www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 14/04/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C

speeldag 1

periode 1

zaterdag 01/09/2018

19:30Vrasene-Kieldrecht1-1
.

Berlare

-Heikant-Zele2-0
.Haasdonk A-Bazel1-1
20:00E.Buggenhout-KV.Sint-Gillis1-1

zondag 02/09/2018

15:00Schoonaarde-

VSV.Gent

0-2
.

WB.St.Niklaas

-Doorslaar3-2
.

Kruibeke

-Robur A 2-0
16:00

Grembergen

-Sinaai A3-1

speeldag 2

periode 1

zaterdag 08/09/2018

18:30VSV.Gent-

Haasdonk A

0-2
19:30Sinaai A-Schoonaarde1-1
.Kieldrecht-

Kruibeke

2-3

zondag 09/09/2018

15:00

Heikant-Zele

-Grembergen2-1
.Robur A -Berlare1-1
.Doorslaar-

Vrasene

1-2
.

KV.Sint-Gillis

-WB.St.Niklaas3-0
.Bazel-E.Buggenhout2-2

speeldag 3

periode 1

zaterdag 15/09/2018

19:30

Vrasene

-KV.Sint-Gillis4-0
.Berlare-Kieldrecht2-2
.

Haasdonk A

-Sinaai A1-0

zondag 16/09/2018

15:00Heikant-Zele-Robur A 1-1
.

E.Buggenhout

-VSV.Gent2-0
.

WB.St.Niklaas

-Bazel4-2
.

Kruibeke

-Doorslaar1-0
.Grembergen-

Schoonaarde

0-2

speeldag 4

periode 1

zaterdag 22/09/2018

19:30

Sinaai A

-E.Buggenhout5-0
.Kieldrecht-

Heikant-Zele

0-1

zondag 23/09/2018

15:00

Schoonaarde

-Haasdonk A5-1
.Robur A -

Grembergen

2-3
.Doorslaar-

Berlare

2-5
.KV.Sint-Gillis-Kruibeke2-2
.

Bazel

-Vrasene1-0
.VSV.Gent-WB.St.Niklaas1-1

speeldag 5

periode 1

zaterdag 29/09/2018

19:30

Berlare

-KV.Sint-Gillis2-1
.

Vrasene

-VSV.Gent2-0
20:00

Kruibeke

-Bazel1-0

zondag 30/09/2018

15:00Heikant-Zele-

Doorslaar

1-5
.Robur A -Kieldrecht1-1
.

E.Buggenhout

-Schoonaarde2-0
.WB.St.Niklaas-

Sinaai A

1-2
.

Grembergen

-Haasdonk A3-0

speeldag 6

periode 1

zaterdag 06/10/2018

19:30Sinaai A-

Vrasene

2-3
.

Haasdonk A

-E.Buggenhout3-0
.

Kieldrecht

-Grembergen2-1

zondag 07/10/2018

15:00

Schoonaarde

-WB.St.Niklaas4-0
.Doorslaar-

Robur A

1-2
.KV.Sint-Gillis-Heikant-Zele2-2
.VSV.Gent-

Kruibeke

0-1
16:00Bazel-Berlare0-0

speeldag 7

periode 1

zaterdag 13/10/2018

19:30

Vrasene

-Schoonaarde5-0
.Kieldrecht-

Doorslaar

1-2
.

Berlare

-VSV.Gent3-0

zondag 14/10/2018

15:00

Heikant-Zele

-Bazel5-1
.

Robur A

-KV.Sint-Gillis2-0
.WB.St.Niklaas-

Haasdonk A

1-2
.Kruibeke-Sinaai A0-0
.Grembergen-E.Buggenhout1-1

speeldag 8

periode 1

zaterdag 20/10/2018

19:30

Haasdonk A

-Vrasene3-1
20:00Sinaai A-

Berlare

0-1

zondag 21/10/2018

15:00Schoonaarde-

Kruibeke

0-2
.

E.Buggenhout

-WB.St.Niklaas1-0
.

Doorslaar

-Grembergen3-1
.KV.Sint-Gillis-Kieldrecht1-1
.Bazel-

Robur A

2-3
.

VSV.Gent

-Heikant-Zele2-0

speeldag 9

periode 1

zaterdag 27/10/2018

19:30Vrasene-

E.Buggenhout

1-3
.

Kieldrecht

-Bazel1-0
20:00

Berlare

-Schoonaarde5-0

zondag 28/10/2018

15:00Heikant-Zele-Sinaai A1-1
.

Robur A

-VSV.Gent3-0
.

Doorslaar

-KV.Sint-Gillis2-1
.Kruibeke-

Haasdonk A

2-3
.Grembergen-WB.St.Niklaas1-1

speeldag 10

periode 1

zondag 04/11/2018

14:30Sinaai A-

Robur A

0-1
.

Schoonaarde

-Heikant-Zele4-0
.E.Buggenhout-Kruibeke0-0
.WB.St.Niklaas-

Vrasene

0-4
.KV.Sint-Gillis-Grembergen1-1
.Bazel-Doorslaar0-0
.VSV.Gent-

Kieldrecht

0-2
15:00

Haasdonk A

-Berlare2-1

speeldag 11

periode 2

zaterdag 10/11/2018

19:30

Berlare

-E.Buggenhout5-1
.Kieldrecht-

Sinaai A

0-1

zondag 11/11/2018

14:30Heikant-Zele-

Haasdonk A

2-4
.Robur A -

Schoonaarde

1-2
.Doorslaar-VSV.Gent2-2
.KV.Sint-Gillis-Bazel3-3
15:00Kruibeke-WB.St.Niklaas2-2
.

Grembergen

-Vrasene2-0

speeldag 12

periode 2

zaterdag 17/11/2018

19:30

Haasdonk A

-Robur A 3-0
.Vrasene-

Kruibeke

2-4
.Sinaai A-Doorslaar1-1

zondag 18/11/2018

14:30

Schoonaarde

-Kieldrecht2-0
.E.Buggenhout-

Heikant-Zele

1-3
.

WB.St.Niklaas

-Berlare1-0
.Bazel-

Grembergen

0-3
.VSV.Gent-KV.Sint-Gillis2-2

speeldag 13

periode 2

zaterdag 24/11/2018

19:30Berlare-

Vrasene

1-2
.Kieldrecht-Haasdonk A2-2

zondag 25/11/2018

14:30Heikant-Zele-WB.St.Niklaas1-1
.Robur A -

E.Buggenhout

1-2
.

Doorslaar

-Schoonaarde1-0
.KV.Sint-Gillis-Sinaai A1-1
.Bazel-

VSV.Gent

0-1
15:00Grembergen-

Kruibeke

0-4

speeldag 14

periode 2

zaterdag 01/12/2018

19:30

Sinaai A

-Bazel1-0
.

Vrasene

-Heikant-Zele3-0
.

Haasdonk A

-Doorslaar3-1

zondag 02/12/2018

14:30

Schoonaarde

-KV.Sint-Gillis4-2
.E.Buggenhout-

Kieldrecht

0-3
.WB.St.Niklaas-

Robur A

0-2
.

Grembergen

-VSV.Gent2-1
15:00Kruibeke-Berlare4-4

speeldag 15

periode 2

zaterdag 08/12/2018

19:30

Berlare

-Grembergen4-1
.

Kieldrecht

-WB.St.Niklaas3-2

zondag 09/12/2018

14:30Heikant-Zele-

Kruibeke

2-3
.Robur A -

Vrasene

1-2
.Doorslaar-

E.Buggenhout

1-3
.

KV.Sint-Gillis

-Haasdonk A2-1
.Bazel-

Schoonaarde

0-4
.VSV.Gent-Sinaai A0-0

speeldag 16

periode 2

zaterdag 15/12/2018

19:30

Kieldrecht

-Vrasene2-1
20:00Sinaai A-Grembergen0-0

zondag 16/12/2018

14:30

Heikant-Zele

-Berlare4-1
.VSV.Gent-

Schoonaarde

0-2
.Bazel-Haasdonk A2-2
.

KV.Sint-Gillis

-E.Buggenhout3-1
.

Doorslaar

-WB.St.Niklaas1-0
.Robur A -

Kruibeke

1-3

speeldag 17

periode 2

zaterdag 05/01/2019

19:30Haasdonk A-VSV.Gent2-2
.

Vrasene

-Doorslaar3-2
.Berlare-Robur A 2-2

zondag 06/01/2019

14:30Schoonaarde-

Sinaai A

0-1
.WB.St.Niklaas-KV.Sint-Gillis0-0
.E.Buggenhout-

Bazel

0-2
15:00

Grembergen

-Heikant-Zele1-0
.Kruibeke-Kieldrecht1-1

speeldag 18

periode 2

zaterdag 12/01/2019

19:30Kieldrecht-Berlare2-2
.Sinaai A-

Haasdonk A

0-1

zondag 13/01/2019

14:30

Robur A

-Heikant-Zele4-3
.VSV.Gent-

E.Buggenhout

0-3
.KV.Sint-Gillis-

Vrasene

2-3
.Doorslaar-

Kruibeke

3-5
.Schoonaarde-

Grembergen

0-2

woensdag 16/01/2019

20:00

Bazel

-WB.St.Niklaas1-0

speeldag 19

periode 2

zaterdag 19/01/2019

19:30

Haasdonk A

-Schoonaarde2-1
.

Vrasene

-Bazel2-0
.

Berlare

-Doorslaar2-0

zondag 20/01/2019

15:00E.Buggenhout-Sinaai A1-1
.Grembergen-

Robur A

0-2
.Heikant-Zele-

Kieldrecht

1-2
.

Kruibeke

-KV.Sint-Gillis3-0
.

WB.St.Niklaas

-VSV.Gent3-1

speeldag 20

periode 2

zondag 27/01/2019

15:00KV.Sint-Gillis-

Berlare

0-2
.

Doorslaar

-Heikant-Zele2-1
.Kieldrecht-

Robur A

2-4
.Schoonaarde-

E.Buggenhout

1-2
.VSV.Gent-Vrasene2-2
.Bazel-

Kruibeke

3-5
.Haasdonk A-Grembergen0-0
16:00

Sinaai A

-WB.St.Niklaas3-0

speeldag 21

periode 3

zaterdag 02/02/2019

19:30

Vrasene

-Sinaai A3-2
.Berlare-

Bazel

1-2

zondag 03/02/2019

15:00WB.St.Niklaas-

Schoonaarde

1-3
.E.Buggenhout-

Haasdonk A

1-3
.

Grembergen

-Kieldrecht2-1
.

Robur A

-Doorslaar2-0
.Heikant-Zele-KV.Sint-Gillis2-2
.

Kruibeke

-VSV.Gent3-0

speeldag 22

periode 3

zaterdag 09/02/2019

19:30Haasdonk A-WB.St.Niklaas1-1
.

Schoonaarde

-Vrasene3-2
.Sinaai A-

Kruibeke

0-3

zondag 10/02/2019

15:00VSV.Gent-

Berlare

0-1
.

Bazel

-Heikant-Zele2-1
.KV.Sint-Gillis-

Robur A

1-4
.

Doorslaar

-Kieldrecht4-0
.E.Buggenhout-

Grembergen

1-2

speeldag 23

periode 3

zaterdag 16/02/2019

19:30

Berlare

-Sinaai A3-2
.

Vrasene

-Haasdonk A3-0
.

Kieldrecht

-KV.Sint-Gillis4-2

zondag 17/02/2019

15:00

Kruibeke

-Schoonaarde1-0
.

WB.St.Niklaas

-E.Buggenhout2-1
.

Grembergen

-Doorslaar2-0
.Robur A -Bazel1-1
.Heikant-Zele-

VSV.Gent

2-3

speeldag 24

periode 3

zaterdag 23/02/2019

19:30Sinaai A-

Heikant-Zele

0-4
.Haasdonk A-

Kruibeke

0-1

zondag 24/02/2019

15:00

Schoonaarde

-Berlare2-1
.VSV.Gent-Robur A 1-1
.

KV.Sint-Gillis

-Doorslaar1-0
.E.Buggenhout-

Vrasene

1-2
.WB.St.Niklaas-Grembergen1-1
16:00

Bazel

-Kieldrecht2-0

speeldag 25

periode 3

zaterdag 09/03/2019

19:30

Vrasene

-WB.St.Niklaas2-1
.

Kieldrecht

-VSV.Gent3-0
.

Berlare

-Haasdonk A4-1

zondag 10/03/2019

15:00

Kruibeke

-E.Buggenhout3-1
.

Doorslaar

-Bazel2-1

woensdag 03/04/2019

18:30

Heikant-Zele

-Schoonaarde2-1
.Robur A -

Sinaai A

0-8

donderdag 04/04/2019

19:30

Grembergen

-KV.Sint-Gillis2-0

speeldag 26

periode 3

zaterdag 16/03/2019

19:30

Haasdonk A

-Heikant-Zele2-1
.

Vrasene

-Grembergen5-3
20:00

Sinaai A

-Kieldrecht2-1

zondag 17/03/2019

15:00

E.Buggenhout

-Berlare2-1
.

Schoonaarde

-Robur A 2-1
.

VSV.Gent

-Doorslaar4-3
.Bazel-

KV.Sint-Gillis

1-2
.WB.St.Niklaas-

Kruibeke

0-3

speeldag 27

periode 3

zaterdag 23/03/2019

19:30Kieldrecht-

Schoonaarde

2-4
.

Berlare

-WB.St.Niklaas2-1

zondag 24/03/2019

15:00

Doorslaar

-Sinaai A1-0
.

Robur A

-Haasdonk A1-0
.

Heikant-Zele

-E.Buggenhout2-0
.

Kruibeke

-Vrasene3-2
.Grembergen-Bazel1-1
.

KV.Sint-Gillis

-VSV.Gent1-0

speeldag 28

periode 3

zaterdag 30/03/2019

19:30

Vrasene

-Berlare3-0
.

Haasdonk A

-Kieldrecht2-1

zondag 31/03/2019

15:00

WB.St.Niklaas

-Heikant-Zele1-0
.E.Buggenhout-

Robur A

1-2
.Schoonaarde-Doorslaar2-2
.Sinaai A-KV.Sint-Gillis0-0
.VSV.Gent-

Bazel

2-4
.Kruibeke-Grembergen1-1

speeldag 29

periode 3

zaterdag 06/04/2019

19:30

Berlare

-Kruibeke4-2

zondag 07/04/2019

15:00Bazel-

Sinaai A

0-2
.KV.Sint-Gillis-

Schoonaarde

0-3
.Doorslaar-Haasdonk A1-1
.Kieldrecht-E.Buggenhout0-0
.

Robur A

-WB.St.Niklaas4-2
.Heikant-Zele-Vrasene0-0
.

VSV.Gent

-Grembergen3-1

speeldag 30

periode 3

zondag 14/04/2019

15:00

Grembergen

-Berlare3-0
.Kruibeke-

Heikant-Zele

1-3
.

Vrasene

-Robur A 3-1
.WB.St.Niklaas-Kieldrecht0-0
.E.Buggenhout-

Doorslaar

0-2
.

Haasdonk A

-KV.Sint-Gillis4-2
.

Schoonaarde

-Bazel2-1
.Sinaai A-VSV.Gent1-1

30/30

Kruibeke671630
2.Vrasene6030
3.Haasdonk A55430
4.Berlare51110
5.Schoonaarde5006
6.Robur A 48014
7.Grembergen4760
8.Doorslaar38027
9.Sinaai A3700
10.Kieldrecht3600
11.Heikant-Zele3308
12.E.Buggenhout3300
13.Bazel29087
14.KV.Sint-Gillis2900
15.WB.St.Niklaas2600
16.VSV.Gent26097

het aantal dagen op de eerste plaats

en het aantal dagen op de laatste plaats

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

30/30

1

2

3

4

5

6

Kruibeke6720+33694112
2.xVrasene6019+2768267
3.xHaasdonk A5516+1052236
4.xBerlare5115+1962204
5.xSchoonaarde5016+1254237
6.xRobur A 4814+251268
7.xGrembergen4713+544214
8.xDoorslaar3811-347203
9.xSinaai A379+638225
10.xKieldrecht369-442163
11.xHeikant-Zele339-647194
12.xE.Buggenhout339-1834205
13.xBazel297-1735193
14.xKV.Sint-Gillis296-1938151
15.xWB.St.Niklaas266-2330120
16.xVSV.Gent266-2430133

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gemaakte goals op verplaatsing

6

het aantal gewonnen uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Haasdonk A227+418
2.Berlare216+1422
3.Kruibeke216+714
4.Vrasene196+1223
5.Robur A 185+516
6.E.Buggenhout164-112
7.Doorslaar134+118
8.Schoonaarde134-216
9.Kieldrecht133+113
10.Grembergen123015
11.Heikant-Zele123-613
12.Sinaai A92012
13.WB.St.Niklaas82-1111
14.KV.Sint-Gillis81-512
15.VSV.Gent72-115
16.Bazel71-89

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Kruibeke247+1634
2.Vrasene196+420
3.Haasdonk A195+820
4.Grembergen175011
5.Sinaai A174+59
6.Schoonaarde155+516
7.Berlare154+623
8.Kieldrecht154+117
9.Robur A 134-118
10.E.Buggenhout134-614
11.Doorslaar113-614
12.KV.Sint-Gillis102-515
13.WB.St.Niklaas92-59
14.Bazel82-1011
15.VSV.Gent81-711
16.Heikant-Zele72-517

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Vrasene227+1125
2.Kruibeke227+1021
3.Schoonaarde227+922
4.Grembergen185+518
5.Robur A 175-217
6.Berlare155-117
7.Heikant-Zele144+517
8.Doorslaar144+215
9.Bazel144+115
10.Haasdonk A144-214
11.Sinaai A113+117
12.VSV.Gent113-614
13.KV.Sint-Gillis113-911
14.WB.St.Niklaas92-710
15.Kieldrecht82-612
16.E.Buggenhout41-118

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing