www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 29/04/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    een dag te laat, op de site
    van de kbvb daarentegen
    zijn ze erg snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 4de Provinciale A

    speeldag 1

    periode 1

    woensdag 23/08/2017

    19:00

    Achterbroek

    -Exc.Essen4-0
    .Oostmalle-Nieuwmoer0-0
    .Wechelderzande-

    Olympic Essen

    0-2
    .Heibos-

    St.Lenaarts B

    0-3
    .Horendonk-Putte SK0-0
    19:30Berendrecht-

    Wildert

    0-1
    20:00Antonia B-

    Brecht

    1-2
    .sGravenw.-Schilde B-Westmalle2-2

    vrij: Gooreind

    speeldag 2

    periode 1

    zaterdag 26/08/2017

    18:00Wildert-

    Oostmalle

    0-1
    19:00

    Westmalle

    -Berendrecht2-1
    19:30Horendonk-Antonia B2-2
    .Brecht-Heibos1-1
    20:00Nieuwmoer-

    Gooreind

    2-3

    zondag 27/08/2017

    15:00

    Olympic Essen

    -Achterbroek3-0
    .St.Lenaarts B-

    Wechelderzande

    0-3
    .Putte SK-sGravenw.-Schilde B1-1

    vrij: Exc.Essen

    speeldag 3

    periode 1

    woensdag 30/08/2017

    19:00

    Putte SK

    -Antonia B3-1
    .

    Westmalle

    -Heibos3-2
    .St.Lenaarts B-

    Berendrecht

    1-3
    .Wildert-Wechelderzande0-0
    19:30Nieuwmoer-

    Achterbroek

    0-4
    20:00Exc.Essen-

    Gooreind

    1-4
    .Brecht-

    sGravenw.-Schilde B

    0-1
    .

    Olympic Essen

    -Oostmalle2-1

    vrij: Horendonk

    speeldag 4

    periode 1

    zaterdag 02/09/2017

    19:30sGravenw.-Schilde B-Horendonk2-2
    .Exc.Essen-Nieuwmoer1-1
    20:00

    Gooreind

    -Olympic Essen3-2

    zondag 03/09/2017

    15:00

    Heibos

    -Putte SK1-0
    .

    Berendrecht

    -Brecht1-0
    .Wechelderzande-Westmalle2-2
    .

    Oostmalle

    -St.Lenaarts B9-1
    .

    Achterbroek

    -Wildert4-1

    vrij: Antonia B

    speeldag 5

    periode 1

    zaterdag 09/09/2017

    19:30

    Antonia B

    -sGravenw.-Schilde B2-0
    20:00Brecht-

    Wechelderzande

    2-3
    .

    Olympic Essen

    -Exc.Essen3-2

    zondag 10/09/2017

    15:00

    Horendonk

    -Heibos2-1
    .Wildert-

    Gooreind

    1-2
    .St.Lenaarts B-

    Achterbroek

    1-4
    .Westmalle-

    Oostmalle

    1-3
    .Putte SK-

    Berendrecht

    2-3

    vrij: Nieuwmoer

    speeldag 6

    periode 1

    zaterdag 16/09/2017

    19:30

    Berendrecht

    -Horendonk2-0
    .Nieuwmoer-

    Olympic Essen

    1-3
    .

    Achterbroek

    -Westmalle3-0
    .Oostmalle-Brecht1-1

    zondag 17/09/2017

    15:00Exc.Essen-

    Wildert

    0-1
    .

    Heibos

    -Antonia B5-2
    .Wechelderzande-Putte SK4-4
    .Gooreind-

    St.Lenaarts B

    3-4

    vrij: sGravenw.-Schilde B

    speeldag 7

    periode 1

    zaterdag 23/09/2017

    19:30sGravenw.-Schilde B-Heibos1-1
    .

    Brecht

    -Achterbroek2-0
    20:00Horendonk-

    Wechelderzande

    1-2

    zondag 24/09/2017

    15:00Antonia B-Berendrecht0-0
    .Wildert-

    Nieuwmoer

    0-3
    .St.Lenaarts B-

    Exc.Essen

    5-6
    .

    Westmalle

    -Gooreind2-1
    .Putte SK-

    Oostmalle

    1-5

    vrij: Olympic Essen

    speeldag 8

    periode 1

    zaterdag 30/09/2017

    19:30

    Nieuwmoer

    -St.Lenaarts B4-0
    .Exc.Essen-Westmalle2-2
    .

    Oostmalle

    -Horendonk3-1
    20:00

    Gooreind

    -Brecht2-0

    zondag 01/10/2017

    15:00

    Olympic Essen

    -Wildert2-1
    .

    Berendrecht

    -sGravenw.-Schilde B3-2
    .

    Wechelderzande

    -Antonia B9-0
    .

    Achterbroek

    -Putte SK5-2

    vrij: Heibos

    speeldag 9

    periode 1

    zaterdag 07/10/2017

    19:30Horendonk-

    Achterbroek

    2-3
    20:00Brecht-Exc.Essen3-3

    zondag 08/10/2017

    15:00

    Antonia B

    -Oostmalle3-1
    .sGravenw.-Schilde B-

    Wechelderzande

    1-2
    .

    Heibos

    -Berendrecht1-0
    .

    St.Lenaarts B

    -Olympic Essen3-1
    .Westmalle-Nieuwmoer2-2
    .Putte SK-

    Gooreind

    2-6

    vrij: Wildert

    speeldag 10

    periode 1

    zaterdag 14/10/2017

    19:30Nieuwmoer-Brecht2-2
    20:00Olympic Essen-Westmalle1-1
    .

    Gooreind

    -Horendonk1-0

    zondag 15/10/2017

    15:00Exc.Essen-

    Putte SK

    1-2
    .

    Wildert

    -St.Lenaarts B4-2
    .Wechelderzande-

    Heibos

    0-3
    .Oostmalle-sGravenw.-Schilde B1-1
    .

    Achterbroek

    -Antonia B8-0

    vrij: Berendrecht

    speeldag 11

    periode 1

    zaterdag 21/10/2017

    19:30Heibos-

    Oostmalle

    1-3
    .Horendonk-Exc.Essen1-1
    .Brecht-Olympic Essen3-3

    zondag 22/10/2017

    15:00Antonia B-Gooreind3-3
    .

    Berendrecht

    -Wechelderzande1-0
    .

    Westmalle

    -Wildert2-0
    .

    Putte SK

    -Nieuwmoer6-1

    zondag 04/03/2018

    15:00sGravenw.-Schilde B-

    Achterbroek

    0-3

    vrij: St.Lenaarts B

    speeldag 12

    periode 2

    zaterdag 28/10/2017

    19:30

    Exc.Essen

    -Antonia B3-1
    .

    Oostmalle

    -Berendrecht3-1
    .

    Achterbroek

    -Heibos3-0
    .

    Nieuwmoer

    -Horendonk4-1
    20:00

    Gooreind

    -sGravenw.-Schilde B3-0

    zondag 29/10/2017

    15:00

    Olympic Essen

    -Putte SK4-3
    .

    Wildert

    -Brecht2-0
    .St.Lenaarts B-

    Westmalle

    0-3

    vrij: Wechelderzande

    speeldag 13

    periode 2

    zaterdag 04/11/2017

    19:30Berendrecht-

    Achterbroek

    2-3
    .

    Heibos

    -Gooreind3-0
    .

    sGravenw.-Schilde B

    -Exc.Essen4-1
    .Antonia B-Nieuwmoer0-0
    .

    Horendonk

    -Olympic Essen5-1
    .Brecht-St.Lenaarts B2-2

    zondag 05/11/2017

    14:30Wechelderzande-

    Oostmalle

    2-6
    .Putte SK-Wildert1-1

    vrij: Westmalle

    speeldag 14

    periode 2

    zaterdag 11/11/2017

    19:00Gooreind-Berendrecht2-2
    19:30

    Nieuwmoer

    -sGravenw.-Schilde B5-1
    .Exc.Essen-Heibos2-2

    zondag 12/11/2017

    14:30Olympic Essen-Antonia B3-3
    .Wildert-

    Horendonk

    3-5
    .St.Lenaarts B-

    Putte SK

    0-4
    .Westmalle-

    Brecht

    1-3
    .

    Achterbroek

    -Wechelderzande5-1

    vrij: Oostmalle

    speeldag 15

    periode 2

    zaterdag 18/11/2017

    19:30Heibos-

    Nieuwmoer

    2-3
    .

    sGravenw.-Schilde B

    -Olympic Essen4-2

    zondag 19/11/2017

    14:30Antonia B-

    Wildert

    2-3
    .

    Horendonk

    -St.Lenaarts B1-0
    .Berendrecht-Exc.Essen0-0
    .Wechelderzande-

    Gooreind

    1-5
    .Putte SK-

    Westmalle

    1-4
    .Oostmalle-Achterbroek4-4

    vrij: Brecht

    speeldag 16

    periode 2

    zaterdag 25/11/2017

    19:30

    Nieuwmoer

    -Berendrecht2-0
    20:00

    Exc.Essen

    -Wechelderzande2-0
    .

    Gooreind

    -Oostmalle4-2
    .Olympic Essen-

    Heibos

    1-2

    zondag 26/11/2017

    14:30Brecht-

    Putte SK

    0-4
    .

    Wildert

    -sGravenw.-Schilde B3-1
    .St.Lenaarts B-Antonia B5-5
    .Westmalle-Horendonk2-2

    vrij: Achterbroek

    speeldag 17

    periode 2

    vrijdag 01/12/2017

    20:30

    sGravenw.-Schilde B

    -St.Lenaarts B2-1

    zaterdag 02/12/2017

    19:30

    Horendonk

    -Brecht1-0
    .Heibos-

    Wildert

    0-3
    .

    Oostmalle

    -Exc.Essen3-1
    20:00

    Antonia B

    -Westmalle4-3

    zondag 03/12/2017

    14:30Berendrecht-

    Olympic Essen

    0-2
    .Wechelderzande-

    Nieuwmoer

    1-2
    .Achterbroek-Gooreind3-3

    vrij: Putte SK

    speeldag 18

    periode 2

    zaterdag 09/12/2017

    19:30Nieuwmoer-

    Oostmalle

    2-3
    .St.Lenaarts B-Heibos0-0
    20:00Brecht-Antonia B0-0

    zaterdag 07/04/2018

    18:00

    Westmalle

    -sGravenw.-Schilde B4-1
    19:30Exc.Essen-

    Achterbroek

    1-2

    zondag 08/04/2018

    15:00

    Putte SK

    -Horendonk4-0
    .

    Olympic Essen

    -Wechelderzande2-0
    .Wildert-Berendrecht0-0

    vrij: Gooreind

    speeldag 19

    periode 2

    zaterdag 14/04/2018

    19:00

    Achterbroek

    -Nieuwmoer3-0
    19:30sGravenw.-Schilde B-

    Brecht

    1-2

    zondag 15/04/2018

    15:00Heibos-

    Westmalle

    0-3
    .Oostmalle-

    Olympic Essen

    0-1
    .Gooreind-

    Exc.Essen

    0-2
    .Antonia B-

    Putte SK

    0-2
    .

    Berendrecht

    -St.Lenaarts B3-1
    .Wechelderzande-

    Wildert

    2-3

    vrij: Horendonk

    speeldag 20

    periode 2

    zaterdag 06/01/2018

    20:00

    Gooreind

    -Nieuwmoer2-0

    zondag 07/01/2018

    14:30sGravenw.-Schilde B-

    Putte SK

    2-6
    .

    Antonia B

    -Horendonk2-1
    .

    Heibos

    -Brecht4-2
    .

    Berendrecht

    -Westmalle2-1
    .

    Wechelderzande

    -St.Lenaarts B3-1
    .

    Achterbroek

    -Olympic Essen3-0
    .Oostmalle-

    Wildert

    0-3

    vrij: Exc.Essen

    speeldag 21

    periode 2

    zaterdag 13/01/2018

    19:30Nieuwmoer-Exc.Essen1-1
    .

    Brecht

    -Berendrecht2-1
    .

    Horendonk

    -sGravenw.-Schilde B5-0
    20:00

    Olympic Essen

    -Gooreind5-1

    zondag 14/01/2018

    14:30

    Putte SK

    -Heibos2-0
    .

    Wildert

    -Achterbroek1-0
    .St.Lenaarts B-

    Oostmalle

    1-2
    .Westmalle-Wechelderzande0-0

    vrij: Antonia B

    speeldag 22

    periode 2

    vrijdag 19/01/2018

    20:00

    Oostmalle

    -Westmalle3-2
    20:30

    sGravenw.-Schilde B

    -Antonia B3-2

    zaterdag 20/01/2018

    19:30Exc.Essen-Olympic Essen2-2
    .

    Achterbroek

    -St.Lenaarts B8-1
    20:00Heibos-Horendonk2-2
    .

    Gooreind

    -Wildert4-0

    zondag 21/01/2018

    14:30Wechelderzande-

    Brecht

    1-2

    woensdag 11/04/2018

    19:00Berendrecht-

    Putte SK

    1-2

    vrij: Nieuwmoer

    speeldag 23

    periode 2

    zaterdag 27/01/2018

    19:30

    Horendonk

    -Berendrecht3-2
    .

    Brecht

    -Oostmalle1-0
    .

    Antonia B

    -Heibos4-2
    20:00

    Olympic Essen

    -Nieuwmoer3-1

    zondag 28/01/2018

    14:30

    Putte SK

    -Wechelderzande2-0
    .

    Wildert

    -Exc.Essen1-0
    .St.Lenaarts B-Gooreind1-1
    .

    Westmalle

    -Achterbroek2-1

    vrij: sGravenw.-Schilde B

    speeldag 24

    periode 3

    zaterdag 03/02/2018

    19:30Exc.Essen-

    St.Lenaarts B

    1-4
    .Nieuwmoer-

    Wildert

    0-1
    20:00Gooreind-Westmalle1-1

    zondag 04/02/2018

    15:00

    Heibos

    -sGravenw.-Schilde B6-3
    .

    Berendrecht

    -Antonia B3-0
    .

    Wechelderzande

    -Horendonk3-1
    .

    Achterbroek

    -Brecht2-1
    .Oostmalle-

    Putte SK

    1-3

    vrij: Olympic Essen

    speeldag 25

    periode 3

    zaterdag 10/02/2018

    15:30Westmalle-Exc.Essen1-1
    19:30St.Lenaarts B-Nieuwmoer2-2
    .sGravenw.-Schilde B-

    Berendrecht

    0-2
    .

    Brecht

    -Gooreind3-2

    zondag 11/02/2018

    15:00Antonia B-

    Wechelderzande

    1-2
    .Horendonk-

    Oostmalle

    1-3
    .Putte SK-

    Achterbroek

    0-2
    .Wildert-Olympic Essen1-1

    vrij: Heibos

    speeldag 26

    periode 3

    zaterdag 17/02/2018

    19:30Nieuwmoer-

    Westmalle

    0-1
    .Exc.Essen-

    Brecht

    1-2
    20:00

    Olympic Essen

    -St.Lenaarts B6-1

    zondag 18/02/2018

    15:00Berendrecht-Heibos3-3
    .

    Wechelderzande

    -sGravenw.-Schilde B1-0
    .

    Gooreind

    -Putte SK4-0
    .Achterbroek-Horendonk2-2
    .Oostmalle-

    Antonia B

    2-3

    vrij: Wildert

    speeldag 27

    periode 3

    zaterdag 24/02/2018

    19:30

    sGravenw.-Schilde B

    -Oostmalle2-0
    .Horendonk-Gooreind1-1
    20:00Brecht-Nieuwmoer0-0

    zondag 25/02/2018

    15:00Antonia B-

    Achterbroek

    2-3
    .Heibos-

    Wechelderzande

    0-2
    .Putte SK-Exc.Essen1-1
    .

    St.Lenaarts B

    -Wildert1-0
    .

    Westmalle

    -Olympic Essen3-2

    vrij: Berendrecht

    speeldag 28

    periode 3

    zondag 22/10/2017

    15:00

    Achterbroek

    -sGravenw.-Schilde B2-0

    zaterdag 03/03/2018

    19:30

    Oostmalle

    -Heibos2-0
    .

    Nieuwmoer

    -Putte SK3-2
    20:00Gooreind-Antonia B1-1
    .Olympic Essen-

    Brecht

    1-3

    zondag 04/03/2018

    15:00Wechelderzande-

    Berendrecht

    1-5
    .Wildert-Westmalle1-1

    woensdag 18/04/2018

    20:00Exc.Essen-

    Horendonk

    1-2

    vrij: St.Lenaarts B

    speeldag 29

    periode 3

    zaterdag 10/03/2018

    19:30Horendonk-

    Nieuwmoer

    1-2
    .sGravenw.-Schilde B-Gooreind2-2
    20:00

    Brecht

    -Wildert3-1
    .Antonia B-Exc.Essen2-2

    zondag 11/03/2018

    15:00Heibos-

    Achterbroek

    0-3
    .Berendrecht-

    Oostmalle

    1-3
    .Putte SK-

    Olympic Essen

    1-5
    .

    Westmalle

    -St.Lenaarts B2-1

    vrij: Wechelderzande

    speeldag 30

    periode 3

    zaterdag 17/03/2018

    19:30

    Exc.Essen

    -sGravenw.-Schilde B3-0
    .St.Lenaarts B-

    Brecht

    1-2
    20:00

    Gooreind

    -Heibos4-2
    .Olympic Essen-

    Horendonk

    1-2

    zondag 18/03/2018

    15:00Wildert-

    Putte SK

    1-3
    .

    Oostmalle

    -Wechelderzande2-0

    zaterdag 07/04/2018

    19:30

    Nieuwmoer

    -Antonia B5-3

    woensdag 18/04/2018

    19:00

    Achterbroek

    -Berendrecht3-0

    vrij: Westmalle

    speeldag 31

    periode 3

    zaterdag 24/03/2018

    19:30sGravenw.-Schilde B-

    Wildert

    2-3
    .Horendonk-

    Westmalle

    1-2
    .

    Berendrecht

    -Nieuwmoer2-1

    zondag 25/03/2018

    15:00

    Antonia B

    -St.Lenaarts B2-1
    .Heibos-

    Olympic Essen

    2-4
    .Wechelderzande-

    Exc.Essen

    1-2
    .Putte SK-

    Brecht

    1-5
    .

    Oostmalle

    -Gooreind5-0

    vrij: Achterbroek

    speeldag 32

    periode 3

    woensdag 28/03/2018

    18:30Westmalle-Antonia B2-2
    .Wildert-

    Heibos

    1-3
    19:00

    Olympic Essen

    -Berendrecht3-0
    19:30St.Lenaarts B-

    sGravenw.-Schilde B

    2-5
    20:00Exc.Essen-

    Oostmalle

    2-3
    .Gooreind-Achterbroek3-3
    .Nieuwmoer-

    Wechelderzande

    0-2
    .Brecht-Horendonk2-2

    vrij: Putte SK

    speeldag 33

    periode 3

    zaterdag 21/04/2018

    19:30sGravenw.-Schilde B-

    Nieuwmoer

    2-4

    zondag 22/04/2018

    15:00Heibos-Exc.Essen0-0
    .Antonia B-

    Olympic Essen

    1-2
    .Horendonk-

    Wildert

    1-2
    .

    Putte SK

    -St.Lenaarts B2-1
    .Brecht-

    Westmalle

    1-2
    .

    Wechelderzande

    -Achterbroek6-3
    .

    Berendrecht

    -Gooreind2-0

    vrij: Oostmalle

    speeldag 34

    periode 3

    zaterdag 28/04/2018

    20:00

    St.Lenaarts B

    -Horendonk2-1

    zondag 29/04/2018

    15:00

    Wildert

    -Antonia B4-0
    .

    Olympic Essen

    -sGravenw.-Schilde B4-1
    .

    Nieuwmoer

    -Heibos1-0
    .Exc.Essen-

    Berendrecht

    1-3
    .Gooreind-

    Wechelderzande

    0-4
    .

    Achterbroek

    -Oostmalle8-0
    .Westmalle-Putte SK1-1

    vrij: Brecht

    32/32

    Achterbroek732400
    2.Olympic Essen5970
    3.Oostmalle5810
    4.Westmalle5410
    5.Gooreind5110
    6.Wildert5000
    7.Putte SK4807
    8.Brecht4800
    9.Berendrecht4700
    10.Nieuwmoer4400
    11.Wechelderzande4300
    12.Horendonk3607
    13.Heibos3400
    14.Antonia B31015
    15.Exc.Essen30072
    16.sGravenw.-Schilde B2700
    17.St.Lenaarts B230149

    het aantal dagen op de eerste plaats

    en het aantal dagen op de laatste plaats

    Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

    32/32

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    Achterbroek7323+64104389
    2.xOlympic Essen5918+2377337
    3.xOostmalle5818+21753610
    4.xWestmalle5414+1360306
    5.xGooreind5114+1171345
    6.xWildert5015+147249
    7.xPutte SK4814+468388
    8.xBrecht4813+452278
    9.xBerendrecht4714+449235
    10.xNieuwmoer4412054225
    11.xWechelderzande4313-258218
    12.xHorendonk369-652243
    13.xHeibos349-1449223
    14.xAntonia B317-3154251
    15.xExc.Essen306-1447233
    16.xsGravenw.-Schilde B277-3347172
    17.xSt.Lenaarts B236-4549243

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
    en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    4

    het aantal gemaakte goals

    5

    het aantal gemaakte goals op verplaatsing

    6

    het aantal gewonnen uitwedstrijden

    periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

    -/-

    1

    2

    3

    4

    Achterbroek11/11279+27
    2.Gooreind10/10248+12
    3.Olympic Essen10/10227+8
    4.Berendrecht10/10217+6
    5.Oostmalle11/11216+16
    6.Wechelderzande11/11185+9
    7.Westmalle11/111740
    8.Heibos10/10154+1
    9.Putte SK11/11123-5
    10.Wildert10/10113-8
    11.Brecht11/11112-2
    12.Nieuwmoer10/10112-5
    13.St.Lenaarts B10/10103-19
    14.Antonia B10/10102-21
    15.sGravenw.-Schilde B10/1091-7
    16.Horendonk10/1081-7
    17.Exc.Essen10/1081-10

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

    1

    het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden

    2

    het puntentotaal

    3

    het aantal gewonnen wedstrijden

    4

    het doelpuntensaldo

    periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

    -/-

    1

    2

    3

    4

    Putte SK11/11279+21
    2.Wildert12/12268+8
    3.Achterbroek11/11258+22
    4.Horendonk11/11227+7
    5.Oostmalle11/11217+4
    6.Olympic Essen12/12206+2
    7.Gooreind11/11205+7
    8.Westmalle11/11195+9
    9.Nieuwmoer11/11195+3
    10.Brecht11/11195-3
    11.Exc.Essen11/11143-1
    12.Antonia B11/11143-2
    13.sGravenw.-Schilde B11/11134-16
    14.Heibos12/12123-8
    15.Berendrecht12/1292-7
    16.Wechelderzande11/1141-21
    17.St.Lenaarts B12/1240-21

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

    periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

    -/-

    1

    2

    3

    4

    Achterbroek10/10258+19
    2.Wechelderzande10/10238+9
    3.Brecht10/10227+10
    4.Westmalle10/10226+6
    5.Olympic Essen10/10217+15
    6.Berendrecht10/10217+7
    7.Oostmalle10/10207+1
    8.Nieuwmoer11/11175+2
    9.Wildert10/101540
    10.Putte SK10/10123-11
    11.St.Lenaarts B10/10113-8
    12.Gooreind11/11112-6
    13.Exc.Essen11/11102-4
    14.Horendonk11/1192-6
    15.Heibos10/1092-8
    16.Antonia B11/1192-10
    17.sGravenw.-Schilde B11/1172-12

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing