www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 24/03/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 4de Provinciale A

    zaterdag 23/03/2019

    19:30

    Nieuwmoer

    -Maria t.Heide4 -0
    .

    Horendonk

    -Brecht2-1
    .Noorse-

    Sint-Jozef

    1-2
    .Gooreind-

    Wortel

    1-2

    zondag 24/03/2019

    13:00Westmalle10- 8Berendrecht-
    15:00Halle10-7Antonia B-
    .St.Lenaarts B5 -6Exc.Essen-
    .Wildert6-6Heibos-

    zondag 31/03/2019

    15:00St.Lenaarts B5-12Wortel-
    .Sint-Jozef9-6Exc.Essen-
    .Westmalle10 -6Heibos-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    28/30

    1.Berendrecht*6883
    2.Halle*6473
    3.Brecht6392
    4.Wortel*59123
    5.Sint-Jozef*56103
    6.Westmalle**4044
    7.Horendonk3592-1.(0)
    8.Heibos**3474-4.(3)
    9.Nieuwmoer3342.-2(3)
    10.Wildert*3293
    11.St.Lenaarts B**31442.
    12.Exc.Essen**2994
    13.Antonia B*2863
    14.Maria t.Heide1712-3.(3)
    15.Gooreind1612
    16.Noorse1202.1
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    nog te spelen wedstrijden

    Antwerpen : 4de Provinciale A --> Brecht

    periode 1

    10/10

    Halle30
    2.Berendrecht27
    3.Wortel21
    4.Sint-Jozef21
    5.Brecht19
    6.Nieuwmoer17
    7.Horendonk16
    8.Heibos15
    9.Westmalle14
    10.St.Lenaarts B11
    11.Exc.Essen10
    12.Maria t.Heide8
    13.Wildert7
    14.Antonia B3
    15.Gooreind2
    16.Noorse2

    periode 2

    10/10

    Sint-Jozef25
    2.Brecht25
    3.Berendrecht24
    4.Wortel19
    5.Halle18
    6.Westmalle16
    7.St.Lenaarts B15
    8.Wildert13
    9.Antonia B13
    10.Heibos12
    11.Nieuwmoer12
    12.Gooreind12
    13.Maria t.Heide8
    14.Horendonk7
    15.Exc.Essen7
    16.Noorse4

    periode 3

    8/10

    1.Wortel*19
    2.Brecht19
    3.Berendrecht*17
    4.Halle*16
    5.Wildert*12
    6.Exc.Essen**12
    7.Antonia B*12
    8.Horendonk12x
    9.Westmalle**10
    10.Sint-Jozef*10
    11.Heibos**7
    12.Noorse6x
    13.St.Lenaarts B**5x
    14.Nieuwmoer4x
    15.Gooreind2x
    16.Maria t.Heide1x

    Brecht

    1.Zo-02/09/1815:00Halle-

    Brecht

    3 -10012
    2.Za-08/09/1819:30

    Brecht

    -Gooreind3 -0

    3

    38
    3.Zo-16/09/1815:00Westmalle-

    Brecht

    0 -3

    3

    65
    4.Za-22/09/1819:30

    Brecht

    -Wildert2 -2176
    5.Zo-30/09/1815:00Berendrecht-

    Brecht

    3 -2077
    6.Za-06/10/1819:30

    Brecht

    -Wortel0 -1078
    7.Za-13/10/1819:30Antonia B-

    Brecht

    1 -2

    3

    1010
    8.Za-20/10/1820:00

    Brecht

    -Exc.Essen2 -1

    3

    137
    9.Zo-28/10/1815:00Sint-Jozef-

    Brecht

    0 -1

    3

    166
    10.Za-03/11/1819:30

    Brecht

    -Heibos3 -1

    3

    195
    11.Za-10/11/1820:00

    Brecht

    -Maria t.Heide4 -1

    3

    224
    12.Za-17/11/1819:30Nieuwmoer-

    Brecht

    0 -2

    3

    254
    13.Za-24/11/1819:30

    Brecht

    -Horendonk1 -0

    3

    284
    14.Za-01/12/1819:30Noorse-

    Brecht

    1 -6

    3

    314
    15.Za-08/12/1820:00

    Brecht

    -St.Lenaarts B1 -0

    3

    344
    16.Za-15/12/1819:30

    Brecht

    -Halle4 -0

    3

    374
    17.Za-05/01/1919:30Gooreind-

    Brecht

    3 -20374
    18.Za-12/01/1919:30

    Brecht

    -Westmalle3 -2

    3

    404
    19.Zo-20/01/1914:30Wildert-

    Brecht

    2 -4

    3

    434
    20.Za-26/01/1919:30

    Brecht

    -Berendrecht1 -11444
    21.Zo-03/02/1915:00Wortel-

    Brecht

    1 -11454
    22.Za-09/02/1919:30

    Brecht

    -Antonia B5 -1

    3

    483
    23.Za-16/02/1919:30Exc.Essen-

    Brecht

    0 -1

    3

    513
    24.Za-23/02/1919:30

    Brecht

    -Sint-Jozef2 -1

    3

    543
    25.Za-02/03/1919:30Heibos-

    Brecht

    0 -2

    3

    573
    26.Za-09/03/1920:00Maria t.Heide-

    Brecht

    0 -4

    3

    603
    27.Za-16/03/1920:00

    Brecht

    -Nieuwmoer4 -2

    3

    633
    28.Za-23/03/1919:30Horendonk-

    Brecht

    2 -10633
    29.Zo-07/04/1915:00

    Brecht

    -Noorse -.
    30.Zo-14/04/1915:00St.Lenaarts B-

    Brecht

    -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Noorse

    1.Za-01/09/1820:00Noorse-Nieuwmoer1 -40014
    2.Za-08/09/1819:30Horendonk-Noorse8 -10016-
    3.Za-15/09/1819:30Heibos-Noorse4 -00016-
    4.Za-22/09/1820:00Noorse-St.Lenaarts B2 -40016-
    5.Zo-30/09/1815:00Halle-Noorse5 -00016-
    6.Za-06/10/1819:30Noorse-Gooreind1 -11116-
    7.Zo-14/10/1815:00Westmalle-Noorse8 -00116-
    8.Za-20/10/1819:30Noorse-Wildert1 -11216-
    9.Za-27/10/1820:00Berendrecht-Noorse6 -20216-
    10.Za-03/11/1819:30Noorse-Wortel1 -60216-
    11.Za-10/11/1819:30Antonia B-Noorse7 -10216-
    12.Za-17/11/1819:30Noorse-Exc.Essen0 -30216-
    13.Zo-25/11/1814:30Sint-Jozef-Noorse7 -00216-
    14.Za-01/12/1819:30Noorse-

    Brecht

    1 -60216-
    15.Zo-09/12/1814:30Maria t.Heide-Noorse2 -00216-
    16.Za-15/12/1819:30Nieuwmoer-Noorse3 -00216-
    17.Za-05/01/1919:30Noorse-Horendonk1 -50216-
    18.Za-12/01/1919:30Noorse-Heibos0 -30216-
    19.Zo-20/01/1914:30St.Lenaarts B-Noorse0 -01316-
    20.Za-26/01/1919:30Noorse-Halle2 -1

    3

    616-
    21.Za-02/02/1919:30Gooreind-Noorse1 -2

    3

    916-
    22.Za-09/02/1919:30Noorse-Westmalle1 -20916-
    23.Zo-17/02/1915:00Wildert-Noorse2 -3

    3

    1216-
    24.Za-23/02/1919:30Noorse-Berendrecht0 -101216-
    25.Zo-03/03/1915:00Wortel-Noorse10 -101216-
    26.Za-09/03/1919:30Noorse-Antonia B1 -401216-
    27.Za-16/03/1919:30Exc.Essen-Noorse1 -001216-
    28.Za-23/03/1919:30Noorse-Sint-Jozef1 -201216-
    29.Zo-07/04/1915:00

    Brecht

    -Noorse -.
    30.Zo-14/04/1915:00Noorse-Maria t.Heide -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (14/15)

    1Halle*3744:9+35
    2Berendrecht3636:14+22
    3Brecht3535:13+22
    4Wortel3149:18+31
    5Sint-Jozef*2936:14+22
    6Nieuwmoer2331:23+8
    7Horendonk2233:27+6
    8Westmalle**1923:20+3
    9Heibos1627:24+3
    10Exc.Essen1623:25-2
    11Wildert*1423:27-4
    12Antonia B1325:33-8
    13St.Lenaarts B**1014:23-9
    14Maria t.Heide920:34-14
    15Gooreind713:42-29
    16Noorse513:43-30

    alle wedstrijden (28/30)

    1Berendrecht*6863:26+37
    2Halle*6473:29+44
    3Brecht6367:29+38
    4Wortel*5982:39+43
    5Sint-Jozef*5672:33+39
    6Westmalle**4054:41+13
    7Horendonk3561:62-1
    8Heibos**3445:38+7
    9Nieuwmoer3360:62-2
    10Wildert*3247:58-11
    11St.Lenaarts B**3142:46-4
    12Exc.Essen**2936:43-7
    13Antonia B*2851:66-15
    14Maria t.Heide1730:74-44
    15Gooreind1628:81-53
    16Noorse1223:107-84

    uitwedstrijden (14/15)

    1Berendrecht*3227:12+15
    2Brecht2832:16+16
    3Wortel*2833:21+12
    4Halle2729:20+9
    5Sint-Jozef2736:19+17
    6Westmalle2131:21+10
    7St.Lenaarts B2128:23+5
    8Heibos**1818:14+4
    9Wildert1824:31-7
    10Antonia B*1526:33-7
    11Exc.Essen**1313:18-5
    12Horendonk1328:35-7
    13Nieuwmoer1029:39-10
    14Gooreind915:39-24
    15Maria t.Heide810:40-30
    16Noorse710:64-54