www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 28/03/2024
Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale B
zaterdag 23/03/2024 |
19:00 | Nazareth-Eke B | - | St-Denijs Sp.B | 1 | - | 0 |
19:30 | Zwijnaarde B | - | Ooidonck Leerne | 1
| - | 3 |
. | De Pinte B | - | Sparta Petegem B | 0 | - | 3 |
. | Nokere-Kruishout.B | - | Olsene | 3
| - | 1 |
. | Zingem B | - | Sparta St.Niklaas | 5
| - | 2
|
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Huise-Ouwegem | - | Windeke | 2 | - | 1 |
. | Machelen a Leie B | - | Merelbeke | 1 | - | 1 |
. | Bottelare B | - | Gijzel-Oosterzele B | 4
| - | 1
|
zaterdag 06/04/2024 |
18:00 | Sparta Petegem B | 12 | - |
9 | Ooidonck Leerne | | - | |
19:00 | Nazareth-Eke B | 12 | - |
12 | Huise-Ouwegem | | - | |
19:30 | Windeke | 12 |
- | 7 | Machelen a Leie B | | - | |
. | Nokere-Kruishout.B | 10 | - | 0 | Zingem B | | - | |
. | St-Denijs Sp.B | 2 | - | 3 | Bottelare B | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Sparta St.Niklaas | 1 | - | 9 | De Pinte B | | - | |
. | Merelbeke | 0 |
- | 2 | Gijzel-Oosterzele B | | - | |
. | Olsene | 10 | - | 0 | Zwijnaarde B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale B --> Sparta St.Niklaas
periode 1
10/10 |
| Sparta Petegem B | 24 |
2. | Nokere-Kruishout.B | 21 |
3. | Huise-Ouwegem | 21 |
4. | Olsene | 18 |
5. | Ooidonck Leerne | 17 |
6. | Gijzel-Oosterzele B | 16 |
7. | Windeke | 16 |
8. | Nazareth-Eke B | 16 |
9. | Machelen a Leie B | 14 |
10. | St-Denijs Sp.B | 12 |
11. | Zingem B | 11 |
12. | De Pinte B | 10 |
13. | Zwijnaarde B | 8 |
14. | Merelbeke | 4 |
15. | Bottelare B | 4 |
16. | Sparta St.Niklaas | 4 |
periode 2
10/10 |
| Huise-Ouwegem | 27 |
2. | Windeke | 26 |
3. | Sparta Petegem B | 24 |
4. | Nokere-Kruishout.B | 23 |
5. | Ooidonck Leerne | 20 |
6. | Machelen a Leie B | 19 |
7. | Olsene | 18 |
8. | Nazareth-Eke B | 17 |
9. | St-Denijs Sp.B | 15 |
10. | De Pinte B | 12 |
11. | Bottelare B | 8 |
12. | Gijzel-Oosterzele B | 7 |
13. | Zingem B | 5 |
14. | Zwijnaarde B | 4 |
15. | Merelbeke | 3 |
16. | Sparta St.Niklaas | 2 |
periode 3
6/10 |
1. | Huise-Ouwegem | 18 | |
2. | Nokere-Kruishout.B | 16 | |
3. | Olsene | 13 | |
4. | Sparta Petegem B | 13 | |
5. | Windeke | 12 | |
6. | Nazareth-Eke B | 12 | |
7. | Ooidonck Leerne | 9 | |
8. | De Pinte B | 9 | |
9. | St-Denijs Sp.B | 9 | |
10. | Bottelare B | 6 | |
11. | Machelen a Leie B | 6 | x |
12. | Gijzel-Oosterzele B | 5 | x |
13. | Sparta St.Niklaas | 4 | x |
14. | Zingem B | 3 | x |
15. | Merelbeke | 2 | x |
16. | Zwijnaarde B | 0 | x |
Sparta St.Niklaas
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | De Pinte B | - | Sparta St.Niklaas | 4 - | 2 | | 0 | 0 | | 14 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Sparta St.Niklaas | - | St-Denijs Sp.B | 0 - | 5 | | 0 | 0 | | 14 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Olsene | - | Sparta St.Niklaas | 2 - | 2 | | 1 | 1 | | 15 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Sparta St.Niklaas | - | Nazareth-Eke B | 1 - | 1 | | 1 | 2 | | 16 | - |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Sparta St.Niklaas | - | Gijzel-Oosterzele B | 0 - | 2 | | 0 | 2 | | 16 | - |
