www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 23/09/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 4de Provinciale A

    zaterdag 22/09/2018

    19:30Horendonk-

    Halle

    0-3
    .

    Nieuwmoer

    -Gooreind4 -0
    .Brecht-Wildert2 -2
    .Exc.Essen-Wortel1-1
    20:00Noorse-

    St.Lenaarts B

    2 -4

    zondag 23/09/2018

    15:00Antonia B-

    Heibos

    0-3
    .

    Sint-Jozef

    -Berendrecht2-1
    .Maria t.Heide-

    Westmalle

    0-3

    zaterdag 29/09/2018

    19:30Gooreind1- 1Horendonk-

    zondag 30/09/2018

    15:00Berendrecht6- 3Brecht-
    .Wortel4 -6Sint-Jozef-
    .Antonia B0-0Exc.Essen-
    .Halle6-0Noorse-
    .Westmalle3-3Nieuwmoer-
    .Wildert1 -4Maria t.Heide-
    .Heibos6-3St.Lenaarts B-
    punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

    4/30

    1.Halle12
    2.Heibos10
    3.Sint-Jozef10
    4.Nieuwmoer9
    5.Berendrecht9
    6.Brecht7
    7.Westmalle7
    8.Wortel5
    9.Horendonk4
    10.St.Lenaarts B4
    11.Maria t.Heide4
    12.Wildert3
    13.Exc.Essen2
    14.Antonia B1
    15.Gooreind1
    16.Noorse0

    Antwerpen : 4de Provinciale A --> Halle

    periode 1

    4/10

    1.Halle12
    2.Heibos10
    3.Sint-Jozef10
    4.Nieuwmoer9
    5.Berendrecht9
    6.Brecht7
    7.Westmalle7
    8.Wortel5
    9.Horendonk4
    10.St.Lenaarts B4
    11.Maria t.Heide4
    12.Wildert3
    13.Exc.Essen2
    14.Antonia B1
    15.Gooreind1
    16.Noorse0

    periode 2

    0/10

    1.Halle0
    Sint-Jozef0
    Maria t.Heide0
    Westmalle0
    Gooreind0
    Wildert0
    Brecht0
    Berendrecht0
    Nieuwmoer0
    Horendonk0
    Heibos0
    Exc.Essen0
    St.Lenaarts B0
    Wortel0
    Noorse0
    Antonia B0

    periode 3

    0/10

    1.Halle0
    Sint-Jozef0
    Maria t.Heide0
    Westmalle0
    Gooreind0
    Wildert0
    Brecht0
    Berendrecht0
    Nieuwmoer0
    Horendonk0
    Heibos0
    Exc.Essen0
    St.Lenaarts B0
    Wortel0
    Noorse0
    Antonia B0

    Halle

    1.Zo-02/09/1815:00

    Halle

    -Brecht3 -1

    3

    34
    2.Zo-09/09/1815:00Maria t.Heide-

    Halle

    3 -4

    3

    62
    3.Zo-16/09/1815:00

    Halle

    -Nieuwmoer5 -0

    3

    91
    4.Za-22/09/1819:30Horendonk-

    Halle

    0 -3

    3

    121
    5.Zo-30/09/1815:00

    Halle

    -Noorse -.
    6.Za-06/10/1819:30St.Lenaarts B-

    Halle

    -.
    7.Zo-14/10/1815:00Heibos-

    Halle

    -.
    8.Zo-21/10/1815:00

    Halle

    -Gooreind -.
    9.Zo-28/10/1800:00Westmalle-

    Halle

    -.
    10.Zo-04/11/1800:00

    Halle

    -Wildert -.
    11.Zo-11/11/1800:00Berendrecht-

    Halle

    -.
    12.Zo-18/11/1800:00

    Halle

    -Wortel -.
    13.Zo-25/11/1800:00Antonia B-

    Halle

    -.
    14.Zo-02/12/1800:00

    Halle

    -Exc.Essen -.
    15.Zo-09/12/1800:00Sint-Jozef-

    Halle

    -.
    16.Zo-16/12/1800:00Brecht-

    Halle

    -.
    17.Zo-06/01/1900:00

    Halle

    -Maria t.Heide -.
    18.Zo-13/01/1900:00Nieuwmoer-

    Halle

    -.
    19.Zo-20/01/1900:00

    Halle

    -Horendonk -.
    20.Zo-27/01/1900:00Noorse-

    Halle

    -.
    21.Zo-03/02/1900:00

    Halle

    -St.Lenaarts B -.
    22.Zo-10/02/1900:00

    Halle

    -Heibos -.
    23.Zo-17/02/1900:00Gooreind-

    Halle

    -.
    24.Zo-24/02/1900:00

    Halle

    -Westmalle -.
    25.Zo-03/03/1900:00Wildert-

    Halle

    -.
    26.Zo-10/03/1900:00

    Halle

    -Berendrecht -.
    27.Zo-17/03/1900:00Wortel-

    Halle

    -.
    28.Zo-24/03/1900:00

    Halle

    -Antonia B -.
    29.Zo-07/04/1900:00Exc.Essen-

    Halle

    -.
    30.Zo-14/04/1900:00

    Halle

    -Sint-Jozef -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Noorse

    1.Za-01/09/1820:00Noorse-Nieuwmoer1 -40014
    2.Za-08/09/1819:30Horendonk-Noorse8 -10016-
    3.Za-15/09/1819:30Heibos-Noorse4 -00016-
    4.Za-22/09/1820:00Noorse-St.Lenaarts B2 -40016-
    5.Zo-30/09/1815:00

    Halle

    -Noorse -.
    6.Za-06/10/1819:30Noorse-Gooreind -.
    7.Zo-14/10/1815:00Westmalle-Noorse -.
    8.Za-20/10/1819:30Noorse-Wildert -.
    9.Zo-28/10/1800:00Berendrecht-Noorse -.
    10.Zo-04/11/1800:00Noorse-Wortel -.
    11.Zo-11/11/1800:00Antonia B-Noorse -.
    12.Zo-18/11/1800:00Noorse-Exc.Essen -.
    13.Zo-25/11/1800:00Sint-Jozef-Noorse -.
    14.Zo-02/12/1800:00Noorse-Brecht -.
    15.Zo-09/12/1800:00Maria t.Heide-Noorse -.
    16.Zo-16/12/1800:00Nieuwmoer-Noorse -.
    17.Zo-06/01/1900:00Noorse-Horendonk -.
    18.Zo-13/01/1900:00Noorse-Heibos -.
    19.Zo-20/01/1900:00St.Lenaarts B-Noorse -.
    20.Zo-27/01/1900:00Noorse-

    Halle

    -.
    21.Zo-03/02/1900:00Gooreind-Noorse -.
    22.Zo-10/02/1900:00Noorse-Westmalle -.
    23.Zo-17/02/1900:00Wildert-Noorse -.
    24.Zo-24/02/1900:00Noorse-Berendrecht -.
    25.Zo-03/03/1900:00Wortel-Noorse -.
    26.Zo-10/03/1900:00Noorse-Antonia B -.
    27.Zo-17/03/1900:00Exc.Essen-Noorse -.
    28.Zo-24/03/1900:00Noorse-Sint-Jozef -.
    29.Zo-07/04/1900:00Brecht-Noorse -.
    30.Zo-14/04/1900:00Noorse-Maria t.Heide -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (2/15)

    1Halle68:1+7
    2Heibos67:0+7
    3Nieuwmoer67:2+5
    4Berendrecht66:4+2
    5Brecht45:2+3
    6Wortel45:4+1
    7Sint-Jozef44:3+1
    8Horendonk38:4+4
    9Westmalle32:3-1
    10Exc.Essen22:20
    11St.Lenaarts B12:3-1
    12Gooreind11:4-3
    13Wildert13:7-4
    14Maria t.Heide03:7-4
    15Antonia B01:5-4
    16Noorse03:8-5

    alle wedstrijden (4/30)

    1Halle1215:4+11
    2Heibos1012:2+10
    3Sint-Jozef1011:3+8
    4Nieuwmoer911:8+3
    5Berendrecht99:7+2
    6Brecht79:5+4
    7Westmalle77:5+2
    8Wortel510:100
    9Horendonk410:9+1
    10St.Lenaarts B48:80
    11Maria t.Heide45:8-3
    12Wildert36:10-4
    13Exc.Essen22:5-3
    14Antonia B16:11-5
    15Gooreind11:11-10
    16Noorse04:20-16

    uitwedstrijden (2/15)

    1Sint-Jozef67:0+7
    2Halle67:3+4
    3Westmalle45:2+3
    .Heibos45:2+3
    5Maria t.Heide42:1+1
    6St.Lenaarts B36:5+1
    7Brecht34:3+1
    8Berendrecht33:30
    9Nieuwmoer34:6-2
    10Wildert23:30
    11Wortel15:6-1
    .Antonia B15:6-1
    13Horendonk12:5-3
    14Exc.Essen00:3-3
    15Gooreind00:7-7
    16Noorse01:12-11