www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 15/07/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    een dag te laat, op de site
    van de kbvb daarentegen
    zijn ze erg snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 4de Provinciale A

    speeldag 1

    periode 1

    zondag 02/09/2018

    15:00Gooreind-Sint-Jozef-
    .St.Lenaarts B-Maria t.Heide-
    .Berendrecht-Wortel-
    .Westmalle-Exc.Essen-
    .Heibos-Horendonk-
    .Wildert-Antonia B-
    .Noorse-Nieuwmoer-
    .Halle-Brecht-

    speeldag 2

    periode 1

    zaterdag 08/09/2018

    19:30Brecht-Gooreind-
    .Nieuwmoer-St.Lenaarts B-
    .Horendonk-Noorse-
    .Exc.Essen-Wildert-

    zondag 09/09/2018

    15:00Wortel-Heibos-
    .Sint-Jozef-Westmalle-
    .Antonia B-Berendrecht-
    .Maria t.Heide-Halle-

    speeldag 3

    periode 1

    zaterdag 15/09/2018

    20:00Gooreind-Maria t.Heide-

    zondag 16/09/2018

    15:00Westmalle-Brecht-
    .Heibos-Noorse-
    .St.Lenaarts B-Horendonk-
    .Wildert-Sint-Jozef-
    .Berendrecht-Exc.Essen-
    .Wortel-Antonia B-
    .Halle-Nieuwmoer-

    speeldag 4

    periode 1

    zaterdag 22/09/2018

    19:30Horendonk-Halle-
    .Nieuwmoer-Gooreind-
    .Brecht-Wildert-
    .Exc.Essen-Wortel-

    zondag 23/09/2018

    15:00Antonia B-Heibos-
    .Sint-Jozef-Berendrecht-
    .Maria t.Heide-Westmalle-
    .Noorse-St.Lenaarts B-

    speeldag 5

    periode 1

    zondag 30/09/2018

    00:00Berendrecht-Brecht-
    .Wortel-Sint-Jozef-
    .Antonia B-Exc.Essen-
    .Halle-Noorse-
    .Gooreind-Horendonk-
    .Westmalle-Nieuwmoer-
    .Wildert-Maria t.Heide-
    .Heibos-St.Lenaarts B-

    speeldag 6

    periode 1

    zondag 07/10/2018

    00:00Horendonk-Westmalle-
    .Noorse-Gooreind-
    .St.Lenaarts B-Halle-
    .Exc.Essen-Heibos-
    .Sint-Jozef-Antonia B-
    .Brecht-Wortel-
    .Maria t.Heide-Berendrecht-
    .Nieuwmoer-Wildert-

    speeldag 7

    periode 1

    zondag 14/10/2018

    00:00Berendrecht-Nieuwmoer-
    .Wortel-Maria t.Heide-
    .Antonia B-Brecht-
    .Exc.Essen-Sint-Jozef-
    .Gooreind-St.Lenaarts B-
    .Westmalle-Noorse-
    .Wildert-Horendonk-
    .Heibos-Halle-

    speeldag 8

    periode 1

    zondag 21/10/2018

    00:00Horendonk-Berendrecht-
    .Noorse-Wildert-
    .St.Lenaarts B-Westmalle-
    .Halle-Gooreind-
    .Sint-Jozef-Heibos-
    .Brecht-Exc.Essen-
    .Maria t.Heide-Antonia B-
    .Nieuwmoer-Wortel-

    speeldag 9

    periode 1

    zondag 28/10/2018

    00:00Berendrecht-Noorse-
    .Wortel-Horendonk-
    .Antonia B-Nieuwmoer-
    .Exc.Essen-Maria t.Heide-
    .Sint-Jozef-Brecht-
    .Westmalle-Halle-
    .Wildert-St.Lenaarts B-
    .Heibos-Gooreind-

    speeldag 10

    periode 1

    zondag 04/11/2018

    00:00Horendonk-Antonia B-
    .Noorse-Wortel-
    .St.Lenaarts B-Berendrecht-
    .Halle-Wildert-
    .Gooreind-Westmalle-
    .Brecht-Heibos-
    .Maria t.Heide-Sint-Jozef-
    .Nieuwmoer-Exc.Essen-

    speeldag 11

    periode 2

    zondag 11/11/2018

    00:00Berendrecht-Halle-
    .Wortel-St.Lenaarts B-
    .Antonia B-Noorse-
    .Exc.Essen-Horendonk-
    .Sint-Jozef-Nieuwmoer-
    .Brecht-Maria t.Heide-
    .Wildert-Gooreind-
    .Heibos-Westmalle-

    speeldag 12

    periode 2

    zondag 18/11/2018

    00:00Horendonk-Sint-Jozef-
    .Noorse-Exc.Essen-
    .St.Lenaarts B-Antonia B-
    .Halle-Wortel-
    .Gooreind-Berendrecht-
    .Westmalle-Wildert-
    .Maria t.Heide-Heibos-
    .Nieuwmoer-Brecht-

    speeldag 13

    periode 2

    zondag 25/11/2018

    00:00Berendrecht-Westmalle-
    .Wortel-Gooreind-
    .Antonia B-Halle-
    .Exc.Essen-St.Lenaarts B-
    .Sint-Jozef-Noorse-
    .Brecht-Horendonk-
    .Maria t.Heide-Nieuwmoer-
    .Heibos-Wildert-

    speeldag 14

    periode 2

    zondag 02/12/2018

    00:00Horendonk-Maria t.Heide-
    .Noorse-Brecht-
    .St.Lenaarts B-Sint-Jozef-
    .Halle-Exc.Essen-
    .Gooreind-Antonia B-
    .Westmalle-Wortel-
    .Wildert-Berendrecht-
    .Heibos-Nieuwmoer-

    speeldag 15

    periode 2

    zondag 09/12/2018

    00:00Berendrecht-Heibos-
    .Wortel-Wildert-
    .Antonia B-Westmalle-
    .Exc.Essen-Gooreind-
    .Sint-Jozef-Halle-
    .Brecht-St.Lenaarts B-
    .Maria t.Heide-Noorse-
    .Nieuwmoer-Horendonk-

    speeldag 16

    periode 2

    zondag 16/12/2018

    00:00Wortel-Berendrecht-
    .Nieuwmoer-Noorse-
    .Maria t.Heide-St.Lenaarts B-
    .Brecht-Halle-
    .Sint-Jozef-Gooreind-
    .Exc.Essen-Westmalle-
    .Antonia B-Wildert-
    .Horendonk-Heibos-

    speeldag 17

    periode 2

    zondag 06/01/2019

    00:00Noorse-Horendonk-
    .Heibos-Wortel-
    .Berendrecht-Antonia B-
    .Wildert-Exc.Essen-
    .Westmalle-Sint-Jozef-
    .Gooreind-Brecht-
    .Halle-Maria t.Heide-
    .St.Lenaarts B-Nieuwmoer-

    speeldag 18

    periode 2

    zondag 13/01/2019

    00:00Exc.Essen-Berendrecht-
    .Antonia B-Wortel-
    .Horendonk-St.Lenaarts B-
    .Nieuwmoer-Halle-
    .Maria t.Heide-Gooreind-
    .Brecht-Westmalle-
    .Sint-Jozef-Wildert-
    .Noorse-Heibos-

    speeldag 19

    periode 2

    zondag 20/01/2019

    00:00Halle-Horendonk-
    .St.Lenaarts B-Noorse-
    .Heibos-Antonia B-
    .Wortel-Exc.Essen-
    .Berendrecht-Sint-Jozef-
    .Wildert-Brecht-
    .Westmalle-Maria t.Heide-
    .Gooreind-Nieuwmoer-

    speeldag 20

    periode 2

    zondag 27/01/2019

    00:00Brecht-Berendrecht-
    .Sint-Jozef-Wortel-
    .Exc.Essen-Antonia B-
    .Noorse-Halle-
    .Horendonk-Gooreind-
    .Nieuwmoer-Westmalle-
    .Maria t.Heide-Wildert-
    .St.Lenaarts B-Heibos-

    speeldag 21

    periode 3

    zondag 03/02/2019

    00:00Westmalle-Horendonk-
    .Gooreind-Noorse-
    .Halle-St.Lenaarts B-
    .Heibos-Exc.Essen-
    .Antonia B-Sint-Jozef-
    .Wortel-Brecht-
    .Berendrecht-Maria t.Heide-
    .Wildert-Nieuwmoer-

    speeldag 22

    periode 3

    zondag 10/02/2019

    00:00Nieuwmoer-Berendrecht-
    .Maria t.Heide-Wortel-
    .Brecht-Antonia B-
    .Sint-Jozef-Exc.Essen-
    .St.Lenaarts B-Gooreind-
    .Noorse-Westmalle-
    .Horendonk-Wildert-
    .Halle-Heibos-

    speeldag 23

    periode 3

    zondag 17/02/2019

    00:00Berendrecht-Horendonk-
    .Wildert-Noorse-
    .Westmalle-St.Lenaarts B-
    .Gooreind-Halle-
    .Heibos-Sint-Jozef-
    .Exc.Essen-Brecht-
    .Antonia B-Maria t.Heide-
    .Wortel-Nieuwmoer-

    speeldag 24

    periode 3

    zondag 24/02/2019

    00:00Noorse-Berendrecht-
    .Horendonk-Wortel-
    .Nieuwmoer-Antonia B-
    .Maria t.Heide-Exc.Essen-
    .Brecht-Sint-Jozef-
    .Halle-Westmalle-
    .St.Lenaarts B-Wildert-
    .Gooreind-Heibos-

    speeldag 25

    periode 3

    zondag 03/03/2019

    00:00Antonia B-Horendonk-
    .Wortel-Noorse-
    .Berendrecht-St.Lenaarts B-
    .Wildert-Halle-
    .Westmalle-Gooreind-
    .Heibos-Brecht-
    .Sint-Jozef-Maria t.Heide-
    .Exc.Essen-Nieuwmoer-

    speeldag 26

    periode 3

    zondag 10/03/2019

    00:00Halle-Berendrecht-
    .St.Lenaarts B-Wortel-
    .Noorse-Antonia B-
    .Horendonk-Exc.Essen-
    .Nieuwmoer-Sint-Jozef-
    .Maria t.Heide-Brecht-
    .Gooreind-Wildert-
    .Westmalle-Heibos-

    speeldag 27

    periode 3

    zondag 17/03/2019

    00:00Sint-Jozef-Horendonk-
    .Exc.Essen-Noorse-
    .Antonia B-St.Lenaarts B-
    .Wortel-Halle-
    .Berendrecht-Gooreind-
    .Wildert-Westmalle-
    .Heibos-Maria t.Heide-
    .Brecht-Nieuwmoer-

    speeldag 28

    periode 3

    zondag 24/03/2019

    00:00Westmalle-Berendrecht-
    .Gooreind-Wortel-
    .Halle-Antonia B-
    .St.Lenaarts B-Exc.Essen-
    .Noorse-Sint-Jozef-
    .Horendonk-Brecht-
    .Nieuwmoer-Maria t.Heide-
    .Wildert-Heibos-

    speeldag 29

    periode 3

    zondag 07/04/2019

    00:00Maria t.Heide-Horendonk-
    .Brecht-Noorse-
    .Sint-Jozef-St.Lenaarts B-
    .Exc.Essen-Halle-
    .Antonia B-Gooreind-
    .Wortel-Westmalle-
    .Berendrecht-Wildert-
    .Nieuwmoer-Heibos-

    speeldag 30

    periode 3

    zondag 14/04/2019

    00:00Heibos-Berendrecht-
    .Wildert-Wortel-
    .Westmalle-Antonia B-
    .Gooreind-Exc.Essen-
    .Halle-Sint-Jozef-
    .St.Lenaarts B-Brecht-
    .Noorse-Maria t.Heide-
    .Horendonk-Nieuwmoer-

    Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

    0/30

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    1.Halle000000
    Sint-Jozef000000
    Maria t.Heide000000
    Westmalle000000
    Gooreind000000
    Wildert000000
    Brecht000000
    Berendrecht000000
    Nieuwmoer000000
    Horendonk000000
    Heibos000000
    Exc.Essen000000
    St.Lenaarts B000000
    Wortel000000
    Noorse000000
    Antonia B000000

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    4

    het aantal gemaakte goals

    5

    het aantal gemaakte goals op verplaatsing

    6

    het aantal gewonnen uitwedstrijden

    periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

    0/10

    1

    2

    3

    4

    1.Halle0000
    Sint-Jozef0000
    Maria t.Heide0000
    Westmalle0000
    Gooreind0000
    Wildert0000
    Brecht0000
    Berendrecht0000
    Nieuwmoer0000
    Horendonk0000
    Heibos0000
    Exc.Essen0000
    St.Lenaarts B0000
    Wortel0000
    Noorse0000
    Antonia B0000

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    4

    het aantal gemaakte doelpunten

    periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

    0/10

    1

    2

    3

    4

    1.Halle0000
    Sint-Jozef0000
    Maria t.Heide0000
    Westmalle0000
    Gooreind0000
    Wildert0000
    Brecht0000
    Berendrecht0000
    Nieuwmoer0000
    Horendonk0000
    Heibos0000
    Exc.Essen0000
    St.Lenaarts B0000
    Wortel0000
    Noorse0000
    Antonia B0000

    periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

    0/10

    1

    2

    3

    4

    1.Halle0000
    Sint-Jozef0000
    Maria t.Heide0000
    Westmalle0000
    Gooreind0000
    Wildert0000
    Brecht0000
    Berendrecht0000
    Nieuwmoer0000
    Horendonk0000
    Heibos0000
    Exc.Essen0000
    St.Lenaarts B0000
    Wortel0000
    Noorse0000
    Antonia B0000