voetbal Berendrecht

www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 12/08/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    een dag te laat, op de site
    van de kbvb daarentegen
    zijn ze erg snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 4de Provinciale A

    zaterdag 01/09/2018

    19:30Heibos-Horendonk-

    zondag 02/09/2018

    15:00Gooreind-Sint-Jozef-
    .St.Lenaarts B-Maria t.Heide-
    .Berendrecht-Wortel-
    .Westmalle-Exc.Essen-
    .Wildert-Antonia B-
    .Noorse-Nieuwmoer-
    .Halle-Brecht-

    0/30

    1.Halle0
    Sint-Jozef0
    Maria t.Heide0
    Westmalle0
    Gooreind0
    Wildert0
    Brecht0
    Berendrecht0
    Nieuwmoer0
    Horendonk0
    Heibos0
    Exc.Essen0
    St.Lenaarts B0
    Wortel0
    Noorse0
    Antonia B0

    Antwerpen : 4de Provinciale A --> Berendrecht

    periode 1

    0/10

    1.Halle0
    Sint-Jozef0
    Maria t.Heide0
    Westmalle0
    Gooreind0
    Wildert0
    Brecht0
    Berendrecht0
    Nieuwmoer0
    Horendonk0
    Heibos0
    Exc.Essen0
    St.Lenaarts B0
    Wortel0
    Noorse0
    Antonia B0

    periode 2

    0/10

    1.Halle0
    Sint-Jozef0
    Maria t.Heide0
    Westmalle0
    Gooreind0
    Wildert0
    Brecht0
    Berendrecht0
    Nieuwmoer0
    Horendonk0
    Heibos0
    Exc.Essen0
    St.Lenaarts B0
    Wortel0
    Noorse0
    Antonia B0

    periode 3

    0/10

    1.Halle0
    Sint-Jozef0
    Maria t.Heide0
    Westmalle0
    Gooreind0
    Wildert0
    Brecht0
    Berendrecht0
    Nieuwmoer0
    Horendonk0
    Heibos0
    Exc.Essen0
    St.Lenaarts B0
    Wortel0
    Noorse0
    Antonia B0

    Berendrecht

    1.Zo-02/09/1815:00

    Berendrecht

    -Wortel -.
    2.Zo-09/09/1815:00Antonia B-

    Berendrecht

    -.
    3.Zo-16/09/1815:00

    Berendrecht

    -Exc.Essen -.
    4.Zo-23/09/1815:00Sint-Jozef-

    Berendrecht

    -.
    5.Zo-30/09/1800:00

    Berendrecht

    -Brecht -.
    6.Zo-07/10/1800:00Maria t.Heide-

    Berendrecht

    -.
    7.Zo-14/10/1800:00

    Berendrecht

    -Nieuwmoer -.
    8.Zo-21/10/1800:00Horendonk-

    Berendrecht

    -.
    9.Zo-28/10/1800:00

    Berendrecht

    -Noorse -.
    10.Zo-04/11/1800:00St.Lenaarts B-

    Berendrecht

    -.
    11.Zo-11/11/1800:00

    Berendrecht

    -Halle -.
    12.Zo-18/11/1800:00Gooreind-

    Berendrecht

    -.
    13.Zo-25/11/1800:00

    Berendrecht

    -Westmalle -.
    14.Zo-02/12/1800:00Wildert-

    Berendrecht

    -.
    15.Zo-09/12/1800:00

    Berendrecht

    -Heibos -.
    16.Zo-16/12/1800:00Wortel-

    Berendrecht

    -.
    17.Zo-06/01/1900:00

    Berendrecht

    -Antonia B -.
    18.Zo-13/01/1900:00Exc.Essen-

    Berendrecht

    -.
    19.Zo-20/01/1900:00

    Berendrecht

    -Sint-Jozef -.
    20.Zo-27/01/1900:00Brecht-

    Berendrecht

    -.
    21.Zo-03/02/1900:00

    Berendrecht

    -Maria t.Heide -.
    22.Zo-10/02/1900:00Nieuwmoer-

    Berendrecht

    -.
    23.Zo-17/02/1900:00

    Berendrecht

    -Horendonk -.
    24.Zo-24/02/1900:00Noorse-

    Berendrecht

    -.
    25.Zo-03/03/1900:00

    Berendrecht

    -St.Lenaarts B -.
    26.Zo-10/03/1900:00Halle-

    Berendrecht

    -.
    27.Zo-17/03/1900:00

    Berendrecht

    -Gooreind -.
    28.Zo-24/03/1900:00Westmalle-

    Berendrecht

    -.
    29.Zo-07/04/1900:00

    Berendrecht

    -Wildert -.
    30.Zo-14/04/1900:00Heibos-

    Berendrecht

    -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Wortel

    1.Zo-02/09/1815:00

    Berendrecht

    -Wortel -.
    2.Zo-09/09/1815:00Wortel-Heibos -.
    3.Zo-16/09/1815:00Wortel-Antonia B -.
    4.Za-22/09/1819:30Exc.Essen-Wortel -.
    5.Zo-30/09/1800:00Wortel-Sint-Jozef -.
    6.Zo-07/10/1800:00Brecht-Wortel -.
    7.Zo-14/10/1800:00Wortel-Maria t.Heide -.
    8.Zo-21/10/1800:00Nieuwmoer-Wortel -.
    9.Zo-28/10/1800:00Wortel-Horendonk -.
    10.Zo-04/11/1800:00Noorse-Wortel -.
    11.Zo-11/11/1800:00Wortel-St.Lenaarts B -.
    12.Zo-18/11/1800:00Halle-Wortel -.
    13.Zo-25/11/1800:00Wortel-Gooreind -.
    14.Zo-02/12/1800:00Westmalle-Wortel -.
    15.Zo-09/12/1800:00Wortel-Wildert -.
    16.Zo-16/12/1800:00Wortel-

    Berendrecht

    -.
    17.Zo-06/01/1900:00Heibos-Wortel -.
    18.Zo-13/01/1900:00Antonia B-Wortel -.
    19.Zo-20/01/1900:00Wortel-Exc.Essen -.
    20.Zo-27/01/1900:00Sint-Jozef-Wortel -.
    21.Zo-03/02/1900:00Wortel-Brecht -.
    22.Zo-10/02/1900:00Maria t.Heide-Wortel -.
    23.Zo-17/02/1900:00Wortel-Nieuwmoer -.
    24.Zo-24/02/1900:00Horendonk-Wortel -.
    25.Zo-03/03/1900:00Wortel-Noorse -.
    26.Zo-10/03/1900:00St.Lenaarts B-Wortel -.
    27.Zo-17/03/1900:00Wortel-Halle -.
    28.Zo-24/03/1900:00Gooreind-Wortel -.
    29.Zo-07/04/1900:00Wortel-Westmalle -.
    30.Zo-14/04/1900:00Wildert-Wortel -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (0/15)

    1Halle00:00
    .Sint-Jozef00:00
    .Maria t.Heide00:00
    .Westmalle00:00
    .Gooreind00:00
    .Wildert00:00
    .Brecht00:00
    .Berendrecht00:00
    .Nieuwmoer00:00
    .Horendonk00:00
    .Heibos00:00
    .Exc.Essen00:00
    .St.Lenaarts B00:00
    .Wortel00:00
    .Noorse00:00
    .Antonia B00:00

    alle wedstrijden (0/30)

    1Halle00:00
    .Sint-Jozef00:00
    .Maria t.Heide00:00
    .Westmalle00:00
    .Gooreind00:00
    .Wildert00:00
    .Brecht00:00
    .Berendrecht00:00
    .Nieuwmoer00:00
    .Horendonk00:00
    .Heibos00:00
    .Exc.Essen00:00
    .St.Lenaarts B00:00
    .Wortel00:00
    .Noorse00:00
    .Antonia B00:00

    uitwedstrijden (0/15)

    1Halle00:00
    .Sint-Jozef00:00
    .Maria t.Heide00:00
    .Westmalle00:00
    .Gooreind00:00
    .Wildert00:00
    .Brecht00:00
    .Berendrecht00:00
    .Nieuwmoer00:00
    .Horendonk00:00
    .Heibos00:00
    .Exc.Essen00:00
    .St.Lenaarts B00:00
    .Wortel00:00
    .Noorse00:00
    .Antonia B00:00