www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 15/10/2019

vbal4

Antwerpen : 3de Provinciale A

speeldag 1

periode 1

zaterdag 24/08/2019

18:00Minderhout-

Poppel

1-3
19:00

Berchem B

-Berendrecht3-0
19:30Dosko-Wortel1-1
20:00Mariaburg A-Pirates Deurne-BG A2-2

zondag 25/08/2019

15:00Borsbeek-Meerle2-2
.

Zandvliet Sport

-Sint-Jozef3-0
.KFC Pulle-

Ekeren FC

2-3

zondag 15/12/2019

00:00Wijnegem-Brecht-

vrij: Meer

speeldag 2

periode 1

woensdag 28/08/2019

19:00Meerle-

Zandvliet Sport

2-5
.Wortel-

Minderhout

0-1
.Poppel-Mariaburg A2-2
.Ekeren FC-Berchem B1-1
.

Sint-Jozef

-Meer5-1
20:00

Berendrecht

-Borsbeek3-1
.Brecht-Dosko1-1
20:30

Pirates Deurne-BG A

-KFC Pulle1-0

vrij: Wijnegem

speeldag 3

periode 1

zaterdag 31/08/2019

18:30

Minderhout

-Brecht2-0
19:30Meer-Meerle1-1
20:00

Berchem B

-Pirates Deurne-BG A2-0
.Mariaburg A-

Wortel

2-4

zondag 01/09/2019

15:00Berendrecht-

Ekeren FC

3-4
.Borsbeek-

Zandvliet Sport

2-4
.KFC Pulle-

Poppel

1-3
.Wijnegem-Sint-Jozef2-2

vrij: Dosko

speeldag 4

periode 1

zaterdag 07/09/2019

18:00

Meerle

-Wijnegem3-0
20:00Pirates Deurne-BG A-

Berendrecht

1-5
.Brecht-

Mariaburg A

1-2

zondag 08/09/2019

15:00Poppel-Berchem B1-1
.

Ekeren FC

-Borsbeek3-1
.Wortel-

KFC Pulle

0-1
.Zandvliet Sport-Meer1-1
.Sint-Jozef-

Dosko

0-1

vrij: Minderhout

speeldag 5

periode 1

zaterdag 14/09/2019

18:00

Minderhout

-Sint-Jozef3-1
19:30

Dosko

-Meerle4-1
20:00Berchem B-Wortel0-0

zondag 15/09/2019

15:00

Borsbeek

-Meer3-2
.Wijnegem-

Zandvliet Sport

0-1
.KFC Pulle-Brecht1-1
.Berendrecht-

Poppel

2-5
.

Ekeren FC

-Pirates Deurne-BG A3-0

vrij: Mariaburg A

speeldag 6

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30Meer-Wijnegem2-2
20:00Brecht-

Berchem B

1-2
.Pirates Deurne-BG A-

Borsbeek

2-6

zondag 22/09/2019

15:00

Poppel

-Ekeren FC2-1
.

Zandvliet Sport

-Dosko4-0
.Wortel-Berendrecht1-1
.Meerle-

Minderhout

0-5

zondag 02/02/2020

00:00Sint-Jozef-Mariaburg A-

vrij: KFC Pulle

speeldag 7

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30Dosko-

Meer

1-6
20:00Pirates Deurne-BG A-

Poppel

1-7
.

Mariaburg A

-Meerle3-2

zondag 29/09/2019

15:00Minderhout-Zandvliet Sport2-2
.Berendrecht-

Brecht

0-1
.

Ekeren FC

-Wortel2-1
.

Borsbeek

-Wijnegem3-1
.KFC Pulle-

Sint-Jozef

0-1

vrij: Berchem B

speeldag 8

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30

Meer

-Minderhout4-0
.Wijnegem-

Dosko

2-3
20:00Brecht-

Ekeren FC

0-1

zondag 06/10/2019

15:00Meerle-

KFC Pulle

1-2
.Zandvliet Sport-

Mariaburg A

0-2
.

Poppel

-Borsbeek3-1
.

Wortel

-Pirates Deurne-BG A3-1
.Sint-Jozef-

Berchem B

0-2

vrij: Berendrecht

speeldag 9

periode 1

zaterdag 12/10/2019

20:00

Mariaburg A

-Meer5-2
.

Berchem B

-Meerle1-0
.

Pirates Deurne-BG A

-Brecht6-1

zondag 13/10/2019

15:00Poppel-Wortel2-2
.Minderhout-

Wijnegem

2-5
.KFC Pulle-

Zandvliet Sport

1-3
.Borsbeek-Dosko1-1

zondag 23/02/2020

00:00Berendrecht-Sint-Jozef-

vrij: Ekeren FC

speeldag 10

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30Dosko-Minderhout-
.Meer-KFC Pulle-
20:00Brecht-Poppel-

zondag 20/10/2019

15:00Wortel-Borsbeek-
.Meerle-Berendrecht-
.Zandvliet Sport-Berchem B-
.Wijnegem-Mariaburg A-
.Sint-Jozef-Ekeren FC-

vrij: Pirates Deurne-BG A

speeldag 11

periode 1

zaterdag 26/10/2019

20:00Berchem B-Meer-
.Mariaburg A-Dosko-
.Pirates Deurne-BG A-Sint-Jozef-

zondag 27/10/2019

15:00Berendrecht-Zandvliet Sport-
.Ekeren FC-Meerle-
.Wortel-Brecht-
.KFC Pulle-Wijnegem-
.Borsbeek-Minderhout-

vrij: Poppel

speeldag 12

periode 2

zaterdag 02/11/2019

19:30Meer-Berendrecht-
.Wijnegem-Berchem B-
.Dosko-KFC Pulle-
20:00Brecht-Borsbeek-

zondag 03/11/2019

14:30Meerle-Pirates Deurne-BG A-
.Zandvliet Sport-Ekeren FC-
.Minderhout-Mariaburg A-
.Sint-Jozef-Poppel-

vrij: Wortel

speeldag 13

periode 2

zaterdag 09/11/2019

20:00Berchem B-Dosko-
.Ekeren FC-Meer-

zondag 10/11/2019

14:30Berendrecht-Wijnegem-
.Pirates Deurne-BG A-Zandvliet Sport-
.Poppel-Meerle-
.Wortel-Sint-Jozef-
.KFC Pulle-Minderhout-
.Borsbeek-Mariaburg A-

vrij: Brecht

speeldag 14

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:30Meer-Pirates Deurne-BG A-
.Dosko-Berendrecht-
20:00Mariaburg A-KFC Pulle-

zondag 17/11/2019

14:30Meerle-Wortel-
.Zandvliet Sport-Poppel-
.Wijnegem-Ekeren FC-
.Minderhout-Berchem B-
.Sint-Jozef-Brecht-

vrij: Borsbeek

speeldag 15

periode 2

zondag 24/11/2019

00:00Berchem B-Mariaburg A-
.Berendrecht-Minderhout-
.Ekeren FC-Dosko-
.Pirates Deurne-BG A-Wijnegem-
.Poppel-Meer-
.Wortel-Zandvliet Sport-
.Brecht-Meerle-
.Borsbeek-KFC Pulle-

vrij: Sint-Jozef

speeldag 16

periode 2

zondag 01/12/2019

00:00Zandvliet Sport-Brecht-
.Meer-Wortel-
.Wijnegem-Poppel-
.Dosko-Pirates Deurne-BG A-
.Minderhout-Ekeren FC-
.Mariaburg A-Berendrecht-
.KFC Pulle-Berchem B-
.Borsbeek-Sint-Jozef-

vrij: Meerle

speeldag 17

periode 2

zondag 08/12/2019

00:00Berchem B-Borsbeek-
.Berendrecht-KFC Pulle-
.Ekeren FC-Mariaburg A-
.Pirates Deurne-BG A-Minderhout-
.Poppel-Dosko-
.Wortel-Wijnegem-
.Brecht-Meer-
.Sint-Jozef-Meerle-

vrij: Zandvliet Sport

speeldag 18

periode 2

zaterdag 24/08/2019

20:00Brecht-

Wijnegem

1-2

zondag 15/12/2019

00:00Berendrecht-Berchem B-
.Sint-Jozef-Zandvliet Sport-
.Wortel-Dosko-
.Poppel-Minderhout-
.Pirates Deurne-BG A-Mariaburg A-
.Ekeren FC-KFC Pulle-
.Meerle-Borsbeek-

vrij: Meer

speeldag 19

periode 2

zondag 05/01/2020

00:00Zandvliet Sport-Meerle-
.Borsbeek-Berendrecht-
.Berchem B-Ekeren FC-
.KFC Pulle-Pirates Deurne-BG A-
.Mariaburg A-Poppel-
.Minderhout-Wortel-
.Dosko-Brecht-
.Meer-Sint-Jozef-

