www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 13/08/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:30Kieldrecht-Heikant-Zele-
.Schoonaarde-TK.Meldert-

zondag 01/09/2019

15:00YB.Beveren-KV.Sint-Gillis-
.Gijzel-Oosterzele A-Sp.Waasmunster A-
.E.Buggenhout-Doorslaar A-
.Edeboys-Zaffelare A-
.Bazel-Vrasene-
.Grembergen-Sinaai-

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30Sinaai-E.Buggenhout-
.Vrasene-Edeboys-
20:00TK.Meldert-Kieldrecht-

zondag 08/09/2019

15:00Doorslaar A-Schoonaarde-
.Sp.Waasmunster A-Bazel-
.Zaffelare A-YB.Beveren-
.Heikant-Zele-Gijzel-Oosterzele A-
.KV.Sint-Gillis-Grembergen-

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30Kieldrecht-Doorslaar A-
20:00YB.Beveren-Vrasene-

zondag 15/09/2019

15:00Edeboys-Sp.Waasmunster A-
.KV.Sint-Gillis-Zaffelare A-
.Schoonaarde-Sinaai-
.Gijzel-Oosterzele A-TK.Meldert-
.Bazel-Heikant-Zele-
.Grembergen-E.Buggenhout-

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30Vrasene-KV.Sint-Gillis-
20:00TK.Meldert-Bazel-

zondag 22/09/2019

15:00E.Buggenhout-Schoonaarde-
.Sinaai-Kieldrecht-
.Zaffelare A-Grembergen-
.Sp.Waasmunster A-YB.Beveren-
.Doorslaar A-Gijzel-Oosterzele A-
.Heikant-Zele-Edeboys-

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30Kieldrecht-E.Buggenhout-
20:00YB.Beveren-Heikant-Zele-

zondag 29/09/2019

15:00KV.Sint-Gillis-Sp.Waasmunster A-
.Zaffelare A-Vrasene-
.Gijzel-Oosterzele A-Sinaai-
.Bazel-Doorslaar A-
.Edeboys-TK.Meldert-
.Grembergen-Schoonaarde-

speeldag 6

periode 1

zondag 06/10/2019

00:00Sinaai-Bazel-
.E.Buggenhout-Gijzel-Oosterzele A-
.Schoonaarde-Kieldrecht-
.Vrasene-Grembergen-
.Sp.Waasmunster A-Zaffelare A-
.Heikant-Zele-KV.Sint-Gillis-
.TK.Meldert-YB.Beveren-
.Doorslaar A-Edeboys-

speeldag 7

periode 1

zondag 13/10/2019

00:00YB.Beveren-Doorslaar A-
.KV.Sint-Gillis-TK.Meldert-
.Zaffelare A-Heikant-Zele-
.Vrasene-Sp.Waasmunster A-
.Gijzel-Oosterzele A-Schoonaarde-
.Bazel-E.Buggenhout-
.Edeboys-Sinaai-
.Grembergen-Kieldrecht-

speeldag 8

periode 1

zondag 20/10/2019

00:00Sinaai-YB.Beveren-
.E.Buggenhout-Edeboys-
.Schoonaarde-Bazel-
.Kieldrecht-Gijzel-Oosterzele A-
.Sp.Waasmunster A-Grembergen-
.Heikant-Zele-Vrasene-
.TK.Meldert-Zaffelare A-
.Doorslaar A-KV.Sint-Gillis-

speeldag 9

periode 1

zondag 27/10/2019

00:00YB.Beveren-E.Buggenhout-
.KV.Sint-Gillis-Sinaai-
.Zaffelare A-Doorslaar A-
.Vrasene-TK.Meldert-
.Sp.Waasmunster A-Heikant-Zele-
.Bazel-Kieldrecht-
.Edeboys-Schoonaarde-
.Grembergen-Gijzel-Oosterzele A-

speeldag 10

periode 1

zondag 03/11/2019

00:00Sinaai-Zaffelare A-
.E.Buggenhout-KV.Sint-Gillis-
.Schoonaarde-YB.Beveren-
.Kieldrecht-Edeboys-
.Gijzel-Oosterzele A-Bazel-
.Heikant-Zele-Grembergen-
.TK.Meldert-Sp.Waasmunster A-
.Doorslaar A-Vrasene-

speeldag 11

periode 2

zondag 10/11/2019

00:00YB.Beveren-Kieldrecht-
.KV.Sint-Gillis-Schoonaarde-
.Zaffelare A-E.Buggenhout-
.Vrasene-Sinaai-
.Sp.Waasmunster A-Doorslaar A-
.Heikant-Zele-TK.Meldert-
.Edeboys-Gijzel-Oosterzele A-
.Grembergen-Bazel-

