www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 21/10/2019

vbal4

Brabant : 2de Provinciale B

zaterdag 19/10/2019

20:00Vossem A-Schepdaal2 -2
.

Groot-Dilbeek A

-Boka United A4 -1
20:30Euro.90 Kraainem A-Leeuw A1-1

zondag 20/10/2019

15:00Huizingen A-

Sterrebeek

1-2
.Nossegem A-De Leeuwkens A2 -2
.

Hoeilaart A

-Asse-Zellik A2-1
.Herne A-

Lennik

1 -3
.Wambeek Ternat A-Mazenzele Opwijk A3 -3

zondag 27/10/2019

15:00Sterrebeek3- 3Euro.90 Kraainem A-
.Mazenzele Opwijk A6- 2Huizingen A-
.Lennik3 -9Wambeek Ternat A-
.Schepdaal4-0Herne A-
.Hoeilaart A6-3Vossem A-
.Boka United A6-6Nossegem A-
.Leeuw A7 -9Groot-Dilbeek A-
.Asse-Zellik A0-2De Leeuwkens A-
punten uit de laatste 3 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 3 uitwedstrijden

8/30

1.Wambeek Ternat A1910-3.(0)
2.Boka United A1864.
3.Groot-Dilbeek A1612.1
4.Nossegem A1372.
5.Asse-Zellik A123
6.Leeuw A125
7.Mazenzele Opwijk A127
8.Schepdaal117
9.Sterrebeek103
10.Hoeilaart A99
11.Herne A93.-4(3)
12.Lennik96
13.De Leeuwkens A*92.3
14.Euro.90 Kraainem A92-1.(1)
15.Vossem A64
16.Huizingen A*31.-2(1)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 2de Provinciale B --> Leeuw A

Leeuw A

1.Zo-01/09/1915:00

Leeuw A

-Lennik3 -1

3

31
2.Zo-08/09/1915:00Schepdaal-

Leeuw A

1 -0037
3.Zo-15/09/1915:00

Leeuw A

-Hoeilaart A4 -1

3

64
4.Za-21/09/1920:00Vossem A-

Leeuw A

2 -2174
5.Zo-29/09/1915:00

Leeuw A

-Herne A3 -2

3

103
6.Zo-06/10/1915:00Wambeek Ternat A-

Leeuw A

2 -10105
7.Zo-13/10/1915:00

Leeuw A

-Huizingen A2 -21116
8.Za-19/10/1920:30Euro.90 Kraainem A-

Leeuw A

1 -11126
9.Zo-27/10/1915:00

Leeuw A

-Groot-Dilbeek A -.
10.Zo-10/11/1914:30Nossegem A-

Leeuw A

-.
11.Zo-17/11/1914:30

Leeuw A

-De Leeuwkens A -.
12.Zo-24/11/1914:30Boka United A-

Leeuw A

-.
13.Zo-01/12/1900:00Asse-Zellik A-

Leeuw A

-.
14.Zo-08/12/1900:00

Leeuw A

-Sterrebeek -.
15.Zo-15/12/1900:00Mazenzele Opwijk A-

Leeuw A

-.
16.Zo-05/01/2000:00Lennik-

Leeuw A

-.
17.Zo-12/01/2000:00

Leeuw A

-Schepdaal -.
18.Zo-19/01/2000:00Hoeilaart A-

Leeuw A

-.
19.Zo-26/01/2000:00

Leeuw A

-Vossem A -.
20.Zo-02/02/2000:00Herne A-

Leeuw A

-.
21.Zo-09/02/2000:00

Leeuw A

-Wambeek Ternat A -.
22.Zo-16/02/2000:00Huizingen A-

Leeuw A

-.
23.Zo-01/03/2000:00

Leeuw A

-Euro.90 Kraainem A -.
24.Zo-08/03/2000:00Groot-Dilbeek A-

Leeuw A

-.
25.Zo-15/03/2000:00

Leeuw A

-Nossegem A -.
26.Zo-22/03/2000:00De Leeuwkens A-

Leeuw A

-.
27.Zo-29/03/2000:00

Leeuw A

-Boka United A -.
28.Zo-05/04/2000:00

Leeuw A

-Asse-Zellik A -.
29.Zo-26/04/2000:00Sterrebeek-

Leeuw A

-.
30.Zo-03/05/2000:00

Leeuw A

-Mazenzele Opwijk A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Groot-Dilbeek A

1.Za-31/08/1920:00Groot-Dilbeek A-Herne A3 -40010
2.Zo-08/09/1915:00Wambeek Ternat A-Groot-Dilbeek A1 -00015
3.Za-14/09/1920:00Groot-Dilbeek A-Huizingen A1 -11114
4.Za-21/09/1920:30Euro.90 Kraainem A-Groot-Dilbeek A1 -2

3

411
5.Zo-29/09/1915:00Asse-Zellik A-Groot-Dilbeek A0 -4

3

76
6.Za-05/10/1920:00Groot-Dilbeek A-Nossegem A2 -0

3

104
7.Zo-13/10/1915:00De Leeuwkens A-Groot-Dilbeek A0 -1

3

133
8.Za-19/10/1920:00Groot-Dilbeek A-Boka United A4 -1

3

163
9.Zo-27/10/1915:00

Leeuw A

-Groot-Dilbeek A -.
10.Za-09/11/1920:00Groot-Dilbeek A-Sterrebeek -.
11.Zo-17/11/1914:30Mazenzele Opwijk A-Groot-Dilbeek A -.
12.Za-23/11/1920:00Groot-Dilbeek A-Lennik -.
13.Zo-01/12/1900:00Schepdaal-Groot-Dilbeek A -.
14.Zo-08/12/1900:00Groot-Dilbeek A-Hoeilaart A -.
15.Zo-15/12/1900:00Vossem A-Groot-Dilbeek A -.
16.Zo-05/01/2000:00Herne A-Groot-Dilbeek A -.
17.Zo-12/01/2000:00Groot-Dilbeek A-Wambeek Ternat A -.
18.Zo-19/01/2000:00Huizingen A-Groot-Dilbeek A -.
19.Zo-26/01/2000:00Groot-Dilbeek A-Euro.90 Kraainem A -.
20.Zo-02/02/2000:00Groot-Dilbeek A-Asse-Zellik A -.
21.Zo-09/02/2000:00Nossegem A-Groot-Dilbeek A -.
22.Zo-16/02/2000:00Groot-Dilbeek A-De Leeuwkens A -.
23.Zo-01/03/2000:00Boka United A-Groot-Dilbeek A -.
24.Zo-08/03/2000:00Groot-Dilbeek A-

Leeuw A

-.
25.Zo-15/03/2000:00Sterrebeek-Groot-Dilbeek A -.
26.Zo-22/03/2000:00Groot-Dilbeek A-Mazenzele Opwijk A -.
27.Zo-29/03/2000:00Lennik-Groot-Dilbeek A -.
28.Zo-05/04/2000:00Groot-Dilbeek A-Schepdaal -.
29.Zo-26/04/2000:00Hoeilaart A-Groot-Dilbeek A -.
30.Zo-03/05/2000:00Groot-Dilbeek A-Vossem A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (4/15)

1Leeuw A1012:6+6
2Wambeek Ternat A109:4+5
3Boka United A99:2+7
4Groot-Dilbeek A710:6+4
5Nossegem A77:70
6Schepdaal75:50
7Hoeilaart A611:7+4
8De Leeuwkens A*66:2+4
9Lennik68:6+2
10Herne A66:5+1
11Mazenzele Opwijk A65:7-2
12Euro.90 Kraainem A53:30
13Sterrebeek45:7-2
14Asse-Zellik A32:10-8
15Vossem A36:7-1
16Huizingen A12:6-4

alle wedstrijden (8/30)

1Wambeek Ternat A1917:8+9
2Boka United A1817:9+8
3Groot-Dilbeek A1617:8+9
4Nossegem A1311:110
5Asse-Zellik A129:12-3
6Leeuw A1216:12+4
7Mazenzele Opwijk A1211:12-1
8Schepdaal1111:110
9Sterrebeek1012:17-5
10Hoeilaart A920:19+1
11Herne A912:16-4
12Lennik913:18-5
13De Leeuwkens A*99:8+1
14Euro.90 Kraainem A96:60
15Vossem A69:18-9
16Huizingen A*36:11-5

uitwedstrijden (4/15)

1Asse-Zellik A97:2+5
.Groot-Dilbeek A97:2+5
3Wambeek Ternat A98:4+4
4Boka United A98:7+1
5Nossegem A64:40
6Sterrebeek67:10-3
7Mazenzele Opwijk A66:5+1
8Schepdaal46:60
9Euro.90 Kraainem A43:30
10Hoeilaart A39:12-3
11Herne A36:11-5
12Lennik35:12-7
13Vossem A33:11-8
14De Leeuwkens A33:6-3
15Huizingen A*24:5-1
16Leeuw A24:6-2