
3.Wo-04/09/1918:30

Scherpenheuvel

-Testelt1 -30016
4.Zo-08/09/1915:00Kortenaken-

Scherpenheuvel

1 -11116
5.Zo-15/09/1914:30

Scherpenheuvel

-Vissenaken3 -1

3

413
6.Zo-22/09/1915:00Geetbets-

Scherpenheuvel

2 -10414
7.Zo-29/09/1914:30

Scherpenheuvel

-Boutersem United A3 -1

3

714
8.Zo-06/10/1918:00Langdorp-

Scherpenheuvel

4 -10714
9.Zo-13/10/1914:30

Scherpenheuvel

-Lubbeek A3 -0

3

1013
10.Zo-20/10/1915:00Meensel-Kiezegem-

Scherpenheuvel

1 -001013
11.Zo-27/10/1915:00Binkom-

Scherpenheuvel

1 -001013
12.Zo-03/11/1914:30

Scherpenheuvel

-RWL Sport A1 -0

3

1313
13.Za-09/11/1920:15Glabbeek A-

Scherpenheuvel

3 -101313
14.Zo-17/11/1914:30

Scherpenheuvel

-Korbeek1 -401313
15.Zo-24/11/1914:30Drieslinter-

Scherpenheuvel

2 -001314
16.Zo-01/12/1914:30

Scherpenheuvel

-Budingen0 -011414
17.Zo-08/12/1914:30Rummen-

Scherpenheuvel

-.
19.Zo-22/12/1914:30

Scherpenheuvel

-KDN.United -.
20.Zo-05/01/2014:30Testelt-

Scherpenheuvel

-.
21.Zo-12/01/2014:30

Scherpenheuvel

-Kortenaken -.
22.Za-18/01/2019:30Vissenaken-

Scherpenheuvel

-.
23.Zo-26/01/2000:00

Scherpenheuvel

-Geetbets -.
24.Zo-02/02/2000:00Boutersem United A-

Scherpenheuvel

-.
25.Zo-09/02/2000:00

Scherpenheuvel

-Langdorp -.
26.Zo-16/02/2000:00Lubbeek A-

Scherpenheuvel

-.
27.Zo-01/03/2000:00

Scherpenheuvel

-Meensel-Kiezegem -.
28.Zo-08/03/2000:00

Scherpenheuvel

-Binkom -.
29.Zo-15/03/2000:00RWL Sport A-

Scherpenheuvel

-.
30.Zo-22/03/2000:00

Scherpenheuvel

-Glabbeek A -.
31.Zo-29/03/2000:00Korbeek-

Scherpenheuvel

-.
32.Zo-05/04/2000:00

Scherpenheuvel

-Drieslinter -.
33.Zo-26/04/2000:00Budingen-

Scherpenheuvel

-.
34.Zo-03/05/2000:00

Scherpenheuvel

-Rummen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (10/16)

1Binkom2324:11+13
2RWL Sport A**1922:9+13
3Geetbets**1916:9+7
4Boutersem United A***1723:8+15
5Langdorp**1618:11+7
6Vissenaken***1422:11+11
7KDN.United**1416:12+4
8Kortenaken**1418:16+2
9Scherpenheuvel***1312:9+3
10Glabbeek A***1316:14+2
11Meensel-Kiezegem**1211:17-6
12Lubbeek A***1012:9+3
13Rummen***79:14-5
14Drieslinter(5*)67:8-1
15Testelt***44:12-8
16Korbeek**23:24-21
17Budingen*07:26-19

alle wedstrijden (16/32)

1Vissenaken3344:26+18
2Geetbets3231:21+10
3RWL Sport A*2932:17+15
4Glabbeek A*2838:28+10
5Boutersem United A*2840:22+18
6Binkom*2831:17+14
7Langdorp*2735:26+9
8Kortenaken*2634:23+11
9KDN.United*2128:25+3
10Lubbeek A*2127:24+3
11Meensel-Kiezegem2022:34-12
12Drieslinter*1821:28-7
13Rummen*1823:29-6
14Scherpenheuvel*1416:26-10
15Korbeek*914:36-22
16Testelt*713:40-27
17Budingen*511:38-27

uitwedstrijden (10/16)

1Vissenaken*1922:15+7
2Glabbeek A**1522:14+8
3Geetbets**1315:12+3
4Kortenaken***1216:7+9
5Drieslinter1214:20-6
6Boutersem United A**1117:14+3
7Langdorp***1117:15+2
8Lubbeek A**1115:150
9Rummen**1114:15-1
10RWL Sport A***1010:8+2
11Meensel-Kiezegem**811:17-6
12KDN.United***712:13-1
13Korbeek***711:12-1
14Binkom(5*)57:6+1
15Budingen(4*)54:12-8
16Testelt**39:28-19
17Scherpenheuvel**14:17-13