www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 14/05/2020

vbal4

Brabant vv : 3de Provinciale A

speeldag 1

woensdag 28/08/2019

18:30Korbeek-

Drieslinter

0-2
.

Meensel-Kiezegem

-KDN.United2-1
18:45

RWL Sport A

-Rummen6-0
20:00Boutersem United A-Vissenaken2-2
.

Binkom

-Geetbets3-2
.

Lubbeek A

-Testelt2-0
.

Langdorp

-Kortenaken1-0
.

Glabbeek A

-Budingen3-1

vrij: Scherpenheuvel

speeldag 2

zaterdag 31/08/2019

19:30Vissenaken-Langdorp3-3

zondag 01/09/2019

15:00

Geetbets

-Boutersem United A3-2
.Rummen-

Glabbeek A

0-5
.Budingen-

Korbeek

1-3
.

Kortenaken

-Lubbeek A2-1
.Testelt-

Meensel-Kiezegem

0-4
.

KDN.United

-Scherpenheuvel3-0

zondag 22/12/2019

14:30

Drieslinter

-Binkom1-0

vrij: RWL Sport A

speeldag 3

woensdag 04/09/2019

18:30

Meensel-Kiezegem

-Kortenaken2-1
.Scherpenheuvel-

Testelt

1-3
.

RWL Sport A

-KDN.United3-1
.Korbeek-

Rummen

0-5
20:00Binkom-Boutersem United A3-3
.Lubbeek A-

Vissenaken

1-2
.Langdorp-

Geetbets

1-3

zondag 05/01/2020

14:30Drieslinter-Budingen1-1

vrij: Glabbeek A

speeldag 4

zaterdag 07/09/2019

19:30

Vissenaken

-Meensel-Kiezegem6-0

zondag 08/09/2019

15:00Budingen-

Binkom

2-5
.Kortenaken-Scherpenheuvel1-1
.

Geetbets

-Lubbeek A2-0
.

Rummen

-Drieslinter2-0
.Testelt-RWL Sport A1-1
.KDN.United-

Glabbeek A

3-4
.

Boutersem United A

-Langdorp4-2

vrij: Korbeek

speeldag 5

zaterdag 14/09/2019

19:30

Lubbeek A

-Boutersem United A3-0
20:15

Glabbeek A

-Testelt3-0

zondag 15/09/2019

14:30

Scherpenheuvel

-Vissenaken3-1
15:00Korbeek-

KDN.United

0-4
.

Meensel-Kiezegem

-Geetbets1-0
.

Binkom

-Langdorp3-0
.

RWL Sport A

-Kortenaken1-0
.Budingen-

Rummen

0-1

vrij: Drieslinter

speeldag 6

zaterdag 21/09/2019

19:30

Boutersem United A

-Meensel-Kiezegem2-0
.Langdorp-Lubbeek A1-1
20:00Vissenaken-

RWL Sport A

0-2

zondag 22/09/2019

15:00Rummen-Binkom0-0
.

Geetbets

-Scherpenheuvel2-1
.

KDN.United

-Drieslinter3-0
.Testelt-Korbeek1-1
17:30Kortenaken-

Glabbeek A

1-3

vrij: Budingen

speeldag 7

zaterdag 28/09/2019

20:15Glabbeek A-

Vissenaken

2-3

zondag 29/09/2019

14:30

Scherpenheuvel

-Boutersem United A3-1
15:00

Drieslinter

-Testelt4-0
.

RWL Sport A

-Geetbets3-1
.Budingen-

KDN.United

0-2
.Binkom-

Lubbeek A

1-2
.Meensel-Kiezegem-

Langdorp

1-4
.Korbeek-

Kortenaken

0-7

vrij: Rummen

speeldag 8

zaterdag 05/10/2019

19:30

Vissenaken

-Korbeek4-2
.Boutersem United A-RWL Sport A3-3
.Lubbeek A-Meensel-Kiezegem2-2

zondag 06/10/2019

15:00

Geetbets

-Glabbeek A3-2
.KDN.United-Rummen0-0
.Testelt-Budingen0-0
.

Kortenaken

-Drieslinter4-1
18:00

Langdorp

-Scherpenheuvel4-1

vrij: Binkom

speeldag 9

zaterdag 12/10/2019

20:15Glabbeek A-

Boutersem United A

0-5

zondag 13/10/2019

14:30

Scherpenheuvel

-Lubbeek A3-0
15:00Korbeek-

Geetbets

1-2
.Drieslinter-

Vissenaken

0-1
.Budingen-

Kortenaken

2-3
.

Rummen

-Testelt5-1
.RWL Sport A-Langdorp3-3
.

Binkom

-Meensel-Kiezegem3-0

vrij: KDN.United

speeldag 10

zaterdag 19/10/2019

19:30Lubbeek A-

RWL Sport A

0-1
.

Boutersem United A

-Korbeek2-0
.Langdorp-

Glabbeek A

1-2
.

Vissenaken

-Budingen4-0

zondag 20/10/2019

15:00

Geetbets

-Drieslinter1-0
.

Meensel-Kiezegem

-Scherpenheuvel1-0
.

KDN.United

-Binkom1-0
.

Kortenaken

-Rummen2-1

vrij: Testelt

speeldag 11

zaterdag 26/10/2019

20:15Glabbeek A-Lubbeek A4-4

zondag 27/10/2019

15:00Korbeek-

Langdorp

0-2
.Drieslinter-

Boutersem United A

0-2
.Budingen-

Geetbets

0-3
.Rummen-

Vissenaken

0-3
.

KDN.United

-Testelt3-2
.

RWL Sport A

-Meensel-Kiezegem3-1
.

Binkom

-Scherpenheuvel1-0

vrij: Kortenaken

speeldag 12

vrijdag 01/11/2019

14:30Meensel-Kiezegem-

Glabbeek A

1-4

zaterdag 02/11/2019

19:30

Lubbeek A

-Korbeek2-1
.

Boutersem United A

-Budingen3-0
.

Langdorp

-Drieslinter4-1

zondag 03/11/2019

14:30Geetbets-Rummen2-2
.

Scherpenheuvel

-RWL Sport A1-0
.Testelt-Binkom1-1
.Kortenaken-KDN.United3-3

vrij: Vissenaken

speeldag 13

zaterdag 09/11/2019

20:15

Glabbeek A

-Scherpenheuvel3-1

zondag 10/11/2019

14:30Korbeek-Meensel-Kiezegem1-1
.Drieslinter-

Lubbeek A

1-5
.Budingen-

Langdorp

1-3
.Rummen-

Boutersem United A

1-3
.KDN.United-

Vissenaken

2-5
.Testelt-

Kortenaken

0-3
.Binkom-RWL Sport A2-2

vrij: Geetbets

speeldag 14

zaterdag 16/11/2019

19:30

Langdorp

-Rummen3-2
.Lubbeek A-

Budingen

2-3
.

Vissenaken

-Testelt3-2

zondag 17/11/2019

14:30

Geetbets

-KDN.United2-0
.Meensel-Kiezegem-

Drieslinter

1-4
.Scherpenheuvel-

Korbeek

1-4
.

RWL Sport A

-Glabbeek A2-1
.

Kortenaken

-Binkom2-1

vrij: Boutersem United A

speeldag 15

zondag 24/11/2019

14:30Korbeek-RWL Sport A1-1
.Kortenaken-

Vissenaken

3-5
.Rummen-

Lubbeek A

1-2
.Budingen-

Meensel-Kiezegem

0-3
.

Binkom

-Glabbeek A3-1
.

Drieslinter

-Scherpenheuvel2-0
.Testelt-

Geetbets

1-2
.KDN.United-Boutersem United A1-1

vrij: Langdorp

speeldag 16

zaterdag 30/11/2019

19:30

Boutersem United A

-Testelt7-1
.

Langdorp

-KDN.United3-1
20:15

Glabbeek A

-Korbeek1-0

zondag 01/12/2019

14:30Geetbets-

Kortenaken

1-2
.Meensel-Kiezegem-

Rummen

2-3
.Scherpenheuvel-Budingen0-0
.RWL Sport A-

Drieslinter

1-2
.

Binkom

-Vissenaken2-0

vrij: Lubbeek A

speeldag 17

zaterdag 07/12/2019

19:30Vissenaken-Geetbets2-2

zondag 08/12/2019

14:30Kortenaken-

Boutersem United A

1-2
.Korbeek-

Binkom

0-3
.Drieslinter-

Glabbeek A

1-3
.Budingen-

RWL Sport A

0-2
.

Rummen

-Scherpenheuvel4-1
.

KDN.United

-Lubbeek A1-0
.Testelt-

Langdorp

1-2

vrij: Meensel-Kiezegem

speeldag 18

zaterdag 14/12/2019

19:30Vissenaken-

Boutersem United A

0-2

zondag 15/12/2019

14:30

KDN.United

-Meensel-Kiezegem3-0
.

Drieslinter

-Korbeek6-0
.

Kortenaken

-Langdorp5-1
.Testelt-

Lubbeek A

2-5
.Rummen-

RWL Sport A

1-3
.Budingen-

Glabbeek A

1-8
.

Geetbets

-Binkom3-2

vrij: Scherpenheuvel

speeldag 19

zondag 01/09/2019

15:00

Binkom

-Drieslinter3-1

woensdag 18/12/2019

20:00Langdorp-

Vissenaken

2-3

zaterdag 21/12/2019

19:30Boutersem United A-Geetbets1-1
.

Lubbeek A

-Kortenaken3-2
20:15

Glabbeek A

-Rummen4-1

zondag 22/12/2019

14:30Korbeek-Budingen2-2
.

Meensel-Kiezegem

-Testelt5-1
.

Scherpenheuvel

-KDN.United2-1

vrij: RWL Sport A

speeldag 20

woensdag 04/09/2019

18:30Budingen-

Drieslinter

1-3

zaterdag 04/01/2020

19:30

Boutersem United A

-Binkom1-0
.Vissenaken-

Lubbeek A

2-3

zondag 05/01/2020

14:30

Kortenaken

-Meensel-Kiezegem3-2
.Rummen-Korbeek1-1
.KDN.United-RWL Sport A0-0
.Testelt-

Scherpenheuvel

1-4
.

Geetbets

-Langdorp6-3

vrij: Glabbeek A

speeldag 21

zaterdag 11/01/2020

19:30Lubbeek A-Geetbets1-1
.

Langdorp

-Boutersem United A2-1
20:15Glabbeek A-

KDN.United

1-3

zondag 12/01/2020

14:30

Binkom

-Budingen2-0
.Drieslinter-Rummen1-1
.

RWL Sport A

-Testelt4-1
.Scherpenheuvel-

Kortenaken

1-2
.Meensel-Kiezegem-

Vissenaken

1-3

vrij: Korbeek

speeldag 22

zaterdag 18/01/2020

19:30Langdorp-Binkom1-1
.Boutersem United A-

Lubbeek A

1-2
.

Vissenaken

-Scherpenheuvel5-1

zondag 19/01/2020

14:30

KDN.United

-Korbeek2-0
.Rummen-Budingen1-1
.Geetbets-

Meensel-Kiezegem

2-3
.Kortenaken-RWL Sport A1-1
.Testelt-

Glabbeek A

2-4

vrij: Drieslinter

speeldag 23

zaterdag 25/01/2020

19:30

Lubbeek A

-Langdorp8-0
20:15Glabbeek A-Kortenaken1-1

zondag 26/01/2020

14:30Scherpenheuvel-

Geetbets

1-2
.

Meensel-Kiezegem

-Boutersem United A1-0
.

Binkom

-Rummen3-0
.Drieslinter-

KDN.United

2-4
.Korbeek-Testelt1-1
.

RWL Sport A

-Vissenaken1-0

vrij: Budingen

speeldag 24

zaterdag 01/02/2020

19:30Lubbeek A-Binkom1-1
.Vissenaken-Glabbeek A1-1
.

Langdorp

-Meensel-Kiezegem2-1
.

Boutersem United A

-Scherpenheuvel6-0

zondag 02/02/2020

15:00

Kortenaken

-Korbeek3-2
.Testelt-

Drieslinter

1-4
.KDN.United-Budingen2-2
.

Geetbets

-RWL Sport A4-2

vrij: Rummen

speeldag 25

zaterdag 08/02/2020

20:15

Glabbeek A

-Geetbets5-3

zondag 23/02/2020

14:30

Scherpenheuvel

-Langdorp3-1
15:00RWL Sport A-Boutersem United A1-1
.Meensel-Kiezegem-

Lubbeek A

1-3
.Rummen-

KDN.United

0-3
.Budingen-

Testelt

1-4
.Drieslinter-

Kortenaken

0-2
.Korbeek-

Vissenaken

1-3

vrij: Binkom

speeldag 26

zaterdag 15/02/2020

19:30

Vissenaken

-Drieslinter5-2
.

Boutersem United A

-Glabbeek A1-0
.Lubbeek A-

Scherpenheuvel

2-4
.Langdorp-

RWL Sport A

1-2

zondag 16/02/2020

15:00Kortenaken-

Budingen

0-1
.

Testelt

-Rummen3-1
.Meensel-Kiezegem-Binkom2-2

zondag 12/04/2020

00:00Geetbets-Korbeek-PP

vrij: KDN.United

speeldag 27

zaterdag 29/02/2020

15:00

Scherpenheuvel

-Meensel-Kiezegem2-1

zondag 01/03/2020

15:00Drieslinter-

Geetbets

0-2
.Korbeek-

Boutersem United A

1-6
.RWL Sport A-Lubbeek A2-2
.

Binkom

-KDN.United2-0
.Rummen-Kortenaken2-2
.Budingen-Vissenaken0-0

zondag 19/04/2020

00:00Glabbeek A-Langdorp-PP

vrij: Testelt

speeldag 28

zaterdag 07/03/2020

19:30Lubbeek A-Glabbeek A1-1
.

Vissenaken

-Rummen4-1
.Langdorp-

Korbeek

3-5
.Boutersem United A-Drieslinter2-2

zondag 08/03/2020

14:30Scherpenheuvel-Binkom2-2
15:00

Geetbets

-Budingen1-0
.Testelt-KDN.United0-0
.Meensel-Kiezegem-RWL Sport A0-0

vrij: Kortenaken

speeldag 29

zondag 15/03/2020

00:00Glabbeek A-Meensel-Kiezegem-PP
.Rummen-Geetbets-PP
.Budingen-Boutersem United A-PP
.Drieslinter-Langdorp-PP
.Korbeek-Lubbeek A-PP
.RWL Sport A-Scherpenheuvel-PP
.Binkom-Testelt-PP
.KDN.United-Kortenaken-PP

vrij: Vissenaken

speeldag 30

zondag 22/03/2020

00:00Boutersem United A-Rummen-PP
.Lubbeek A-Drieslinter-PP
.Langdorp-Budingen-PP
.Vissenaken-KDN.United-PP
.Scherpenheuvel-Glabbeek A-PP
.Meensel-Kiezegem-Korbeek-PP
.Kortenaken-Testelt-PP
.RWL Sport A-Binkom-PP

vrij: Geetbets

speeldag 31

zondag 29/03/2020

00:00Glabbeek A-RWL Sport A-PP
.KDN.United-Geetbets-PP
.Rummen-Langdorp-PP
.Budingen-Lubbeek A-PP
.Drieslinter-Meensel-Kiezegem-PP
.Korbeek-Scherpenheuvel-PP
.Binkom-Kortenaken-PP
.Testelt-Vissenaken-PP

vrij: Boutersem United A

speeldag 32

zondag 05/04/2020

00:00Vissenaken-Kortenaken-PP
.Lubbeek A-Rummen-PP
.Boutersem United A-KDN.United-PP
.Glabbeek A-Binkom-PP
.Scherpenheuvel-Drieslinter-PP
.RWL Sport A-Korbeek-PP
.Meensel-Kiezegem-Budingen-PP
.Geetbets-Testelt-PP

vrij: Langdorp

speeldag 33

zondag 26/04/2020

00:00Budingen-Scherpenheuvel-PP
.Kortenaken-Geetbets-PP
.Testelt-Boutersem United A-PP
.KDN.United-Langdorp-PP
.Rummen-Meensel-Kiezegem-PP
.Drieslinter-RWL Sport A-PP
.Korbeek-Glabbeek A-PP
.Vissenaken-Binkom-PP

vrij: Lubbeek A

speeldag 34

zondag 03/05/2020

00:00Langdorp-Testelt-PP
.Binkom-Korbeek-PP
.Glabbeek A-Drieslinter-PP
.RWL Sport A-Budingen-PP
.Scherpenheuvel-Rummen-PP
.Lubbeek A-KDN.United-PP
.Boutersem United A-Kortenaken-PP
.Geetbets-Vissenaken-PP

vrij: Meensel-Kiezegem

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

27/27

1

2

3

4

5

6

7

Geetbets*5416,62+17,6558,156,23+4,1524,92
2.xVissenaken5316+29709+1131
3.xRWL Sport A*50,8813,5+22,8551,925,19+5,1920,77
4.xGlabbeek A**49,6815,12+24,8471,288,64+19,4442,12
5.xBoutersem United A4914+31646+929
6.xKortenaken*45,6913,5+17,6558,156,23+11,4225,96
7.xBinkom*45,6912,46+21,8150,882,08+1,0418,69
8.xKDN.United*43,6112,46+13,548,815,19+3,1223,88
9.xLubbeek A4312+16587+630
10.xLangdorp*38,4211,42-9,3555,044,15-14,5424,92
11.xDrieslinter*31,159,35-8,3142,585,19-6,2322,85
12.xScherpenheuvel*31,159,35-16,6238,422,08-21,8114,54
13.xMeensel-Kiezegem319-16393-1118
14.xRummen*25,966,23-19,7337,383,12-12,4618,69
15.xKorbeek**16,23,24-42,1229,163,24-8,6420,52
16.xTestelt*15,583,12-42,5831,152,08-23,8816,62
17.xBudingen*13,52,08-42,5820,772,08-10,3811,42

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden