Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale B(2019-2020)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

15/28

1

2

3

4

5

6

7

1.Volkegem A3310+37524+815
2.Nazareth-Eke B309+25424+917
3.Michelbeke A308+27465+1524
4.Zevergem289+34644+2138
5.Strijpen278+11405+522
6.Sparta Petegem B268+13333+819
7.Eine B268+2303-710
8.Mater247+11373-114
9.Munkzwalm B226+4272-28
10.Zingem B216+8484+1231
11.Boekel B*143-17212-159
12.FC Kluisbergen B134-26272-2012
13.Bevere B113-23230-184
14.Velzeke B81-31191-1312
15.Ophasselt B10-75140-398

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.Volkegem A15103252 : 15+3733
2.Nazareth-Eke B1593342 : 17+2530
3.Michelbeke A1586146 : 19+2730
4.Zevergem1591564 : 30+3428
5.Strijpen1583440 : 29+1127
6.Sparta Petegem B1582533 : 20+1326
7.Eine B1582530 : 28+226
8.Mater1573537 : 26+1124
9.Munkzwalm B1564527 : 23+422
10.Zingem B1563648 : 40+821
11.Boekel B1435621 : 38-1714
12.FC Kluisbergen B15411027 : 53-2613
13.Bevere B15321023 : 46-2311
14.Velzeke B1515919 : 50-318
15.Ophasselt B15011414 : 89-751