6. | Za-07/10/23 | 18:00 | Sparta Petegem B | - | Sparta St.Niklaas | 6 - | 0 | | 0 | 2 | | 16 | - |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Sparta St.Niklaas | - | Zingem B | 3 - | 3 | | 1 | 3 | | 16 | - |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Ooidonck Leerne | - | Sparta St.Niklaas | 4 - | 1 | | 0 | 3 | | 16 | - |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Sparta St.Niklaas | - | Zwijnaarde B | 2 - | 2 | | 1 | 4 | | 15 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Machelen a Leie B | - | Sparta St.Niklaas | 6 - | 0 | | 0 | 4 | | 16 | - |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Sparta St.Niklaas | - | Huise-Ouwegem | 1 - | 4 | | 0 | 4 | | 15 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Nokere-Kruishout.B | - | Sparta St.Niklaas | 8 - | 0 | | 0 | 4 | | 16 | - |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Sparta St.Niklaas | - | Windeke | 0 - | 4 | | 0 | 4 | | 16 | - |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Sparta St.Niklaas | - | Bottelare B | 3 - | 3 | | 1 | 5 | | 15 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Merelbeke | - | Sparta St.Niklaas | 3 - | 0 | | 0 | 5 | | 16 | - |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | St-Denijs Sp.B | - | Sparta St.Niklaas | 3 - | 2 | | 0 | 5 | | 16 | - |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Sparta St.Niklaas | - | Sparta Petegem B | 0 - | 5 | | 0 | 5 | | 16 | - |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Zwijnaarde B | - | Sparta St.Niklaas | 2 - | 2 | | 1 | 6 | | 16 | - |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Sparta St.Niklaas | - | Machelen a Leie B | 1 - | 2 | | 0 | 6 | | 16 | - |
18. | Za-10/02/24 | 19:00 | Nazareth-Eke B | - | Sparta St.Niklaas | 3 - | 0 | | 0 | 6 | | 16 | - |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Bottelare B | - | Sparta St.Niklaas | 1 - | 3 | | 3 | 9 | | 15 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Sparta St.Niklaas | - | Merelbeke | 2 - | 2 | | 1 | 10 | | 15 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Sparta St.Niklaas | - | Olsene | 0 - | 3 | | 0 | 10 | | 15 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Windeke | - | Sparta St.Niklaas | 6 - | 0 | | 0 | 10 | | 15 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Sparta St.Niklaas | - | Nokere-Kruishout.B | 0 - | 5 | | 0 | 10 | | 15 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | Zingem B | - | Sparta St.Niklaas | 5 - | 2 | | 0 | 10 | | 15 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Sparta St.Niklaas | - | De Pinte B | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 19:00 | Gijzel-Oosterzele B | - | Sparta St.Niklaas | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Sparta St.Niklaas | - | Ooidonck Leerne | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Huise-Ouwegem | - | Sparta St.Niklaas | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
De Pinte B
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | De Pinte B | - | Sparta St.Niklaas | 4 - | 2 | | 3 | 3 | | 5 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Bottelare B | - | De Pinte B | 2 - | 2 | | 1 | 4 | | 9 | |
4. | Ma-25/09/23 | 20:00 | Gijzel-Oosterzele B | - | De Pinte B | 3 - | 4 | | 3 | 7 | | 4 | |
3. | Wo-27/09/23 | 20:00 | De Pinte B | - | Zingem B | 2 - | 2 | | 1 | 8 | | 4 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | De Pinte B | - | Machelen a Leie B | 0 - | 2 | | 0 | 8 | | 7 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Huise-Ouwegem | - | De Pinte B | 4 - | 1 | | 0 | 8 | | 9 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | De Pinte B | - | Nokere-Kruishout.B | 0 - | 1 | | 0 | 8 | | 9 | |
