www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 19/04/2024
Antwerpen : 3de Provinciale A
zaterdag 13/04/2024 |
19:30 | Rita Berlaar | - | Schelle A | 1 | - | 2 |
. | Ramsel | - | Katelijne-Waver A | 2
| - | 2 |
20:00 | Kalfort Puursica | - | Wintam | 4
| - | 1
|
zondag 14/04/2024 |
15:00 | Bornem | - | Lint A | 6
| - | 3
|
. | Booischot | - | Heffen | 1 | - | 1 |
. | Schriek | - | Walem | 1 | - | 2 |
. | Nielse A | - | Sint-Amands | 0 | - | 2 |
. | Peulis | - | Hallaar | 3
| - | 4
|
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Ramsel | 10 | - |
1 | Peulis | | - | |
. | Katelijne-Waver A | 9 | - |
4 | Rita Berlaar | | - | |
. | Sint-Amands | 12 |
- | 0 | Schriek | | - | |
. | Heffen | 3 | - | 0 | Bornem | | - | |
. | Hallaar | 10 | - | 0 | Nielse A | | - | |
. | Lint A | 4 | - | 1 | Booischot | | - | |
. | Walem | 12 |
- | 9 | Wintam | | - | |
. | Schelle A | 4 | - | 3 | Kalfort Puursica | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Antwerpen : 3de Provinciale A --> Katelijne-Waver A
periode 1
10/10 |
| Walem | 24 |
2. | Ramsel | 19 |
3. | Kalfort Puursica | 18 |
4. | Katelijne-Waver A | 18 |
5. | Wintam | 17 |
6. | Lint A | 17 |
7. | Booischot | 16 |
8. | Hallaar | 16 |
9. | Schelle A | 15 |
10. | Schriek | 14 |
11. | Rita Berlaar | 14 |
12. | Nielse A | 13 |
13. | Peulis | 12 |
14. | Sint-Amands | 10 |
15. | Heffen | 3 |
16. | Bornem | 3 |
periode 2
10/10 |
| Walem | 27 |
2. | Schelle A | 23 |
3. | Hallaar | 21 |
4. | Kalfort Puursica | 20 |
5. | Sint-Amands | 16 |
6. | Wintam | 15 |
7. | Rita Berlaar | 15 |
8. | Katelijne-Waver A | 14 |
9. | Heffen | 12 |
10. | Lint A | 12 |
11. | Bornem | 12 |
12. | Booischot | 12 |
13. | Peulis | 9 |
14. | Ramsel | 7 |
15. | Schriek | 7 |
16. | Nielse A | 4 |
periode 3
8/10 |
1. | Sint-Amands | 24 | |
2. | Walem | 20 | |
3. | Hallaar | 17 | x |
4. | Wintam | 16 | x |
5. | Schelle A | 16 | x |
6. | Katelijne-Waver A | 16 | x |
7. | Ramsel | 11 | x |
8. | Kalfort Puursica | 10 | x |
9. | Lint A | 10 | x |
10. | Peulis | 9 | x |
11. | Heffen | 8 | x |
12. | Rita Berlaar | 7 | x |
13. | Schriek | 7 | x |
14. | Booischot | 6 | x |
15. | Bornem | 4 | x |
16. | Nielse A | 1 | x |
Katelijne-Waver A
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Booischot | - | Katelijne-Waver A | 6 - | 2 | | 0 | 0 | | 16 | - |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Katelijne-Waver A | - | Schriek | 1 - | 1 | | 1 | 1 | | 14 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Nielse A | - | Katelijne-Waver A | 3 - | 1 | | 0 | 1 | | 14 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Katelijne-Waver A | - | Bornem | 3 - | 1 | | 3 | 4 | | 11 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:00 | Rita Berlaar | - | Katelijne-Waver A | 2 - | 2 | | 1 | 5 | | 13 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Katelijne-Waver A | - | Lint A | 3 - | 2 | | 3 | 8 | | 10 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | Schelle A | - | Katelijne-Waver A | 4 - | 4 | | 1 | 9 | | 10 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Katelijne-Waver A | - | Sint-Amands | 2 - | 1 | | 3 | 12 | | 10 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Heffen | - | Katelijne-Waver A | 0 - | 1 | | 3 | 15 | | 6 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Katelijne-Waver A | - | Wintam | 2 - | 1 | | 3 | 18 | | 4 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Katelijne-Waver A | - | Ramsel | 0 - | 4 | | 0 | 18 | | 6 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Hallaar | - | Katelijne-Waver A | 0 - | 1 | | 3 | 21 | | 5 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Katelijne-Waver A | - | Kalfort Puursica | 1 - | 1 | | 1 | 22 | | 6 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Peulis | - | Katelijne-Waver A | 0 - | 5 | | 3 | 25 | | 5 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Katelijne-Waver A | - | Walem | 0 - | 9 | | 0 | 25 | | 7 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Sint-Amands | - | Katelijne-Waver A | 0 - | 2 | | 3 | 28 | | 6 | |
17. | Za-13/01/24 | 20:00 | Katelijne-Waver A | - | Schelle A | 2 - | 4 | | 0 | 28 | | 6 | |
19. | Za-27/01/24 | 20:00 | Katelijne-Waver A | - | Heffen | 2 - | 1 | | 3 | 31 | | 5 | |
20. | Za-03/02/24 | 20:00 | Lint A | - | Katelijne-Waver A | 5 - | 0 | | 0 | 31 | | 6 | |
18. | Wo-14/02/24 | 20:00 | Wintam | - | Katelijne-Waver A | 1 - | 1 | | 1 | 32 | | 6 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Katelijne-Waver A | - | Booischot | 3 - | 2 | | 3 | 35 | | 5 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Walem | - | Katelijne-Waver A | 4 - | 1 | | 0 | 35 | | 6 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Katelijne-Waver A | - | Nielse A | 5 - | 1 | | 3 | 38 | | 5 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Schriek | - | Katelijne-Waver A | 0 - | 1 | | 3 | 41 | | 5 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Katelijne-Waver A | - | Hallaar | 0 - | 2 | | 0 | 41 | | 7 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Bornem | - | Katelijne-Waver A | 0 - | 4 | | 3 | 44 | | 7 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Katelijne-Waver A | - | Peulis | 1 - | 0 | | 3 | 47 | | 6 | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | Ramsel | - | Katelijne-Waver A | 2 - | 2 | | 1 | 48 | | 7 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Katelijne-Waver A | - | Rita Berlaar | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Kalfort Puursica | - | Katelijne-Waver A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Rita Berlaar
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Rita Berlaar | - | Nielse A | 5 - | 3 | | 3 | 3 | | 3 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Wintam | - | Rita Berlaar | 5 - | 1 | | 0 | 3 | | 11 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:00 | Rita Berlaar | - | Lint A | 2 - | 6 | | 0 | 3 | | 12 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Schelle A | - | Rita Berlaar | 1 - | 1 | | 1 | 4 | | 13 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:00 | Rita Berlaar | - | Katelijne-Waver A | 2 - | 2 | | 1 | 5 | | 14 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Booischot | - | Rita Berlaar | 4 - | 1 | | 0 | 5 | | 14 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:00 | Rita Berlaar | - | Heffen | 2 - | 0 | | 3 | 8 | | 11 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Walem | - | Rita Berlaar | 7 - | 0 | | 0 | 8 | | 13 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:00 | Rita Berlaar | - | Schriek | 1 - | 0 | | 3 | 11 | | 13 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Bornem | - | Rita Berlaar | 2 - | 5 | | 3 | 14 | | 11 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:00 | Rita Berlaar | - | Peulis | 5 - | 1 | | 3 | 17 | | 8 | |
12. | Za-18/11/23 | 20:00 | Kalfort Puursica | - | Rita Berlaar | 3 - | 2 | | 0 | 17 | | 10 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | Rita Berlaar | - | Ramsel | 2 - | 4 | | 0 | 17 | | 11 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Hallaar | - | Rita Berlaar | 6 - | 0 | | 0 | 17 | | 12 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:00 | Rita Berlaar | - | Sint-Amands | 2 - | 0 | | 3 | 20 | | 10 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Lint A | - | Rita Berlaar | 1 - | 2 | | 3 | 23 | | 9 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Schriek | - | Rita Berlaar | 2 - | 2 | | 1 | 24 | | 9 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Peulis | - | Rita Berlaar | 1 - | 2 | | 3 | 27 | | 7 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:00 | Rita Berlaar | - | Bornem | 1 - | 1 | | 1 | 28 | | 8 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Rita Berlaar | - | Booischot | 1 - | 1 | | 1 | 29 | | 8 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:00 | Rita Berlaar | - | Kalfort Puursica | 4 - | 1 | | 3 | 32 | | 7 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Ramsel | - | Rita Berlaar | 3 - | 0 | | 0 | 32 | | 9 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Sint-Amands | - | Rita Berlaar | 8 - | 3 | | 0 | 32 | | 9 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:00 | Rita Berlaar | - | Wintam | 1 - | 3 | | 0 | 32 | | 10 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Nielse A | - | Rita Berlaar | 3 - | 3 | | 1 | 33 | | 10 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:00 | Rita Berlaar | - | Walem | 1 - | 3 | | 0 | 33 | | 10 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Heffen | - | Rita Berlaar | 2 - | 5 | | 3 | 36 | | 10 | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | Rita Berlaar | - | Schelle A | 1 - | 2 | | 0 | 36 | | 10 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Katelijne-Waver A | - | Rita Berlaar | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Rita Berlaar | - | Hallaar | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/15)
1 | Walem | 42 | +44 |
2 | Hallaar | 29 | +17 |
3 | Sint-Amands | 28 | +7 |
4 | Booischot | 27 | +14 |
5 | Katelijne-Waver A | 26 | -5 |
6 | Wintam | 26 | +23 |
7 | Kalfort Puursica | 25 | +8 |
8 | Rita Berlaar | 21 | +3 |
9 | Schelle A | 21 | +7 |
10 | Lint A | 20 | +4 |
11 | Ramsel | 20 | +3 |
12 | Nielse A | 16 | -14 |
13 | Heffen | 15 | -11 |
14 | Schriek | 15 | 0 |
15 | Peulis | 14 | -9 |
16 | Bornem | 8 | -23 |
alle wedstrijden (28/30)
1 | Walem | 71 | +75 |
2 | Hallaar | 54 | +23 |
3 | Schelle A | 54 | +20 |
4 | Sint-Amands | 50 | +6 |
5 | Kalfort Puursica | 48 | +15 |
6 | Wintam | 48 | +28 |
7 | Katelijne-Waver A | 48 | -5 |
8 | Lint A | 39 | 0 |
9 | Ramsel | 37 | +4 |
10 | Rita Berlaar | 36 | -18 |
11 | Booischot | 34 | +4 |
12 | Peulis | 30 | -13 |
13 | Schriek | 28 | -20 |
14 | Heffen | 23 | -29 |
15 | Bornem | 19 | -43 |
16 | Nielse A | 18 | -47 |
uitwedstrijden (14/15)
1 | Schelle A | 33 | +13 |
2 | Walem | 29 | +31 |
3 | Hallaar | 25 | +6 |
4 | Kalfort Puursica | 23 | +7 |
5 | Wintam | 22 | +5 |
6 | Sint-Amands | 22 | -1 |
7 | Katelijne-Waver A | 22 | 0 |
8 | Lint A | 19 | -4 |
9 | Ramsel | 17 | +1 |
10 | Peulis | 16 | -4 |
11 | Rita Berlaar | 15 | -21 |
12 | Schriek | 13 | -20 |
13 | Bornem | 11 | -20 |
14 | Heffen | 8 | -18 |
15 | Booischot | 7 | -10 |
16 | Nielse A | 2 | -33 |