vrij: Wijnegem

speeldag 20

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00Pirates Deurne-BG A-Berchem B-
.Ekeren FC-Berendrecht-
.Meerle-Meer-
.Sint-Jozef-Wijnegem-
.Brecht-Minderhout-
.Wortel-Mariaburg A-
.Poppel-KFC Pulle-
.Zandvliet Sport-Borsbeek-

vrij: Dosko

speeldag 21

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00Mariaburg A-Brecht-
.Wijnegem-Meerle-
.Meer-Zandvliet Sport-
.Borsbeek-Ekeren FC-
.Berendrecht-Pirates Deurne-BG A-
.Berchem B-Poppel-
.KFC Pulle-Wortel-
.Dosko-Sint-Jozef-

vrij: Minderhout

speeldag 22

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00Wortel-Berchem B-
.Poppel-Berendrecht-
.Pirates Deurne-BG A-Ekeren FC-
.Zandvliet Sport-Wijnegem-
.Meerle-Dosko-
.Sint-Jozef-Minderhout-
.Brecht-KFC Pulle-
.Meer-Borsbeek-

vrij: Mariaburg A

speeldag 23

periode 2

zaterdag 21/09/2019

20:00Mariaburg A-Sint-Jozef2-2

zondag 02/02/2020

00:00Minderhout-Meerle-
.Dosko-Zandvliet Sport-
.Wijnegem-Meer-
.Borsbeek-Pirates Deurne-BG A-
.Ekeren FC-Poppel-
.Berendrecht-Wortel-
.Berchem B-Brecht-

vrij: KFC Pulle

speeldag 24

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Brecht-Berendrecht-
.Wortel-Ekeren FC-
.Poppel-Pirates Deurne-BG A-
.Meer-Dosko-
.Zandvliet Sport-Minderhout-
.Meerle-Mariaburg A-
.Sint-Jozef-KFC Pulle-
.Wijnegem-Borsbeek-

vrij: Berchem B

speeldag 25

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00KFC Pulle-Meerle-
.Mariaburg A-Zandvliet Sport-
.Minderhout-Meer-
.Dosko-Wijnegem-
.Borsbeek-Poppel-
.Pirates Deurne-BG A-Wortel-
.Ekeren FC-Brecht-
.Berchem B-Sint-Jozef-

vrij: Berendrecht

speeldag 26

periode 3

zondag 13/10/2019

15:00

Sint-Jozef

-Berendrecht4-2

zondag 23/02/2020

00:00Meerle-Berchem B-
.Brecht-Pirates Deurne-BG A-
.Wortel-Poppel-
.Wijnegem-Minderhout-
.Meer-Mariaburg A-
.Zandvliet Sport-KFC Pulle-
.Dosko-Borsbeek-

vrij: Ekeren FC

speeldag 27

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00Berendrecht-Meerle-
.Berchem B-Zandvliet Sport-
.KFC Pulle-Meer-
.Mariaburg A-Wijnegem-
.Minderhout-Dosko-
.Borsbeek-Wortel-
.Poppel-Brecht-
.Ekeren FC-Sint-Jozef-

vrij: Pirates Deurne-BG A

speeldag 28

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Meer-Berchem B-
.Zandvliet Sport-Berendrecht-
.Meerle-Ekeren FC-
.Sint-Jozef-Pirates Deurne-BG A-
.Brecht-Wortel-
.Dosko-Mariaburg A-
.Wijnegem-KFC Pulle-
.Minderhout-Borsbeek-

vrij: Poppel

speeldag 29

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Pirates Deurne-BG A-Meerle-
.Ekeren FC-Zandvliet Sport-
.Berendrecht-Meer-
.Berchem B-Wijnegem-
.KFC Pulle-Dosko-
.Mariaburg A-Minderhout-
.Borsbeek-Brecht-
.Poppel-Sint-Jozef-

vrij: Wortel

speeldag 30

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Dosko-Berchem B-
.Wijnegem-Berendrecht-
.Meer-Ekeren FC-
.Zandvliet Sport-Pirates Deurne-BG A-
.Meerle-Poppel-
.Sint-Jozef-Wortel-
.Minderhout-KFC Pulle-
.Mariaburg A-Borsbeek-

vrij: Brecht

speeldag 31

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Wortel-Meerle-
.Poppel-Zandvliet Sport-
.Pirates Deurne-BG A-Meer-
.Ekeren FC-Wijnegem-
.Berendrecht-Dosko-
.Berchem B-Minderhout-
.KFC Pulle-Mariaburg A-
.Brecht-Sint-Jozef-

vrij: Borsbeek

speeldag 32

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00Mariaburg A-Berchem B-
.Minderhout-Berendrecht-
.Dosko-Ekeren FC-
.Wijnegem-Pirates Deurne-BG A-
.Meer-Poppel-
.Zandvliet Sport-Wortel-
.Meerle-Brecht-
.KFC Pulle-Borsbeek-

vrij: Sint-Jozef

speeldag 33

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Brecht-Zandvliet Sport-
.Wortel-Meer-
.Poppel-Wijnegem-
.Pirates Deurne-BG A-Dosko-
.Ekeren FC-Minderhout-
.Berendrecht-Mariaburg A-
.Berchem B-KFC Pulle-
.Sint-Jozef-Borsbeek-

vrij: Meerle

speeldag 34

periode 3

zondag 26/04/2020

00:00Borsbeek-Berchem B-
.KFC Pulle-Berendrecht-
.Mariaburg A-Ekeren FC-
.Minderhout-Pirates Deurne-BG A-
.Dosko-Poppel-
.Wijnegem-Wortel-
.Meer-Brecht-
.Meerle-Sint-Jozef-

vrij: Zandvliet Sport

9/32

1.Poppel2110
2.Zandvliet Sport207
3.Ekeren FC*199
4.Berchem B*1810
5.Mariaburg A*1510
6.Minderhout*134
7.Dosko*124
8.Borsbeek117
9.Sint-Jozef117
10.Wortel105
11.Meer*97
12.Wijnegem*84
13.Berendrecht*71
14.KFC Pulle*74
15.Pirates Deurne-BG A73
16.Brecht53
17.Meerle50
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

9/32

1

2

3

4

5

6

7

1.Poppel216+16284+1318
2.Zandvliet Sport206+13234+815
3.Ekeren FC*196+8183+29
4.Berchem B*185+9122+36
5.Mariaburg A*154+5202+36
6.Minderhout*134+1162+26
7.Dosko*123-4122-26
8.Borsbeek113-1201-29
9.Sint-Jozef113-1151-46
10.Wortel102+1121+18
11.Meer*92+1191-312
12.Wijnegem*82-3142-110
13.Berendrecht*72-4161-18
14.KFC Pulle*72-582+13
15.Pirates Deurne-BG A72-15140-73
16.Brecht51-1071-63
17.Meerle51-11120-56

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Poppel9/10237+1831
2.Ekeren FC8/10217+920
3.Zandvliet Sport9/11206+1323
4.Berchem B8/10206+1013
5.Mariaburg A7/10154+620
6.Minderhoutx8/10144+118
7.Doskox8/10133-413
8.Borsbeekx9/11113-120
9.Meerx8/10102+121
10.Wortelx9/11102+112
11.Berendrechtx7/1082-215
12.KFC Pullex8/1082-59
13.Pirates Deurne-BG Ax9/1082-1615
14.Sint-Jozefx7/1172-39
15.Wijnegemx7/1061-413
16.Brechtx8/1151-96
17.Meerlex9/1151-1112

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en de ploegen met een rode x kunnen deze periode niet meer winnen

1

het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden

2

het puntentotaal

3

het aantal gewonnen wedstrijden

4

het doelpuntensaldo

5

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Wijnegem1/1131+12
2.Mariaburg A1/111002
Sint-Jozef1/111002
4.Ekeren FC0/120000
Minderhout0/110000
Zandvliet Sport0/110000
Borsbeek0/110000
Meer0/110000
Poppel0/120000
Dosko0/110000
KFC Pulle0/110000
Meerle0/110000
Berendrecht0/120000
Pirates Deurne-BG A0/120000
Wortel0/110000
Berchem B0/120000
17.Brecht1/1100-11

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Sint-Jozef1/1031+24
2.Ekeren FC0/100000
Minderhout0/110000
Zandvliet Sport0/100000
Borsbeek0/100000
Meer0/110000
Poppel0/100000
Dosko0/110000
KFC Pulle0/110000
Mariaburg A0/110000
Meerle0/100000
Wijnegem0/110000
Pirates Deurne-BG A0/100000
Brecht0/100000
Wortel0/100000
Berchem B0/100000
17.Berendrecht1/1000-22

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing