www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 14/05/2020

vbal4

Brabant vv : 3de Provinciale A

zondag 03/05/2020

00:00Langdorp-Testelt - PP
.Binkom-Korbeek - PP
.Glabbeek A-Drieslinter - PP
.RWL Sport A-Budingen - PP
.Scherpenheuvel-Rummen - PP
.Lubbeek A-KDN.United - PP
.Boutersem United A-Kortenaken - PP
.Geetbets-Vissenaken - PP

27/27

Geetbets*54
2.Vissenaken53
3.RWL Sport A*50,88
4.Glabbeek A**49,68
5.Boutersem United A49
6.Kortenaken*45,69
7.Binkom*45,69
8.KDN.United*43,61
9.Lubbeek A43
10.Langdorp*38,42
11.Drieslinter*31,15
12.Scherpenheuvel*31,15
13.Meensel-Kiezegem31
14.Rummen*25,96
15.Korbeek**16,2
16.Testelt*15,58
17.Budingen*13,5

Brabant vv : 3de Provinciale A --> Binkom

Binkom

1.Wo-28/08/1920:00

Binkom

-Geetbets3 -2

3

35
19.Zo-01/09/1915:00

Binkom

-Drieslinter3 -1

3

64
3.Wo-04/09/1920:00

Binkom

-Boutersem United A3 -3174
4.Zo-08/09/1915:00Budingen-

Binkom

2 -5

3

102
5.Zo-15/09/1915:00

Binkom

-Langdorp3 -0

3

132
6.Zo-22/09/1915:00Rummen-

Binkom

0 -01143
7.Zo-29/09/1915:00

Binkom

-Lubbeek A1 -20143
9.Zo-13/10/1915:00

Binkom

-Meensel-Kiezegem3 -0

3

172
10.Zo-20/10/1915:00KDN.United-

Binkom

1 -00175
11.Zo-27/10/1915:00

Binkom

-Scherpenheuvel1 -0

3

204
12.Zo-03/11/1914:30Testelt-

Binkom

1 -11215
13.Zo-10/11/1914:30

Binkom

-RWL Sport A2 -21226
14.Zo-17/11/1914:30Kortenaken-

Binkom

2 -10228
15.Zo-24/11/1914:30

Binkom

-Glabbeek A3 -1

3

256
16.Zo-01/12/1914:30

Binkom

-Vissenaken2 -0

3

286
17.Zo-08/12/1914:30Korbeek-

Binkom

0 -3

3

316
18.Zo-15/12/1914:30Geetbets-

Binkom

3 -20316
2.Zo-22/12/1914:30Drieslinter-

Binkom

1 -00316
20.Za-04/01/2019:30Boutersem United A-

Binkom

1 -00317
21.Zo-12/01/2014:30

Binkom

-Budingen2 -0

3

347
22.Za-18/01/2019:30Langdorp-

Binkom

1 -11357
23.Zo-26/01/2014:30

Binkom

-Rummen3 -0

3

386
24.Za-01/02/2019:30Lubbeek A-

Binkom

1 -11397
26.Zo-16/02/2015:00Meensel-Kiezegem-

Binkom

2 -21407
27.Zo-01/03/2015:00

Binkom

-KDN.United2 -0

3

436
28.Zo-08/03/2014:30Scherpenheuvel-

Binkom

2 -21447
29.Zo-15/03/2000:00

Binkom

-Testelt -PP.7
30.Zo-22/03/2000:00RWL Sport A-

Binkom

-PP.7
31.Zo-29/03/2000:00

Binkom

-Kortenaken -PP.7
32.Zo-05/04/2000:00Glabbeek A-

Binkom

-PP.7
33.Zo-26/04/2000:00Vissenaken-

Binkom

-PP.7
34.Zo-03/05/2000:00

Binkom

-Korbeek -PP.7

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (14/16)

1Binkom*32+20
2Geetbets*31+13
3Boutersem United A*28+22
4RWL Sport A**27+17
5KDN.United*25+10
6Vissenaken*24+18
7Kortenaken24+6
8Langdorp23+5
9Scherpenheuvel*23+5
10Glabbeek A***20+5
11Meensel-Kiezegem20-5
12Lubbeek A*19+10
13Drieslinter*14-2
14Rummen*13-7
15Testelt8-18
16Korbeek*4-31
17Budingen*1-31

alle wedstrijden (27/27)

1Geetbets*54+17,65
2Vissenaken53+29
3RWL Sport A*50,88+22,85
4Glabbeek A**49,68+24,84
5Boutersem United A49+31
6Kortenaken*45,69+17,65
7Binkom*45,69+21,81
8KDN.United*43,61+13,5
9Lubbeek A43+16
10Langdorp*38,42-9,35
11Drieslinter*31,15-8,31
12Scherpenheuvel*31,15-16,62
13Meensel-Kiezegem31-16
14Rummen*25,96-19,73
15Korbeek**16,2-42,12
16Testelt*15,58-42,58
17Budingen*13,5-42,58

uitwedstrijden (14/16)

1Vissenaken29+11
2Glabbeek A26+18
3Lubbeek A24+6
4RWL Sport A22+5
5Boutersem United A21+9
6Geetbets*21+4
7Kortenaken**20+11
8KDN.United*17+3
9Drieslinter*16-6
10Langdorp**14-14
11Rummen*12-12
12Binkom*12+1
13Budingen*12-10
14Korbeek**11-8
15Meensel-Kiezegem*11-11
16Scherpenheuvel*7-21
17Testelt**7-23