www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 23/04/2024
Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale B
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Nokere-Kruishout.B | - | Huise-Ouwegem | 2
| - | 2 |
. | Bottelare B | - | Zwijnaarde B | 1 | - | 1 |
. | Olsene | - | Machelen a Leie B | 3 | - | 0 |
. | Sparta Petegem B | - | Gijzel-Oosterzele B | 7
| - | 1
|
. | Nazareth-Eke B | - | De Pinte B | 4
| - | 2
|
. | St-Denijs Sp.B | - | Windeke | 1 | - | 2 |
. | Sparta St.Niklaas | - | Ooidonck Leerne | 0
| - | 7
|
. | Merelbeke | - | Zingem B | 5
| - | 6
|
zaterdag 27/04/2024 |
19:30 | Zwijnaarde B | 0 | - |
2 | Merelbeke | | - | |
. | De Pinte B | 3 | - |
4 | St-Denijs Sp.B | | - | |
zondag 28/04/2024 |
15:00 | Machelen a Leie B | 5 |
- | 7 | Sparta Petegem B | | - | |
. | Gijzel-Oosterzele B | 6 | - | 9 | Olsene | | - | |
. | Windeke | 12 | - | 12 | Nokere-Kruishout.B | | - | |
. | Zingem B | 3 | - | 4 | Bottelare B | | - | |
. | Ooidonck Leerne | 0 |
- | 3 | Nazareth-Eke B | | - | |
. | Huise-Ouwegem | 12 | - | 3 | Sparta St.Niklaas | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale B --> Bottelare B
periode 1
10/10 |
| Sparta Petegem B | 24 |
2. | Nokere-Kruishout.B | 21 |
3. | Huise-Ouwegem | 21 |
4. | Olsene | 18 |
5. | Ooidonck Leerne | 17 |
6. | Gijzel-Oosterzele B | 16 |
7. | Windeke | 16 |
8. | Nazareth-Eke B | 16 |
9. | Machelen a Leie B | 14 |
10. | St-Denijs Sp.B | 12 |
11. | Zingem B | 11 |
12. | De Pinte B | 10 |
13. | Zwijnaarde B | 8 |
14. | Merelbeke | 4 |
15. | Bottelare B | 4 |
16. | Sparta St.Niklaas | 4 |
periode 2
10/10 |
| Huise-Ouwegem | 27 |
2. | Windeke | 26 |
3. | Sparta Petegem B | 24 |
4. | Nokere-Kruishout.B | 23 |
5. | Ooidonck Leerne | 20 |
6. | Machelen a Leie B | 19 |
7. | Olsene | 18 |
8. | Nazareth-Eke B | 17 |
9. | St-Denijs Sp.B | 15 |
10. | De Pinte B | 12 |
11. | Bottelare B | 8 |
12. | Gijzel-Oosterzele B | 7 |
13. | Zingem B | 5 |
14. | Zwijnaarde B | 4 |
15. | Merelbeke | 3 |
16. | Sparta St.Niklaas | 2 |
periode 3
9/10 |
1. | Nokere-Kruishout.B | 23 | |
2. | Sparta Petegem B | 22 | |
3. | Olsene | 22 | |
4. | Huise-Ouwegem | 22 | |
5. | Windeke | 21 | |
6. | Nazareth-Eke B | 18 | x |
7. | Ooidonck Leerne | 12 | x |
8. | De Pinte B | 12 | x |
9. | Bottelare B | 11 | x |
10. | Gijzel-Oosterzele B | 11 | x |
11. | St-Denijs Sp.B | 10 | x |
12. | Machelen a Leie B | 9 | x |
13. | Zingem B | 6 | x |
14. | Sparta St.Niklaas | 4 | x |
15. | Merelbeke | 2 | x |
16. | Zwijnaarde B | 1 | x |
Zingem B
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Ooidonck Leerne | - | Zingem B | 3 - | 3 | | 1 | 1 | | 8 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | Zingem B | - | Windeke | 1 - | 5 | | 0 | 1 | | 12 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Zingem B | - | Merelbeke | 7 - | 2 | | 3 | 4 | | 9 | |
3. | Wo-27/09/23 | 20:00 | De Pinte B | - | Zingem B | 2 - | 2 | | 1 | 5 | | 9 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Bottelare B | - | Zingem B | 6 - | 6 | | 1 | 6 | | 10 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Sparta St.Niklaas | - | Zingem B | 3 - | 3 | | 1 | 7 | | 11 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Zingem B | - | Gijzel-Oosterzele B | 1 - | 2 | | 0 | 7 | | 11 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Olsene | - | Zingem B | 2 - | 2 | | 1 | 8 | | 12 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Zwijnaarde B | - | Zingem B | 3 - | 1 | | 0 | 8 | | 13 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | Zingem B | - | Machelen a Leie B | 1 - | 1 | | 1 | 9 | | 12 | |