8. | Za-21/10/23 | 18:00 | Sparta Petegem B | - | De Pinte B | 2 - | 2 | | 1 | 9 | | 10 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | De Pinte B | - | Windeke | 1 - | 1 | | 1 | 10 | | 10 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Ooidonck Leerne | - | De Pinte B | 3 - | 0 | | 0 | 10 | | 11 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | De Pinte B | - | Zwijnaarde B | 5 - | 3 | | 3 | 13 | | 10 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | St-Denijs Sp.B | - | De Pinte B | 3 - | 0 | | 0 | 13 | | 11 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | De Pinte B | - | Nazareth-Eke B | 0 - | 3 | | 0 | 13 | | 11 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | De Pinte B | - | Merelbeke | 7 - | 0 | | 3 | 16 | | 11 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Olsene | - | De Pinte B | 7 - | 2 | | 0 | 16 | | 11 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Nokere-Kruishout.B | - | De Pinte B | 4 - | 0 | | 0 | 16 | | 11 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:30 | De Pinte B | - | Huise-Ouwegem | 1 - | 5 | | 0 | 16 | | 11 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Machelen a Leie B | - | De Pinte B | 4 - | 3 | | 0 | 16 | | 11 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | De Pinte B | - | Gijzel-Oosterzele B | 3 - | 0 | | 3 | 19 | | 11 | |
18. | Di-13/02/24 | 20:00 | Zwijnaarde B | - | De Pinte B | 2 - | 3 | | 3 | 22 | | 11 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Zingem B | - | De Pinte B | 1 - | 2 | | 3 | 25 | | 10 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | De Pinte B | - | Ooidonck Leerne | 0 - | 1 | | 0 | 25 | | 10 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Merelbeke | - | De Pinte B | 2 - | 5 | | 3 | 28 | | 10 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | De Pinte B | - | Bottelare B | 2 - | 0 | | 3 | 31 | | 10 | |
25. | Zo-17/03/24 | 17:00 | Windeke | - | De Pinte B | 4 - | 0 | | 0 | 31 | | 10 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | De Pinte B | - | Sparta Petegem B | 0 - | 3 | | 0 | 31 | | 10 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Sparta St.Niklaas | - | De Pinte B | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | De Pinte B | - | Olsene | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Nazareth-Eke B | - | De Pinte B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | De Pinte B | - | St-Denijs Sp.B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/15)
1 | Huise-Ouwegem | 37 | +32 |
2 | Nokere-Kruishout.B | 32 | +29 |
3 | Sparta Petegem B | 31 | +40 |
4 | Windeke | 29 | +27 |
5 | Nazareth-Eke B | 28 | +21 |
6 | Olsene | 25 | +21 |
7 | Machelen a Leie B | 24 | +6 |
8 | Ooidonck Leerne | 23 | +12 |
9 | St-Denijs Sp.B | 20 | +6 |
10 | De Pinte B | 17 | +2 |
11 | Gijzel-Oosterzele B | 15 | -3 |
12 | Zingem B | 13 | -2 |
13 | Bottelare B | 10 | -20 |
14 | Zwijnaarde B | 7 | -22 |
15 | Merelbeke | 7 | -44 |
16 | Sparta St.Niklaas | 5 | -28 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | Huise-Ouwegem | 66 | +51 |
2 | Sparta Petegem B | 61 | +69 |
3 | Nokere-Kruishout.B | 60 | +47 |
4 | Windeke | 54 | +60 |
5 | Olsene | 49 | +45 |
6 | Ooidonck Leerne | 46 | +20 |
7 | Nazareth-Eke B | 45 | +19 |
8 | Machelen a Leie B | 39 | -2 |
9 | St-Denijs Sp.B | 36 | +4 |
10 | De Pinte B | 31 | -15 |
11 | Gijzel-Oosterzele B | 28 | -14 |
12 | Zingem B | 19 | -27 |
13 | Bottelare B | 18 | -42 |
14 | Zwijnaarde B | 12 | -44 |
15 | Sparta St.Niklaas | 10 | -67 |
16 | Merelbeke | 9 | -104 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | Sparta Petegem B | 30 | +29 |
2 | Huise-Ouwegem | 29 | +19 |
3 | Nokere-Kruishout.B | 28 | +18 |
4 | Windeke | 25 | +33 |
5 | Olsene | 24 | +24 |
6 | Ooidonck Leerne | 23 | +8 |
7 | Nazareth-Eke B | 17 | -2 |
8 | St-Denijs Sp.B | 16 | -2 |
9 | Machelen a Leie B | 15 | -8 |
10 | De Pinte B | 14 | -17 |
11 | Gijzel-Oosterzele B | 13 | -11 |
12 | Bottelare B | 8 | -22 |
13 | Zingem B | 6 | -25 |
14 | Zwijnaarde B | 5 | -22 |
15 | Sparta St.Niklaas | 5 | -39 |
16 | Merelbeke | 2 | -60 |