www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 17/02/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C

    zaterdag 16/02/2019

    19:30

    Berlare

    -Sinaai A3 -2
    .

    Vrasene

    -Haasdonk A3-0
    .

    Kieldrecht

    -KV.Sint-Gillis4 -2

    zondag 17/02/2019

    15:00

    Kruibeke

    -Schoonaarde1-0
    .

    WB.St.Niklaas

    -E.Buggenhout2-1
    .

    Grembergen

    -Doorslaar2-0
    .Robur A -Bazel1-1
    .Heikant-Zele-

    VSV.Gent

    2 -3

    zaterdag 23/02/2019

    19:30Sinaai A4- 0Heikant-Zele-
    .Haasdonk A6- 12Kruibeke-

    zondag 24/02/2019

    15:00Schoonaarde3 -7Berlare-
    .VSV.Gent1-10Robur A -
    .Bazel7-4Kieldrecht-
    .KV.Sint-Gillis3-0Doorslaar-
    .E.Buggenhout1 -4Vrasene-
    .WB.St.Niklaas7-8Grembergen-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    23/30

    1.Kruibeke54127.-4(0)
    2.Haasdonk A4557
    3.Vrasene4477
    4.Berlare4297-3.(3)
    5.Robur A 38107-1.(1)
    6.Grembergen381074.
    7.Schoonaarde3467
    8.Kieldrecht3137.1
    9.E.Buggenhout2937
    10.Doorslaar27672.
    11.Sinaai A2637
    12.Bazel2277
    13.WB.St.Niklaas2147
    14.Heikant-Zele2017.-2(3)
    15.KV.Sint-Gillis1917.3
    16.VSV.Gent1847
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    nog te spelen wedstrijden

    Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C --> Bazel

    periode 1

    10/10

    Haasdonk A22
    2.Berlare21
    3.Kruibeke21
    4.Vrasene19
    5.Robur A 18
    6.E.Buggenhout16
    7.Doorslaar13
    8.Schoonaarde13
    9.Kieldrecht13
    10.Grembergen12
    11.Heikant-Zele12
    12.Sinaai A9
    13.WB.St.Niklaas8
    14.KV.Sint-Gillis8
    15.VSV.Gent7
    16.Bazel7

    periode 2

    10/10

    Kruibeke24
    2.Vrasene19
    3.Haasdonk A19
    4.Grembergen17
    5.Sinaai A17
    6.Schoonaarde15
    7.Berlare15
    8.Kieldrecht15
    9.Robur A 13
    10.E.Buggenhout13
    11.Doorslaar11
    12.KV.Sint-Gillis10
    13.WB.St.Niklaas9
    14.Bazel8
    15.VSV.Gent8
    16.Heikant-Zele7

    periode 3

    3/10

    1.Kruibeke9
    2.Grembergen9
    3.Robur A 7
    4.Bazel7
    5.Vrasene6
    6.Schoonaarde6
    7.Berlare6
    8.Haasdonk A4
    WB.St.Niklaas4
    10.Doorslaar3
    11.Kieldrecht3
    12.VSV.Gent3
    13.Heikant-Zele1
    14.KV.Sint-Gillis1
    15.E.Buggenhout0
    16.Sinaai A0

    Bazel

    1.Za-01/09/1819:30Haasdonk A-

    Bazel

    1 -1116
    2.Zo-09/09/1815:00

    Bazel

    -E.Buggenhout2 -21211
    3.Zo-16/09/1815:00WB.St.Niklaas-

    Bazel

    4 -20213
    4.Zo-23/09/1815:00

    Bazel

    -Vrasene1 -0

    3

    59
    5.Za-29/09/1820:00Kruibeke-

    Bazel

    1 -00512
    6.Zo-07/10/1816:00

    Bazel

    -Berlare0 -01614
    7.Zo-14/10/1815:00Heikant-Zele-

    Bazel

    5 -10615
    8.Zo-21/10/1815:00

    Bazel

    -Robur A 2 -30616-
    9.Za-27/10/1819:30Kieldrecht-

    Bazel

    1 -00616-
    10.Zo-04/11/1814:30

    Bazel

    -Doorslaar0 -01716-
    11.Zo-11/11/1814:30KV.Sint-Gillis-

    Bazel

    3 -31816-
    12.Zo-18/11/1814:30

    Bazel

    -Grembergen0 -30816-
    13.Zo-25/11/1814:30

    Bazel

    -VSV.Gent0 -10816-
    14.Za-01/12/1819:30Sinaai A-

    Bazel

    1 -00816-
    15.Zo-09/12/1814:30

    Bazel

    -Schoonaarde0 -40816-
    16.Zo-16/12/1814:30

    Bazel

    -Haasdonk A2 -21916-
    17.Zo-06/01/1914:30E.Buggenhout-

    Bazel

    0 -2

    3

    1216-
    18.Wo-16/01/1920:00

    Bazel

    -WB.St.Niklaas1 -0

    3

    1514
    19.Za-19/01/1919:30Vrasene-

    Bazel

    2 -001515
    20.Zo-27/01/1915:00

    Bazel

    -Kruibeke3 -501515
    21.Za-02/02/1919:30Berlare-

    Bazel

    1 -2

    3

    1814
    22.Zo-10/02/1915:00

    Bazel

    -Heikant-Zele2 -1

    3

    2112
    23.Zo-17/02/1915:00Robur A -

    Bazel

    1 -112212
    24.Zo-24/02/1915:00

    Bazel

    -Kieldrecht -.
    25.Zo-10/03/1915:00Doorslaar-

    Bazel

    -.
    26.Zo-17/03/1915:00

    Bazel

    -KV.Sint-Gillis -.
    27.Zo-24/03/1915:00Grembergen-

    Bazel

    -.
    28.Zo-31/03/1900:00VSV.Gent-

    Bazel

    -.
    29.Zo-07/04/1900:00

    Bazel

    -Sinaai A -.
    30.Zo-14/04/1900:00Schoonaarde-

    Bazel

    -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Kieldrecht

    1.Za-01/09/1819:30Vrasene-Kieldrecht1 -1116
    2.Za-08/09/1819:30Kieldrecht-Kruibeke2 -30112
    3.Za-15/09/1819:30Berlare-Kieldrecht2 -21212
    4.Za-22/09/1819:30Kieldrecht-Heikant-Zele0 -10214
    5.Zo-30/09/1815:00Robur A -Kieldrecht1 -11315
    6.Za-06/10/1819:30Kieldrecht-Grembergen2 -1

    3

    611
    7.Za-13/10/1819:30Kieldrecht-Doorslaar1 -20613
    8.Zo-21/10/1815:00KV.Sint-Gillis-Kieldrecht1 -11714
    9.Za-27/10/1819:30Kieldrecht-

    Bazel

    1 -0

    3

    1011
    10.Zo-04/11/1814:30VSV.Gent-Kieldrecht0 -2

    3

    139
    11.Za-10/11/1819:30Kieldrecht-Sinaai A0 -101310
    12.Zo-18/11/1814:30Schoonaarde-Kieldrecht2 -001312
    13.Za-24/11/1819:30Kieldrecht-Haasdonk A2 -211412
    14.Zo-02/12/1814:30E.Buggenhout-Kieldrecht0 -3

    3

    1711
    15.Za-08/12/1819:30Kieldrecht-WB.St.Niklaas3 -2

    3

    209
    16.Za-15/12/1819:30Kieldrecht-Vrasene2 -1

    3

    236
    17.Zo-06/01/1915:00Kruibeke-Kieldrecht1 -11247
    18.Za-12/01/1919:30Kieldrecht-Berlare2 -21259
    19.Zo-20/01/1915:00Heikant-Zele-Kieldrecht1 -2

    3

    288
    20.Zo-27/01/1915:00Kieldrecht-Robur A 2 -40289
    21.Zo-03/02/1915:00Grembergen-Kieldrecht2 -10289
    22.Zo-10/02/1915:00Doorslaar-Kieldrecht4 -00289
    23.Za-16/02/1919:30Kieldrecht-KV.Sint-Gillis4 -2

    3

    318
    24.Zo-24/02/1915:00

    Bazel

    -Kieldrecht -.
    25.Za-09/03/1919:30Kieldrecht-VSV.Gent -.
    26.Za-16/03/1920:00Sinaai A-Kieldrecht -.
    27.Za-23/03/1919:30Kieldrecht-Schoonaarde -.
    28.Zo-31/03/1900:00Haasdonk A-Kieldrecht -.
    29.Zo-07/04/1900:00Kieldrecht-E.Buggenhout -.
    30.Zo-14/04/1900:00WB.St.Niklaas-Kieldrecht -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (12/15)

    1Berlare2632:13+19
    2Vrasene*2529:12+17
    3Haasdonk A*2521:8+13
    4Grembergen2317:13+4
    5Kruibeke*2220:10+10
    6Doorslaar1923:22+1
    7Schoonaarde*1823:14+9
    8Kieldrecht1721:210
    9WB.St.Niklaas*1616:19-3
    10Robur A 1520:18+2
    11KV.Sint-Gillis1521:210
    12Heikant-Zele1324:25-1
    13Bazel1313:21-8
    14Sinaai A*1213:11+2
    15E.Buggenhout*1210:15-5
    16VSV.Gent*77:16-9

    alle wedstrijden (23/30)

    1Kruibeke5455:25+30
    2Haasdonk A4542:31+11
    3Vrasene4451:32+19
    4Berlare4250:29+21
    5Robur A 3841:32+9
    6Grembergen3832:28+4
    7Schoonaarde3438:33+5
    8Kieldrecht3135:36-1
    9E.Buggenhout2929:40-11
    10Doorslaar2736:41-5
    11Sinaai A2625:250
    12Bazel2225:41-16
    13WB.St.Niklaas2124:41-17
    14Heikant-Zele2035:48-13
    15KV.Sint-Gillis1932:47-15
    16VSV.Gent1819:40-21

    uitwedstrijden (12/15)

    1Kruibeke3235:15+20
    2Robur A *2321:14+7
    3Haasdonk A2021:23-2
    4Vrasene1922:20+2
    5E.Buggenhout1719:25-6
    6Schoonaarde1615:19-4
    7Berlare*1618:16+2
    8Grembergen*1515:150
    9Kieldrecht*1414:15-1
    10Sinaai A1412:14-2
    11VSV.Gent1112:24-12
    12Bazel*912:20-8
    13Doorslaar*813:19-6
    14Heikant-Zele*711:23-12
    15WB.St.Niklaas58:22-14
    16KV.Sint-Gillis*411:26-15