12. | Za-18/11/23 | 18:00 | Sparta Petegem B | - | Zingem B | 2 - | 2 | | 1 | 10 | | 12 | |
13. | Zo-26/11/23 | 15:00 | Zingem B | - | Huise-Ouwegem | 0 - | 1 | | 0 | 10 | | 14 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | St-Denijs Sp.B | - | Zingem B | 7 - | 1 | | 0 | 10 | | 14 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:30 | Zingem B | - | Nokere-Kruishout.B | 1 - | 2 | | 0 | 10 | | 14 | |
6. | Wo-13/12/23 | 20:00 | Zingem B | - | Nazareth-Eke B | 3 - | 1 | | 3 | 13 | | 12 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:00 | Nazareth-Eke B | - | Zingem B | 4 - | 1 | | 0 | 13 | | 12 | |
17. | Wo-24/01/24 | 20:00 | Zingem B | - | Zwijnaarde B | 2 - | 1 | | 3 | 16 | | 12 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Zingem B | - | Olsene | 3 - | 4 | | 0 | 16 | | 12 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Huise-Ouwegem | - | Zingem B | 4 - | 1 | | 0 | 16 | | 12 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Machelen a Leie B | - | Zingem B | 4 - | 1 | | 0 | 16 | | 12 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Zingem B | - | De Pinte B | 1 - | 2 | | 0 | 16 | | 12 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Windeke | - | Zingem B | 5 - | 1 | | 0 | 16 | | 12 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | Zingem B | - | St-Denijs Sp.B | 1 - | 2 | | 0 | 16 | | 12 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Zingem B | - | Ooidonck Leerne | 0 - | 3 | | 0 | 16 | | 12 | |
25. | Zo-17/03/24 | 16:00 | Gijzel-Oosterzele B | - | Zingem B | 6 - | 2 | | 0 | 16 | | 12 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | Zingem B | - | Sparta St.Niklaas | 5 - | 2 | | 3 | 19 | | 12 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Nokere-Kruishout.B | - | Zingem B | 3 - | 2 | | 0 | 19 | | 12 | |
28. | Za-13/04/24 | 18:30 | Zingem B | - | Sparta Petegem B | 1 - | 7 | | 0 | 19 | | 13 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Merelbeke | - | Zingem B | 5 - | 6 | | 3 | 22 | | 13 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Zingem B | - | Bottelare B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Bottelare B
1. | Za-02/09/23 | 19:00 | Gijzel-Oosterzele B | - | Bottelare B | 5 - | 3 | | 0 | 0 | | 12 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Bottelare B | - | De Pinte B | 2 - | 2 | | 1 | 1 | | 10 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Merelbeke | - | Bottelare B | 3 - | 1 | | 0 | 1 | | 13 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Bottelare B | - | Olsene | 3 - | 3 | | 1 | 2 | | 15 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Bottelare B | - | Zingem B | 6 - | 6 | | 1 | 3 | | 15 | |
6. | Vr-06/10/23 | 20:00 | Machelen a Leie B | - | Bottelare B | 1 - | 1 | | 1 | 4 | | 14 | |
7. | Wo-18/10/23 | 20:15 | Bottelare B | - | Sparta Petegem B | 2 - | 8 | | 0 | 4 | | 14 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Huise-Ouwegem | - | Bottelare B | 8 - | 1 | | 0 | 4 | | 14 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Bottelare B | - | Ooidonck Leerne | 1 - | 3 | | 0 | 4 | | 16 | - |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Nokere-Kruishout.B | - | Bottelare B | 3 - | 1 | | 0 | 4 | | 15 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Bottelare B | - | Windeke | 1 - | 9 | | 0 | 4 | | 16 | - |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Zwijnaarde B | - | Bottelare B | 1 - | 4 | | 3 | 7 | | 14 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Bottelare B | - | St-Denijs Sp.B | 3 - | 1 | | 3 | 10 | | 13 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Sparta St.Niklaas | - | Bottelare B | 3 - | 3 | | 1 | 11 | | 13 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Bottelare B | - | Nazareth-Eke B | 1 - | 1 | | 1 | 12 | | 12 | |
16. | Za-16/12/23 | 18:00 | Sparta Petegem B | - | Bottelare B | 5 - | 0 | | 0 | 12 | | 13 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Bottelare B | - | Machelen a Leie B | 1 - | 3 | | 0 | 12 | | 13 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Bottelare B | - | Huise-Ouwegem | 1 - | 5 | | 0 | 12 | | 14 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Olsene | - | Bottelare B | 4 - | 2 | | 0 | 12 | | 14 | |
18. | Zo-11/02/24 | 16:00 | Windeke | - | Bottelare B | 3 - | 1 | | 0 | 12 | | 14 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Bottelare B | - | Sparta St.Niklaas | 1 - | 3 | | 0 | 12 | | 14 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:00 | Nazareth-Eke B | - | Bottelare B | 2 - | 0 | | 0 | 12 | | 14 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Bottelare B | - | Nokere-Kruishout.B | 1 - | 2 | | 0 | 12 | | 14 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | De Pinte B | - | Bottelare B | 2 - | 0 | | 0 | 12 | | 14 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Ooidonck Leerne | - | Bottelare B | 0 - | 1 | | 3 | 15 | | 13 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Bottelare B | - | Gijzel-Oosterzele B | 4 - | 1 | | 3 | 18 | | 13 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | St-Denijs Sp.B | - | Bottelare B | 2 - | 2 | | 1 | 19 | | 13 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Bottelare B | - | Merelbeke | 3 - | 0 | | 3 | 22 | | 12 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Bottelare B | - | Zwijnaarde B | 1 - | 1 | | 1 | 23 | | 12 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Zingem B | - | Bottelare B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (15/15)
1 | Huise-Ouwegem* | 40 | +34 |
2 | Sparta Petegem B | 37 | +51 |
3 | Nokere-Kruishout.B | 36 | +30 |
4 | Nazareth-Eke B | 34 | +24 |
5 | Windeke* | 32 | +28 |
6 | Olsene | 31 | +27 |
7 | Machelen a Leie B* | 27 | +7 |
8 | Ooidonck Leerne* | 23 | +9 |
9 | St-Denijs Sp.B | 21 | +5 |
10 | Gijzel-Oosterzele B* | 18 | +1 |
11 | De Pinte B* | 17 | 0 |
12 | Bottelare B | 14 | -17 |
13 | Zingem B* | 13 | -8 |
14 | Zwijnaarde B* | 7 | -23 |
15 | Merelbeke | 7 | -53 |
16 | Sparta St.Niklaas | 5 | -40 |
alle wedstrijden (29/30)
1 | Huise-Ouwegem | 70 | +52 |
2 | Sparta Petegem B | 70 | +86 |
3 | Nokere-Kruishout.B | 67 | +49 |
4 | Windeke | 63 | +65 |
5 | Olsene | 58 | +53 |
6 | Nazareth-Eke B | 51 | +21 |
7 | Ooidonck Leerne | 49 | +19 |
8 | Machelen a Leie B | 42 | -5 |
9 | St-Denijs Sp.B | 37 | +1 |
10 | Gijzel-Oosterzele B | 34 | -8 |
11 | De Pinte B | 34 | -14 |
12 | Bottelare B | 23 | -39 |
13 | Zingem B | 22 | -33 |
14 | Zwijnaarde B | 13 | -48 |
15 | Sparta St.Niklaas | 10 | -83 |
16 | Merelbeke | 9 | -116 |
uitwedstrijden (15/15)
1 | Sparta Petegem B* | 33 | +35 |
2 | Windeke | 31 | +37 |
3 | Nokere-Kruishout.B* | 31 | +19 |
4 | Huise-Ouwegem | 30 | +18 |
5 | Olsene* | 27 | +26 |
6 | Ooidonck Leerne | 26 | +10 |
7 | De Pinte B | 17 | -14 |
8 | Nazareth-Eke B* | 17 | -3 |
9 | St-Denijs Sp.B* | 16 | -4 |
10 | Gijzel-Oosterzele B | 16 | -9 |
11 | Machelen a Leie B | 15 | -12 |
12 | Bottelare B* | 9 | -22 |
13 | Zingem B | 9 | -25 |
14 | Zwijnaarde B | 6 | -25 |
15 | Sparta St.Niklaas* | 5 | -43 |
16 | Merelbeke* | 2 | -63 |