www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 20/01/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 4de Provinciale A

    zaterdag 19/01/2019

    19:30

    Gooreind

    -Nieuwmoer4 -3

    zondag 20/01/2019

    14:30

    Halle

    -Horendonk5 -3
    .St.Lenaarts B-Noorse0-0
    .Heibos-

    Antonia B

    0-1
    .

    Wortel

    -Exc.Essen1-0
    .Berendrecht-Sint-Jozef2 -2
    .Wildert-

    Brecht

    2 -4
    .

    Westmalle

    -Maria t.Heide1-0

    zaterdag 26/01/2019

    19:30Brecht12- 12Berendrecht-
    .Nieuwmoer6- 7Westmalle-
    .Noorse0 -6Halle-
    .Horendonk3-4Gooreind-
    .Exc.Essen0-6Antonia B-
    .St.Lenaarts B4-9Heibos-

    zondag 27/01/2019

    14:30Sint-Jozef12 -6Wortel-
    .Maria t.Heide8-6Wildert-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    19/30

    1.Berendrecht5010
    2.Halle489
    3.Sint-Jozef4610.-3(0)
    4.Brecht439-2.(0)
    5.Wortel376
    6.Westmalle306
    7.Heibos276
    8.Nieuwmoer2661.
    9.St.Lenaarts B235.4
    10.Horendonk223.2
    11.Wildert176
    12.Exc.Essen160-4.(3)
    13.Maria t.Heide162.-1(3)
    14.Antonia B156
    15.Gooreind137
    16.Noorse313.
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    Antwerpen : 4de Provinciale A --> Westmalle

    periode 1

    10/10

    Halle30
    2.Berendrecht27
    3.Wortel21
    4.Sint-Jozef21
    5.Brecht19
    6.Nieuwmoer17
    7.Horendonk16
    8.Heibos15
    9.Westmalle14
    10.St.Lenaarts B11
    11.Exc.Essen10
    12.Maria t.Heide8
    13.Wildert7
    14.Antonia B3
    15.Gooreind2
    16.Noorse2

    periode 2

    9/10

    1.Sint-Jozef25
    2.Brecht24
    3.Berendrecht23
    4.Halle18x
    5.Wortel16x
    6.Westmalle16x
    7.Heibos12x
    8.Antonia B12x
    9.St.Lenaarts B12x
    10.Gooreind11x
    11.Wildert10x
    12.Nieuwmoer9x
    13.Maria t.Heide8x
    14.Horendonk6x
    15.Exc.Essen6x
    16.Noorse1x

    periode 3

    0/10

    1.Halle0
    Sint-Jozef0
    Maria t.Heide0
    Westmalle0
    Gooreind0
    Wildert0
    Brecht0
    Berendrecht0
    Nieuwmoer0
    Horendonk0
    Heibos0
    Exc.Essen0
    St.Lenaarts B0
    Wortel0
    Noorse0
    Antonia B0

    Nieuwmoer

    1.Za-01/09/1820:00Noorse-Nieuwmoer1 -4

    3

    31
    2.Za-08/09/1819:30Nieuwmoer-St.Lenaarts B3 -2

    3

    61
    3.Zo-16/09/1815:00Halle-Nieuwmoer5 -0066
    4.Za-22/09/1819:30Nieuwmoer-Gooreind4 -0

    3

    94
    5.Zo-30/09/1815:00

    Westmalle

    -Nieuwmoer0 -5

    3

    122
    6.Za-06/10/1819:30Nieuwmoer-Wildert2 -0

    3

    152
    7.Zo-14/10/1815:00Berendrecht-Nieuwmoer3 -10154
    8.Za-20/10/1819:30Nieuwmoer-Wortel1 -20154
    9.Za-27/10/1819:30Antonia B-Nieuwmoer2 -21165
    10.Za-03/11/1819:30Nieuwmoer-Exc.Essen3 -31176
    11.Zo-11/11/1814:30Sint-Jozef-Nieuwmoer4 -10177
    12.Za-17/11/1819:30Nieuwmoer-Brecht0 -20178
    13.Za-24/11/1820:00Maria t.Heide-Nieuwmoer3 -20179
    14.Zo-02/12/1814:30Heibos-Nieuwmoer4 -101710
    15.Vr-07/12/1820:00Nieuwmoer-Horendonk3 -2

    3

    208
    16.Za-15/12/1819:30Nieuwmoer-Noorse3 -0

    3

    238
    17.Za-05/01/1919:30St.Lenaarts B-Nieuwmoer0 -3

    3

    267
    18.Za-12/01/1919:30Nieuwmoer-Halle2 -30268
    19.Za-19/01/1919:30Gooreind-Nieuwmoer4 -30268
    20.Za-26/01/1919:30Nieuwmoer-

    Westmalle

    -.
    21.Zo-03/02/1915:00Wildert-Nieuwmoer -.
    22.Za-09/02/1919:30Nieuwmoer-Berendrecht -.
    23.Zo-17/02/1915:00Wortel-Nieuwmoer -.
    24.Zo-24/02/1900:00Nieuwmoer-Antonia B -.
    25.Zo-03/03/1900:00Exc.Essen-Nieuwmoer -.
    26.Zo-10/03/1900:00Nieuwmoer-Sint-Jozef -.
    27.Zo-17/03/1900:00Brecht-Nieuwmoer -.
    28.Zo-24/03/1900:00Nieuwmoer-Maria t.Heide -.
    29.Zo-07/04/1900:00Nieuwmoer-Heibos -.
    30.Zo-14/04/1900:00Horendonk-Nieuwmoer -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Westmalle

    1.Zo-02/09/1815:00

    Westmalle

    -Exc.Essen2 -0

    3

    35
    2.Zo-09/09/1815:00Sint-Jozef-

    Westmalle

    2 -2146
    3.Zo-16/09/1815:00

    Westmalle

    -Brecht0 -30410
    4.Zo-23/09/1815:00Maria t.Heide-

    Westmalle

    0 -3

    3

    77
    5.Zo-30/09/1815:00

    Westmalle

    -Nieuwmoer0 -50710
    6.Za-06/10/1819:30Horendonk-

    Westmalle

    5 -40710
    7.Zo-14/10/1815:00

    Westmalle

    -Noorse8 -0

    3

    108
    8.Za-20/10/1819:30St.Lenaarts B-

    Westmalle

    1 -11119
    9.Zo-28/10/1815:00

    Westmalle

    -Halle0 -20119
    10.Za-03/11/1819:30Gooreind-

    Westmalle

    0 -7

    3

    149
    11.Zo-11/11/1814:30Heibos-

    Westmalle

    0 -3

    3

    176
    12.Zo-18/11/1814:30

    Westmalle

    -Wildert2 -0

    3

    206
    13.Zo-25/11/1814:30Berendrecht-

    Westmalle

    0 -01216
    14.Zo-02/12/1814:30

    Westmalle

    -Wortel1 -20216
    15.Zo-09/12/1815:00Antonia B-

    Westmalle

    2 -5

    3

    246
    16.Za-15/12/1819:30Exc.Essen-

    Westmalle

    1 -2

    3

    276
    17.Zo-06/01/1914:30

    Westmalle

    -Sint-Jozef1 -40276
    18.Za-12/01/1919:30Brecht-

    Westmalle

    3 -20276
    19.Zo-20/01/1914:30

    Westmalle

    -Maria t.Heide1 -0

    3

    306
    20.Za-26/01/1919:30Nieuwmoer-

    Westmalle

    -.
    21.Zo-03/02/1915:00

    Westmalle

    -Horendonk -.
    22.Za-09/02/1919:30Noorse-

    Westmalle

    -.
    23.Zo-17/02/1915:00

    Westmalle

    -St.Lenaarts B -.
    24.Zo-24/02/1900:00Halle-

    Westmalle

    -.
    25.Zo-03/03/1900:00

    Westmalle

    -Gooreind -.
    26.Zo-10/03/1900:00

    Westmalle

    -Heibos -.
    27.Zo-17/03/1900:00Wildert-

    Westmalle

    -.
    28.Zo-24/03/1900:00

    Westmalle

    -Berendrecht -.
    29.Zo-07/04/1900:00Wortel-

    Westmalle

    -.
    30.Zo-14/04/1900:00

    Westmalle

    -Antonia B -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (10/15)

    1Halle*2736:7+29
    2Berendrecht2628:12+16
    3Brecht2523:8+15
    4Sint-Jozef2330:10+20
    5Wortel2131:12+19
    6Nieuwmoer*1621:14+7
    7Horendonk*1224:18+6
    8Heibos1224:20+4
    9Westmalle*1215:16-1
    10Exc.Essen917:20-3
    11Maria t.Heide918:25-7
    12Wildert*817:22-5
    13Antonia B717:24-7
    14Gooreind*710:29-19
    15St.Lenaarts B*69:19-10
    16Noorse*28:33-25

    alle wedstrijden (19/30)

    1Berendrecht5049:23+26
    2Halle4859:22+37
    3Sint-Jozef4658:18+40
    4Brecht4346:21+25
    5Wortel3753:28+25
    6Westmalle3044:30+14
    7Heibos2738:29+9
    8Nieuwmoer2643:40+3
    9St.Lenaarts B2333:35-2
    10Horendonk2245:43+2
    11Wildert1731:47-16
    12Exc.Essen1627:36-9
    13Maria t.Heide1626:54-28
    14Antonia B1532:46-14
    15Gooreind1321:62-41
    16Noorse312:83-71

    uitwedstrijden (10/15)

    1Berendrecht*2421:11+10
    2Sint-Jozef*2328:8+20
    3Halle2123:15+8
    4Brecht*1823:13+10
    5Westmalle1829:14+15
    6St.Lenaarts B1724:16+8
    7Wortel*1622:16+6
    8Heibos*1514:9+5
    9Nieuwmoer1022:26-4
    10Horendonk1021:25-4
    11Wildert914:25-11
    12Antonia B*815:22-7
    13Exc.Essen*710:16-6
    14Maria t.Heide*78:29-21
    15Gooreind611:33-22
    16Noorse14:50-46