www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 15/12/2019

vbal4

Brabant : 2de Provinciale B

speeldag 1

zaterdag 31/08/2019

20:00Groot-Dilbeek A-

Herne A

3-4
20:30

Euro.90 Kraainem A

-Wambeek Ternat A1-0

zondag 01/09/2019

15:00

Leeuw A

-Lennik3-1
.

De Leeuwkens A

-Hoeilaart A3-1
.

Nossegem A

-Vossem A2-1
.Sterrebeek-Mazenzele Opwijk A1-1
.

Asse-Zellik A

-Huizingen A2-1
.

Boka United A

-Schepdaal1-0

speeldag 2

zaterdag 07/09/2019

20:00Vossem A-De Leeuwkens A1-1

zondag 08/09/2019

15:00

Schepdaal

-Leeuw A1-0
.

Wambeek Ternat A

-Groot-Dilbeek A1-0
.Hoeilaart A-

Boka United A

2-3
.Huizingen A-Euro.90 Kraainem A0-0
.

Herne A

-Nossegem A1-0
.

Lennik

-Sterrebeek5-2
.Mazenzele Opwijk A-

Asse-Zellik A

0-2

speeldag 3

zaterdag 14/09/2019

20:00Groot-Dilbeek A-Huizingen A1-1

zondag 15/09/2019

15:00

Mazenzele Opwijk A

-Lennik2-1
.Nossegem A-

Wambeek Ternat A

2-4
.

Leeuw A

-Hoeilaart A4-1
.Asse-Zellik A-

Euro.90 Kraainem A

0-3
.

Sterrebeek

-Schepdaal3-2
.

Boka United A

-Vossem A6-0
.

De Leeuwkens A

-Herne A3-0

speeldag 4

zaterdag 21/09/2019

18:00Lennik-

Asse-Zellik A

0-2
20:00Vossem A-Leeuw A2-2
20:30Euro.90 Kraainem A-

Groot-Dilbeek A

1-2

zondag 22/09/2019

15:00Schepdaal-Mazenzele Opwijk A0-0
.Huizingen A-

Nossegem A

1-2
.

Wambeek Ternat A

-De Leeuwkens A3-0
.Hoeilaart A-

Sterrebeek

1-3
.Herne A-

Boka United A

1-2

speeldag 5

zondag 29/09/2019

15:00

Leeuw A

-Herne A3-2
.Asse-Zellik A-

Groot-Dilbeek A

0-4
.Boka United A-

Wambeek Ternat A

0-2
.Mazenzele Opwijk A-

Hoeilaart A

1-4
.Lennik-

Schepdaal

0-2
.Sterrebeek-

Vossem A

0-2
.

Nossegem A

-Euro.90 Kraainem A1-0

zaterdag 02/11/2019

20:00

De Leeuwkens A

-Huizingen A2-0

speeldag 6

zaterdag 05/10/2019

20:00

Groot-Dilbeek A

-Nossegem A2-0
.Vossem A-

Mazenzele Opwijk A

1-2
20:30Euro.90 Kraainem A-De Leeuwkens A0-0

zondag 06/10/2019

15:00Huizingen A-

Boka United A

0-2
.Schepdaal-

Asse-Zellik A

0-2
.

Herne A

-Sterrebeek3-0
.

Wambeek Ternat A

-Leeuw A2-1
16:00

Hoeilaart A

-Lennik6-0

speeldag 7

zondag 13/10/2019

15:00Sterrebeek-

Wambeek Ternat A

1-2
.

Mazenzele Opwijk A

-Herne A2-0
.

Lennik

-Vossem A3-0
.

Schepdaal

-Hoeilaart A4-3
.De Leeuwkens A-

Groot-Dilbeek A

0-1
.

Boka United A

-Euro.90 Kraainem A2-0
.Leeuw A-Huizingen A2-2
.Asse-Zellik A-

Nossegem A

0-2

speeldag 8

zaterdag 19/10/2019

20:00Vossem A-Schepdaal2-2
.

Groot-Dilbeek A

-Boka United A4-1
20:30Euro.90 Kraainem A-Leeuw A1-1

zondag 20/10/2019

15:00Huizingen A-

Sterrebeek

1-2
.Nossegem A-De Leeuwkens A2-2
.

Hoeilaart A

-Asse-Zellik A2-1
.Herne A-

Lennik

1-3
.Wambeek Ternat A-Mazenzele Opwijk A3-3

speeldag 9

zondag 27/10/2019

15:00Sterrebeek-

Euro.90 Kraainem A

0-6
.

Mazenzele Opwijk A

-Huizingen A4-1
.Lennik-Wambeek Ternat A0-0
.

Schepdaal

-Herne A3-0
.

Hoeilaart A

-Vossem A5-1
.Boka United A-

Nossegem A

0-4
.Leeuw A-

Groot-Dilbeek A

1-3
.

Asse-Zellik A

-De Leeuwkens A1-0

speeldag 10

zaterdag 09/11/2019

20:00

Groot-Dilbeek A

-Sterrebeek4-1
.

Vossem A

-Asse-Zellik A2-1
20:30

Euro.90 Kraainem A

-Mazenzele Opwijk A4-3

zondag 10/11/2019

14:30

Huizingen A

-Lennik2-0
.Nossegem A-Leeuw A2-2
.Wambeek Ternat A-Schepdaal2-2
15:00Herne A-Hoeilaart A1-1
.De Leeuwkens A-Boka United A1-1

speeldag 11

zaterdag 16/11/2019

20:00

Vossem A

-Herne A4-1

zondag 17/11/2019

14:30Sterrebeek-

Nossegem A

1-2
.

Mazenzele Opwijk A

-Groot-Dilbeek A1-0
.Lennik-

Euro.90 Kraainem A

1-2
.Hoeilaart A-

Wambeek Ternat A

2-3
.Leeuw A-

De Leeuwkens A

1-2
15:00Schepdaal-Huizingen A3-3
.Asse-Zellik A-

Boka United A

2-3

speeldag 12

zaterdag 23/11/2019

20:00Groot-Dilbeek A-

Lennik

0-1
20:30

Euro.90 Kraainem A

-Schepdaal4-1

zondag 24/11/2019

14:30

Wambeek Ternat A

-Vossem A3-2
.

Boka United A

-Leeuw A3-1
.

Huizingen A

-Hoeilaart A4-1
.Nossegem A-

Mazenzele Opwijk A

1-3
15:00

De Leeuwkens A

-Sterrebeek1-0
.Herne A-Asse-Zellik A1-1

speeldag 13

zaterdag 30/11/2019

20:00Vossem A-

Huizingen A

0-1

zondag 01/12/2019

14:30Sterrebeek-

Boka United A

1-2
.Mazenzele Opwijk A-

De Leeuwkens A

0-1
.Lennik-

Nossegem A

0-4
.Hoeilaart A-Euro.90 Kraainem A1-1
15:00Herne A-

Wambeek Ternat A

0-1
.

Asse-Zellik A

-Leeuw A2-1
.Schepdaal-

Groot-Dilbeek A

3-4

speeldag 14

zaterdag 07/12/2019

20:00Groot-Dilbeek A-Hoeilaart A2-2
20:30

Euro.90 Kraainem A

-Vossem A6-2

zondag 08/12/2019

14:30

Huizingen A

-Herne A2-1
.

Nossegem A

-Schepdaal5-1
.Boka United A-Mazenzele Opwijk A0-0
.

Leeuw A

-Sterrebeek3-1
15:00Asse-Zellik A-

Wambeek Ternat A

0-1
.

