www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 29/03/20242023-2024, Brabant-vv-3A: LENNIK A
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Lennik A - | Linkebeek | 6 - | 2 | 3 | | 3 | 1 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Borchtlombeek A - | Lennik A | 0 - | 1 | | 3 | 6 | 2 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Lennik A - | Pepingen-Halle B | 2 - | 1 | 3 | | 9 | 2 | |
4 | Za-23/09/23 | 20:00 | Kobbegem - | Lennik A | 2 - | 2 | | 1 | 10 | 3 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Lennik A - | Groot-Dilbeek A | 0 - | 4 | 0 | | 10 | 6 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Schepdaal A - | Lennik A | 3 - | 0 | | 0 | 10 | 7 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Lennik A - | Galmaarden A | 0 - | 5 | 0 | | 10 | 9 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Wambeek Ternat B - | Lennik A | 2 - | 2 | | 1 | 11 | 9 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Lennik A - | Vlezenbeek | 5 - | 0 | 3 | | 14 | 8 | |
10 | Za-04/11/23 | 20:00 | Juve Mollem - | Lennik A | 1 - | 1 | | 1 | 15 | 8 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Lennik A - | Boka United B | 1 - | 3 | 0 | | 15 | 8 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:30 | Zuun A - | Lennik A | 1 - | 3 | | 3 | 18 | 8 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Lennik A - | Negenmanneke | 3 - | 2 | 3 | | 21 | 7 | |
14 | Za-02/12/23 | 20:00 | Leeuw Brucom B - | Lennik A | 0 - | 2 | | 3 | 24 | 4 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Lennik A - | Dworp | 1 - | 2 | 0 | | 24 | 6 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Galmaarden A - | Lennik A | 6 - | 0 | | 0 | 24 | 8 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Lennik A - | Wambeek Ternat B | 3 - | 2 | 3 | | 27 | 6 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Lennik A - | Juve Mollem | 1 - | 2 | 0 | | 27 | 9 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:45 | Boka United B - | Lennik A | 2 - | 6 | | 3 | 30 | 7 | |
18 | Za-10/02/24 | 20:00 | Groot-Dilbeek A - | Lennik A | 4 - | 0 | | 0 | 30 | 8 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Lennik A - | Borchtlombeek A | 0 - | 3 | 0 | | 30 | 9 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Dworp - | Lennik A | 1 - | 0 | | 0 | 30 | 9 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Lennik A - | Leeuw Brucom B | 1 - | 0 | 3 | | 33 | 8 | |
24 | Za-09/03/24 | 20:00 | Linkebeek - | Lennik A | 3 - | 2 | | 0 | 33 | 10 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Lennik A - | Zuun A | 0 - | 2 | 0 | | 33 | 10 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Vlezenbeek - | Lennik A | 3 - | 2 | | 0 | 33 | 10 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Lennik A - | Schepdaal A | - | | . | | | | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Lennik A | - | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Lennik A - | Kobbegem | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Negenmanneke - | Lennik A | - | | | . | | | |
Rangschikking(26/30) | 1 | Galmaarden A | 68 | | 22 | +68 | 88 | | 9 | +33 | 44 |
→ | 2 | Schepdaal A | 56 | | 17 | +35 | 61 | | 8 | +15 | 31 |
| 3 | Groot-Dilbeek A | 49 | | 15 | +37 | 68 | | 6 | +5 | 25 |
| 4 | Juve Mollem | 44 | | 13 | +8 | 56 | | 6 | -5 | 25 |
| 5 | Borchtlombeek A | 44 | | 12 | +21 | 50 | | 5 | +6 | 19 |
| 6 | Zuun A | 42 | | 11 | +12 | 51 | | 6 | +8 | 31 |
| 7 | Dworp | 41 | | 11 | +1 | 40 | | 6 | -5 | 19 |
| 8 | Kobbegem | 37 | | 11 | -3 | 53 | | 5 | -3 | 24 |
| 9 | Negenmanneke | 37 | | 10 | +2 | 59 | | 5 | +5 | 31 |
⇒ | 10 | Lennik A | 33 | | 10 | -12 | 44 | | 4 | -7 | 21 |
| 11 | Wambeek Ternat B | 32 | | 9 | -4 | 38 | | 5 | -3 | 19 |
| 12 | Boka United B | 30 | | 8 | -14 | 44 | | 5 | -6 | 18 |
| 13 | Pepingen-Halle B | 25 | | 6 | -14 | 33 | | 2 | -9 | 16 |
| 14 | Vlezenbeek | 18 | | 5 | -35 | 46 | | 0 | -28 | 18 |
| 15 | Linkebeek | 14 | | 4 | -59 | 34 | | 2 | -34 | 16 |
| 16 | Leeuw Brucom B | 12 | | 2 | -43 | 27 | | 1 | -22 | 14 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
De wedstrijden van SCHEPDAAL A1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Schepdaal A - | Pepingen-Halle B | 2 - | 0 | 3 | | 3 | 3 | |
2 | Za-09/09/23 | 20:00 | Linkebeek - | Schepdaal A | 0 - | 4 | | 3 | 6 | 1 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Borchtlombeek A - | Schepdaal A | 1 - | 1 | | 1 | 7 | 4 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Schepdaal A - | Leeuw Brucom B | 1 - | 0 | 3 | | 10 | 2 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Dworp - | Schepdaal A | 1 - | 1 | | 1 | 11 | 4 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Schepdaal A - | Lennik A | 3 - | 0 | 3 | | 14 | 2 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Schepdaal A - | Negenmanneke | 1 - | 0 | 3 | | 17 | 2 | |
8 | Za-21/10/23 | 20:00 | Kobbegem - | Schepdaal A | 2 - | 5 | | 3 | 20 | 2 | |
9 | Zo-29/10/23 | 15:00 | Schepdaal A - | Zuun A | 2 - | 2 | 1 | | 21 | 2 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Galmaarden A - | Schepdaal A | 4 - | 2 | | 0 | 21 | 3 | |
11 | Zo-12/11/23 | 15:00 | Schepdaal A - | Groot-Dilbeek A | 2 - | 0 | 3 | | 24 | 2 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:45 | Boka United B - | Schepdaal A | 2 - | 1 | | 0 | 24 | 2 | |
13 | Zo-26/11/23 | 15:00 | Schepdaal A - | Vlezenbeek | 4 - | 0 | 3 | | 27 | 2 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | Wambeek Ternat B - | Schepdaal A | 0 - | 2 | | 3 | 30 | 2 | |
15 | Zo-10/12/23 | 15:00 | Schepdaal A - | Juve Mollem | 4 - | 3 | 3 | | 33 | 2 | |
16 | Zo-17/12/23 | 15:00 | Negenmanneke - | Schepdaal A | 1 - | 2 | | 3 | 36 | 2 | |
17 | Zo-14/01/24 | 15:00 | Schepdaal A - | Borchtlombeek A | 2 - | 3 | 0 | | 36 | 2 | |
19 | Zo-28/01/24 | 15:00 | Schepdaal A - | Boka United B | 0 - | 1 | 0 | | 36 | 2 | |
20 | Za-03/02/24 | 20:00 | Leeuw Brucom B - | Schepdaal A | 1 - | 2 | | 3 | 39 | 2 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Zuun A - | Schepdaal A | 1 - | 1 | | 1 | 40 | 2 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Schepdaal A - | Wambeek Ternat B | 2 - | 0 | 3 | | 43 | 2 | |
22 | Za-24/02/24 | 20:00 | Juve Mollem - | Schepdaal A | 1 - | 4 | | 3 | 46 | 2 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Schepdaal A - | Galmaarden A | 0 - | 0 | 1 | | 47 | 2 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:00 | Vlezenbeek - | Schepdaal A | 1 - | 3 | | 3 | 50 | 2 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Schepdaal A - | Kobbegem | 7 - | 1 | 3 | | 53 | 2 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:30 | Pepingen-Halle B - | Schepdaal A | 1 - | 3 | | 3 | 56 | 2 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Lennik A - | Schepdaal A | - | | | . | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Schepdaal A - | Dworp | - | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Groot-Dilbeek A - | Schepdaal A | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Schepdaal A - | Linkebeek | - | | . | | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Galmaarden A | | 27 | | 2 | Groot-Dilbeek A | x | 22 | → | 3 | Schepdaal A | x | 21 | | 4 | Dworp | x | 20 | | 5 | Borchtlombeek A | x | 19 | | 6 | Kobbegem | x | 17 | | 7 | Zuun A | x | 16 | ⇒ | 8 | Lennik A | x | 15 | | 9 | Negenmanneke | x | 15 | | 10 | Wambeek Ternat B | x | 11 | | 11 | Juve Mollem | x | 10 | | 12 | Boka United B | x | 9 | | 13 | Pepingen-Halle B | x | 8 | | 14 | Vlezenbeek | x | 5 | | 15 | Linkebeek | x | 3 | | 16 | Leeuw Brucom B | x | 2 | | Periode2(10/10) | 1 | Galmaarden A | | 28 | | 2 | Juve Mollem | x | 25 | → | 3 | Schepdaal A | x | 19 | | 4 | Zuun A | x | 17 | | 5 | Groot-Dilbeek A | x | 15 | ⇒ | 6 | Lennik A | x | 15 | | 7 | Borchtlombeek A | x | 14 | | 8 | Wambeek Ternat B | x | 14 | | 9 | Boka United B | x | 13 | | 10 | Negenmanneke | x | 11 | | 11 | Pepingen-Halle B | x | 11 | | 12 | Kobbegem | x | 11 | | 13 | Dworp | x | 11 | | 14 | Vlezenbeek | x | 10 | | 15 | Leeuw Brucom B | x | 9 | | 16 | Linkebeek | x | 5 | | Periode3(6/10)→ | 1 | Schepdaal A | | 16 | | 2 | Galmaarden A | | 13 | | 3 | Groot-Dilbeek A | | 12 | | 4 | Borchtlombeek A | | 11 | | 5 | Negenmanneke | | 11 | | 6 | Dworp | | 10 | | 7 | Juve Mollem | | 9 | | 8 | Kobbegem | | 9 | | 9 | Zuun A | | 9 | | 10 | Boka United B | | 8 | | 11 | Wambeek Ternat B | | 7 | | 12 | Linkebeek | | 6 | | 13 | Pepingen-Halle B | | 6 | ⇒ | 14 | Lennik A | x | 3 | | 15 | Vlezenbeek | x | 3 | | 16 | Leeuw Brucom B | x | 1 | |
Beste aanval | Galmaarden A | 88 | | Groot-Dilbeek A | 68 | → | Schepdaal A | 61 | | Negenmanneke | 59 | | Juve Mollem | 56 | | Kobbegem | 53 | | Zuun A | 51 | | Borchtlombeek A | 50 | | Vlezenbeek | 46 | ⇒ | Lennik A | 44 | | Boka United B | 44 | | Dworp | 40 | | Wambeek Ternat B | 38 | | Linkebeek | 34 | | Pepingen-Halle B | 33 | | Leeuw Brucom B | 27 | | Beste verdediging | Galmaarden A | 20 | → | Schepdaal A | 26 | | Borchtlombeek A | 29 | | Groot-Dilbeek A | 31 | | Zuun A | 39 | | Dworp | 39 | | Wambeek Ternat B | 42 | | Pepingen-Halle B | 47 | | Juve Mollem | 48 | ⇒ | Lennik A | 56 | | Kobbegem | 56 | | Negenmanneke | 57 | | Boka United B | 58 | | Leeuw Brucom B | 70 | | Vlezenbeek | 81 | | Linkebeek | 93 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.