www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op maandag 24/02/2020
2019-2020, Brabant-3A: GLABBEEK A
Wedstrijden
1Wo-28/08/1920:00Glabbeek A -Budingen3 -13 32 
2Zo-01/09/1915:00Rummen -Glabbeek A0 -5 361 
4Zo-08/09/1915:00KDN.United -Glabbeek A3 -4 392 
5Za-14/09/1920:15Glabbeek A -Testelt3 -03 122 
6Zo-22/09/1917:30Kortenaken -Glabbeek A1 -3 3151 
7Za-28/09/1920:15Glabbeek A -Vissenaken2 -30 152 
8Zo-06/10/1915:00Geetbets -Glabbeek A3 -2 0152 
9Za-12/10/1920:15Glabbeek A -Boutersem United A0 -50 155 
10Za-19/10/1919:30Langdorp -Glabbeek A1 -2 3184 
11Za-26/10/1920:15Glabbeek A -Lubbeek A4 -41 196 
12Vr-01/11/1914:30Meensel-Kiezegem -Glabbeek A1 -4 3224 
13Za-09/11/1920:15Glabbeek A -Scherpenheuvel3 -13 252 
14Zo-17/11/1914:30RWL Sport A -Glabbeek A2 -1 0254 
15Zo-24/11/1914:30Binkom -Glabbeek A3 -1 0254 
16Za-30/11/1920:15Glabbeek A -Korbeek1 -03 284 
17Zo-08/12/1914:30Drieslinter -Glabbeek A1 -3 3314 
18Zo-15/12/1914:30Budingen -Glabbeek A1 -8 3343 
19Za-21/12/1920:15Glabbeek A -Rummen4 -13 371 
21Za-11/01/2020:15Glabbeek A -KDN.United1 -30 375 
22Zo-19/01/2014:30Testelt -Glabbeek A2 -4 3402 
23Za-25/01/2020:15Glabbeek A -Kortenaken1 -11 414 
24Za-01/02/2019:30Vissenaken -Glabbeek A1 -1 1424 
25Za-08/02/2020:15Glabbeek A -Geetbets5 -33 452 
26Za-15/02/2019:30Boutersem United A -Glabbeek A1 -0 0454 
27Za-29/02/2020:15Glabbeek A -Langdorp  - .    
28Za-07/03/2019:30Lubbeek A -Glabbeek A  -  .   
29Za-14/03/2020:15Glabbeek A -Meensel-Kiezegem  - .    
30Zo-22/03/2014:30Scherpenheuvel -Glabbeek A  -  .   
31Za-28/03/2020:15Glabbeek A -RWL Sport A  - .    
32Za-04/04/2020:15Glabbeek A -Binkom  - .    
33Zo-26/04/2015:00Korbeek -Glabbeek A  -  .   
34Zo-03/05/2015:00Glabbeek A -Drieslinter  - .    
Rangschikking(25/32)
1Vissenaken 49 15+2666 9+1131
 2RWL Sport A* 47 13+2248 5+520
 3Geetbets* 46 14+1453 5+222
4Glabbeek A* 45 14+2365 8+1838
 5Boutersem United A 45 13+2656 5+423
 6Kortenaken 43 13+1754 6+1123
 7Lubbeek A 41 12+1655 7+628
 8KDN.United* 41 12+1547 5+523
 9Binkom* 40 11+1945 2+116
10Langdorp 37 11-750 4-1424
 11Meensel-Kiezegem 30 9-1538 3-1017
 12Drieslinter* 29 9-639 5-620
 13Scherpenheuvel* 26 8-1733 2-2114
 14Rummen*x24 6-1633 3-917
 15Testeltx14 3-4130 2-2316
 16Korbeek**x12 2-3621 2-1014
 17Budingen*x12 2-4020 2-911
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van LANGDORP
1Wo-28/08/1920:00Langdorp -Kortenaken1 -03 37 
2Za-31/08/1919:30Vissenaken -Langdorp3 -3 144 
3Wo-04/09/1920:00Langdorp -Geetbets1 -30 48 
4Zo-08/09/1915:00Boutersem United A -Langdorp4 -2 0411 
5Zo-15/09/1915:00Binkom -Langdorp3 -0 0414 
6Za-21/09/1919:30Langdorp -Lubbeek A1 -11 512 
7Zo-29/09/1915:00Meensel-Kiezegem -Langdorp1 -4 3812 
8Zo-06/10/1918:00Langdorp -Scherpenheuvel4 -13 119 
9Zo-13/10/1915:00RWL Sport A -Langdorp3 -3 11211 
10Za-19/10/1919:30Langdorp -Glabbeek A1 -20 1211 
11Zo-27/10/1915:00Korbeek -Langdorp0 -2 31510 
12Za-02/11/1919:30Langdorp -Drieslinter4 -13 188 
13Zo-10/11/1914:30Budingen -Langdorp1 -3 3217 
14Za-16/11/1919:30Langdorp -Rummen3 -23 246 
16Za-30/11/1919:30Langdorp -KDN.United3 -13 277 
17Zo-08/12/1914:30Testelt -Langdorp1 -2 3307 
18Zo-15/12/1914:30Kortenaken -Langdorp5 -1 0307 
19Wo-18/12/1920:00Langdorp -Vissenaken2 -30 307 
20Zo-05/01/2014:30Geetbets -Langdorp6 -3 0309 
21Za-11/01/2019:30Langdorp -Boutersem United A2 -13 338 
22Za-18/01/2019:30Langdorp -Binkom1 -11 3410 
23Za-25/01/2019:30Lubbeek A -Langdorp8 -0 03410 
24Za-01/02/2019:30Langdorp -Meensel-Kiezegem2 -13 3710 
26Za-15/02/2019:30Langdorp -RWL Sport A1 -20 3710 
25Zo-23/02/2014:30Scherpenheuvel -Langdorp3 -1 03710 
27Za-29/02/2020:15Glabbeek A -Langdorp  -  .   
28Za-07/03/2019:30Langdorp -Korbeek  - .    
29Zo-15/03/2015:00Drieslinter -Langdorp  -  .   
30Za-21/03/2019:30Langdorp -Budingen  - .    
31Zo-29/03/2015:00Rummen -Langdorp  -  .   
33Zo-26/04/2015:00KDN.United -Langdorp  -  .   
34Zo-03/05/2015:00Langdorp -Testelt  - .    
Beste aanval
Vissenaken66
Glabbeek A65
 Boutersem United A56
 Lubbeek A55
 Kortenaken54
 Geetbets53
Langdorp50
 RWL Sport A48
 KDN.United47
 Binkom45
 Drieslinter39
 Meensel-Kiezegem38
 Rummen33
 Scherpenheuvel33
 Testelt30
 Korbeek21
 Budingen20
Beste verdediging
RWL Sport A26
 Binkom26
 Boutersem United A30
 KDN.United32
 Kortenaken37
 Geetbets39
 Lubbeek A39
 Vissenaken40
Glabbeek A42
 Drieslinter45
 Rummen49
 Scherpenheuvel50
 Meensel-Kiezegem53
Langdorp57
 Korbeek57
 Budingen60
 Testelt71
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.