www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 14/10/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 4de Provinciale A

    zaterdag 13/10/2018

    19:30Antonia B-

    Brecht

    1-2
    .Exc.Essen-

    Sint-Jozef

    1 -3
    .Gooreind-

    St.Lenaarts B

    0 -4

    zondag 14/10/2018

    15:00

    Berendrecht

    -Nieuwmoer3 -1
    .

    Wortel

    -Maria t.Heide7 -0
    .

    Westmalle

    -Noorse8 -0
    .Wildert-

    Horendonk

    2 -3
    .Heibos-

    Halle

    1 -4

    zaterdag 20/10/2018

    19:30Nieuwmoer9- 4Wortel-
    .Horendonk6- 6Berendrecht-
    .Noorse1 -2Wildert-
    .St.Lenaarts B1-4Westmalle-
    20:00Brecht4-3Exc.Essen-

    zondag 21/10/2018

    15:00Halle9-1Gooreind-
    .Sint-Jozef7 -5Heibos-
    .Maria t.Heide0-1Antonia B-
    punten uit de laatste 3 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 3 uitwedstrijden

    7/30

    1.Halle2112
    2.Berendrecht189.-2(0)
    3.Sint-Jozef1710.3
    4.Nieuwmoer159
    5.Horendonk139
    6.Wortel128-1.(0)
    7.Heibos114
    8.Westmalle106.-4(0)
    9.St.Lenaarts B109
    10.Brecht1044.
    11.Maria t.Heide73
    12.Exc.Essen652.
    13.Wildert31-3.(3)
    14.Gooreind21
    15.Antonia B10.1
    16.Noorse11
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    Antwerpen : 4de Provinciale A --> Maria t.Heide

    periode 1

    7/10

    1.Halle21
    2.Berendrecht18
    3.Sint-Jozef17
    4.Nieuwmoer15
    5.Horendonk13
    6.Wortel12x
    7.Heibos11x
    8.Westmalle10x
    9.St.Lenaarts B10x
    10.Brecht10x
    11.Maria t.Heide7x
    12.Exc.Essen6x
    13.Wildert3x
    14.Gooreind2x
    15.Antonia B1x
    16.Noorse1x

    periode 2

    0/10

    1.Halle0
    Sint-Jozef0
    Maria t.Heide0
    Westmalle0
    Gooreind0
    Wildert0
    Brecht0
    Berendrecht0
    Nieuwmoer0
    Horendonk0
    Heibos0
    Exc.Essen0
    St.Lenaarts B0
    Wortel0
    Noorse0
    Antonia B0

    periode 3

    0/10

    1.Halle0
    Sint-Jozef0
    Maria t.Heide0
    Westmalle0
    Gooreind0
    Wildert0
    Brecht0
    Berendrecht0
    Nieuwmoer0
    Horendonk0
    Heibos0
    Exc.Essen0
    St.Lenaarts B0
    Wortel0
    Noorse0
    Antonia B0

    Maria t.Heide

    1.Zo-02/09/1815:00St.Lenaarts B-

    Maria t.Heide

    0 -1

    3

    37
    2.Zo-09/09/1815:00

    Maria t.Heide

    -Halle3 -4039
    3.Za-15/09/1819:30Gooreind-

    Maria t.Heide

    1 -1149
    4.Zo-23/09/1815:00

    Maria t.Heide

    -Westmalle0 -30411
    5.Zo-30/09/1815:00Wildert-

    Maria t.Heide

    1 -2

    3

    79
    6.Za-06/10/1820:00

    Maria t.Heide

    -Berendrecht2 -40711
    7.Zo-14/10/1815:00Wortel-

    Maria t.Heide

    7 -00711
    8.Zo-21/10/1815:00

    Maria t.Heide

    -Antonia B -.
    9.Za-27/10/1819:30Exc.Essen-

    Maria t.Heide

    -.
    10.Zo-04/11/1814:30

    Maria t.Heide

    -Sint-Jozef -.
    11.Za-10/11/1820:00Brecht-

    Maria t.Heide

    -.
    12.Zo-18/11/1814:30

    Maria t.Heide

    -Heibos -.
    13.Zo-25/11/1800:00

    Maria t.Heide

    -Nieuwmoer -.
    14.Zo-02/12/1800:00Horendonk-

    Maria t.Heide

    -.
    15.Zo-09/12/1800:00

    Maria t.Heide

    -Noorse -.
    16.Zo-16/12/1800:00

    Maria t.Heide

    -St.Lenaarts B -.
    17.Zo-06/01/1900:00Halle-

    Maria t.Heide

    -.
    18.Zo-13/01/1900:00

    Maria t.Heide

    -Gooreind -.
    19.Zo-20/01/1900:00Westmalle-

    Maria t.Heide

    -.
    20.Zo-27/01/1900:00

    Maria t.Heide

    -Wildert -.
    21.Zo-03/02/1900:00Berendrecht-

    Maria t.Heide

    -.
    22.Zo-10/02/1900:00

    Maria t.Heide

    -Wortel -.
    23.Zo-17/02/1900:00Antonia B-

    Maria t.Heide

    -.
    24.Zo-24/02/1900:00

    Maria t.Heide

    -Exc.Essen -.
    25.Zo-03/03/1900:00Sint-Jozef-

    Maria t.Heide

    -.
    26.Zo-10/03/1900:00

    Maria t.Heide

    -Brecht -.
    27.Zo-17/03/1900:00Heibos-

    Maria t.Heide

    -.
    28.Zo-24/03/1900:00Nieuwmoer-

    Maria t.Heide

    -.
    29.Zo-07/04/1900:00

    Maria t.Heide

    -Horendonk -.
    30.Zo-14/04/1900:00Noorse-

    Maria t.Heide

    -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Antonia B

    1.Zo-02/09/1815:00Wildert-Antonia B3 -3118
    2.Zo-09/09/1815:00Antonia B-Berendrecht1 -20112
    3.Zo-16/09/1815:00Wortel-Antonia B3 -20112
    4.Zo-23/09/1815:00Antonia B-Heibos0 -30114
    5.Zo-30/09/1815:00Antonia B-Exc.Essen0 -10114
    6.Zo-07/10/1815:00Sint-Jozef-Antonia B3 -20115
    7.Za-13/10/1819:30Antonia B-Brecht1 -20115
    8.Zo-21/10/1815:00

    Maria t.Heide

    -Antonia B -.
    9.Za-27/10/1819:30Antonia B-Nieuwmoer -.
    10.Za-03/11/1819:30Horendonk-Antonia B -.
    11.Za-10/11/1819:30Antonia B-Noorse -.
    12.Zo-18/11/1814:30St.Lenaarts B-Antonia B -.
    13.Zo-25/11/1800:00Antonia B-Halle -.
    14.Zo-02/12/1800:00Gooreind-Antonia B -.
    15.Zo-09/12/1800:00Antonia B-Westmalle -.
    16.Zo-16/12/1800:00Antonia B-Wildert -.
    17.Zo-06/01/1900:00Berendrecht-Antonia B -.
    18.Zo-13/01/1900:00Antonia B-Wortel -.
    19.Zo-20/01/1900:00Heibos-Antonia B -.
    20.Zo-27/01/1900:00Exc.Essen-Antonia B -.
    21.Zo-03/02/1900:00Antonia B-Sint-Jozef -.
    22.Zo-10/02/1900:00Brecht-Antonia B -.
    23.Zo-17/02/1900:00Antonia B-

    Maria t.Heide

    -.
    24.Zo-24/02/1900:00Nieuwmoer-Antonia B -.
    25.Zo-03/03/1900:00Antonia B-Horendonk -.
    26.Zo-10/03/1900:00Noorse-Antonia B -.
    27.Zo-17/03/1900:00Antonia B-St.Lenaarts B -.
    28.Zo-24/03/1900:00Halle-Antonia B -.
    29.Zo-07/04/1900:00Antonia B-Gooreind -.
    30.Zo-14/04/1900:00Westmalle-Antonia B -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (4/15)

    1Berendrecht1212:7+5
    2Halle*913:1+12
    3Nieuwmoer*99:2+7
    4Wortel813:5+8
    5Sint-Jozef*77:5+2
    6Horendonk*613:8+5
    7Westmalle610:8+2
    .Heibos610:8+2
    9Brecht*45:3+2
    10Exc.Essen33:5-2
    11St.Lenaarts B*13:7-4
    12Noorse*14:9-5
    13Wildert16:12-6
    14Gooreind12:12-10
    15Maria t.Heide*05:11-6
    16Antonia B02:8-6

    alle wedstrijden (7/30)

    1Halle2128:6+22
    2Berendrecht1819:12+7
    3Sint-Jozef1718:7+11
    4Nieuwmoer1519:11+8
    5Horendonk1322:16+6
    6Wortel1219:11+8
    7Heibos1115:10+5
    8Westmalle1019:15+4
    9St.Lenaarts B1017:14+3
    10Brecht1013:10+3
    11Maria t.Heide79:20-11
    12Exc.Essen64:8-4
    13Wildert39:17-8
    14Gooreind23:20-17
    15Antonia B19:17-8
    16Noorse15:34-29

    uitwedstrijden (4/15)

    1Halle1215:5+10
    2Sint-Jozef1011:2+9
    3St.Lenaarts B914:7+7
    4Horendonk79:8+1
    5Maria t.Heide74:9-5
    6Berendrecht*67:5+2
    7Nieuwmoer610:9+1
    8Brecht68:7+1
    9Heibos*55:2+3
    10Westmalle*49:7+2
    11Wortel*46:60
    12Exc.Essen*31:3-2
    13Wildert*23:5-2
    14Antonia B*17:9-2
    15Gooreind*11:8-7
    16Noorse01:25-24