De Leeuwkens A

-Lennik3-1

speeldag 15

zaterdag 14/12/2019

20:00

Vossem A

-Groot-Dilbeek A2-1

zondag 15/12/2019

14:30Sterrebeek-Asse-Zellik A-
.Mazenzele Opwijk A-Leeuw A-
.Lennik-Boka United A-
.Hoeilaart A-Nossegem A-
.Wambeek Ternat A-Huizingen A-
15:00Herne A-Euro.90 Kraainem A-
.Schepdaal-De Leeuwkens A-

speeldag 16

zaterdag 04/01/2020

20:00Vossem A-Nossegem A-

zondag 05/01/2020

14:30Mazenzele Opwijk A-Sterrebeek-
.Wambeek Ternat A-Euro.90 Kraainem A-
.Hoeilaart A-De Leeuwkens A-
.Lennik-Leeuw A-
.Huizingen A-Asse-Zellik A-
15:00Herne A-Groot-Dilbeek A-
.Schepdaal-Boka United A-

speeldag 17

zaterdag 11/01/2020

20:00De Leeuwkens A-Vossem A-
.Asse-Zellik A-Mazenzele Opwijk A-
.Groot-Dilbeek A-Wambeek Ternat A-
20:30Euro.90 Kraainem A-Huizingen A-

zondag 12/01/2020

14:30Sterrebeek-Lennik-
.Leeuw A-Schepdaal-
.Boka United A-Hoeilaart A-
.Nossegem A-Herne A-

speeldag 18

zaterdag 18/01/2020

20:00Vossem A-Boka United A-
20:30Euro.90 Kraainem A-Asse-Zellik A-

zondag 19/01/2020

14:30Lennik-Mazenzele Opwijk A-
.Huizingen A-Groot-Dilbeek A-
.Wambeek Ternat A-Nossegem A-
.Hoeilaart A-Leeuw A-
15:00Herne A-De Leeuwkens A-
.Schepdaal-Sterrebeek-

speeldag 19

zaterdag 25/01/2020

20:00Groot-Dilbeek A-Euro.90 Kraainem A-

zondag 26/01/2020

14:30Nossegem A-Huizingen A-
.Mazenzele Opwijk A-Schepdaal-
.Sterrebeek-Hoeilaart A-
.Leeuw A-Vossem A-
.Boka United A-Herne A-
15:00De Leeuwkens A-Wambeek Ternat A-
.Asse-Zellik A-Lennik-

speeldag 20

zondag 02/02/2020

00:00Vossem A-Sterrebeek-
.Hoeilaart A-Mazenzele Opwijk A-
.Schepdaal-Lennik-
.Euro.90 Kraainem A-Nossegem A-
.Huizingen A-De Leeuwkens A-
.Wambeek Ternat A-Boka United A-
.Herne A-Leeuw A-
.Groot-Dilbeek A-Asse-Zellik A-

speeldag 21

zondag 09/02/2020

00:00Boka United A-Huizingen A-
.De Leeuwkens A-Euro.90 Kraainem A-
.Nossegem A-Groot-Dilbeek A-
.Asse-Zellik A-Schepdaal-
.Lennik-Hoeilaart A-
.Mazenzele Opwijk A-Vossem A-
.Sterrebeek-Herne A-
.Leeuw A-Wambeek Ternat A-

speeldag 22

zondag 16/02/2020

00:00Wambeek Ternat A-Sterrebeek-
.Herne A-Mazenzele Opwijk A-
.Vossem A-Lennik-
.Hoeilaart A-Schepdaal-
.Groot-Dilbeek A-De Leeuwkens A-
.Euro.90 Kraainem A-Boka United A-
.Huizingen A-Leeuw A-
.Nossegem A-Asse-Zellik A-

speeldag 23

zondag 01/03/2020

00:00Sterrebeek-Huizingen A-
.Leeuw A-Euro.90 Kraainem A-
.Boka United A-Groot-Dilbeek A-
.De Leeuwkens A-Nossegem A-
.Asse-Zellik A-Hoeilaart A-
.Schepdaal-Vossem A-
.Lennik-Herne A-
.Mazenzele Opwijk A-Wambeek Ternat A-

