www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 19/04/2024
Brabant-vv : 2de Provinciale B
zaterdag 13/04/2024 |
18:00 | Bierbeek B | - | Veltem A | 2 | - | 1 |
19:30 | Vissenaken A | - | Haasrode A | 4
| - | 1
|
. | Houtem-Oplinter A | - | Nossegem A | 4
| - | 1
|
zondag 14/04/2024 |
15:00 | RWL Sport A | - | Woluwe-Zaventem A | 2 | - | 1 |
. | FC ATO A | - | Holsbeek A | 8
| - | 2
|
. | CS Machelen A | - | Kessel-Lo 2000 A | 3
| - | 1 |
. | Aarschot A | - | Melsbroek A | 1 | - | 0 |
. | Rap.Wezemaal A | - | Butsel A | 1 | - | 1 |
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Woluwe-Zaventem A | 6 | - |
6 | CS Machelen A | | - | |
. | Haasrode A | 7 | - |
9 | Houtem-Oplinter A | | - | |
. | Holsbeek A | 5 |
- | 4 | Rap.Wezemaal A | | - | |
. | Veltem A | 9 | - | 4 | Aarschot A | | - | |
. | Vissenaken A | 7 | - | 7 | Bierbeek B | | - | |
. | Nossegem A | 5 | - | 12 | FC ATO A | | - | |
. | Melsbroek A | 3 |
- | 4 | Butsel A | | - | |
15:15 | Kessel-Lo 2000 A | 6 | - | 5 | RWL Sport A | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Brabant-vv : 2de Provinciale B --> Holsbeek A
periode 1
10/10 |
| FC ATO A | 25 |
2. | Veltem A | 24 |
3. | CS Machelen A | 22 |
4. | Nossegem A | 21 |
5. | Houtem-Oplinter A | 21 |
6. | Rap.Wezemaal A | 18 |
7. | Holsbeek A | 13 |
8. | RWL Sport A | 13 |
9. | Haasrode A | 13 |
10. | Bierbeek B | 12 |
11. | Vissenaken A | 11 |
12. | Woluwe-Zaventem A | 10 |
13. | Aarschot A | 9 |
14. | Kessel-Lo 2000 A | 8 |
15. | Butsel A | 7 |
16. | Melsbroek A | 1 |
periode 2
10/10 |
| Nossegem A | 23 |
2. | Holsbeek A | 22 |
3. | Houtem-Oplinter A | 21 |
4. | Veltem A | 21 |
5. | FC ATO A | 20 |
6. | Woluwe-Zaventem A | 18 |
7. | Vissenaken A | 16 |
8. | CS Machelen A | 16 |
9. | Haasrode A | 13 |
10. | RWL Sport A | 12 |
11. | Bierbeek B | 9 |
12. | Aarschot A | 9 |
13. | Rap.Wezemaal A | 8 |
14. | Kessel-Lo 2000 A | 8 |
15. | Butsel A | 8 |
16. | Melsbroek A | 3 |
periode 3
8/10 |
| FC ATO A | 24 |
2. | Bierbeek B | 16 |
3. | Houtem-Oplinter A | 15 |
4. | RWL Sport A | 15 |
5. | Haasrode A | 14 |
6. | Vissenaken A | 13 |
7. | Veltem A | 12 |
8. | Rap.Wezemaal A | 12 |
9. | Aarschot A | 10 |
10. | CS Machelen A | 9 |
11. | Kessel-Lo 2000 A | 9 |
12. | Nossegem A | 9 |
13. | Butsel A | 9 |
14. | Woluwe-Zaventem A | 7 |
15. | Holsbeek A | 7 |
16. | Melsbroek A | 0 |
Holsbeek A
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | RWL Sport A | - | Holsbeek A | 2 - | 0 | | 0 | 0 | | 10 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Holsbeek A | - | Melsbroek A | 7 - | 0 | | 3 | 3 | | 7 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Woluwe-Zaventem A | - | Holsbeek A | 1 - | 2 | | 3 | 6 | | 5 | |
4. | Za-23/09/23 | 20:00 | Holsbeek A | - | Kessel-Lo 2000 A | 2 - | 0 | | 3 | 9 | | 3 | |
5. | Za-30/09/23 | 20:00 | Holsbeek A | - | FC ATO A | 2 - | 4 | | 0 | 9 | | 7 | |
6. | Za-07/10/23 | 20:00 | Nossegem A | - | Holsbeek A | 2 - | 0 | | 0 | 9 | | 9 | |
7. | Za-14/10/23 | 20:00 | Holsbeek A | - | Houtem-Oplinter A | 1 - | 2 | | 0 | 9 | | 9 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Rap.Wezemaal A | - | Holsbeek A | 2 - | 2 | | 1 | 10 | | 9 | |
9. | Za-28/10/23 | 20:00 | Holsbeek A | - | Bierbeek B | 4 - | 2 | | 3 | 13 | | 7 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | CS Machelen A | - | Holsbeek A | 3 - | 2 | | 0 | 13 | | 7 | |
11. | Za-11/11/23 | 20:00 | Holsbeek A | - | Aarschot A | 2 - | 1 | | 3 | 16 | | 7 | |
12. | Za-18/11/23 | 20:00 | Veltem A | - | Holsbeek A | 2 - | 0 | | 0 | 16 | | 10 | |
13. | Za-25/11/23 | 20:00 | Holsbeek A | - | Butsel A | 7 - | 1 | | 3 | 19 | | 9 | |
14. | Za-02/12/23 | 20:00 | Holsbeek A | - | Vissenaken A | 1 - | 0 | | 3 | 22 | | 6 | |
15. | Za-09/12/23 | 20:00 | Haasrode A | - | Holsbeek A | 2 - | 4 | | 3 | 25 | | 6 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Melsbroek A | - | Holsbeek A | 0 - | 5 | | 3 | 28 | | 6 | |
17. | Za-13/01/24 | 20:00 | Holsbeek A | - | Nossegem A | 0 - | 0 | | 1 | 29 | | 6 | |
19. | Za-27/01/24 | 20:00 | Bierbeek B | - | Holsbeek A | 1 - | 3 | | 3 | 32 | | 6 | |
20. | Za-03/02/24 | 20:00 | Holsbeek A | - | CS Machelen A | 4 - | 2 | | 3 | 35 | | 6 | |
18. | Di-13/02/24 | 20:00 | Kessel-Lo 2000 A | - | Holsbeek A | 2 - | 1 | | 0 | 35 | | 6 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | Vissenaken A | - | Holsbeek A | 1 - | 1 | | 1 | 36 | | 6 | |
22. | Za-24/02/24 | 20:00 | Holsbeek A | - | Haasrode A | 2 - | 2 | | 1 | 37 | | 6 | |
23. | Za-02/03/24 | 20:00 | Holsbeek A | - | Woluwe-Zaventem A | 5 - | 3 | | 3 | 40 | | 6 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Butsel A | - | Holsbeek A | 1 - | 1 | | 1 | 41 | | 6 | |
25. | Za-16/03/24 | 20:00 | Holsbeek A | - | Veltem A | 0 - | 1 | | 0 | 41 | | 6 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | Houtem-Oplinter A | - | Holsbeek A | 4 - | 2 | | 0 | 41 | | 6 | |
27. | Za-06/04/24 | 20:00 | Holsbeek A | - | RWL Sport A | 1 - | 1 | | 1 | 42 | | 6 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | FC ATO A | - | Holsbeek A | 8 - | 2 | | 0 | 42 | | 6 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Holsbeek A | - | Rap.Wezemaal A | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Aarschot A | - | Holsbeek A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Rap.Wezemaal A
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Rap.Wezemaal A | - | Houtem-Oplinter A | 2 - | 0 | | 3 | 3 | | 6 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Aarschot A | - | Rap.Wezemaal A | 0 - | 2 | | 3 | 6 | | 4 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Melsbroek A | - | Rap.Wezemaal A | 1 - | 1 | | 1 | 7 | | 3 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Rap.Wezemaal A | - | CS Machelen A | 1 - | 2 | | 0 | 7 | | 7 | |
5. | Za-30/09/23 | 20:15 | Kessel-Lo 2000 A | - | Rap.Wezemaal A | 1 - | 2 | | 3 | 10 | | 5 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Rap.Wezemaal A | - | Veltem A | 0 - | 0 | | 1 | 11 | | 7 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Woluwe-Zaventem A | - | Rap.Wezemaal A | 2 - | 3 | | 3 | 14 | | 5 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Rap.Wezemaal A | - | Holsbeek A | 2 - | 2 | | 1 | 15 | | 6 | |
9. | Za-28/10/23 | 20:15 | Vissenaken A | - | Rap.Wezemaal A | 4 - | 0 | | 0 | 15 | | 6 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Rap.Wezemaal A | - | RWL Sport A | 2 - | 1 | | 3 | 18 | | 6 | |
11. | Za-11/11/23 | 20:00 | Haasrode A | - | Rap.Wezemaal A | 2 - | 2 | | 1 | 19 | | 6 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Rap.Wezemaal A | - | FC ATO A | 2 - | 1 | | 3 | 22 | | 6 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Rap.Wezemaal A | - | Nossegem A | 1 - | 2 | | 0 | 22 | | 6 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Butsel A | - | Rap.Wezemaal A | 2 - | 0 | | 0 | 22 | | 7 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Rap.Wezemaal A | - | Bierbeek B | 1 - | 2 | | 0 | 22 | | 8 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | CS Machelen A | - | Rap.Wezemaal A | 4 - | 2 | | 0 | 22 | | 9 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Rap.Wezemaal A | - | Melsbroek A | 7 - | 0 | | 3 | 25 | | 8 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | FC ATO A | - | Rap.Wezemaal A | 3 - | 1 | | 0 | 25 | | 8 | |
18. | Do-01/02/24 | 20:00 | Veltem A | - | Rap.Wezemaal A | 2 - | 2 | | 1 | 26 | | 7 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Rap.Wezemaal A | - | Haasrode A | 1 - | 2 | | 0 | 26 | | 8 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Rap.Wezemaal A | - | Woluwe-Zaventem A | 0 - | 0 | | 1 | 27 | | 11 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | RWL Sport A | - | Rap.Wezemaal A | 2 - | 0 | | 0 | 27 | | 12 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Rap.Wezemaal A | - | Aarschot A | 3 - | 1 | | 3 | 30 | | 10 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Houtem-Oplinter A | - | Rap.Wezemaal A | 1 - | 2 | | 3 | 33 | | 10 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Rap.Wezemaal A | - | Vissenaken A | 3 - | 1 | | 3 | 36 | | 8 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Bierbeek B | - | Rap.Wezemaal A | 2 - | 0 | | 0 | 36 | | 9 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Nossegem A | - | Rap.Wezemaal A | 1 - | 1 | | 1 | 37 | | 10 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Rap.Wezemaal A | - | Butsel A | 1 - | 1 | | 1 | 38 | | 10 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Holsbeek A | - | Rap.Wezemaal A | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Rap.Wezemaal A | - | Kessel-Lo 2000 A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/15)
1 | FC ATO A | 34 | +35 |
2 | Veltem A | 31 | +21 |
3 | Nossegem A | 30 | +14 |
4 | Holsbeek A | 27 | +19 |
5 | Houtem-Oplinter A | 26 | +23 |
6 | CS Machelen A | 24 | +9 |
7 | Vissenaken A | 24 | +15 |
8 | Rap.Wezemaal A | 22 | +11 |
9 | Haasrode A | 22 | +4 |
10 | Woluwe-Zaventem A | 21 | +5 |
11 | RWL Sport A | 20 | +3 |
12 | Bierbeek B | 18 | +9 |
13 | Kessel-Lo 2000 A | 17 | -6 |
14 | Butsel A | 15 | -9 |
15 | Aarschot A | 13 | -14 |
16 | Melsbroek A | 4 | -40 |
alle wedstrijden (28/30)
1 | FC ATO A | 69 | +64 |
2 | Houtem-Oplinter A | 57 | +38 |
3 | Veltem A | 57 | +32 |
4 | Nossegem A | 53 | +16 |
5 | CS Machelen A | 47 | +12 |
6 | Holsbeek A | 42 | +13 |
7 | Vissenaken A | 40 | +8 |
8 | RWL Sport A | 40 | +7 |
9 | Haasrode A | 40 | -4 |
10 | Rap.Wezemaal A | 38 | +2 |
11 | Bierbeek B | 37 | +9 |
12 | Woluwe-Zaventem A | 35 | -1 |
13 | Aarschot A | 28 | -16 |
14 | Kessel-Lo 2000 A | 25 | -19 |
15 | Butsel A | 24 | -40 |
16 | Melsbroek A | 4 | -121 |
uitwedstrijden (14/15)
1 | FC ATO A | 35 | +29 |
2 | Houtem-Oplinter A | 31 | +15 |
3 | Veltem A | 26 | +11 |
4 | CS Machelen A | 23 | +3 |
5 | Nossegem A | 23 | +2 |
6 | RWL Sport A | 20 | +4 |
7 | Bierbeek B | 19 | 0 |
8 | Haasrode A | 18 | -8 |
9 | Vissenaken A | 16 | -7 |
10 | Rap.Wezemaal A | 16 | -9 |
11 | Aarschot A | 15 | -2 |
12 | Holsbeek A | 15 | -6 |
13 | Woluwe-Zaventem A | 14 | -6 |
14 | Butsel A | 9 | -31 |
15 | Kessel-Lo 2000 A | 8 | -13 |
16 | Melsbroek A | 0 | -81 |