www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 20/09/2020

vbal4

Brabant vv : 2de Provinciale B

speeldag 1

zaterdag 05/09/2020

20:00Groot-Dilbeek A-Machelen A-PP

zondag 06/09/2020

15:00Woluwe-Zaventem A-Mazenzele Opwijk A-PP
.Asse-Zellik A-Kester-Gooik A-PP
.Wemmel A-Lennik-PP
.Herne A-Euro.90 Kraainem A-PP
.Galmaarden A-Huizingen A-PP
.Schepdaal-De Leeuwkens A-PP
.Leeuw Brucom A-Meise A-PP

speeldag 2

zaterdag 12/09/2020

20:00Kester-Gooik A-Wemmel A2-2

zondag 13/09/2020

14:30

Machelen A

-Herne A4-1
15:00Meise A-

Asse-Zellik A

1-3
.Mazenzele Opwijk A-

Leeuw Brucom A

0-2
.De Leeuwkens A-Woluwe-Zaventem A1-1
.

Huizingen A

-Schepdaal2-0
.

Euro.90 Kraainem A

-Galmaarden A3-2
.Lennik-

Groot-Dilbeek A

1-4

speeldag 3

zaterdag 19/09/2020

20:00

Groot-Dilbeek A

-Kester-Gooik A1-0

zondag 20/09/2020

15:00Woluwe-Zaventem A-

Huizingen A

0-2
.Mazenzele Opwijk A-

De Leeuwkens A

0-1
.Wemmel A-Meise A1-1
.Herne A-Lennik1-1
.Galmaarden A-

Machelen A

1-2
.Schepdaal-

Euro.90 Kraainem A

1-5
.Leeuw Brucom A-Asse-Zellik A3-3

speeldag 4

zaterdag 26/09/2020

20:00Kester-Gooik A-Herne A-

zondag 27/09/2020

14:30Machelen A-Schepdaal-
15:00Meise A-Groot-Dilbeek A-
.Asse-Zellik A-Wemmel A-
.Huizingen A-Mazenzele Opwijk A-
.Euro.90 Kraainem A-Woluwe-Zaventem A-
.Lennik-Galmaarden A-

maandag 16/05/2022

00:00De Leeuwkens A-Leeuw Brucom A-

speeldag 5

zaterdag 03/10/2020

20:00Groot-Dilbeek A-Asse-Zellik A-

zondag 04/10/2020

15:00Woluwe-Zaventem A-Machelen A-
.Mazenzele Opwijk A-Euro.90 Kraainem A-
.De Leeuwkens A-Huizingen A-
.Herne A-Meise A-
.Galmaarden A-Kester-Gooik A-
.Schepdaal-Lennik-
.Leeuw Brucom A-Wemmel A-

speeldag 6

zaterdag 10/10/2020

20:00Kester-Gooik A-Schepdaal-

zondag 11/10/2020

14:30Machelen A-Mazenzele Opwijk A-
15:00Meise A-Galmaarden A-
.Asse-Zellik A-Herne A-
.Wemmel A-Groot-Dilbeek A-
.Huizingen A-Leeuw Brucom A-
.Euro.90 Kraainem A-De Leeuwkens A-
.Lennik-Woluwe-Zaventem A-

speeldag 7

zondag 18/10/2020

15:00Woluwe-Zaventem A-Kester-Gooik A-
.Mazenzele Opwijk A-Lennik-
.De Leeuwkens A-Machelen A-
.Huizingen A-Euro.90 Kraainem A-
.Herne A-Wemmel A-
.Galmaarden A-Asse-Zellik A-
.Schepdaal-Meise A-
.Leeuw Brucom A-Groot-Dilbeek A-

speeldag 8

donderdag 05/05/2022

00:00Meise A-Woluwe-Zaventem A-
.Asse-Zellik A-Schepdaal-
.Wemmel A-Galmaarden A-
.Groot-Dilbeek A-Herne A-
.Euro.90 Kraainem A-Leeuw Brucom A-
.Machelen A-Huizingen A-
.Lennik-De Leeuwkens A-
.Kester-Gooik A-Mazenzele Opwijk A-

speeldag 9

vrijdag 06/05/2022

00:00Woluwe-Zaventem A-Asse-Zellik A-
.Mazenzele Opwijk A-Meise A-
.De Leeuwkens A-Kester-Gooik A-
.Huizingen A-Lennik-
.Euro.90 Kraainem A-Machelen A-
.Galmaarden A-Groot-Dilbeek A-
.Schepdaal-Wemmel A-
.Leeuw Brucom A-Herne A-

speeldag 10

zaterdag 07/05/2022

00:00Meise A-De Leeuwkens A-
.Asse-Zellik A-Mazenzele Opwijk A-
.Wemmel A-Woluwe-Zaventem A-
.Groot-Dilbeek A-Schepdaal-
.Herne A-Galmaarden A-
.Machelen A-Leeuw Brucom A-
.Lennik-Euro.90 Kraainem A-
.Kester-Gooik A-Huizingen A-

