www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 10/12/2019

vbal4

Brabant : 3de Provinciale A

zaterdag 07/12/2019

19:30Vissenaken-Geetbets2 -2

zondag 08/12/2019

14:30Kortenaken-

Boutersem United A

1-2
.Korbeek-

Binkom

0-3
.Drieslinter-

Glabbeek A

1 -3
.Budingen-

RWL Sport A

0-2
.

Rummen

-Scherpenheuvel4 -1
.

KDN.United

-Lubbeek A1-0
.Testelt-

Langdorp

1-2

zaterdag 14/12/2019

19:30Vissenaken10- 10Boutersem United A-

zondag 15/12/2019

14:30KDN.United7- 4Meensel-Kiezegem-
.Drieslinter3 - 3Korbeek-
.Kortenaken4-10Langdorp-
.Testelt1-7Lubbeek A-
.Rummen3-5RWL Sport A-
.Budingen0 -6Glabbeek A-
.Geetbets7-4Binkom-

woensdag 18/12/2019

20:00Langdorp9-9Vissenaken-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

16/32

1.Vissenaken337-1.(1)
2.Geetbets327
3.RWL Sport A327
4.Glabbeek A316
5.Boutersem United A31102.
6.Binkom319.1
7.Langdorp3012.3
8.Kortenaken266.-2(0)
9.KDN.United244.-4(3)
10.Lubbeek A2164.
11.Rummen216
12.Meensel-Kiezegem204
13.Drieslinter189
14.Scherpenheuvel141
15.Korbeek94
16.Testelt70-3.(3)
17.Budingen54
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 3de Provinciale A --> Geetbets

Geetbets

1.Wo-28/08/1920:00Binkom-

Geetbets

3 -20011
2.Zo-01/09/1915:00

Geetbets

-Boutersem United A3 -2

3

38
3.Wo-04/09/1920:00Langdorp-

Geetbets

1 -3

3

65
4.Zo-08/09/1915:00

Geetbets

-Lubbeek A2 -0

3

93
5.Zo-15/09/1915:00Meensel-Kiezegem-

Geetbets

1 -0095
6.Zo-22/09/1915:00

Geetbets

-Scherpenheuvel2 -1

3

124
7.Zo-29/09/1915:00RWL Sport A-

Geetbets

3 -10125
8.Zo-06/10/1915:00

Geetbets

-Glabbeek A3 -2

3

153
9.Zo-13/10/1915:00Korbeek-

Geetbets

1 -2

3

181
10.Zo-20/10/1915:00

Geetbets

-Drieslinter1 -0

3

211
11.Zo-27/10/1915:00Budingen-

Geetbets

0 -3

3

241
12.Zo-03/11/1914:30

Geetbets

-Rummen2 -21251
14.Zo-17/11/1914:30

Geetbets

-KDN.United2 -0

3

282
15.Zo-24/11/1914:30Testelt-

Geetbets

1 -2

3

312
16.Zo-01/12/1914:30

Geetbets

-Kortenaken1 -20312
17.Za-07/12/1919:30Vissenaken-

Geetbets

2 -21322
18.Zo-15/12/1914:30

Geetbets

-Binkom -.
19.Za-21/12/1919:30Boutersem United A-

Geetbets

-.
20.Zo-05/01/2014:30

Geetbets

-Langdorp -.
21.Za-11/01/2019:30Lubbeek A-

Geetbets

-.
22.Zo-19/01/2014:30

Geetbets

-Meensel-Kiezegem -.
23.Zo-26/01/2014:30Scherpenheuvel-

Geetbets

-.
24.Zo-02/02/2000:00

Geetbets

-RWL Sport A -.
25.Zo-09/02/2000:00Glabbeek A-

Geetbets

-.
26.Zo-16/02/2000:00

Geetbets

-Korbeek -.
27.Zo-01/03/2000:00Drieslinter-

Geetbets

-.
28.Zo-08/03/2000:00

Geetbets

-Budingen -.
29.Zo-15/03/2000:00Rummen-

Geetbets

-.
31.Zo-29/03/2000:00KDN.United-

Geetbets

-.
32.Zo-05/04/2000:00

Geetbets

-Testelt -.
33.Zo-26/04/2000:00Kortenaken-

Geetbets

-.
34.Zo-03/05/2000:00

Geetbets

-Vissenaken -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Binkom

1.Wo-28/08/1920:00Binkom-

Geetbets

3 -2

3

35
19.Zo-01/09/1915:00Binkom-Drieslinter3 -1

3

63
3.Wo-04/09/1920:00Binkom-Boutersem United A3 -3172
4.Zo-08/09/1915:00Budingen-Binkom2 -5

3

101
5.Zo-15/09/1915:00Binkom-Langdorp3 -0

3

131
6.Zo-22/09/1915:00Rummen-Binkom0 -01142
7.Zo-29/09/1915:00Binkom-Lubbeek A1 -20143
9.Zo-13/10/1915:00Binkom-Meensel-Kiezegem3 -0

3

173
10.Zo-20/10/1915:00KDN.United-Binkom1 -00175
11.Zo-27/10/1915:00Binkom-Scherpenheuvel1 -0

3

204
12.Zo-03/11/1914:30Testelt-Binkom1 -11215
13.Zo-10/11/1914:30Binkom-RWL Sport A2 -21226
14.Zo-17/11/1914:30Kortenaken-Binkom2 -10228
15.Zo-24/11/1914:30Binkom-Glabbeek A3 -1

3

256
16.Zo-01/12/1914:30Binkom-Vissenaken2 -0

3

286
17.Zo-08/12/1914:30Korbeek-Binkom0 -3

3

316
18.Zo-15/12/1914:30

Geetbets

-Binkom -.
2.Zo-22/12/1914:30Drieslinter-Binkom -.
20.Za-04/01/2019:30Boutersem United A-Binkom -.
21.Zo-12/01/2014:30Binkom-Budingen -.
22.Za-18/01/2019:30Langdorp-Binkom -.
23.Zo-26/01/2014:30Binkom-Rummen -.
24.Zo-02/02/2000:00Lubbeek A-Binkom -.
26.Zo-16/02/2000:00Meensel-Kiezegem-Binkom -.
27.Zo-01/03/2000:00Binkom-KDN.United -.
28.Zo-08/03/2000:00Scherpenheuvel-Binkom -.
29.Zo-15/03/2000:00Binkom-Testelt -.
30.Zo-22/03/2000:00RWL Sport A-Binkom -.
31.Zo-29/03/2000:00Binkom-Kortenaken -.
32.Zo-05/04/2000:00Glabbeek A-Binkom -.
33.Zo-26/04/2000:00Vissenaken-Binkom -.
34.Zo-03/05/2000:00Binkom-Korbeek -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (10/16)

1Binkom2324:11+13
2RWL Sport A**1922:9+13
3Geetbets**1916:9+7
4Boutersem United A***1723:8+15
5KDN.United*1717:12+5
6Langdorp**1618:11+7
7Vissenaken***1422:11+11
8Kortenaken*1419:18+1
9Scherpenheuvel***1312:9+3
10Glabbeek A***1316:14+2
11Meensel-Kiezegem**1211:17-6
12Lubbeek A***1012:9+3
13Rummen**1013:15-2
14Drieslinter(4*)68:11-3
15Testelt**45:14-9
16Korbeek*23:27-24
17Budingen07:28-21

alle wedstrijden (16/32)

1Vissenaken3344:26+18
2Geetbets3231:21+10
3RWL Sport A3234:17+17
4Glabbeek A3141:29+12
5Boutersem United A3142:23+19
6Binkom3134:17+17
7Langdorp3037:27+10
8Kortenaken2635:25+10
9KDN.United2429:25+4
10Lubbeek A2127:25+2
11Rummen2127:30-3
12Meensel-Kiezegem2022:34-12
13Drieslinter1822:31-9
14Scherpenheuvel1417:30-13
15Korbeek914:39-25
16Testelt714:42-28
17Budingen511:40-29

uitwedstrijden (10/16)

1Vissenaken*1922:15+7
2Glabbeek A*1825:15+10
3Boutersem United A*1419:15+4
4Langdorp**1419:16+3
5Geetbets**1315:12+3
6RWL Sport A**1312:8+4
7Kortenaken***1216:7+9
8Drieslinter1214:20-6
9Lubbeek A*1115:16-1
10Rummen**1114:15-1
11Binkom(4*)810:6+4
12Meensel-Kiezegem**811:17-6
13KDN.United***712:13-1
14Korbeek***711:12-1
15Budingen(4*)54:12-8
16Testelt**39:28-19
17Scherpenheuvel*15:21-16