www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 23/09/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 4de Provinciale A

    speeldag 1

    periode 1

    zaterdag 01/09/2018

    19:30

    Heibos

    -Horendonk3-0
    20:00Noorse-

    Nieuwmoer

    1-4

    zondag 02/09/2018

    15:00Gooreind-

    Sint-Jozef

    0-3
    .St.Lenaarts B-

    Maria t.Heide

    0-1
    .

    Westmalle

    -Exc.Essen2-0
    .Wildert-Antonia B3-3
    .

    Halle

    -Brecht3-1
    18:30

    Berendrecht

    -Wortel5-4

    speeldag 2

    periode 1

    zaterdag 08/09/2018

    19:30

    Brecht

    -Gooreind3-0
    .

    Nieuwmoer

    -St.Lenaarts B3-2
    .

    Horendonk

    -Noorse8-1
    .Exc.Essen-Wildert1-1

    zondag 09/09/2018

    15:00Wortel-Heibos2-2
    .Sint-Jozef-Westmalle2-2
    .Antonia B-

    Berendrecht

    1-2
    .Maria t.Heide-

    Halle

    3-4

    speeldag 3

    periode 1

    zaterdag 15/09/2018

    19:30

    Heibos

    -Noorse4-0
    .Gooreind-Maria t.Heide1-1
    .St.Lenaarts B-Horendonk2-2

    zondag 16/09/2018

    15:00Westmalle-

    Brecht

    0-3
    .Wildert-

    Sint-Jozef

    0-4
    .

    Berendrecht

    -Exc.Essen1-0
    .

    Wortel

    -Antonia B3-2
    .

    Halle

    -Nieuwmoer5-0

    speeldag 4

    periode 1

    zaterdag 22/09/2018

    19:30Horendonk-

    Halle

    0-3
    .

    Nieuwmoer

    -Gooreind4-0
    .Brecht-Wildert2-2
    .Exc.Essen-Wortel1-1
    20:00Noorse-

    St.Lenaarts B

    2-4

    zondag 23/09/2018

    15:00Antonia B-

    Heibos

    0-3
    .

    Sint-Jozef

    -Berendrecht2-1
    .Maria t.Heide-

    Westmalle

    0-3

    speeldag 5

    periode 1

    zaterdag 29/09/2018

    19:30Gooreind-Horendonk-

    zondag 30/09/2018

    15:00Berendrecht-Brecht-
    .Wortel-Sint-Jozef-
    .Antonia B-Exc.Essen-
    .Halle-Noorse-
    .Westmalle-Nieuwmoer-
    .Wildert-Maria t.Heide-
    .Heibos-St.Lenaarts B-

    speeldag 6

    periode 1

    zaterdag 06/10/2018

    19:30Brecht-Wortel-
    .Nieuwmoer-Wildert-
    .Horendonk-Westmalle-
    .St.Lenaarts B-Halle-
    .Exc.Essen-Heibos-
    .Noorse-Gooreind-
    20:00Maria t.Heide-Berendrecht-

    zondag 07/10/2018

    15:00Sint-Jozef-Antonia B-

    speeldag 7

    periode 1

    zaterdag 13/10/2018

    19:30Antonia B-Brecht-
    .Exc.Essen-Sint-Jozef-
    .Gooreind-St.Lenaarts B-

    zondag 14/10/2018

    15:00Berendrecht-Nieuwmoer-
    .Wortel-Maria t.Heide-
    .Westmalle-Noorse-
    .Wildert-Horendonk-
    .Heibos-Halle-

    speeldag 8

    periode 1

    zaterdag 20/10/2018

    19:30Nieuwmoer-Wortel-
    .Horendonk-Berendrecht-
    .Noorse-Wildert-
    .St.Lenaarts B-Westmalle-
    20:00Brecht-Exc.Essen-

    zondag 21/10/2018

    15:00Halle-Gooreind-
    .Sint-Jozef-Heibos-
    .Maria t.Heide-Antonia B-

    speeldag 9

    periode 1

    zondag 28/10/2018

    00:00Berendrecht-Noorse-
    .Wortel-Horendonk-
    .Antonia B-Nieuwmoer-
    .Exc.Essen-Maria t.Heide-
    .Sint-Jozef-Brecht-
    .Westmalle-Halle-
    .Wildert-St.Lenaarts B-
    .Heibos-Gooreind-

    speeldag 10

    periode 1

    zondag 04/11/2018

    00:00Horendonk-Antonia B-
    .Noorse-Wortel-
    .St.Lenaarts B-Berendrecht-
    .Halle-Wildert-
    .Gooreind-Westmalle-
    .Brecht-Heibos-
    .Maria t.Heide-Sint-Jozef-
    .Nieuwmoer-Exc.Essen-

    speeldag 11

    periode 2

    zondag 11/11/2018

    00:00Berendrecht-Halle-
    .Wortel-St.Lenaarts B-
    .Antonia B-Noorse-
    .Exc.Essen-Horendonk-
    .Sint-Jozef-Nieuwmoer-
    .Brecht-Maria t.Heide-
    .Wildert-Gooreind-
    .Heibos-Westmalle-

    speeldag 12

    periode 2

    zondag 18/11/2018

    00:00Horendonk-Sint-Jozef-
    .Noorse-Exc.Essen-
    .St.Lenaarts B-Antonia B-
    .Halle-Wortel-
    .Gooreind-Berendrecht-
    .Westmalle-Wildert-
    .Maria t.Heide-Heibos-
    .Nieuwmoer-Brecht-

    speeldag 13

    periode 2

    zondag 25/11/2018

    00:00Berendrecht-Westmalle-
    .Wortel-Gooreind-
    .Antonia B-Halle-
    .Exc.Essen-St.Lenaarts B-
    .Sint-Jozef-Noorse-
    .Brecht-Horendonk-
    .Maria t.Heide-Nieuwmoer-
    .Heibos-Wildert-

    speeldag 14

    periode 2

    zondag 02/12/2018

    00:00Horendonk-Maria t.Heide-
    .Noorse-Brecht-
    .St.Lenaarts B-Sint-Jozef-
    .Halle-Exc.Essen-
    .Gooreind-Antonia B-
    .Westmalle-Wortel-
    .Wildert-Berendrecht-
    .Heibos-Nieuwmoer-

    speeldag 15

    periode 2

    zondag 09/12/2018

    00:00Berendrecht-Heibos-
    .Wortel-Wildert-
    .Antonia B-Westmalle-
    .Exc.Essen-Gooreind-
    .Sint-Jozef-Halle-
    .Brecht-St.Lenaarts B-
    .Maria t.Heide-Noorse-
    .Nieuwmoer-Horendonk-

    speeldag 16

    periode 2

    zondag 16/12/2018

    00:00Wortel-Berendrecht-
    .Nieuwmoer-Noorse-
    .Maria t.Heide-St.Lenaarts B-
    .Brecht-Halle-
    .Sint-Jozef-Gooreind-
    .Exc.Essen-Westmalle-
    .Antonia B-Wildert-
    .Horendonk-Heibos-

    speeldag 17

    periode 2

    zondag 06/01/2019

    00:00Noorse-Horendonk-
    .Heibos-Wortel-
    .Berendrecht-Antonia B-
    .Wildert-Exc.Essen-
    .Westmalle-Sint-Jozef-
    .Gooreind-Brecht-
    .Halle-Maria t.Heide-
    .St.Lenaarts B-Nieuwmoer-

    speeldag 18

    periode 2

    zondag 13/01/2019

    00:00Exc.Essen-Berendrecht-
    .Antonia B-Wortel-
    .Horendonk-St.Lenaarts B-
    .Nieuwmoer-Halle-
    .Maria t.Heide-Gooreind-
    .Brecht-Westmalle-
    .Sint-Jozef-Wildert-
    .Noorse-Heibos-

    speeldag 19

    periode 2

    zondag 20/01/2019

    00:00Halle-Horendonk-
    .St.Lenaarts B-Noorse-
    .Heibos-Antonia B-
    .Wortel-Exc.Essen-
    .Berendrecht-Sint-Jozef-
    .Wildert-Brecht-
    .Westmalle-Maria t.Heide-
    .Gooreind-Nieuwmoer-

    speeldag 20

    periode 2

    zondag 27/01/2019

    00:00Brecht-Berendrecht-
    .Sint-Jozef-Wortel-
    .Exc.Essen-Antonia B-
    .Noorse-Halle-
    .Horendonk-Gooreind-
    .Nieuwmoer-Westmalle-
    .Maria t.Heide-Wildert-
    .St.Lenaarts B-Heibos-

    speeldag 21

    periode 3

    zondag 03/02/2019

    00:00Westmalle-Horendonk-
    .Gooreind-Noorse-
    .Halle-St.Lenaarts B-
    .Heibos-Exc.Essen-
    .Antonia B-Sint-Jozef-
    .Wortel-Brecht-
    .Berendrecht-Maria t.Heide-
    .Wildert-Nieuwmoer-

    speeldag 22

    periode 3

    zondag 10/02/2019

    00:00Nieuwmoer-Berendrecht-
    .Maria t.Heide-Wortel-
    .Brecht-Antonia B-
    .Sint-Jozef-Exc.Essen-
    .St.Lenaarts B-Gooreind-
    .Noorse-Westmalle-
    .Horendonk-Wildert-
    .Halle-Heibos-

    speeldag 23

    periode 3

    zondag 17/02/2019

    00:00Berendrecht-Horendonk-
    .Wildert-Noorse-
    .Westmalle-St.Lenaarts B-
    .Gooreind-Halle-
    .Heibos-Sint-Jozef-
    .Exc.Essen-Brecht-
    .Antonia B-Maria t.Heide-
    .Wortel-Nieuwmoer-

    speeldag 24

    periode 3

    zondag 24/02/2019

    00:00Noorse-Berendrecht-
    .Horendonk-Wortel-
    .Nieuwmoer-Antonia B-
    .Maria t.Heide-Exc.Essen-
    .Brecht-Sint-Jozef-
    .Halle-Westmalle-
    .St.Lenaarts B-Wildert-
    .Gooreind-Heibos-

    speeldag 25

    periode 3

    zondag 03/03/2019

    00:00Antonia B-Horendonk-
    .Wortel-Noorse-
    .Berendrecht-St.Lenaarts B-
    .Wildert-Halle-
    .Westmalle-Gooreind-
    .Heibos-Brecht-
    .Sint-Jozef-Maria t.Heide-
    .Exc.Essen-Nieuwmoer-

    speeldag 26

    periode 3

    zondag 10/03/2019

    00:00Halle-Berendrecht-
    .St.Lenaarts B-Wortel-
    .Noorse-Antonia B-
    .Horendonk-Exc.Essen-
    .Nieuwmoer-Sint-Jozef-
    .Maria t.Heide-Brecht-
    .Gooreind-Wildert-
    .Westmalle-Heibos-

    speeldag 27

    periode 3

    zondag 17/03/2019

    00:00Sint-Jozef-Horendonk-
    .Exc.Essen-Noorse-
    .Antonia B-St.Lenaarts B-
    .Wortel-Halle-
    .Berendrecht-Gooreind-
    .Wildert-Westmalle-
    .Heibos-Maria t.Heide-
    .Brecht-Nieuwmoer-

    speeldag 28

    periode 3

    zondag 24/03/2019

    00:00Westmalle-Berendrecht-
    .Gooreind-Wortel-
    .Halle-Antonia B-
    .St.Lenaarts B-Exc.Essen-
    .Noorse-Sint-Jozef-
    .Horendonk-Brecht-
    .Nieuwmoer-Maria t.Heide-
    .Wildert-Heibos-

    speeldag 29

    periode 3

    zondag 07/04/2019

    00:00Maria t.Heide-Horendonk-
    .Brecht-Noorse-
    .Sint-Jozef-St.Lenaarts B-
    .Exc.Essen-Halle-
    .Antonia B-Gooreind-
    .Wortel-Westmalle-
    .Berendrecht-Wildert-
    .Nieuwmoer-Heibos-

    speeldag 30

    periode 3

    zondag 14/04/2019

    00:00Heibos-Berendrecht-
    .Wildert-Wortel-
    .Westmalle-Antonia B-
    .Gooreind-Exc.Essen-
    .Halle-Sint-Jozef-
    .St.Lenaarts B-Brecht-
    .Noorse-Maria t.Heide-
    .Horendonk-Nieuwmoer-

    Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

    4/30

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    1.Halle124+111572
    2.Heibos103+101251
    3.Sint-Jozef103+81172
    4.Nieuwmoer93+31141
    5.Berendrecht93+2931
    6.Brecht72+4941
    7.Westmalle72+2751
    8.Wortel5101050
    9.Horendonk41+11020
    10.St.Lenaarts B410861
    11.Maria t.Heide41-3521
    12.Wildert30-4630
    13.Exc.Essen20-3200
    14.Antonia B10-5650
    15.Gooreind10-10100
    16.Noorse00-16410

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    4

    het aantal gemaakte goals

    5

    het aantal gemaakte goals op verplaatsing

    6

    het aantal gewonnen uitwedstrijden

    periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

    4/10

    1

    2

    3

    4

    1.Halle124+1115
    2.Heibos103+1012
    3.Sint-Jozef103+811
    4.Nieuwmoer93+311
    5.Berendrecht93+29
    6.Brecht72+49
    7.Westmalle72+27
    8.Wortel51010
    9.Horendonk41+110
    10.St.Lenaarts B4108
    11.Maria t.Heide41-35
    12.Wildert30-46
    13.Exc.Essen20-32
    14.Antonia B10-56
    15.Gooreind10-101
    16.Noorse00-164

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    4

    het aantal gemaakte doelpunten

    periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

    0/10

    1

    2

    3

    4

    1.Halle0000
    Sint-Jozef0000
    Maria t.Heide0000
    Westmalle0000
    Gooreind0000
    Wildert0000
    Brecht0000
    Berendrecht0000
    Nieuwmoer0000
    Horendonk0000
    Heibos0000
    Exc.Essen0000
    St.Lenaarts B0000
    Wortel0000
    Noorse0000
    Antonia B0000

    periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

    0/10

    1

    2

    3

    4

    1.Halle0000
    Sint-Jozef0000
    Maria t.Heide0000
    Westmalle0000
    Gooreind0000
    Wildert0000
    Brecht0000
    Berendrecht0000
    Nieuwmoer0000
    Horendonk0000
    Heibos0000
    Exc.Essen0000
    St.Lenaarts B0000
    Wortel0000
    Noorse0000
    Antonia B0000