speeldag 11

zondag 08/05/2022

00:00Woluwe-Zaventem A-Groot-Dilbeek A-
.Mazenzele Opwijk A-Wemmel A-
.De Leeuwkens A-Asse-Zellik A-
.Huizingen A-Meise A-
.Euro.90 Kraainem A-Kester-Gooik A-
.Machelen A-Lennik-
.Schepdaal-Herne A-
.Leeuw Brucom A-Galmaarden A-

speeldag 12

maandag 09/05/2022

00:00Meise A-Euro.90 Kraainem A-
.Asse-Zellik A-Huizingen A-
.Wemmel A-De Leeuwkens A-
.Groot-Dilbeek A-Mazenzele Opwijk A-
.Herne A-Woluwe-Zaventem A-
.Galmaarden A-Schepdaal-
.Lennik-Leeuw Brucom A-
.Kester-Gooik A-Machelen A-

speeldag 13

dinsdag 10/05/2022

00:00Woluwe-Zaventem A-Galmaarden A-
.Mazenzele Opwijk A-Herne A-
.De Leeuwkens A-Groot-Dilbeek A-
.Huizingen A-Wemmel A-
.Euro.90 Kraainem A-Asse-Zellik A-
.Machelen A-Meise A-
.Lennik-Kester-Gooik A-
.Leeuw Brucom A-Schepdaal-

speeldag 14

woensdag 11/05/2022

00:00Meise A-Lennik-
.Asse-Zellik A-Machelen A-
.Wemmel A-Euro.90 Kraainem A-
.Groot-Dilbeek A-Huizingen A-
.Herne A-De Leeuwkens A-
.Galmaarden A-Mazenzele Opwijk A-
.Schepdaal-Woluwe-Zaventem A-
.Leeuw Brucom A-Kester-Gooik A-

speeldag 15

donderdag 12/05/2022

00:00Woluwe-Zaventem A-Leeuw Brucom A-
.Mazenzele Opwijk A-Schepdaal-
.De Leeuwkens A-Galmaarden A-
.Huizingen A-Herne A-
.Euro.90 Kraainem A-Groot-Dilbeek A-
.Machelen A-Wemmel A-
.Lennik-Asse-Zellik A-
.Kester-Gooik A-Meise A-

speeldag 16

vrijdag 13/05/2022

00:00Mazenzele Opwijk A-Woluwe-Zaventem A-
.Kester-Gooik A-Asse-Zellik A-
.Lennik-Wemmel A-
.Machelen A-Groot-Dilbeek A-
.Euro.90 Kraainem A-Herne A-
.Huizingen A-Galmaarden A-
.De Leeuwkens A-Schepdaal-
.Meise A-Leeuw Brucom A-

speeldag 17

zaterdag 14/05/2022

00:00Asse-Zellik A-Meise A-
.Leeuw Brucom A-Mazenzele Opwijk A-
.Woluwe-Zaventem A-De Leeuwkens A-
.Schepdaal-Huizingen A-
.Galmaarden A-Euro.90 Kraainem A-
.Herne A-Machelen A-
.Groot-Dilbeek A-Lennik-
.Wemmel A-Kester-Gooik A-

speeldag 18

zondag 15/05/2022

00:00Huizingen A-Woluwe-Zaventem A-
.De Leeuwkens A-Mazenzele Opwijk A-
.Meise A-Wemmel A-
.Kester-Gooik A-Groot-Dilbeek A-
.Lennik-Herne A-
.Machelen A-Galmaarden A-
.Euro.90 Kraainem A-Schepdaal-
.Asse-Zellik A-Leeuw Brucom A-

speeldag 19

zondag 27/09/2020

15:00Leeuw Brucom A-De Leeuwkens A-

maandag 16/05/2022

00:00Groot-Dilbeek A-Meise A-
.Wemmel A-Asse-Zellik A-
.Mazenzele Opwijk A-Huizingen A-
.Woluwe-Zaventem A-Euro.90 Kraainem A-
.Schepdaal-Machelen A-
.Galmaarden A-Lennik-
.Herne A-Kester-Gooik A-

speeldag 20

dinsdag 17/05/2022

00:00Machelen A-Woluwe-Zaventem A-
.Euro.90 Kraainem A-Mazenzele Opwijk A-
.Huizingen A-De Leeuwkens A-
.Asse-Zellik A-Groot-Dilbeek A-
.Meise A-Herne A-
.Kester-Gooik A-Galmaarden A-
.Lennik-Schepdaal-
.Wemmel A-Leeuw Brucom A-

speeldag 21

woensdag 18/05/2022

00:00Galmaarden A-Meise A-
.Herne A-Asse-Zellik A-
.Groot-Dilbeek A-Wemmel A-
.Leeuw Brucom A-Huizingen A-
.De Leeuwkens A-Euro.90 Kraainem A-
.Mazenzele Opwijk A-Machelen A-
.Woluwe-Zaventem A-Lennik-
.Schepdaal-Kester-Gooik A-

speeldag 22

donderdag 19/05/2022

00:00Kester-Gooik A-Woluwe-Zaventem A-
.Lennik-Mazenzele Opwijk A-
.Machelen A-De Leeuwkens A-
.Euro.90 Kraainem A-Huizingen A-
.Wemmel A-Herne A-
.Asse-Zellik A-Galmaarden A-
.Meise A-Schepdaal-
.Groot-Dilbeek A-Leeuw Brucom A-

speeldag 23

vrijdag 20/05/2022

00:00Woluwe-Zaventem A-Meise A-
.Schepdaal-Asse-Zellik A-
.Galmaarden A-Wemmel A-
.Herne A-Groot-Dilbeek A-
.Leeuw Brucom A-Euro.90 Kraainem A-
.Huizingen A-Machelen A-
.De Leeuwkens A-Lennik-
.Mazenzele Opwijk A-Kester-Gooik A-

speeldag 24

zaterdag 21/05/2022

00:00Asse-Zellik A-Woluwe-Zaventem A-
.Meise A-Mazenzele Opwijk A-
.Kester-Gooik A-De Leeuwkens A-
.Lennik-Huizingen A-
.Machelen A-Euro.90 Kraainem A-
.Groot-Dilbeek A-Galmaarden A-
.Wemmel A-Schepdaal-
.Herne A-Leeuw Brucom A-

speeldag 25

zondag 22/05/2022

00:00De Leeuwkens A-Meise A-
.Mazenzele Opwijk A-Asse-Zellik A-
.Woluwe-Zaventem A-Wemmel A-
.Schepdaal-Groot-Dilbeek A-
.Galmaarden A-Herne A-
.Leeuw Brucom A-Machelen A-
.Euro.90 Kraainem A-Lennik-
.Huizingen A-Kester-Gooik A-

speeldag 26

maandag 23/05/2022

00:00Groot-Dilbeek A-Woluwe-Zaventem A-
.Wemmel A-Mazenzele Opwijk A-
.Asse-Zellik A-De Leeuwkens A-
.Meise A-Huizingen A-
.Kester-Gooik A-Euro.90 Kraainem A-
.Lennik-Machelen A-
.Herne A-Schepdaal-
.Galmaarden A-Leeuw Brucom A-

speeldag 27

dinsdag 24/05/2022

00:00Euro.90 Kraainem A-Meise A-
.Huizingen A-Asse-Zellik A-
.De Leeuwkens A-Wemmel A-
.Mazenzele Opwijk A-Groot-Dilbeek A-
.Woluwe-Zaventem A-Herne A-
.Schepdaal-Galmaarden A-
.Leeuw Brucom A-Lennik-
.Machelen A-Kester-Gooik A-

speeldag 28

woensdag 25/05/2022

00:00Galmaarden A-Woluwe-Zaventem A-
.Herne A-Mazenzele Opwijk A-
.Groot-Dilbeek A-De Leeuwkens A-
.Wemmel A-Huizingen A-
.Asse-Zellik A-Euro.90 Kraainem A-
.Meise A-Machelen A-
.Kester-Gooik A-Lennik-
.Schepdaal-Leeuw Brucom A-

speeldag 29

donderdag 26/05/2022

00:00Lennik-Meise A-
.Machelen A-Asse-Zellik A-
.Euro.90 Kraainem A-Wemmel A-
.Huizingen A-Groot-Dilbeek A-
.De Leeuwkens A-Herne A-
.Mazenzele Opwijk A-Galmaarden A-
.Woluwe-Zaventem A-Schepdaal-
.Kester-Gooik A-Leeuw Brucom A-

speeldag 30

vrijdag 27/05/2022

00:00Leeuw Brucom A-Woluwe-Zaventem A-
.Schepdaal-Mazenzele Opwijk A-
.Galmaarden A-De Leeuwkens A-
.Herne A-Huizingen A-
.Groot-Dilbeek A-Euro.90 Kraainem A-
.Wemmel A-Machelen A-
.Asse-Zellik A-Lennik-
.Meise A-Kester-Gooik A-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

2/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Euro.90 Kraainem A62+581+45
2.Machelen A62+461+12
3.Groot-Dilbeek A62+451+34
4.Huizingen A62+441+22
5.Asse-Zellik A41+261+26
6.Leeuw Brucom A41+251+22
7.De Leeuwkens A41+121+11
8.Wemmel A2003002
9.Kester-Gooik A10-120-10
10.Meise A10-22001
11.Woluwe-Zaventem A10-21001
12.Lennik10-32001
13.Herne A10-320-31
14.Galmaarden A00-230-12
15.Mazenzele Opwijk A00-30000
16.Schepdaal00-610-20

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden