Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale B(2019-2020)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

18/28

1

2

3

4

5

6

7

1.Volkegem A3912+50666+2229
2.Michelbeke A3911+40606+1828
3.Zevergem3712+44745+2441
4.Sparta Petegem B3511+20404+920
5.Nazareth-Eke B3310+24495+1123
6.Strijpen3310+10476+625
7.Eine B299+5414-120
8.Mater*278+10423-514
9.Munkzwalm B*257+4322-68
10.Zingem B*247+8535+1535
11.FC Kluisbergen B165-29333-2216
12.Boekel B**143-24222-1910
13.Bevere B*113-29250-216
14.Velzeke B112-34251-2012
15.xOphasselt B10-99170-4310

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.Volkegem A18123366 : 16+5039
2.Michelbeke A18116160 : 20+4039
3.Zevergem18121574 : 30+4437
4.Sparta Petegem B18112540 : 20+2035
5.Nazareth-Eke B18103549 : 25+2433
6.Strijpen18103547 : 37+1033
7.Eine B1892741 : 36+529
8.Mater1783642 : 32+1027
9.Munkzwalm B1774632 : 28+425
10.Zingem B1773753 : 45+824
11.FC Kluisbergen B18511233 : 62-2916
12.Boekel B1635822 : 46-2414
13.Bevere B17321225 : 54-2911
14.Velzeke B18251125 : 59-3411
15.Ophasselt B18011717 : 116-991