www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 24/03/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 4de Provinciale A

    speeldag 1

    periode 1

    zaterdag 01/09/2018

    19:30

    Heibos

    -Horendonk3-0
    20:00Noorse-

    Nieuwmoer

    1-4

    zondag 02/09/2018

    15:00Gooreind-

    Sint-Jozef

    0-3
    .St.Lenaarts B-

    Maria t.Heide

    0-1
    .

    Westmalle

    -Exc.Essen2-0
    .Wildert-Antonia B3-3
    .

    Halle

    -Brecht3-1
    18:30

    Berendrecht

    -Wortel5-4

    speeldag 2

    periode 1

    zaterdag 08/09/2018

    19:30

    Brecht

    -Gooreind3-0
    .

    Nieuwmoer

    -St.Lenaarts B3-2
    .

    Horendonk

    -Noorse8-1
    .Exc.Essen-Wildert1-1

    zondag 09/09/2018

    15:00Wortel-Heibos2-2
    .Sint-Jozef-Westmalle2-2
    .Antonia B-

    Berendrecht

    1-2
    .Maria t.Heide-

    Halle

    3-4

    speeldag 3

    periode 1

    zaterdag 15/09/2018

    19:30

    Heibos

    -Noorse4-0
    .Gooreind-Maria t.Heide1-1
    .St.Lenaarts B-Horendonk2-2

    zondag 16/09/2018

    15:00Westmalle-

    Brecht

    0-3
    .Wildert-

    Sint-Jozef

    0-4
    .

    Berendrecht

    -Exc.Essen1-0
    .

    Wortel

    -Antonia B3-2
    .

    Halle

    -Nieuwmoer5-0

    speeldag 4

    periode 1

    zaterdag 22/09/2018

    19:30Horendonk-

    Halle

    0-3
    .

    Nieuwmoer

    -Gooreind4-0
    .Brecht-Wildert2-2
    .Exc.Essen-Wortel1-1
    20:00Noorse-

    St.Lenaarts B

    2-4

    zondag 23/09/2018

    15:00Antonia B-

    Heibos

    0-3
    .

    Sint-Jozef

    -Berendrecht2-1
    .Maria t.Heide-

    Westmalle

    0-3

    speeldag 5

    periode 1

    zaterdag 29/09/2018

    19:30Gooreind-

    Horendonk

    1-4

    zondag 30/09/2018

    15:00

    Berendrecht

    -Brecht3-2
    .Wortel-Sint-Jozef1-1
    .Antonia B-

    Exc.Essen

    0-1
    .

    Halle

    -Noorse5-0
    .Westmalle-

    Nieuwmoer

    0-5
    .Wildert-

    Maria t.Heide

    1-2
    .Heibos-

    St.Lenaarts B

    2-4

    speeldag 6

    periode 1

    zaterdag 06/10/2018

    19:30Brecht-

    Wortel

    0-1
    .

    Nieuwmoer

    -Wildert2-0
    .

    Horendonk

    -Westmalle5-4
    .St.Lenaarts B-

    Halle

    1-4
    .Exc.Essen-Heibos0-0
    .Noorse-Gooreind1-1
    20:00Maria t.Heide-

    Berendrecht

    2-4

    zondag 07/10/2018

    15:00

    Sint-Jozef

    -Antonia B3-2

    speeldag 7

    periode 1

    zaterdag 13/10/2018

    19:30Antonia B-

    Brecht

    1-2
    .Exc.Essen-

    Sint-Jozef

    1-3
    .Gooreind-

    St.Lenaarts B

    0-4

    zondag 14/10/2018

    15:00

    Berendrecht

    -Nieuwmoer3-1
    .

    Wortel

    -Maria t.Heide7-0
    .