speeldag 12

periode 2

zondag 17/11/2019

00:00Sinaai-Sp.Waasmunster A-
.E.Buggenhout-Vrasene-
.Schoonaarde-Zaffelare A-
.Kieldrecht-KV.Sint-Gillis-
.Gijzel-Oosterzele A-YB.Beveren-
.Bazel-Edeboys-
.TK.Meldert-Grembergen-
.Doorslaar A-Heikant-Zele-

speeldag 13

periode 2

zondag 24/11/2019

00:00YB.Beveren-Bazel-
.KV.Sint-Gillis-Gijzel-Oosterzele A-
.Zaffelare A-Kieldrecht-
.Vrasene-Schoonaarde-
.Sp.Waasmunster A-E.Buggenhout-
.Heikant-Zele-Sinaai-
.TK.Meldert-Doorslaar A-
.Grembergen-Edeboys-

speeldag 14

periode 2

zondag 01/12/2019

00:00Sinaai-TK.Meldert-
.E.Buggenhout-Heikant-Zele-
.Schoonaarde-Sp.Waasmunster A-
.Kieldrecht-Vrasene-
.Gijzel-Oosterzele A-Zaffelare A-
.Bazel-KV.Sint-Gillis-
.Edeboys-YB.Beveren-
.Grembergen-Doorslaar A-

speeldag 15

periode 2

zondag 08/12/2019

00:00YB.Beveren-Grembergen-
.KV.Sint-Gillis-Edeboys-
.Zaffelare A-Bazel-
.Vrasene-Gijzel-Oosterzele A-
.Sp.Waasmunster A-Kieldrecht-
.Heikant-Zele-Schoonaarde-
.TK.Meldert-E.Buggenhout-
.Doorslaar A-Sinaai-

speeldag 16

periode 2

zondag 15/12/2019

00:00KV.Sint-Gillis-YB.Beveren-
.Doorslaar A-E.Buggenhout-
.TK.Meldert-Schoonaarde-
.Heikant-Zele-Kieldrecht-
.Sp.Waasmunster A-Gijzel-Oosterzele A-
.Vrasene-Bazel-
.Zaffelare A-Edeboys-
.Sinaai-Grembergen-

speeldag 17

periode 2

zondag 05/01/2020

00:00E.Buggenhout-Sinaai-
.Grembergen-KV.Sint-Gillis-
.YB.Beveren-Zaffelare A-
.Edeboys-Vrasene-
.Bazel-Sp.Waasmunster A-
.Gijzel-Oosterzele A-Heikant-Zele-
.Kieldrecht-TK.Meldert-
.Schoonaarde-Doorslaar A-

speeldag 18

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00Vrasene-YB.Beveren-
.Zaffelare A-KV.Sint-Gillis-
.Sinaai-Schoonaarde-
.Doorslaar A-Kieldrecht-
.TK.Meldert-Gijzel-Oosterzele A-
.Heikant-Zele-Bazel-
.Sp.Waasmunster A-Edeboys-
.E.Buggenhout-Grembergen-

speeldag 19

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00Kieldrecht-Sinaai-
.Schoonaarde-E.Buggenhout-
.Grembergen-Zaffelare A-
.KV.Sint-Gillis-Vrasene-
.YB.Beveren-Sp.Waasmunster A-
.Edeboys-Heikant-Zele-
.Bazel-TK.Meldert-
.Gijzel-Oosterzele A-Doorslaar A-

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00Heikant-Zele-YB.Beveren-
.Sp.Waasmunster A-KV.Sint-Gillis-
.Vrasene-Zaffelare A-
.E.Buggenhout-Kieldrecht-
.Sinaai-Gijzel-Oosterzele A-
.Doorslaar A-Bazel-
.TK.Meldert-Edeboys-
.Schoonaarde-Grembergen-

speeldag 21

periode 3

zondag 02/02/2020

00:00Bazel-Sinaai-
.Gijzel-Oosterzele A-E.Buggenhout-
.Kieldrecht-Schoonaarde-
.Grembergen-Vrasene-
.Zaffelare A-Sp.Waasmunster A-
.KV.Sint-Gillis-Heikant-Zele-
.YB.Beveren-TK.Meldert-
.Edeboys-Doorslaar A-

speeldag 22

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Doorslaar A-YB.Beveren-
.TK.Meldert-KV.Sint-Gillis-
.Heikant-Zele-Zaffelare A-
.Sp.Waasmunster A-Vrasene-
.Schoonaarde-Gijzel-Oosterzele A-
.E.Buggenhout-Bazel-
.Sinaai-Edeboys-
.Kieldrecht-Grembergen-

speeldag 23

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00YB.Beveren-Sinaai-
.Edeboys-E.Buggenhout-
.Bazel-Schoonaarde-
.Gijzel-Oosterzele A-Kieldrecht-
.Grembergen-Sp.Waasmunster A-
.Vrasene-Heikant-Zele-
.Zaffelare A-TK.Meldert-
.KV.Sint-Gillis-Doorslaar A-

speeldag 24

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00E.Buggenhout-YB.Beveren-
.Sinaai-KV.Sint-Gillis-
.Doorslaar A-Zaffelare A-
.TK.Meldert-Vrasene-
.Heikant-Zele-Sp.Waasmunster A-
.Kieldrecht-Bazel-
.Schoonaarde-Edeboys-
.Gijzel-Oosterzele A-Grembergen-

speeldag 25

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Zaffelare A-Sinaai-
.KV.Sint-Gillis-E.Buggenhout-
.YB.Beveren-Schoonaarde-
.Edeboys-Kieldrecht-
.Bazel-Gijzel-Oosterzele A-
.Grembergen-Heikant-Zele-
.Sp.Waasmunster A-TK.Meldert-
.Vrasene-Doorslaar A-

speeldag 26

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Kieldrecht-YB.Beveren-
.Schoonaarde-KV.Sint-Gillis-
.E.Buggenhout-Zaffelare A-
.Sinaai-Vrasene-
.Doorslaar A-Sp.Waasmunster A-
.TK.Meldert-Heikant-Zele-
.Gijzel-Oosterzele A-Edeboys-
.Bazel-Grembergen-

speeldag 27

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Sp.Waasmunster A-Sinaai-
.Vrasene-E.Buggenhout-
.Zaffelare A-Schoonaarde-
.KV.Sint-Gillis-Kieldrecht-
.YB.Beveren-Gijzel-Oosterzele A-
.Edeboys-Bazel-
.Grembergen-TK.Meldert-
.Heikant-Zele-Doorslaar A-

speeldag 28

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Bazel-YB.Beveren-
.Gijzel-Oosterzele A-KV.Sint-Gillis-
.Kieldrecht-Zaffelare A-
.Schoonaarde-Vrasene-
.E.Buggenhout-Sp.Waasmunster A-
.Sinaai-Heikant-Zele-
.Doorslaar A-TK.Meldert-
.Edeboys-Grembergen-

speeldag 29

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00TK.Meldert-Sinaai-
.Heikant-Zele-E.Buggenhout-
.Sp.Waasmunster A-Schoonaarde-
.Vrasene-Kieldrecht-
.Zaffelare A-Gijzel-Oosterzele A-
.KV.Sint-Gillis-Bazel-
.YB.Beveren-Edeboys-
.Doorslaar A-Grembergen-

speeldag 30

periode 3

zondag 26/04/2020

00:00Grembergen-YB.Beveren-
.Edeboys-KV.Sint-Gillis-
.Bazel-Zaffelare A-
.Gijzel-Oosterzele A-Vrasene-
.Kieldrecht-Sp.Waasmunster A-
.Schoonaarde-Heikant-Zele-
.E.Buggenhout-TK.Meldert-
.Sinaai-Doorslaar A-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

0/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Sp.Waasmunster A0000000
Vrasene0000000
Schoonaarde0000000
TK.Meldert0000000
Grembergen0000000
Doorslaar A0000000
Gijzel-Oosterzele A0000000
Sinaai0000000
Kieldrecht0000000
Heikant-Zele0000000
E.Buggenhout0000000
Edeboys0000000
Bazel0000000
KV.Sint-Gillis0000000
Zaffelare A0000000
YB.Beveren0000000

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

4

1.Sp.Waasmunster A0000
Vrasene0000
Schoonaarde0000
TK.Meldert0000
Grembergen0000
Doorslaar A0000
Gijzel-Oosterzele A0000
Sinaai0000
Kieldrecht0000
Heikant-Zele0000
E.Buggenhout0000
Edeboys0000
Bazel0000
KV.Sint-Gillis0000
Zaffelare A0000
YB.Beveren0000

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

4

1.Sp.Waasmunster A0000
Vrasene0000
Schoonaarde0000
TK.Meldert0000
Grembergen0000
Doorslaar A0000
Gijzel-Oosterzele A0000
Sinaai0000
Kieldrecht0000
Heikant-Zele0000
E.Buggenhout0000
Edeboys0000
Bazel0000
KV.Sint-Gillis0000
Zaffelare A0000
YB.Beveren0000

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

4

1.Sp.Waasmunster A0000
Vrasene0000
Schoonaarde0000
TK.Meldert0000
Grembergen0000
Doorslaar A0000
Gijzel-Oosterzele A0000
Sinaai0000
Kieldrecht0000
Heikant-Zele0000
E.Buggenhout0000
Edeboys0000
Bazel0000
KV.Sint-Gillis0000
Zaffelare A0000
YB.Beveren0000