www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 18/02/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    een dag te laat, op de site
    van de kbvb daarentegen
    zijn ze erg snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 4de Provinciale A

    zaterdag 17/02/2018

    19:30Nieuwmoer-

    Westmalle

    0-1
    .Exc.Essen-

    Brecht

    1-2
    20:00

    Olympic Essen

    -St.Lenaarts B6 -1

    zondag 18/02/2018

    15:00Berendrecht-Heibos3 -3
    .

    Wechelderzande

    -sGravenw.-Schilde B1-0
    .

    Gooreind

    -Putte SK4 -0
    .Achterbroek-Horendonk2 -2
    .Oostmalle-

    Antonia B

    2 -3

    zaterdag 24/02/2018

    19:30sGravenw.-Schilde B6- 9Oostmalle-
    .Horendonk9- 2Gooreind-
    20:00Brecht10 -4Nieuwmoer-

    zondag 25/02/2018

    15:00Antonia B9-4Achterbroek-
    .Heibos7-4Wechelderzande-
    .Putte SK6-2Exc.Essen-
    .St.Lenaarts B3 -9Wildert-
    .Westmalle6-5Olympic Essen-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    24/32

    1.Achterbroek*5179.-2(0)
    2.Gooreind*4459-1.(0)
    3.Oostmalle4338-3.(3)
    4.Olympic Essen**38810.3
    5.Wildert**367104.
    6.Westmalle*3389
    7.Putte SK**31610
    8.Berendrecht**31710
    9.Wechelderzande*3199.-4(3)
    10.Brecht3198
    11.Heibos*3059
    12.Horendonk*2849
    13.Nieuwmoer*28192.
    14.Antonia B*2569
    15.sGravenw.-Schilde B**20310
    16.Exc.Essen**18110.1
    17.St.Lenaarts B1758
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    nog te spelen wedstrijden

    Antwerpen : 4de Provinciale A --> Putte SK

    periode 1

    -/-

    1.Achterbroek*10/1124
    2.Gooreind10/1024
    3.Olympic Essen10/1022x
    4.Berendrecht10/1021x
    5.Oostmalle11/1121x
    6.Wechelderzande11/1118x
    7.Westmalle11/1117x
    8.Heibos10/1015x
    9.Putte SK11/1112x
    10.Wildert10/1011x
    11.Brecht11/1111x
    12.Nieuwmoer10/1011x
    13.St.Lenaarts B10/1010x
    14.Antonia B10/1010x
    15.sGravenw.-Schilde B*9/109x
    16.Horendonk10/108x
    17.Exc.Essen10/108x

    periode 2

    -/-

    1.Horendonk10/1122
    2.Wildert10/1222
    3.Oostmalle10/1121
    4.Gooreind10/1120x
    5.Achterbroek9/1119
    6.Nieuwmoer10/1119x
    7.Putte SK8/1117
    8.Brecht10/1115x
    9.Olympic Essen10/1214x
    10.Antonia B10/1114x
    11.sGravenw.-Schilde B9/1113x
    12.Westmalle9/1112x
    13.Heibos11/1212x
    14.Exc.Essen9/1111x
    15.Berendrecht9/125x
    16.Wechelderzande9/114x
    17.St.Lenaarts B11/124x

    periode 3

    -/-

    1.Achterbroek4/1011
    2.Wechelderzande3/1010
    3.Berendrecht3/108
    4.Brecht3/107
    5.Westmalle3/106
    6.Olympic Essen2/104
    7.Gooreind3/114
    Heibos2/104
    9.Wildert2/104
    10.St.Lenaarts B3/104
    11.Oostmalle3/103
    12.Antonia B3/113
    13.Putte SK3/103
    14.Nieuwmoer3/111
    15.Horendonk3/111
    Exc.Essen3/111
    17.sGravenw.-Schilde B4/110

    Putte SK

    1.Wo-23/08/1719:00Horendonk-

    Putte SK

    0 -0118
    2.Zo-27/08/1715:00

    Putte SK

    -sGravenw.-Schilde B1 -11212
    3.Wo-30/08/1719:00

    Putte SK

    -Antonia B3 -1

    3

    55
    4.Zo-03/09/1715:00Heibos-

    Putte SK

    1 -0059
    5.Zo-10/09/1715:00

    Putte SK

    -Berendrecht2 -30510
    6.Zo-17/09/1715:00Wechelderzande-

    Putte SK

    4 -41611
    7.Zo-24/09/1715:00

    Putte SK

    -Oostmalle1 -50614
    8.Zo-01/10/1715:00Achterbroek-

    Putte SK

    5 -20615
    9.Zo-08/10/1715:00

    Putte SK

    -Gooreind2 -60617-
    10.Zo-15/10/1715:00Exc.Essen-

    Putte SK

    1 -2

    3

    913
    11.Zo-22/10/1715:00

    Putte SK

    -Nieuwmoer6 -1

    3

    129
    12.Zo-29/10/1715:00Olympic Essen-

    Putte SK

    4 -301211
    13.Zo-05/11/1714:30

    Putte SK

    -Wildert1 -111311
    14.Zo-12/11/1714:30St.Lenaarts B-

    Putte SK

    0 -4

    3

    1610
    15.Zo-19/11/1714:30

    Putte SK

    -Westmalle1 -401612
    16.Zo-26/11/1714:30Brecht-

    Putte SK

    0 -4

    3

    1910
    20.Zo-07/01/1814:30sGravenw.-Schilde B-

    Putte SK

    2 -6

    3

    2210
    21.Zo-14/01/1814:30

    Putte SK

    -Heibos2 -0

    3

    257
    23.Zo-28/01/1814:30

    Putte SK

    -Wechelderzande2 -0

    3

    286
    24.Zo-04/02/1815:00Oostmalle-

    Putte SK

    1 -3

    3

    316
    25.Zo-11/02/1815:00

    Putte SK

    -Achterbroek0 -20316
    26.Zo-18/02/1815:00Gooreind-

    Putte SK

    4 -00317
    27.Zo-25/02/1815:00

    Putte SK

    -Exc.Essen -.
    28.Za-03/03/1819:30Nieuwmoer-

    Putte SK

    -.
    29.Zo-11/03/1815:00

    Putte SK

    -Olympic Essen -.
    30.Zo-18/03/1815:00Wildert-

    Putte SK

    -.
    31.Zo-25/03/1815:00

    Putte SK

    -Brecht -.
    18.Zo-08/04/1815:00

    Putte SK

    -Horendonk -.
    22.Wo-11/04/1819:00Berendrecht-

    Putte SK

    -.
    19.Zo-15/04/1815:00Antonia B-

    Putte SK

    -.
    33.Zo-22/04/1815:00

    Putte SK

    -St.Lenaarts B -.
    34.Zo-29/04/1815:00Westmalle-

    Putte SK

    -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Exc.Essen

    1.Wo-23/08/1719:00Achterbroek-Exc.Essen4 -00017-
    3.Wo-30/08/1720:00Exc.Essen-Gooreind1 -40017-
    4.Za-02/09/1719:30Exc.Essen-Nieuwmoer1 -11117-
    5.Za-09/09/1720:00Olympic Essen-Exc.Essen3 -20117-
    6.Zo-17/09/1715:00Exc.Essen-Wildert0 -10117-
    7.Zo-24/09/1715:00St.Lenaarts B-Exc.Essen5 -6

    3

    417-
    8.Za-30/09/1719:30Exc.Essen-Westmalle2 -21516
    9.Za-07/10/1720:00Brecht-Exc.Essen3 -31616
    10.Zo-15/10/1715:00Exc.Essen-

    Putte SK

    1 -20617-
    11.Za-21/10/1719:30Horendonk-Exc.Essen1 -11717-
    12.Za-28/10/1719:30Exc.Essen-Antonia B3 -1

    3

    1013
    13.Za-04/11/1719:30sGravenw.-Schilde B-Exc.Essen4 -101016
    14.Za-11/11/1719:30Exc.Essen-Heibos2 -211115
    15.Zo-19/11/1714:30Berendrecht-Exc.Essen0 -011215
    16.Za-25/11/1720:00Exc.Essen-Wechelderzande2 -0

    3

    1514
    17.Za-02/12/1719:30Oostmalle-Exc.Essen3 -101515
    21.Za-13/01/1819:30Nieuwmoer-Exc.Essen1 -111616
    22.Za-20/01/1819:30Exc.Essen-Olympic Essen2 -211716
    23.Zo-28/01/1814:30Wildert-Exc.Essen1 -001716
    24.Za-03/02/1819:30Exc.Essen-St.Lenaarts B1 -401716
    25.Za-10/02/1815:30Westmalle-Exc.Essen1 -111816
    26.Za-17/02/1819:30Exc.Essen-Brecht1 -201816
    27.Zo-25/02/1815:00

    Putte SK

    -Exc.Essen -.
    28.Za-03/03/1819:30Exc.Essen-Horendonk -.
    29.Za-10/03/1820:00Antonia B-Exc.Essen -.
    30.Za-17/03/1819:30Exc.Essen-sGravenw.-Schilde B -.
    31.Zo-25/03/1815:00Wechelderzande-Exc.Essen -.
    32.Wo-28/03/1820:00Exc.Essen-Oostmalle -.
    18.Zo-08/04/1815:00Exc.Essen-Achterbroek -.
    19.Zo-15/04/1815:00Gooreind-Exc.Essen -.
    33.Zo-22/04/1815:00Heibos-Exc.Essen -.
    34.Zo-29/04/1815:00Exc.Essen-Berendrecht -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (13/16)

    1Achterbroek3552:11+41
    2Gooreind**2629:11+18
    3Olympic Essen**2633:16+17
    4Horendonk*2124:15+9
    5Berendrecht**2017:12+5
    6Heibos**1925:21+4
    7Oostmalle*1930:21+9
    8Westmalle**1918:16+2
    9Antonia B**1822:17+5
    10Wildert**1716:15+1
    11Brecht*1719:20-1
    12sGravenw.-Schilde B***1521:210
    13Nieuwmoer*1423:20+3
    14Wechelderzande*1427:28-1
    15Putte SK**1421:24-3
    16Exc.Essen**1016:21-5
    17St.Lenaarts B*719:34-15

    alle wedstrijden (24/32)

    1Achterbroek*5173:28+45
    2Gooreind*4460:38+22
    3Oostmalle4360:40+20
    4Olympic Essen**3852:41+11
    5Wildert**3631:30+1
    6Westmalle*3340:37+3
    7Putte SK**3149:46+3
    8Berendrecht**3132:30+2
    9Wechelderzande*3140:43-3
    10Brecht3134:39-5
    11Heibos*3042:43-1
    12Horendonk*2841:410
    13Nieuwmoer*2838:39-1
    14Antonia B*2541:63-22
    15sGravenw.-Schilde B**2031:53-22
    16Exc.Essen**1832:47-15
    17St.Lenaarts B1739:77-38

    uitwedstrijden (13/16)

    1Oostmalle2430:19+11
    2Wildert*1915:150
    3Gooreind1831:27+4
    4Putte SK*1728:22+6
    5Wechelderzande*1713:15-2
    6Achterbroek**1621:17+4
    7Brecht1415:19-4
    8Westmalle1422:21+1
    9Nieuwmoer*1415:19-4
    10Olympic Essen*1219:25-6
    11Berendrecht*1115:18-3
    12Heibos1117:22-5
    13St.Lenaarts B1020:43-23
    14Exc.Essen*816:26-10
    15Horendonk*717:26-9
    16Antonia B719:46-27
    17sGravenw.-Schilde B510:32-22