    Westmalle

    -Noorse8-0
    .Wildert-

    Horendonk

    2-3
    .Heibos-

    Halle

    1-4

    speeldag 8

    periode 1

    zaterdag 20/10/2018

    19:30Nieuwmoer-

    Wortel

    1-2
    .Horendonk-

    Berendrecht

    1-2
    .Noorse-Wildert1-1
    .St.Lenaarts B-Westmalle1-1
    20:00

    Brecht

    -Exc.Essen2-1

    zondag 21/10/2018

    15:00

    Halle

    -Gooreind3-1
    .Sint-Jozef-Heibos1-1
    .Maria t.Heide-Antonia B2-2

    speeldag 9

    periode 1

    zaterdag 27/10/2018

    19:30Antonia B-Nieuwmoer2-2
    .

    Heibos

    -Gooreind6-1
    .

    Exc.Essen

    -Maria t.Heide4-3
    20:00

    Berendrecht

    -Noorse6-2

    zondag 28/10/2018

    15:00

    Wortel

    -Horendonk3-1
    .Sint-Jozef-

    Brecht

    0-1
    .Westmalle-

    Halle

    0-2
    .

    Wildert

    -St.Lenaarts B2-0

    speeldag 10

    periode 1

    zaterdag 03/11/2018

    19:30Nieuwmoer-Exc.Essen3-3
    .

    Horendonk

    -Antonia B2-1
    .Noorse-

    Wortel

    1-6
    .

    Brecht

    -Heibos3-1
    .Gooreind-

    Westmalle

    0-7
    .St.Lenaarts B-

    Berendrecht

    0-2

    zondag 04/11/2018

    14:30

    Halle

    -Wildert4-0
    .Maria t.Heide-

    Sint-Jozef

    0-2

    speeldag 11

    periode 2

    zaterdag 10/11/2018

    19:30

    Antonia B

    -Noorse7-1
    .

    Exc.Essen

    -Horendonk4-1
    20:00

    Brecht

    -Maria t.Heide4-1

    zondag 11/11/2018

    14:30

    Berendrecht

    -Halle2-1
    .Wortel-St.Lenaarts B2-2
    .

    Sint-Jozef

    -Nieuwmoer4-1
    .Wildert-Gooreind1-1
    .Heibos-

    Westmalle

    0-3

    speeldag 12

    periode 2

    zaterdag 17/11/2018

    19:30Horendonk-

    Sint-Jozef

    2-4
    .Noorse-

    Exc.Essen

    0-3
    .Nieuwmoer-

    Brecht

    0-2
    20:00Gooreind-

    Berendrecht

    0-2

    zondag 18/11/2018

    14:30

    St.Lenaarts B

    -Antonia B4-1
    .

    Halle

    -Wortel3-2
    .

    Westmalle

    -Wildert2-0
    .Maria t.Heide-

    Heibos

    1-3

    speeldag 13

    periode 2

    zaterdag 24/11/2018

    19:30

    Brecht

    -Horendonk1-0
    .Exc.Essen-

    St.Lenaarts B

    1-3
    20:00Antonia B-

    Halle

    0-1
    .

    Maria t.Heide

    -Nieuwmoer3-2

    zondag 25/11/2018

    14:30Berendrecht-Westmalle0-0
    .

    Wortel

    -Gooreind5-0
    .

    Sint-Jozef

    -Noorse7-0
    .Heibos-

    Wildert

    3-4

    speeldag 14

    periode 2

    zaterdag 01/12/2018

    19:30

    Horendonk

    -Maria t.Heide6-0
    .Noorse-

    Brecht

    1-6
    .Gooreind-

    Antonia B

    1-3
    .St.Lenaarts B-

    Sint-Jozef

    1-5

    zondag 02/12/2018

    14:30

    Halle

    -Exc.Essen3-0
    .Westmalle-

    Wortel

    1-2
    .Wildert-

    Berendrecht

    2-3
    .

    Heibos

    -Nieuwmoer4-1

    speeldag 15

    periode 2

    vrijdag 07/12/2018

    20:00Exc.Essen-

    Gooreind

    3-4
    .

    Nieuwmoer

    -Horendonk3-2

    zaterdag 08/12/2018

    20:00

    Brecht

    -St.Lenaarts B1-0

    zondag 09/12/2018

    14:30

    Berendrecht

    -Heibos2-0
    .

    Wortel

    -Wildert5-1
    .

    Sint-Jozef

    -Halle2-1
    .

    Maria t.Heide

    -Noorse2-0
    15:00Antonia B-

    Westmalle

    2-5

    speeldag 16

    periode 2

    zaterdag 15/12/2018

    19:30Horendonk-

    Heibos

    0-1
    .

    Nieuwmoer

    -Noorse3-0
    .Antonia B-

    Wildert

    1-5
    .

    Brecht

    -Halle4-0
    .Exc.Essen-

    Westmalle

    1-2

    zondag 16/12/2018

    14:30Wortel-

    Berendrecht

    2-3
    .Maria t.Heide-St.Lenaarts B3-3
    .

    Sint-Jozef

    -Gooreind5-1

    speeldag 17

    periode 2

    zaterdag 05/01/2019

    19:30St.Lenaarts B-

    Nieuwmoer

    0-3
    .Noorse-

    Horendonk

    1-5
    .

    Gooreind

    -Brecht3-2

    zondag 06/01/2019

    14:30Heibos-

    Wortel

    1-2
    .

    Berendrecht

    -Antonia B4-0
    .

    Wildert

    -Exc.Essen4-2
    .Westmalle-

    Sint-Jozef

    1-4
    .

    Halle

    -Maria t.Heide5-0

    speeldag 18

    periode 2

    zaterdag 12/01/2019

    19:30Noorse-

    Heibos

    0-3
    .

    Brecht

    -Westmalle3-2
    .Nieuwmoer-

    Halle

    2-3
    .Horendonk-

    St.Lenaarts B

    0-2
    .

    Antonia B

    -Wortel3-2
    .Exc.Essen-

    Berendrecht

    1-2
    20:00Maria t.Heide-Gooreind2-2

    zondag 13/01/2019

    14:30

    Sint-Jozef

    -Wildert4-0

    speeldag 19

    periode 2

    zaterdag 19/01/2019

    19:30

    Gooreind

    -Nieuwmoer4-3

    zondag 20/01/2019

    14:30

    Halle

    -Horendonk5-3
    .St.Lenaarts B-Noorse0-0
    .Heibos-

    Antonia B

    0-1
    .

    Wortel

    -Exc.Essen1-0
    .Berendrecht-Sint-Jozef2-2
    .Wildert-

    Brecht

    2-4
    .

    Westmalle

    -Maria t.Heide1-0

    speeldag 20

    periode 2

    zaterdag 26/01/2019

    19:30Brecht-Berendrecht1-1
    .

    Nieuwmoer

    -Westmalle2-0
    .

    Noorse

    -Halle2-1
    .Horendonk-Gooreind2-2
    .Exc.Essen-Antonia B2-2
    .

    St.Lenaarts B

    -Heibos2-0

    zondag 27/01/2019

    14:30Sint-Jozef-

    Wortel

    2-3
    .Maria t.Heide-

    Wildert

    1-2

    speeldag 21

    periode 3

    zaterdag 02/02/2019

    19:30Gooreind-

    Noorse

    1-2

    zondag 03/02/2019

    15:00

    Westmalle

    -Horendonk3-2
    .

    Halle

    -St.Lenaarts B3-1
    .Heibos-

    Exc.Essen

    0-1
    .

    Antonia B

    -Sint-Jozef4-3
    .Wortel-Brecht1-1
    .

    Berendrecht

    -Maria t.Heide3-1
    .

    Wildert

    -Nieuwmoer2-1

    speeldag 22

    periode 3

    zaterdag 09/02/2019

    19:30Nieuwmoer-

    Berendrecht

    0-4
    .Noorse-

    Westmalle

    1-2
    .

    Horendonk

    -Wildert2-1
    .St.Lenaarts B-Gooreind1-1
    .

    Brecht

    -Antonia B5-1

    zondag 10/02/2019

    15:00Maria t.Heide-

    Wortel

    1-2
    .

    Halle

    -Heibos3-1

    zondag 31/03/2019

    15:00Sint-Jozef-Exc.Essen-

    speeldag 23

    periode 3

    zaterdag 16/02/2019

    19:30

    Antonia B

    -Maria t.Heide2-1
    .Exc.Essen-

    Brecht

    0-1
    .Gooreind-

    Halle

    0-2

    zondag 17/02/2019

    15:00

    Berendrecht

    -Horendonk3-1
    .Wildert-

    Noorse

    2-3
    .

    Westmalle

    -St.Lenaarts B4-1
    .

    Heibos

    -Sint-Jozef3-1
    .

    Wortel

    -Nieuwmoer4-2

    speeldag 24

    periode 3

    zaterdag 23/02/2019

    19:30Noorse-

    Berendrecht

    0-1
    .Horendonk-

    Wortel

    1-4
    .

    Brecht

    -Sint-Jozef2-1
    .Nieuwmoer-

    Antonia B

    3-4
    .Gooreind-

    Heibos

    0-3

    zondag 24/02/2019

    15:00Maria t.Heide-

    Exc.Essen

    0-1
    .

    Halle

    -Westmalle2-0
    .St.Lenaarts B-

    Wildert

    2-3

    speeldag 25

    periode 3

    vrijdag 01/03/2019

    20:00Berendrecht-St.Lenaarts B0-0

    zaterdag 02/03/2019

    19:30Antonia B-

    Horendonk

    2-3
    .

    Exc.Essen

    -Nieuwmoer3-2
    .Heibos-

    Brecht

    0-2

    zondag 03/03/2019

    15:00

    Wortel

    -Noorse10-1
    .Wildert-

    Halle

    0-1
    .Westmalle-Gooreind1-1
    .

    Sint-Jozef

    -Maria t.Heide2-0

    speeldag 26

    periode 3

    zaterdag 09/03/2019

    19:30

    Horendonk

    -Exc.Essen2-1
    .Nieuwmoer-Sint-Jozef1-1
    .Noorse-

    Antonia B

    1-4
    .Gooreind-

    Wildert

    1-4
    20:00Maria t.Heide-

    Brecht

    0-4

    zondag 10/03/2019

    15:00Halle-Berendrecht0-0

    zondag 31/03/2019

    15:00St.Lenaarts B-Wortel-
    .Westmalle-Heibos-

    speeldag 27

    periode 3

    zaterdag 16/03/2019

    19:30

    Exc.Essen

    -Noorse1-0
    20:00

    Brecht

    -Nieuwmoer4-2

    zondag 17/03/2019

    15:00

    Sint-Jozef

    -Horendonk2-1
    .Antonia B-

    St.Lenaarts B

    0-2
    .

    Wortel

    -Halle3-2
    .

    Berendrecht

    -Gooreind2-0
    .

    Wildert

    -Westmalle2-0
    .Heibos-Maria t.Heide0-0

    speeldag 28

    periode 3

    zaterdag 23/03/2019

    19:30

    Nieuwmoer

    -Maria t.Heide4-0
    .

    Horendonk

    -Brecht2-1
    .Noorse-

    Sint-Jozef

    1-2
    .Gooreind-

    Wortel

    1-2

    zondag 24/03/2019

    13:00Westmalle-Berendrecht-
    15:00Halle-Antonia B-
    .St.Lenaarts B-Exc.Essen-
    .Wildert-Heibos-

    speeldag 29

    periode 3

    zaterdag 06/04/2019

    19:30Antonia B-Gooreind-

    zondag 07/04/2019

    15:00Maria t.Heide-Horendonk-
    .Brecht-Noorse-
    .Sint-Jozef-St.Lenaarts B-
    .Exc.Essen-Halle-
    .Wortel-Westmalle-
    .Berendrecht-Wildert-
    .Nieuwmoer-Heibos-

    speeldag 30

    periode 3

    zondag 14/04/2019

    15:00Heibos-Berendrecht-
    .Wildert-Wortel-
    .Westmalle-Antonia B-
    .Gooreind-Exc.Essen-
    .Halle-Sint-Jozef-
    .St.Lenaarts B-Brecht-
    .Noorse-Maria t.Heide-
    .Horendonk-Nieuwmoer-

    28/30

    1.Berendrecht*6883
    2.Halle*6473
    3.Brecht6392
    4.Wortel*59123
    5.Sint-Jozef*56103
    6.Westmalle**4044
    7.Horendonk3592
    8.Heibos**3474
    9.Nieuwmoer3342
    10.Wildert*3293
    11.St.Lenaarts B**3144
    12.Exc.Essen**2994
    13.Antonia B*2863
    14.Maria t.Heide1712
    15.Gooreind1612
    16.Noorse1202
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    nog te spelen wedstrijden

    Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

    28/30

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    1.Berendrecht*6821+37632710
    2.Halle*6421+4473299
    3.Brecht6320+3867329
    4.Wortel*5918+4382339
    5.xSint-Jozef*5617+3972368
    6.xWestmalle**4012+1354316
    7.xHorendonk3511-161284
    8.xHeibos**3410+745185
    9.xNieuwmoer3310-260293
    10.xWildert*329-1147245
    11.xSt.Lenaarts B**318-442286
    12.xExc.Essen**298-736134
    13.xAntonia B*288-1551264
    14.xMaria t.Heide174-4430102
    15.xGooreind163-5328151
    16.xNoorse123-8423102

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
    en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    4

    het aantal gemaakte goals

    5

    het aantal gemaakte goals op verplaatsing

    6

    het aantal gewonnen uitwedstrijden

    periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

    10/10

    1

    2

    3

    4

    Halle3010+3037
    2.Berendrecht279+1429
    3.Wortel216+1630
    4.Sint-Jozef216+1221
    5.Brecht196+719
    6.Nieuwmoer175+725
    7.Horendonk165+426
    8.Heibos154+823
    9.Westmalle144+927
    10.St.Lenaarts B113-118
    11.Exc.Essen102-412
    12.Maria t.Heide82-1414
    13.Wildert71-1012
    14.Antonia B30-914
    15.Gooreind20-315
    16.Noorse20-389

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    4

    het aantal gemaakte doelpunten

    periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

    10/10

    1

    2

    3

    4

    Sint-Jozef258+2739
    2.Brecht258+1828
    3.Berendrecht247+1221
    4.Wortel196+1026
    5.Halle186+623
    6.Westmalle165+317
    7.St.Lenaarts B154+117
    8.Wildert134-521
    9.Antonia B134-520
    10.Heibos124-115
    11.Nieuwmoer124-220
    12.Gooreind123-1018
    13.Maria t.Heide82-1513
    14.Horendonk72-221
    15.Exc.Essen72-517
    16.Noorse41-325

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

    periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

    8/10

    1

    2

    3

    4

    1.Wortel*196+1726
    2.Brecht196+1320
    3.Berendrecht*175+1113
    4.Halle*165+813
    5.Wildert*124+414
    6.Exc.Essen**124+27
    7.Antonia B*124-117
    8.Horendonkx124-314
    9.Westmalle**103+110
    10.Sint-Jozef*103012
    11.Heibos**7207
    12.Noorsex62-149
    13.St.Lenaarts B**x51-47
    14.Nieuwmoerx41-715
    15.Gooreindx20-125
    16.Maria t.Heidex10-153

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
    en de ploegen met een rode x kunnen deze periode niet meer winnen