speeldag 24

zondag 08/03/2020

00:00Euro.90 Kraainem A-Sterrebeek-
.Huizingen A-Mazenzele Opwijk A-
.Wambeek Ternat A-Lennik-
.Herne A-Schepdaal-
.Vossem A-Hoeilaart A-
.Nossegem A-Boka United A-
.Groot-Dilbeek A-Leeuw A-
.De Leeuwkens A-Asse-Zellik A-

speeldag 25

zondag 15/03/2020

00:00Lennik-Huizingen A-
.Mazenzele Opwijk A-Euro.90 Kraainem A-
.Sterrebeek-Groot-Dilbeek A-
.Leeuw A-Nossegem A-
.Boka United A-De Leeuwkens A-
.Asse-Zellik A-Vossem A-
.Hoeilaart A-Herne A-
.Schepdaal-Wambeek Ternat A-

speeldag 26

zondag 22/03/2020

00:00Nossegem A-Sterrebeek-
.Groot-Dilbeek A-Mazenzele Opwijk A-
.Euro.90 Kraainem A-Lennik-
.Huizingen A-Schepdaal-
.Wambeek Ternat A-Hoeilaart A-
.Herne A-Vossem A-
.De Leeuwkens A-Leeuw A-
.Boka United A-Asse-Zellik A-

speeldag 27

zondag 29/03/2020

00:00Hoeilaart A-Huizingen A-
.Schepdaal-Euro.90 Kraainem A-
.Lennik-Groot-Dilbeek A-
.Mazenzele Opwijk A-Nossegem A-
.Sterrebeek-De Leeuwkens A-
.Leeuw A-Boka United A-
.Asse-Zellik A-Herne A-
.Vossem A-Wambeek Ternat A-

speeldag 28

zondag 05/04/2020

00:00Boka United A-Sterrebeek-
.De Leeuwkens A-Mazenzele Opwijk A-
.Nossegem A-Lennik-
.Groot-Dilbeek A-Schepdaal-
.Euro.90 Kraainem A-Hoeilaart A-
.Huizingen A-Vossem A-
.Wambeek Ternat A-Herne A-
.Leeuw A-Asse-Zellik A-

speeldag 29

zondag 26/04/2020

00:00Herne A-Huizingen A-
.Vossem A-Euro.90 Kraainem A-
.Hoeilaart A-Groot-Dilbeek A-
.Schepdaal-Nossegem A-
.Lennik-De Leeuwkens A-
.Mazenzele Opwijk A-Boka United A-
.Sterrebeek-Leeuw A-
.Wambeek Ternat A-Asse-Zellik A-

speeldag 30

zondag 03/05/2020

00:00Asse-Zellik A-Sterrebeek-
.Leeuw A-Mazenzele Opwijk A-
.Boka United A-Lennik-
.De Leeuwkens A-Schepdaal-
.Nossegem A-Hoeilaart A-
.Groot-Dilbeek A-Vossem A-
.Euro.90 Kraainem A-Herne A-
.Huizingen A-Wambeek Ternat A-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

15/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Wambeek Ternat A*3310+13276+713
2.Boka United A*299+8265+314
3.Groot-Dilbeek A268+12315+615
4.Nossegem A*268+11295+914
5.Euro.90 Kraainem A*257+15293+712
6.De Leeuwkens A*257+7192-26
7.Mazenzele Opwijk A*226+3222+212
8.Asse-Zellik A*196-4163+49
9.Leeuw A*1640250-58
10.Huizingen A*164-3191-59
11.Schepdaal*164-5241-710
12.Hoeilaart A*154+1321-613
13.Vossem A154-14221-178
14.Lennik*134-13162-107
15.Herne A*113-12161-128
16.Sterrebeek*103-19162-99

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden