www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 24/03/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 4de Provinciale A

    zaterdag 23/03/2019

    19:30

    Nieuwmoer

    -Maria t.Heide4 -0
    .

    Horendonk

    -Brecht2-1
    .Noorse-

    Sint-Jozef

    1-2
    .Gooreind-

    Wortel

    1-2

    zondag 24/03/2019

    13:00Westmalle10- 8Berendrecht-
    15:00Halle10-7Antonia B-
    .St.Lenaarts B5 -6Exc.Essen-
    .Wildert6-6Heibos-

    zondag 31/03/2019

    15:00St.Lenaarts B5-12Wortel-
    .Sint-Jozef9-6Exc.Essen-
    .Westmalle10 -6Heibos-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    28/30

    1.Berendrecht*6883
    2.Halle*6473.3
    3.Brecht6392
    4.Wortel*59123
    5.Sint-Jozef*561032.
    6.Westmalle**4044
    7.Horendonk3592-2.(0)
    8.Heibos**3474
    9.Nieuwmoer3342.-3(3)
    10.Wildert*3293
    11.St.Lenaarts B**31441.
    12.Exc.Essen**2994
    13.Antonia B*2863
    14.Maria t.Heide1712-4.(3)
    15.Gooreind16124.
    16.Noorse1202.-1(3)
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    nog te spelen wedstrijden

    Antwerpen : 4de Provinciale A --> Exc.Essen

    periode 1

    10/10

    Halle30
    2.Berendrecht27
    3.Wortel21
    4.Sint-Jozef21
    5.Brecht19
    6.Nieuwmoer17
    7.Horendonk16
    8.Heibos15
    9.Westmalle14
    10.St.Lenaarts B11
    11.Exc.Essen10
    12.Maria t.Heide8
    13.Wildert7
    14.Antonia B3
    15.Gooreind2
    16.Noorse2

    periode 2

    10/10

    Sint-Jozef25
    2.Brecht25
    3.Berendrecht24
    4.Wortel19
    5.Halle18
    6.Westmalle16
    7.St.Lenaarts B15
    8.Wildert13
    9.Antonia B13
    10.Heibos12
    11.Nieuwmoer12
    12.Gooreind12
    13.Maria t.Heide8
    14.Horendonk7
    15.Exc.Essen7
    16.Noorse4

    periode 3

    8/10

    1.Wortel*19
    2.Brecht19
    3.Berendrecht*17
    4.Halle*16
    5.Wildert*12
    6.Exc.Essen**12
    7.Antonia B*12
    8.Horendonk12x
    9.Westmalle**10
    10.Sint-Jozef*10
    11.Heibos**7
    12.Noorse6x
    13.St.Lenaarts B**5x
    14.Nieuwmoer4x
    15.Gooreind2x
    16.Maria t.Heide1x

    St.Lenaarts B

    1.Zo-02/09/1815:00St.Lenaarts B-Maria t.Heide0 -10011
    2.Za-08/09/1819:30Nieuwmoer-St.Lenaarts B3 -20014
    3.Za-15/09/1819:30St.Lenaarts B-Horendonk2 -21113
    4.Za-22/09/1820:00Noorse-St.Lenaarts B2 -4

    3

    410
    5.Zo-30/09/1815:00Heibos-St.Lenaarts B2 -4

    3

    78
    6.Za-06/10/1819:30St.Lenaarts B-Halle1 -4079
    7.Za-13/10/1819:30Gooreind-St.Lenaarts B0 -4

    3

    109
    8.Za-20/10/1819:30St.Lenaarts B-Westmalle1 -111110
    9.Zo-28/10/1815:00Wildert-St.Lenaarts B2 -001110
    10.Za-03/11/1819:30St.Lenaarts B-Berendrecht0 -201110
    11.Zo-11/11/1814:30Wortel-St.Lenaarts B2 -211211
    12.Zo-18/11/1814:30St.Lenaarts B-Antonia B4 -1

    3

    1511
    13.Za-24/11/1819:30

    Exc.Essen

    -St.Lenaarts B1 -3

    3

    188
    14.Za-01/12/1819:30St.Lenaarts B-Sint-Jozef1 -50189
    15.Za-08/12/1820:00Brecht-St.Lenaarts B1 -001810
    16.Zo-16/12/1814:30Maria t.Heide-St.Lenaarts B3 -311910
    17.Za-05/01/1919:30St.Lenaarts B-Nieuwmoer0 -301910
    18.Za-12/01/1919:30Horendonk-St.Lenaarts B0 -2

    3

    2210
    19.Zo-20/01/1914:30St.Lenaarts B-Noorse0 -01239
    20.Za-26/01/1919:30St.Lenaarts B-Heibos2 -0

    3

    269
    21.Zo-03/02/1915:00Halle-St.Lenaarts B3 -10269
    22.Za-09/02/1919:30St.Lenaarts B-Gooreind1 -11279
    23.Zo-17/02/1915:00Westmalle-St.Lenaarts B4 -10279
    24.Zo-24/02/1915:00St.Lenaarts B-Wildert2 -30279
    25.Vr-01/03/1920:00Berendrecht-St.Lenaarts B0 -012810
    27.Zo-17/03/1915:00Antonia B-St.Lenaarts B0 -2

    3

    3110
    28.Zo-24/03/1915:00St.Lenaarts B-

    Exc.Essen

    -.
    26.Zo-31/03/1915:00St.Lenaarts B-Wortel -.
    29.Zo-07/04/1915:00Sint-Jozef-St.Lenaarts B -.
    30.Zo-14/04/1915:00St.Lenaarts B-Brecht -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Exc.Essen

    1.Zo-02/09/1815:00Westmalle-

    Exc.Essen

    2 -00013
    2.Za-08/09/1819:30

    Exc.Essen

    -Wildert1 -11113
    3.Zo-16/09/1815:00Berendrecht-

    Exc.Essen

    1 -00114
    4.Za-22/09/1819:30

    Exc.Essen

    -Wortel1 -11213
    5.Zo-30/09/1815:00Antonia B-

    Exc.Essen

    0 -1

    3

    512
    6.Za-06/10/1819:30

    Exc.Essen

    -Heibos0 -01612
    7.Za-13/10/1819:30

    Exc.Essen

    -Sint-Jozef1 -30612
    8.Za-20/10/1820:00Brecht-

    Exc.Essen

    2 -10612
    9.Za-27/10/1819:30

    Exc.Essen

    -Maria t.Heide4 -3

    3

    911
    10.Za-03/11/1819:30Nieuwmoer-

    Exc.Essen

    3 -311011
    11.Za-10/11/1819:30

    Exc.Essen

    -Horendonk4 -1

    3

    1310
    12.Za-17/11/1819:30Noorse-

    Exc.Essen

    0 -3

    3

    1610
    13.Za-24/11/1819:30

    Exc.Essen

    -St.Lenaarts B1 -301611
    14.Zo-02/12/1814:30Halle-

    Exc.Essen

    3 -001611
    15.Vr-07/12/1820:00

    Exc.Essen

    -Gooreind3 -401611
    16.Za-15/12/1819:30

    Exc.Essen

    -Westmalle1 -201611
    17.Zo-06/01/1914:30Wildert-

    Exc.Essen

    4 -201612
    18.Za-12/01/1919:30

    Exc.Essen

    -Berendrecht1 -201612
    19.Zo-20/01/1914:30Wortel-

    Exc.Essen

    1 -001612
    20.Za-26/01/1919:30

    Exc.Essen

    -Antonia B2 -211712
    21.Zo-03/02/1915:00Heibos-

    Exc.Essen

    0 -1

    3

    2012
    23.Za-16/02/1919:30

    Exc.Essen

    -Brecht0 -102013
    24.Zo-24/02/1915:00Maria t.Heide-

    Exc.Essen

    0 -1

    3

    2313
    25.Za-02/03/1919:30

    Exc.Essen

    -Nieuwmoer3 -2

    3

    2611
    26.Za-09/03/1919:30Horendonk-

    Exc.Essen

    2 -102613
    27.Za-16/03/1919:30

    Exc.Essen

    -Noorse1 -0

    3

    2912
    28.Zo-24/03/1915:00St.Lenaarts B-

    Exc.Essen

    -.
    22.Zo-31/03/1915:00Sint-Jozef-

    Exc.Essen

    -.
    29.Zo-07/04/1915:00

    Exc.Essen

    -Halle -.
    30.Zo-14/04/1915:00Gooreind-

    Exc.Essen

    -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (14/15)

    1Halle*3744:9+35
    2Berendrecht3636:14+22
    3Brecht3535:13+22
    4Wortel3149:18+31
    5Sint-Jozef*2936:14+22
    6Nieuwmoer2331:23+8
    7Horendonk2233:27+6
    8Westmalle**1923:20+3
    9Heibos1627:24+3
    10Exc.Essen1623:25-2
    11Wildert*1423:27-4
    12Antonia B1325:33-8
    13St.Lenaarts B**1014:23-9
    14Maria t.Heide920:34-14
    15Gooreind713:42-29
    16Noorse513:43-30

    alle wedstrijden (28/30)

    1Berendrecht*6863:26+37
    2Halle*6473:29+44
    3Brecht6367:29+38
    4Wortel*5982:39+43
    5Sint-Jozef*5672:33+39
    6Westmalle**4054:41+13
    7Horendonk3561:62-1
    8Heibos**3445:38+7
    9Nieuwmoer3360:62-2
    10Wildert*3247:58-11
    11St.Lenaarts B**3142:46-4
    12Exc.Essen**2936:43-7
    13Antonia B*2851:66-15
    14Maria t.Heide1730:74-44
    15Gooreind1628:81-53
    16Noorse1223:107-84

    uitwedstrijden (14/15)

    1Berendrecht*3227:12+15
    2Brecht2832:16+16
    3Wortel*2833:21+12
    4Halle2729:20+9
    5Sint-Jozef2736:19+17
    6Westmalle2131:21+10
    7St.Lenaarts B2128:23+5
    8Heibos**1818:14+4
    9Wildert1824:31-7
    10Antonia B*1526:33-7
    11Exc.Essen**1313:18-5
    12Horendonk1328:35-7
    13Nieuwmoer1029:39-10
    14Gooreind915:39-24
    15Maria t.Heide810:40-30
    16Noorse710:64-54