www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 17/02/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C

    zaterdag 16/02/2019

    19:30

    Berlare

    -Sinaai A3 -2
    .

    Vrasene

    -Haasdonk A3-0
    .

    Kieldrecht

    -KV.Sint-Gillis4 -2

    zondag 17/02/2019

    15:00

    Kruibeke

    -Schoonaarde1-0
    .

    WB.St.Niklaas

    -E.Buggenhout2-1
    .

    Grembergen

    -Doorslaar2-0
    .Robur A -Bazel1-1
    .Heikant-Zele-

    VSV.Gent

    2 -3

    zaterdag 23/02/2019

    19:30Sinaai A4- 0Heikant-Zele-
    .Haasdonk A6- 12Kruibeke-

    zondag 24/02/2019

    15:00Schoonaarde3 -7Berlare-
    .VSV.Gent1-10Robur A -
    .Bazel7-4Kieldrecht-
    .KV.Sint-Gillis3-0Doorslaar-
    .E.Buggenhout1 -4Vrasene-
    .WB.St.Niklaas7-8Grembergen-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    23/30

    1.Kruibeke54127
    2.Haasdonk A45573.
    3.Vrasene4477
    4.Berlare4297
    5.Robur A 38107
    6.Grembergen38107
    7.Schoonaarde3467.2
    8.Kieldrecht3137
    9.E.Buggenhout2937.4
    10.Doorslaar2767-4.(0)
    11.Sinaai A26371.
    12.Bazel2277-2.(0)
    13.WB.St.Niklaas2147
    14.Heikant-Zele2017
    15.KV.Sint-Gillis1917.-3(1)
    16.VSV.Gent1847.-1(0)
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    nog te spelen wedstrijden

    Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C --> Heikant-Zele

    periode 1

    10/10

    Haasdonk A22
    2.Berlare21
    3.Kruibeke21
    4.Vrasene19
    5.Robur A 18
    6.E.Buggenhout16
    7.Doorslaar13
    8.Schoonaarde13
    9.Kieldrecht13
    10.Grembergen12
    11.Heikant-Zele12
    12.Sinaai A9
    13.WB.St.Niklaas8
    14.KV.Sint-Gillis8
    15.VSV.Gent7
    16.Bazel7

    periode 2

    10/10

    Kruibeke24
    2.Vrasene19
    3.Haasdonk A19
    4.Grembergen17
    5.Sinaai A17
    6.Schoonaarde15
    7.Berlare15
    8.Kieldrecht15
    9.Robur A 13
    10.E.Buggenhout13
    11.Doorslaar11
    12.KV.Sint-Gillis10
    13.WB.St.Niklaas9
    14.Bazel8
    15.VSV.Gent8
    16.Heikant-Zele7

    periode 3

    3/10

    1.Kruibeke9
    2.Grembergen9
    3.Robur A 7
    4.Bazel7
    5.Vrasene6
    6.Schoonaarde6
    7.Berlare6
    8.Haasdonk A4
    WB.St.Niklaas4
    10.Doorslaar3
    11.Kieldrecht3
    12.VSV.Gent3
    13.Heikant-Zele1
    14.KV.Sint-Gillis1
    15.E.Buggenhout0
    16.Sinaai A0

    Sinaai A

    1.Zo-02/09/1816:00Grembergen-Sinaai A3 -10013
    2.Za-08/09/1819:30Sinaai A-Schoonaarde1 -11113
    3.Za-15/09/1819:30Haasdonk A-Sinaai A1 -00115
    4.Za-22/09/1819:30Sinaai A-E.Buggenhout5 -0

    3

    412
    5.Zo-30/09/1815:00WB.St.Niklaas-Sinaai A1 -2

    3

    76
    6.Za-06/10/1819:30Sinaai A-Vrasene2 -3079
    7.Zo-14/10/1815:00Kruibeke-Sinaai A0 -01810
    8.Za-20/10/1820:00Sinaai A-Berlare0 -10811
    9.Zo-28/10/1815:00

    Heikant-Zele

    -Sinaai A1 -11912
    10.Zo-04/11/1814:30Sinaai A-Robur A 0 -10912
    11.Za-10/11/1819:30Kieldrecht-Sinaai A0 -1

    3

    1211
    12.Za-17/11/1819:30Sinaai A-Doorslaar1 -111311
    13.Zo-25/11/1814:30KV.Sint-Gillis-Sinaai A1 -111411
    14.Za-01/12/1819:30Sinaai A-Bazel1 -0

    3

    1710
    15.Zo-09/12/1814:30VSV.Gent-Sinaai A0 -011811
    16.Za-15/12/1820:00Sinaai A-Grembergen0 -011912
    17.Zo-06/01/1914:30Schoonaarde-Sinaai A0 -1

    3

    2210
    18.Za-12/01/1919:30Sinaai A-Haasdonk A0 -102210
    19.Zo-20/01/1915:00E.Buggenhout-Sinaai A1 -112310
    20.Zo-27/01/1916:00Sinaai A-WB.St.Niklaas3 -0

    3

    2610
    21.Za-02/02/1919:30Vrasene-Sinaai A3 -202610
    22.Za-09/02/1919:30Sinaai A-Kruibeke0 -302611
    23.Za-16/02/1919:30Berlare-Sinaai A3 -202611
    24.Za-23/02/1919:30Sinaai A-

    Heikant-Zele

    -.
    25.Zo-10/03/1915:00Robur A -Sinaai A -.
    26.Za-16/03/1920:00Sinaai A-Kieldrecht -.
    27.Zo-24/03/1915:00Doorslaar-Sinaai A -.
    28.Zo-31/03/1900:00Sinaai A-KV.Sint-Gillis -.
    29.Zo-07/04/1900:00Bazel-Sinaai A -.
    30.Zo-14/04/1900:00Sinaai A-VSV.Gent -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Heikant-Zele

    1.Za-01/09/1819:30Berlare-

    Heikant-Zele

    2 -00014-
    2.Zo-09/09/1815:00

    Heikant-Zele

    -Grembergen2 -1

    3

    38
    3.Zo-16/09/1815:00

    Heikant-Zele

    -Robur A 1 -1149
    4.Za-22/09/1819:30Kieldrecht-

    Heikant-Zele

    0 -1

    3

    76
    5.Zo-30/09/1815:00

    Heikant-Zele

    -Doorslaar1 -50710
    6.Zo-07/10/1815:00KV.Sint-Gillis-

    Heikant-Zele

    2 -2187
    7.Zo-14/10/1815:00

    Heikant-Zele

    -Bazel5 -1

    3

    115
    8.Zo-21/10/1815:00VSV.Gent-

    Heikant-Zele

    2 -00117
    9.Zo-28/10/1815:00

    Heikant-Zele

    -Sinaai A1 -11128
    10.Zo-04/11/1814:30Schoonaarde-

    Heikant-Zele

    4 -001211
    11.Zo-11/11/1814:30

    Heikant-Zele

    -Haasdonk A2 -401212
    12.Zo-18/11/1814:30E.Buggenhout-

    Heikant-Zele

    1 -3

    3

    1510
    13.Zo-25/11/1814:30

    Heikant-Zele

    -WB.St.Niklaas1 -111610
    14.Za-01/12/1819:30Vrasene-

    Heikant-Zele

    3 -001612
    15.Zo-09/12/1814:30

    Heikant-Zele

    -Kruibeke2 -301612
    16.Zo-16/12/1814:30

    Heikant-Zele

    -Berlare4 -1

    3

    1911
    17.Zo-06/01/1915:00Grembergen-

    Heikant-Zele

    1 -001912
    18.Zo-13/01/1914:30Robur A -

    Heikant-Zele

    4 -301912
    19.Zo-20/01/1915:00

    Heikant-Zele

    -Kieldrecht1 -201912
    20.Zo-27/01/1915:00Doorslaar-

    Heikant-Zele

    2 -101912
    21.Zo-03/02/1915:00

    Heikant-Zele

    -KV.Sint-Gillis2 -212012
    22.Zo-10/02/1915:00Bazel-

    Heikant-Zele

    2 -102013
    23.Zo-17/02/1915:00

    Heikant-Zele

    -VSV.Gent2 -302014
    24.Za-23/02/1919:30Sinaai A-

    Heikant-Zele

    -.
    25.Zo-10/03/1915:00

    Heikant-Zele

    -Schoonaarde -.
    26.Za-16/03/1919:30Haasdonk A-

    Heikant-Zele

    -.
    27.Zo-24/03/1915:00

    Heikant-Zele

    -E.Buggenhout -.
    28.Zo-31/03/1900:00WB.St.Niklaas-

    Heikant-Zele

    -.
    29.Zo-07/04/1900:00

    Heikant-Zele

    -Vrasene -.
    30.Zo-14/04/1900:00Kruibeke-

    Heikant-Zele

    -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (12/15)

    1Berlare2632:13+19
    2Vrasene*2529:12+17
    3Haasdonk A*2521:8+13
    4Grembergen2317:13+4
    5Kruibeke*2220:10+10
    6Doorslaar1923:22+1
    7Schoonaarde*1823:14+9
    8Kieldrecht1721:210
    9WB.St.Niklaas*1616:19-3
    10Robur A 1520:18+2
    11KV.Sint-Gillis1521:210
    12Heikant-Zele1324:25-1
    13Bazel1313:21-8
    14Sinaai A*1213:11+2
    15E.Buggenhout*1210:15-5
    16VSV.Gent*77:16-9

    alle wedstrijden (23/30)

    1Kruibeke5455:25+30
    2Haasdonk A4542:31+11
    3Vrasene4451:32+19
    4Berlare4250:29+21
    5Robur A 3841:32+9
    6Grembergen3832:28+4
    7Schoonaarde3438:33+5
    8Kieldrecht3135:36-1
    9E.Buggenhout2929:40-11
    10Doorslaar2736:41-5
    11Sinaai A2625:250
    12Bazel2225:41-16
    13WB.St.Niklaas2124:41-17
    14Heikant-Zele2035:48-13
    15KV.Sint-Gillis1932:47-15
    16VSV.Gent1819:40-21

    uitwedstrijden (12/15)

    1Kruibeke3235:15+20
    2Robur A *2321:14+7
    3Haasdonk A2021:23-2
    4Vrasene1922:20+2
    5E.Buggenhout1719:25-6
    6Schoonaarde1615:19-4
    7Berlare*1618:16+2
    8Grembergen*1515:150
    9Kieldrecht*1414:15-1
    10Sinaai A1412:14-2
    11VSV.Gent1112:24-12
    12Bazel*912:20-8
    13Doorslaar*813:19-6
    14Heikant-Zele*711:23-12
    15WB.St.Niklaas58:22-14
    16KV.Sint-Gillis*411:26-15