www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 15/12/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale B

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

15:00Ophasselt B-

Mater

0-6
18:00Strijpen-Velzeke B1-1
.

Sparta Petegem B

-Bevere B1-0
19:00Michelbeke A-Volkegem A2-2
.

Zevergem

-FC Kluisbergen B7-2
.Munkzwalm B-

Nazareth-Eke B

0-4
19:30Zingem B-

Eine B

2-3

vrij: Boekel B

speeldag 2

periode 1

vrijdag 06/09/2019

20:00FC Kluisbergen B-

Zingem B

2-5

zaterdag 07/09/2019

15:00Velzeke B-

Michelbeke A

1-4
18:00Eine B-

Strijpen

1-2
19:00Nazareth-Eke B-

Zevergem

0-3
19:30

Boekel B

-Munkzwalm B2-1

zondag 08/09/2019

15:00

Mater

-Sparta Petegem B2-1
.

Volkegem A

-Ophasselt B5-0F1

vrij: Bevere B

speeldag 3

periode 1

vrijdag 13/09/2019

20:00

Bevere B

-Mater2-1

zaterdag 14/09/2019

15:00Ophasselt B-

Velzeke B

3-4
18:00

Sparta Petegem B

-Volkegem A2-1
19:00

Michelbeke A

-Eine B6-1
.

Zevergem

-Boekel B3-2

zondag 15/09/2019

15:00Zingem B-

Nazareth-Eke B

1-5
.

Strijpen

-FC Kluisbergen B8-1

vrij: Munkzwalm B

speeldag 4

periode 1

vrijdag 20/09/2019

20:00FC Kluisbergen B-

Michelbeke A

0-2

zaterdag 21/09/2019

15:00Velzeke B-

Sparta Petegem B

0-4
18:00

Eine B

-Ophasselt B3-0
19:00

Nazareth-Eke B

-Strijpen4-1
.

Munkzwalm B

-Zevergem5-0
19:30Boekel B-

Zingem B

1-4

zondag 22/09/2019

15:00

Volkegem A

-Bevere B2-0

vrij: Mater

speeldag 5

periode 1

vrijdag 27/09/2019

20:00

Bevere B

-Velzeke B5-1

zaterdag 28/09/2019

15:00Ophasselt B-

FC Kluisbergen B

1-3
18:00Sparta Petegem B-

Eine B

0-1
19:00Michelbeke A-Nazareth-Eke B1-1

zondag 29/09/2019

15:00Zingem B-

Munkzwalm B

0-1
.

Strijpen

-Boekel B4-1
16:30Mater-

Volkegem A

0-1

vrij: Zevergem

speeldag 6

periode 1

vrijdag 04/10/2019

20:00FC Kluisbergen B-

Sparta Petegem B

0-1

zaterdag 05/10/2019

15:00Velzeke B-

Mater

2-3
18:00Eine B-Bevere B2-2
19:00Zevergem-

Zingem B

3-4
.

Nazareth-Eke B

-Ophasselt B8-0
.

Munkzwalm B

-Strijpen3-2
19:30Boekel B-Michelbeke A2-2

vrij: Volkegem A

speeldag 7

periode 1

vrijdag 11/10/2019

20:00Bevere B-

FC Kluisbergen B

1-4

zaterdag 12/10/2019

15:00Ophasselt B-

Boekel B

0-3
18:00Sparta Petegem B-

Nazareth-Eke B

2-3
19:00

Michelbeke A

-Munkzwalm B3-1

zondag 13/10/2019

15:00

Mater

-Eine B4-0
.

Volkegem A

-Velzeke B5-0
.Strijpen-Zevergem2-2

vrij: Zingem B

speeldag 8

periode 1

vrijdag 18/10/2019

20:00

FC Kluisbergen B

-Mater4-0

zaterdag 19/10/2019

18:00Eine B-

Volkegem A

1-3
19:00

Nazareth-Eke B

-Bevere B3-1
.

Munkzwalm B

-Ophasselt B6-4
.Zevergem-

Michelbeke A

1-2
19:30Boekel B-Sparta Petegem B2-2

zondag 20/10/2019

15:00Zingem B-Strijpen4-4

vrij: Velzeke B

speeldag 9

periode 1

woensdag 23/10/2019

20:00

Sparta Petegem B

-Munkzwalm B3-0

vrijdag 25/10/2019

20:00Bevere B-

Boekel B

2-3

zaterdag 26/10/2019

15:00Ophasselt B-

Zevergem

0-16
.Velzeke B-Eine B2-2
19:00Michelbeke A-Zingem B5-5

zondag 27/10/2019

15:00

Mater

-Nazareth-Eke B2-1
.

Volkegem A

-FC Kluisbergen B10-0

vrij: Strijpen

speeldag 10

periode 1

vrijdag 01/11/2019

20:00

FC Kluisbergen B

-Velzeke B5-3

zaterdag 02/11/2019

19:00

Munkzwalm B

-Bevere B4-0
.

Zevergem

-Sparta Petegem B3-1
.Nazareth-Eke B-

Volkegem A

1-2
19:30Boekel B-Mater3-3

zondag 03/11/2019

14:30

Zingem B

-Ophasselt B5-2
.Strijpen-

Michelbeke A

0-4

vrij: Eine B

speeldag 11

periode 2

vrijdag 08/11/2019

20:00Bevere B-

Zevergem

0-8

zaterdag 09/11/2019

14:30Ophasselt B-

Strijpen

2-3
.Velzeke B-Nazareth-Eke B1-1
18:00

Sparta Petegem B

-Zingem B3-2
.

Eine B

-FC Kluisbergen B4-1

zondag 10/11/2019

14:30Mater-Munkzwalm B0-0
.

Volkegem A

-Boekel B6-0

vrij: Michelbeke A

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:00

Zevergem

-Mater4-0
.

Nazareth-Eke B

-Eine B3-1
.Munkzwalm B-Volkegem A1-1
.Michelbeke A-Ophasselt B0-0
19:30Boekel B-Velzeke B1-1

zondag 17/11/2019

14:30

Zingem B

-Bevere B5-1
.

Strijpen

-Sparta Petegem B3-2

vrij: FC Kluisbergen B

speeldag 13

periode 2

vrijdag 22/11/2019

20:00Bevere B-

Strijpen

1-4

zaterdag 23/11/2019

14:30Velzeke B-Munkzwalm B1-1
18:00

Eine B

-Boekel B4-0
.

Sparta Petegem B

-Michelbeke A3-2
19:30FC Kluisbergen B-

Nazareth-Eke B

1-2

zondag 24/11/2019

14:30Mater-Zingem B2-2
.

Volkegem A

-Zevergem5-3

vrij: Ophasselt B

speeldag 14

periode 2

zaterdag 30/11/2019

14:30Ophasselt B-

Sparta Petegem B

0-7
19:00

Michelbeke A

-Bevere B5-0F1
.

Zevergem

-Velzeke B5-2
.Munkzwalm B-

Eine B

0-2
19:30Boekel B-FC Kluisbergen B1-1

zondag 01/12/2019

14:30Zingem B-

Volkegem A

0-5
.Strijpen-

Mater

0-1

vrij: Nazareth-Eke B

speeldag 15

periode 2

vrijdag 06/12/2019

20:00FC Kluisbergen B-

Munkzwalm B

0-3
.

Bevere B

-Ophasselt B7-2

zaterdag 07/12/2019

14:30Velzeke B-

Zingem B

0-7
18:00

Eine B

-Zevergem2-1
19:00

Nazareth-Eke B

-Boekel B5-0F1

zondag 08/12/2019

14:30Mater-

Michelbeke A

0-6
.Volkegem A-

Strijpen

2-3

vrij: Sparta Petegem B

speeldag 16

periode 2

vrijdag 13/12/2019

19:30Nazareth-Eke B-Munkzwalm B1-1
20:00FC Kluisbergen B-

Zevergem

3-5
.Bevere B-Sparta Petegem B1-1

zaterdag 14/12/2019

14:30Velzeke B-

Strijpen

0-3
20:00

Eine B

-Zingem B3-2

zondag 15/12/2019

14:30Volkegem A-Michelbeke A-
.Mater-Ophasselt B-

vrij: Boekel B

speeldag 17

periode 2

zaterdag 04/01/2020

14:30Ophasselt B-Volkegem A-
18:00Sparta Petegem B-Mater-
19:00Munkzwalm B-Boekel B-
.Michelbeke A-Velzeke B-
.Zevergem-Nazareth-Eke B-

zondag 05/01/2020

14:30Strijpen-Eine B-
.Zingem B-FC Kluisbergen B-

vrij: Bevere B

speeldag 18

periode 2

zaterdag 11/01/2020

14:30Velzeke B-Ophasselt B-
18:00Eine B-Michelbeke A-
19:00Nazareth-Eke B-Zingem B-
19:30FC Kluisbergen B-Strijpen-
.Boekel B-Zevergem-

zondag 12/01/2020

14:30Volkegem A-Sparta Petegem B-
.Mater-Bevere B-

vrij: Munkzwalm B

speeldag 19

periode 2

vrijdag 17/01/2020

20:00Bevere B-Volkegem A-

zaterdag 18/01/2020

15:00Ophasselt B-Eine B-
18:00Sparta Petegem B-Velzeke B-
19:00Michelbeke A-FC Kluisbergen B-
.Zevergem-Munkzwalm B-

zondag 19/01/2020

15:00Zingem B-Boekel B-
.Strijpen-Nazareth-Eke B-

vrij: Mater

speeldag 20

periode 2

vrijdag 24/01/2020

20:00FC Kluisbergen B-Ophasselt B-

zaterdag 25/01/2020

15:00Velzeke B-Bevere B-
18:00Eine B-Sparta Petegem B-
19:00Munkzwalm B-Zingem B-
.Nazareth-Eke B-Michelbeke A-
19:30Boekel B-Strijpen-

zondag 26/01/2020

15:00Volkegem A-Mater-

vrij: Zevergem

speeldag 21

periode 3

zondag 02/02/2020

00:00Michelbeke A-Boekel B-
.Strijpen-Munkzwalm B-
.Zingem B-Zevergem-
.Mater-Velzeke B-
.Bevere B-Eine B-
.Sparta Petegem B-FC Kluisbergen B-
.Ophasselt B-Nazareth-Eke B-

vrij: Volkegem A

speeldag 22

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Nazareth-Eke B-Sparta Petegem B-
.FC Kluisbergen B-Bevere B-
.Eine B-Mater-
.Velzeke B-Volkegem A-
.Zevergem-Strijpen-
.Munkzwalm B-Michelbeke A-
.Boekel B-Ophasselt B-

vrij: Zingem B

speeldag 23

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00Sparta Petegem B-Boekel B-
.Ophasselt B-Munkzwalm B-
.Michelbeke A-Zevergem-
.Strijpen-Zingem B-
.Volkegem A-Eine B-
.Mater-FC Kluisbergen B-
.Bevere B-Nazareth-Eke B-

vrij: Velzeke B

speeldag 24

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00Munkzwalm B-Sparta Petegem B-
.Boekel B-Bevere B-
.Nazareth-Eke B-Mater-
.FC Kluisbergen B-Volkegem A-
.Eine B-Velzeke B-
.Zingem B-Michelbeke A-
.Zevergem-Ophasselt B-

vrij: Strijpen

speeldag 25

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Mater-Boekel B-
.Bevere B-Munkzwalm B-
.Sparta Petegem B-Zevergem-
.Ophasselt B-Zingem B-
.Michelbeke A-Strijpen-
.Velzeke B-FC Kluisbergen B-
.Volkegem A-Nazareth-Eke B-

vrij: Eine B

speeldag 26

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Zingem B-Sparta Petegem B-
.Zevergem-Bevere B-
.Munkzwalm B-Mater-
.Boekel B-Volkegem A-
.Nazareth-Eke B-Velzeke B-
.FC Kluisbergen B-Eine B-
.Strijpen-Ophasselt B-

vrij: Michelbeke A

speeldag 27

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Velzeke B-Boekel B-
.Volkegem A-Munkzwalm B-
.Mater-Zevergem-
.Bevere B-Zingem B-
.Sparta Petegem B-Strijpen-
.Ophasselt B-Michelbeke A-
.Eine B-Nazareth-Eke B-

vrij: FC Kluisbergen B

speeldag 28

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Michelbeke A-Sparta Petegem B-
.Strijpen-Bevere B-
.Zingem B-Mater-
.Zevergem-Volkegem A-
.Munkzwalm B-Velzeke B-
.Boekel B-Eine B-
.Nazareth-Eke B-FC Kluisbergen B-

vrij: Ophasselt B

speeldag 29

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00FC Kluisbergen B-Boekel B-
.Eine B-Munkzwalm B-
.Velzeke B-Zevergem-
.Volkegem A-Zingem B-
.Mater-Strijpen-
.Bevere B-Michelbeke A-
.Sparta Petegem B-Ophasselt B-

vrij: Nazareth-Eke B

speeldag 30

periode 3

zondag 26/04/2020

00:00Ophasselt B-Bevere B-
.Michelbeke A-Mater-
.Strijpen-Volkegem A-
.Zingem B-Velzeke B-
.Zevergem-Eine B-
.Munkzwalm B-FC Kluisbergen B-
.Boekel B-Nazareth-Eke B-

vrij: Sparta Petegem B

15/28

1.Volkegem A*327
2.Nazareth-Eke B3010
3.Michelbeke A*297
4.Zevergem286
5.Strijpen279
6.Sparta Petegem B267
7.Eine B2612
8.Munkzwalm B225
9.Zingem B214
10.Mater*214
11.Boekel B*142
12.FC Kluisbergen B131
13.Bevere B114
14.Velzeke B81
15.Ophasselt B*11
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

15/28

1

2

3

4

5

6

7

1.Volkegem A*3210+37504+815
2.Nazareth-Eke B309+25424+917
3.Michelbeke A*298+27445+1522
4.Zevergem289+34644+2138
5.Strijpen278+11405+522
6.Sparta Petegem B268+13333+819
7.Eine B268+2303-710
8.Munkzwalm B226+4272-28
9.Zingem B216+8484+1231
10.Mater*216-2243-114
11.Boekel B*143-17212-159
12.FC Kluisbergen B134-26272-2012
13.Bevere B113-23230-184
14.Velzeke B81-31191-1312
15.Ophasselt B*10-62140-268

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

Volkegem A9/9248+2834
2.Michelbeke A10/10226+1731
3.Nazareth-Eke B10/10196+1730
4.Zevergem9/9186+2242
5.Mater9/9186+823
6.Munkzwalm B9/9176+323
7.Sparta Petegem B10/10165+517
8.Zingem B9/9164+433
9.Strijpen9/9133+327
10.Boekel B9/9133-221
11.FC Kluisbergen B10/10124-1721
12.Eine B9/9123-816
13.Bevere B9/982-914
14.Velzeke B9/961-2016
15.Ophasselt B10/1000-4910

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden

2

het puntentotaal

3

het aantal gewonnen wedstrijden

4

het doelpuntensaldo

5

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Eine B6/10155+916
2.Strijpen6/10155+816
3.Zevergem6/9134+1629
4.Nazareth-Eke B5/9123+913
5.Sparta Petegem B5/9113+918
6.Volkegem A5/10103+1219
7.Michelbeke A4/982+1114
8.Munkzwalm Bx6/981+17
9.Zingem B6/1072+418
10.Mater5/961-103
11.Bevere Bx6/941-1711
12.Velzeke Bx6/1030-135
13.Boekel Bx5/920-172
14.FC Kluisbergen Bx5/910-107
15.Ophasselt B4/910-144

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en de ploegen met een rode x kunnen deze periode niet meer winnen

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Zevergem0/100000
Michelbeke A0/90000
Volkegem A0/90000
Strijpen0/90000
Eine B0/90000
Nazareth-Eke B0/90000
Munkzwalm B0/100000
FC Kluisbergen B0/90000
Velzeke B0/90000
Bevere B0/100000
Zingem B0/90000
Boekel B0/100000
Mater0/100000
Ophasselt B0/90000
Sparta Petegem B0/90000