www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 10/12/2019

vbal4

Brabant : 3de Provinciale A

zaterdag 07/12/2019

19:30Vissenaken-Geetbets2 -2

zondag 08/12/2019

14:30Kortenaken-

Boutersem United A

1-2
.Korbeek-

Binkom

0-3
.Drieslinter-

Glabbeek A

1 -3
.Budingen-

RWL Sport A

0-2
.

Rummen

-Scherpenheuvel4 -1
.

KDN.United

-Lubbeek A1-0
.Testelt-

Langdorp

1-2

zaterdag 14/12/2019

19:30Vissenaken10- 10Boutersem United A-

zondag 15/12/2019

14:30KDN.United7- 4Meensel-Kiezegem-
.Drieslinter3 - 3Korbeek-
.Kortenaken4-10Langdorp-
.Testelt1-7Lubbeek A-
.Rummen3-5RWL Sport A-
.Budingen0 -6Glabbeek A-
.Geetbets7-4Binkom-

woensdag 18/12/2019

20:00Langdorp9-9Vissenaken-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

16/32

1.Vissenaken337
2.Geetbets327
3.RWL Sport A327
4.Glabbeek A316.-4(3)
5.Boutersem United A3110
6.Binkom319
7.Langdorp3012
8.Kortenaken2664.
9.KDN.United2442.
10.Lubbeek A216
11.Rummen2161.
12.Meensel-Kiezegem204
13.Drieslinter189.-2(0)
14.Scherpenheuvel141
15.Korbeek94-3.(1)
16.Testelt70.3
17.Budingen54-1.(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 3de Provinciale A --> RWL Sport A

Rummen

1.Wo-28/08/1918:45

RWL Sport A

-Rummen6 -00017-
2.Zo-01/09/1915:00Rummen-Glabbeek A0 -50017-
3.Wo-04/09/1918:30Korbeek-Rummen0 -5

3

314
4.Zo-08/09/1915:00Rummen-Drieslinter2 -0

3

68
5.Zo-15/09/1915:00Budingen-Rummen0 -1

3

96
6.Zo-22/09/1915:00Rummen-Binkom0 -01106
8.Zo-06/10/1915:00KDN.United-Rummen0 -011110
9.Zo-13/10/1915:00Rummen-Testelt5 -1

3

146
10.Zo-20/10/1915:00Kortenaken-Rummen2 -101410
11.Zo-27/10/1915:00Rummen-Vissenaken0 -301411
12.Zo-03/11/1914:30Geetbets-Rummen2 -211512
13.Zo-10/11/1914:30Rummen-Boutersem United A1 -301512
14.Za-16/11/1919:30Langdorp-Rummen3 -201512
15.Zo-24/11/1914:30Rummen-Lubbeek A1 -201513
16.Zo-01/12/1914:30Meensel-Kiezegem-Rummen2 -3

3

1813
17.Zo-08/12/1914:30Rummen-Scherpenheuvel4 -1

3

2111
18.Zo-15/12/1914:30Rummen-

RWL Sport A

-.
19.Za-21/12/1920:15Glabbeek A-Rummen -.
20.Zo-05/01/2014:30Rummen-Korbeek -.
21.Zo-12/01/2014:30Drieslinter-Rummen -.
22.Zo-19/01/2014:30Rummen-Budingen -.
23.Zo-26/01/2014:30Binkom-Rummen -.
25.Zo-09/02/2000:00Rummen-KDN.United -.
26.Zo-16/02/2000:00Testelt-Rummen -.
27.Zo-01/03/2000:00Rummen-Kortenaken -.
28.Zo-08/03/2000:00Vissenaken-Rummen -.
29.Zo-15/03/2000:00Rummen-Geetbets -.
30.Zo-22/03/2000:00Boutersem United A-Rummen -.
31.Zo-29/03/2000:00Rummen-Langdorp -.
32.Zo-05/04/2000:00Lubbeek A-Rummen -.
33.Zo-26/04/2000:00Rummen-Meensel-Kiezegem -.
34.Zo-03/05/2000:00Scherpenheuvel-Rummen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

RWL Sport A

1.Wo-28/08/1918:45

RWL Sport A

-Rummen6 -0

3

31
3.Wo-04/09/1918:30

RWL Sport A

-KDN.United3 -1

3

63
4.Zo-08/09/1915:00Testelt-

RWL Sport A

1 -1176
5.Zo-15/09/1915:00

RWL Sport A

-Kortenaken1 -0

3

104
6.Za-21/09/1920:00Vissenaken-

RWL Sport A

0 -2

3

133
7.Zo-29/09/1915:00

RWL Sport A

-Geetbets3 -1

3

161
8.Za-05/10/1919:30Boutersem United A-

RWL Sport A

3 -31171
9.Zo-13/10/1915:00

RWL Sport A

-Langdorp3 -31182
10.Za-19/10/1919:30Lubbeek A-

RWL Sport A

0 -1

3

212
11.Zo-27/10/1915:00

RWL Sport A

-Meensel-Kiezegem3 -1

3

242
12.Zo-03/11/1914:30Scherpenheuvel-

RWL Sport A

1 -00242
13.Zo-10/11/1914:30Binkom-

RWL Sport A

2 -21254
14.Zo-17/11/1914:30

RWL Sport A

-Glabbeek A2 -1

3

283
15.Zo-24/11/1914:30Korbeek-

RWL Sport A

1 -11293
16.Zo-01/12/1914:30

RWL Sport A

-Drieslinter1 -20293
17.Zo-08/12/1914:30Budingen-

RWL Sport A

0 -2

3

323
18.Zo-15/12/1914:30Rummen-

RWL Sport A

-.
20.Zo-05/01/2014:30KDN.United-

RWL Sport A

-.
21.Zo-12/01/2014:30

RWL Sport A

-Testelt -.
22.Zo-19/01/2014:30Kortenaken-

RWL Sport A

-.
23.Zo-26/01/2014:30

RWL Sport A

-Vissenaken -.
24.Zo-02/02/2000:00Geetbets-

RWL Sport A

-.
25.Zo-09/02/2000:00

RWL Sport A

-Boutersem United A -.
26.Zo-16/02/2000:00Langdorp-

RWL Sport A

-.
27.Zo-01/03/2000:00

RWL Sport A

-Lubbeek A -.
28.Zo-08/03/2000:00Meensel-Kiezegem-

RWL Sport A

-.
29.Zo-15/03/2000:00

RWL Sport A

-Scherpenheuvel -.
30.Zo-22/03/2000:00

RWL Sport A

-Binkom -.
31.Zo-29/03/2000:00Glabbeek A-

RWL Sport A

-.
32.Zo-05/04/2000:00

RWL Sport A

-Korbeek -.
33.Zo-26/04/2000:00Drieslinter-

RWL Sport A

-.
34.Zo-03/05/2000:00

RWL Sport A

-Budingen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (10/16)

1Binkom2324:11+13
2RWL Sport A**1922:9+13
3Geetbets**1916:9+7
4Boutersem United A***1723:8+15
5KDN.United*1717:12+5
6Langdorp**1618:11+7
7Vissenaken***1422:11+11
8Kortenaken*1419:18+1
9Scherpenheuvel***1312:9+3
10Glabbeek A***1316:14+2
11Meensel-Kiezegem**1211:17-6
12Lubbeek A***1012:9+3
13Rummen**1013:15-2
14Drieslinter(4*)68:11-3
15Testelt**45:14-9
16Korbeek*23:27-24
17Budingen07:28-21

alle wedstrijden (16/32)

1Vissenaken3344:26+18
2Geetbets3231:21+10
3RWL Sport A3234:17+17
4Glabbeek A3141:29+12
5Boutersem United A3142:23+19
6Binkom3134:17+17
7Langdorp3037:27+10
8Kortenaken2635:25+10
9KDN.United2429:25+4
10Lubbeek A2127:25+2
11Rummen2127:30-3
12Meensel-Kiezegem2022:34-12
13Drieslinter1822:31-9
14Scherpenheuvel1417:30-13
15Korbeek914:39-25
16Testelt714:42-28
17Budingen511:40-29

uitwedstrijden (10/16)

1Vissenaken*1922:15+7
2Glabbeek A*1825:15+10
3Boutersem United A*1419:15+4
4Langdorp**1419:16+3
5Geetbets**1315:12+3
6RWL Sport A**1312:8+4
7Kortenaken***1216:7+9
8Drieslinter1214:20-6
9Lubbeek A*1115:16-1
10Rummen**1114:15-1
11Binkom(4*)810:6+4
12Meensel-Kiezegem**811:17-6
13KDN.United***712:13-1
14Korbeek***711:12-1
15Budingen(4*)54:12-8
16Testelt**39:28-19
17Scherpenheuvel*15:21-16