www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 13/10/2019

vbal4

Brabant : 2de Provinciale B

zondag 13/10/2019

15:00Sterrebeek-

Wambeek Ternat A

1-2
.

Mazenzele Opwijk A

-Herne A2-0
.

Lennik

-Vossem A3-0
.

Schepdaal

-Hoeilaart A4 -3
.De Leeuwkens A-

Groot-Dilbeek A

0-1
.

Boka United A

-Euro.90 Kraainem A2-0
.Leeuw A-Huizingen A2 -2
.Asse-Zellik A-

Nossegem A

0-2

zaterdag 19/10/2019

20:00Vossem A2- 3Schepdaal-
.Groot-Dilbeek A4- 9Boka United A-
20:30Euro.90 Kraainem A4 -1Leeuw A-

zondag 20/10/2019

15:00Huizingen A1-3Sterrebeek-
.Nossegem A6-2De Leeuwkens A-
.Hoeilaart A3-9Asse-Zellik A-
.Herne A6 -0Lennik-
.Wambeek Ternat A9-5Mazenzele Opwijk A-
punten uit de laatste 3 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 3 uitwedstrijden

7/30

1.Boka United A189.1
2.Wambeek Ternat A1812
3.Groot-Dilbeek A1312
4.Nossegem A129.-2(3)
5.Asse-Zellik A126-3.(3)
6.Leeuw A1152.
7.Mazenzele Opwijk A1174.
8.Schepdaal107
9.Herne A93
10.De Leeuwkens A*84-1.(3)
11.Euro.90 Kraainem A81-4.(3)
12.Sterrebeek73.3
13.Hoeilaart A66
14.Lennik63
15.Vossem A54
16.Huizingen A*32
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 2de Provinciale B --> Groot-Dilbeek A

Groot-Dilbeek A

1.Za-31/08/1920:00

Groot-Dilbeek A

-Herne A3 -40010
2.Zo-08/09/1915:00Wambeek Ternat A-

Groot-Dilbeek A

1 -00015
3.Za-14/09/1920:00

Groot-Dilbeek A

-Huizingen A1 -11114
4.Za-21/09/1920:30Euro.90 Kraainem A-

Groot-Dilbeek A

1 -2

3

411
5.Zo-29/09/1915:00Asse-Zellik A-

Groot-Dilbeek A

0 -4

3

76
6.Za-05/10/1920:00

Groot-Dilbeek A

-Nossegem A2 -0

3

104
7.Zo-13/10/1915:00De Leeuwkens A-

Groot-Dilbeek A

0 -1

3

133
8.Za-19/10/1920:00

Groot-Dilbeek A

-Boka United A -.
9.Zo-27/10/1915:00Leeuw A-

Groot-Dilbeek A

-.
10.Za-09/11/1920:00

Groot-Dilbeek A

-Sterrebeek -.
11.Zo-17/11/1900:00Mazenzele Opwijk A-

Groot-Dilbeek A

-.
12.Zo-24/11/1900:00

Groot-Dilbeek A

-Lennik -.
13.Zo-01/12/1900:00Schepdaal-

Groot-Dilbeek A

-.
14.Zo-08/12/1900:00

Groot-Dilbeek A

-Hoeilaart A -.
15.Zo-15/12/1900:00Vossem A-

Groot-Dilbeek A

-.
16.Zo-05/01/2000:00Herne A-

Groot-Dilbeek A

-.
17.Zo-12/01/2000:00

Groot-Dilbeek A

-Wambeek Ternat A -.
18.Zo-19/01/2000:00Huizingen A-

Groot-Dilbeek A

-.
19.Zo-26/01/2000:00

Groot-Dilbeek A

-Euro.90 Kraainem A -.
20.Zo-02/02/2000:00

Groot-Dilbeek A

-Asse-Zellik A -.
21.Zo-09/02/2000:00Nossegem A-

Groot-Dilbeek A

-.
22.Zo-16/02/2000:00

Groot-Dilbeek A

-De Leeuwkens A -.
23.Zo-01/03/2000:00Boka United A-

Groot-Dilbeek A

-.
24.Zo-08/03/2000:00

Groot-Dilbeek A

-Leeuw A -.
25.Zo-15/03/2000:00Sterrebeek-

Groot-Dilbeek A

-.
26.Zo-22/03/2000:00

Groot-Dilbeek A

-Mazenzele Opwijk A -.
27.Zo-29/03/2000:00Lennik-

Groot-Dilbeek A

-.
28.Zo-05/04/2000:00

Groot-Dilbeek A

-Schepdaal -.
29.Zo-26/04/2000:00Hoeilaart A-

Groot-Dilbeek A

-.
30.Zo-03/05/2000:00

Groot-Dilbeek A

-Vossem A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Boka United A

1.Zo-01/09/1915:00Boka United A-Schepdaal1 -0

3

36
2.Zo-08/09/1915:00Hoeilaart A-Boka United A2 -3

3

63
3.Zo-15/09/1915:00Boka United A-Vossem A6 -0

3

91
4.Zo-22/09/1915:00Herne A-Boka United A1 -2

3

121
5.Zo-29/09/1915:00Boka United A-Wambeek Ternat A0 -20121
6.Zo-06/10/1915:00Huizingen A-Boka United A0 -2

3

151
7.Zo-13/10/1915:00Boka United A-Euro.90 Kraainem A2 -0

3

181
8.Za-19/10/1920:00

Groot-Dilbeek A

-Boka United A -.
9.Zo-27/10/1915:00Boka United A-Nossegem A -.
10.Zo-10/11/1915:00De Leeuwkens A-Boka United A -.
11.Zo-17/11/1900:00Asse-Zellik A-Boka United A -.
12.Zo-24/11/1900:00Boka United A-Leeuw A -.
13.Zo-01/12/1900:00Sterrebeek-Boka United A -.
14.Zo-08/12/1900:00Boka United A-Mazenzele Opwijk A -.
15.Zo-15/12/1900:00Lennik-Boka United A -.
16.Zo-05/01/2000:00Schepdaal-Boka United A -.
17.Zo-12/01/2000:00Boka United A-Hoeilaart A -.
18.Zo-19/01/2000:00Vossem A-Boka United A -.
19.Zo-26/01/2000:00Boka United A-Herne A -.
20.Zo-02/02/2000:00Wambeek Ternat A-Boka United A -.
21.Zo-09/02/2000:00Boka United A-Huizingen A -.
22.Zo-16/02/2000:00Euro.90 Kraainem A-Boka United A -.
23.Zo-01/03/2000:00Boka United A-

Groot-Dilbeek A

-.
24.Zo-08/03/2000:00Nossegem A-Boka United A -.
25.Zo-15/03/2000:00Boka United A-De Leeuwkens A -.
26.Zo-22/03/2000:00Boka United A-Asse-Zellik A -.
27.Zo-29/03/2000:00Leeuw A-Boka United A -.
28.Zo-05/04/2000:00Boka United A-Sterrebeek -.
29.Zo-26/04/2000:00Mazenzele Opwijk A-Boka United A -.
30.Zo-03/05/2000:00Boka United A-Lennik -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (4/15)

1Leeuw A1012:6+6
2Boka United A99:2+7
3Wambeek Ternat A*96:1+5
4Schepdaal75:50
5De Leeuwkens A*66:2+4
6Herne A*65:2+3
7Lennik68:6+2
8Nossegem A*65:50
9Mazenzele Opwijk A65:7-2
10Groot-Dilbeek A*46:5+1
11Euro.90 Kraainem A*42:20
12Sterrebeek45:7-2
13Hoeilaart A*39:6+3
14Asse-Zellik A32:10-8
15Vossem A*24:5-1
16Huizingen A*11:4-3

alle wedstrijden (7/30)

1Boka United A1816:5+11
2Wambeek Ternat A1814:5+9
3Groot-Dilbeek A1313:7+6
4Nossegem A129:90
5Asse-Zellik A128:10-2
6Leeuw A1115:11+4
7Mazenzele Opwijk A118:9-1
8Schepdaal109:90
9Herne A911:13-2
10De Leeuwkens A*87:6+1
11Euro.90 Kraainem A85:50
12Sterrebeek710:16-6
13Hoeilaart A618:180
14Lennik610:17-7
15Vossem A57:16-9
16Huizingen A*35:9-4

uitwedstrijden (4/15)

1Asse-Zellik A*96:0+6
2Groot-Dilbeek A97:2+5
3Wambeek Ternat A98:4+4
4Boka United A*97:3+4
5Nossegem A64:40
6Mazenzele Opwijk A*53:2+1
7Euro.90 Kraainem A43:30
8Schepdaal*34:40
9Hoeilaart A39:12-3
10Sterrebeek*35:9-4
11Herne A36:11-5
12Vossem A33:11-8
13Huizingen A*24:5-1
14De Leeuwkens A*21:4-3
15Leeuw A*13:5-2
16Lennik*02:11-9