www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 03/12/2019

vbal4

Brabant : 3de Provinciale A

speeldag 1

woensdag 28/08/2019

18:30Korbeek-

Drieslinter

0-2
.

Meensel-Kiezegem

-KDN.United2-1
18:45

RWL Sport A

-Rummen6-0
20:00Boutersem United A-Vissenaken2-2
.

Binkom

-Geetbets3-2
.

Lubbeek A

-Testelt2-0
.

Langdorp

-Kortenaken1-0
.

Glabbeek A

-Budingen3-1

vrij: Scherpenheuvel

speeldag 2

zaterdag 31/08/2019

19:30Vissenaken-Langdorp3-3

zondag 01/09/2019

15:00

Geetbets

-Boutersem United A3-2
.Rummen-

Glabbeek A

0-5
.Budingen-

Korbeek

1-3
.

Kortenaken

-Lubbeek A2-1
.Testelt-

Meensel-Kiezegem

0-4
.

KDN.United

-Scherpenheuvel3-0

zondag 22/12/2019

14:30Drieslinter-Binkom-

vrij: RWL Sport A

speeldag 3

woensdag 04/09/2019

18:30

Meensel-Kiezegem

-Kortenaken2-1
.Scherpenheuvel-

Testelt

1-3
.

RWL Sport A

-KDN.United3-1
.Korbeek-

Rummen

0-5
20:00Binkom-Boutersem United A3-3
.Lubbeek A-

Vissenaken

1-2
.Langdorp-

Geetbets

1-3

zondag 05/01/2020

14:30Drieslinter-Budingen-

vrij: Glabbeek A

speeldag 4

zaterdag 07/09/2019

19:30

Vissenaken

-Meensel-Kiezegem6-0

zondag 08/09/2019

15:00Budingen-

Binkom

2-5
.Kortenaken-Scherpenheuvel1-1
.

Geetbets

-Lubbeek A2-0
.

Rummen

-Drieslinter2-0
.Testelt-RWL Sport A1-1
.KDN.United-

Glabbeek A

3-4
.

Boutersem United A

-Langdorp4-2

vrij: Korbeek

speeldag 5

zaterdag 14/09/2019

19:30

Lubbeek A

-Boutersem United A3-0
20:15

Glabbeek A

-Testelt3-0

zondag 15/09/2019

14:30

Scherpenheuvel

-Vissenaken3-1
15:00Korbeek-

KDN.United

0-4
.

Meensel-Kiezegem

-Geetbets1-0
.

Binkom

-Langdorp3-0
.

RWL Sport A

-Kortenaken1-0
.Budingen-

Rummen

0-1

vrij: Drieslinter

speeldag 6

zaterdag 21/09/2019

19:30

Boutersem United A

-Meensel-Kiezegem2-0
.Langdorp-Lubbeek A1-1
20:00Vissenaken-

RWL Sport A

0-2

zondag 22/09/2019

15:00Rummen-Binkom0-0
.

Geetbets

-Scherpenheuvel2-1
.

KDN.United

-Drieslinter3-0
.Testelt-Korbeek1-1
17:30Kortenaken-

Glabbeek A

1-3

vrij: Budingen

speeldag 7

zaterdag 28/09/2019

20:15Glabbeek A-

Vissenaken

2-3

zondag 29/09/2019

14:30

Scherpenheuvel

-Boutersem United A3-1
15:00

Drieslinter

-Testelt4-0
.

RWL Sport A

-Geetbets3-1
.Budingen-

KDN.United

0-2
.Binkom-

Lubbeek A

1-2
.Meensel-Kiezegem-

Langdorp

1-4
.Korbeek-

Kortenaken

0-7

vrij: Rummen

speeldag 8

zaterdag 05/10/2019

19:30

Vissenaken

-Korbeek4-2
.Boutersem United A-RWL Sport A3-3
.Lubbeek A-Meensel-Kiezegem2-2

zondag 06/10/2019

15:00

Geetbets

-Glabbeek A3-2
.KDN.United-Rummen0-0
.Testelt-Budingen0-0
.

Kortenaken

-Drieslinter4-1
18:00

Langdorp

-Scherpenheuvel4-1

vrij: Binkom

speeldag 9

zaterdag 12/10/2019

20:15Glabbeek A-

Boutersem United A

0-5

zondag 13/10/2019

14:30

Scherpenheuvel

-Lubbeek A3-0
15:00Korbeek-

Geetbets

1-2
.Drieslinter-

Vissenaken

0-1
.Budingen-

Kortenaken

2-3
.

Rummen

-Testelt5-1
.RWL Sport A-Langdorp3-3
.

Binkom

-Meensel-Kiezegem3-0

vrij: KDN.United

speeldag 10

zaterdag 19/10/2019

19:30Lubbeek A-

RWL Sport A

0-1
.

Boutersem United A

-Korbeek2-0
.Langdorp-

Glabbeek A

1-2
.

Vissenaken

-Budingen4-0

zondag 20/10/2019

15:00

Geetbets

-Drieslinter1-0
.

Meensel-Kiezegem

-Scherpenheuvel1-0
.

KDN.United

-Binkom1-0
.

Kortenaken

-Rummen2-1

vrij: Testelt

speeldag 11

zaterdag 26/10/2019

20:15Glabbeek A-Lubbeek A4-4

zondag 27/10/2019

15:00Korbeek-

Langdorp

0-2
.Drieslinter-

Boutersem United A

0-2
.Budingen-

Geetbets

0-3
.Rummen-

Vissenaken

0-3
.

KDN.United

-Testelt3-2
.

RWL Sport A

-Meensel-Kiezegem3-1
.

Binkom

-Scherpenheuvel1-0

vrij: Kortenaken

speeldag 12

vrijdag 01/11/2019

14:30Meensel-Kiezegem-

Glabbeek A

1-4

zaterdag 02/11/2019

19:30

Lubbeek A

-Korbeek2-1
.

Boutersem United A

-Budingen3-0
.

Langdorp

-Drieslinter4-1

zondag 03/11/2019

14:30Geetbets-Rummen2-2
.

Scherpenheuvel

-RWL Sport A1-0
.Testelt-Binkom1-1
.Kortenaken-KDN.United3-3

vrij: Vissenaken

speeldag 13

zaterdag 09/11/2019

20:15

Glabbeek A

-Scherpenheuvel3-1

zondag 10/11/2019

14:30Korbeek-Meensel-Kiezegem1-1
.Drieslinter-

Lubbeek A

1-5
.Budingen-

Langdorp

1-3
.Rummen-

Boutersem United A

1-3
.KDN.United-

Vissenaken

2-5
.Testelt-

Kortenaken

0-3
.Binkom-RWL Sport A2-2

vrij: Geetbets

speeldag 14

zaterdag 16/11/2019

19:30

Langdorp

-Rummen3-2
.Lubbeek A-

Budingen

2-3
.

Vissenaken

-Testelt3-2

zondag 17/11/2019

14:30

Geetbets

-KDN.United2-0
.Meensel-Kiezegem-

Drieslinter

1-4
.Scherpenheuvel-

Korbeek

1-4
.

RWL Sport A

-Glabbeek A2-1
.

Kortenaken

-Binkom2-1

vrij: Boutersem United A

speeldag 15

zondag 24/11/2019

14:30Korbeek-RWL Sport A1-1
.Kortenaken-

Vissenaken

3-5
.Rummen-

Lubbeek A

1-2
.Budingen-

Meensel-Kiezegem

0-3
.

Binkom

-Glabbeek A3-1
.

Drieslinter

-Scherpenheuvel2-0
.Testelt-

Geetbets

1-2
.KDN.United-Boutersem United A1-1

vrij: Langdorp

speeldag 16

zaterdag 30/11/2019

19:30

Boutersem United A

-Testelt7-1
.

Langdorp

-KDN.United3-1
20:15

Glabbeek A

-Korbeek1-0

zondag 01/12/2019

14:30Geetbets-

Kortenaken

1-2
.Meensel-Kiezegem-

Rummen

2-3
.Scherpenheuvel-Budingen0-0
.RWL Sport A-

Drieslinter

1-2
.

Binkom

-Vissenaken2-0

vrij: Lubbeek A

speeldag 17

zaterdag 07/12/2019

19:30Vissenaken-Geetbets-

zondag 08/12/2019

14:30Kortenaken-Boutersem United A-
.Korbeek-Binkom-
.Drieslinter-Glabbeek A-
.Budingen-RWL Sport A-
.Rummen-Scherpenheuvel-
.KDN.United-Lubbeek A-
.Testelt-Langdorp-

vrij: Meensel-Kiezegem

speeldag 18

zaterdag 14/12/2019

19:30Vissenaken-Boutersem United A-

zondag 15/12/2019

14:30KDN.United-Meensel-Kiezegem-
.Drieslinter-Korbeek-
.Kortenaken-Langdorp-
.Testelt-Lubbeek A-
.Rummen-RWL Sport A-
.Budingen-Glabbeek A-
.Geetbets-Binkom-

vrij: Scherpenheuvel

speeldag 19

zondag 01/09/2019

15:00

Binkom

-Drieslinter3-1

woensdag 18/12/2019

20:00Langdorp-Vissenaken-

zaterdag 21/12/2019

19:30Boutersem United A-Geetbets-
.Lubbeek A-Kortenaken-
20:15Glabbeek A-Rummen-

zondag 22/12/2019

14:30Korbeek-Budingen-
.Scherpenheuvel-KDN.United-
.Meensel-Kiezegem-Testelt-

vrij: RWL Sport A

speeldag 20

woensdag 04/09/2019

18:30Budingen-

Drieslinter

1-3

zaterdag 04/01/2020

19:30Boutersem United A-Binkom-
.Vissenaken-Lubbeek A-

zondag 05/01/2020

14:30Kortenaken-Meensel-Kiezegem-
.Rummen-Korbeek-
.KDN.United-RWL Sport A-
.Testelt-Scherpenheuvel-
.Geetbets-Langdorp-

vrij: Glabbeek A

speeldag 21

zaterdag 11/01/2020

19:30Lubbeek A-Geetbets-
.Langdorp-Boutersem United A-
20:15Glabbeek A-KDN.United-

zondag 12/01/2020

14:30Binkom-Budingen-
.Drieslinter-Rummen-
.RWL Sport A-Testelt-
.Scherpenheuvel-Kortenaken-
.Meensel-Kiezegem-Vissenaken-

vrij: Korbeek

speeldag 22

zaterdag 18/01/2020

19:30Langdorp-Binkom-
.Boutersem United A-Lubbeek A-
.Vissenaken-Scherpenheuvel-

zondag 19/01/2020

14:30KDN.United-Korbeek-
.Rummen-Budingen-
.Geetbets-Meensel-Kiezegem-
.Kortenaken-RWL Sport A-
.Testelt-Glabbeek A-

vrij: Drieslinter

speeldag 23

zondag 26/01/2020

00:00Lubbeek A-Langdorp-
.Glabbeek A-Kortenaken-
.Scherpenheuvel-Geetbets-
.Meensel-Kiezegem-Boutersem United A-
.Binkom-Rummen-
.Drieslinter-KDN.United-
.Korbeek-Testelt-
.RWL Sport A-Vissenaken-

vrij: Budingen

speeldag 24

zondag 02/02/2020

00:00Vissenaken-Glabbeek A-
.Langdorp-Meensel-Kiezegem-
.Lubbeek A-Binkom-
.Boutersem United A-Scherpenheuvel-
.Kortenaken-Korbeek-
.Testelt-Drieslinter-
.KDN.United-Budingen-
.Geetbets-RWL Sport A-

vrij: Rummen

speeldag 25

zondag 09/02/2020

00:00Glabbeek A-Geetbets-
.Scherpenheuvel-Langdorp-
.RWL Sport A-Boutersem United A-
.Meensel-Kiezegem-Lubbeek A-
.Rummen-KDN.United-
.Budingen-Testelt-
.Drieslinter-Kortenaken-
.Korbeek-Vissenaken-

vrij: Binkom

speeldag 26

zondag 16/02/2020

00:00Langdorp-RWL Sport A-
.Lubbeek A-Scherpenheuvel-
.Vissenaken-Drieslinter-
.Boutersem United A-Glabbeek A-
.Geetbets-Korbeek-
.Kortenaken-Budingen-
.Testelt-Rummen-
.Meensel-Kiezegem-Binkom-

vrij: KDN.United

speeldag 27

zondag 01/03/2020

00:00Glabbeek A-Langdorp-
.Scherpenheuvel-Meensel-Kiezegem-
.Drieslinter-Geetbets-
.Korbeek-Boutersem United A-
.RWL Sport A-Lubbeek A-
.Binkom-KDN.United-
.Rummen-Kortenaken-
.Budingen-Vissenaken-

vrij: Testelt

speeldag 28

zondag 08/03/2020

00:00Lubbeek A-Glabbeek A-
.Langdorp-Korbeek-
.Boutersem United A-Drieslinter-
.Vissenaken-Rummen-
.Scherpenheuvel-Binkom-
.Geetbets-Budingen-
.Testelt-KDN.United-
.Meensel-Kiezegem-RWL Sport A-

vrij: Kortenaken

speeldag 29

zondag 15/03/2020

00:00Glabbeek A-Meensel-Kiezegem-
.Rummen-Geetbets-
.Budingen-Boutersem United A-
.Drieslinter-Langdorp-
.Korbeek-Lubbeek A-
.RWL Sport A-Scherpenheuvel-
.Binkom-Testelt-
.KDN.United-Kortenaken-

vrij: Vissenaken

speeldag 30

zondag 22/03/2020

00:00Boutersem United A-Rummen-
.Lubbeek A-Drieslinter-
.Vissenaken-KDN.United-
.Langdorp-Budingen-
.Meensel-Kiezegem-Korbeek-
.Kortenaken-Testelt-
.Scherpenheuvel-Glabbeek A-
.RWL Sport A-Binkom-

vrij: Geetbets

speeldag 31

zondag 29/03/2020

00:00Glabbeek A-RWL Sport A-
.KDN.United-Geetbets-
.Rummen-Langdorp-
.Budingen-Lubbeek A-
.Drieslinter-Meensel-Kiezegem-
.Korbeek-Scherpenheuvel-
.Binkom-Kortenaken-
.Testelt-Vissenaken-

vrij: Boutersem United A

speeldag 32

zondag 05/04/2020

00:00Vissenaken-Kortenaken-
.Boutersem United A-KDN.United-
.Lubbeek A-Rummen-
.Glabbeek A-Binkom-
.RWL Sport A-Korbeek-
.Scherpenheuvel-Drieslinter-
.Meensel-Kiezegem-Budingen-
.Geetbets-Testelt-

vrij: Langdorp

speeldag 33

zondag 26/04/2020

00:00Budingen-Scherpenheuvel-
.Kortenaken-Geetbets-
.Testelt-Boutersem United A-
.KDN.United-Langdorp-
.Rummen-Meensel-Kiezegem-
.Drieslinter-RWL Sport A-
.Korbeek-Glabbeek A-
.Vissenaken-Binkom-

vrij: Lubbeek A

speeldag 34

zondag 03/05/2020

00:00Langdorp-Testelt-
.Binkom-Korbeek-
.Glabbeek A-Drieslinter-
.RWL Sport A-Budingen-
.Scherpenheuvel-Rummen-
.Lubbeek A-KDN.United-
.Boutersem United A-Kortenaken-
.Geetbets-Vissenaken-

vrij: Meensel-Kiezegem

16/32

1.Vissenaken*329
2.Geetbets*317
3.RWL Sport A*295
4.Glabbeek A*286
5.Boutersem United A*2810
6.Binkom*287
7.Langdorp*2712
8.Kortenaken*269
9.KDN.United*211
10.Lubbeek A*219
11.Meensel-Kiezegem204
12.Drieslinter*189
13.Rummen*183
14.Scherpenheuvel*141
15.Korbeek*95
16.Testelt*70
17.Budingen*54
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

16/32

1

2

3

4

5

6

7

1.Vissenaken*3210+18426+722
2.Geetbets*3110+10294+313
3.RWL Sport A*298+15322+210
4.Glabbeek A*289+10385+822
5.Boutersem United A*288+18403+317
6.Binkom*288+14311+17
7.Langdorp*278+9353+217
8.Kortenaken*268+11344+916
9.KDN.United*216+3282-112
10.Lubbeek A*216+3273015
11.Meensel-Kiezegem206-12222-611
12.Drieslinter*186-7214-614
13.Rummen*185-6233-114
14.Scherpenheuvel*144-10160-134
15.Korbeek*92-22142-111
16.Testelt*71-27131-199
17.Budingen*51-27111-84

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden