www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 11/06/2020

vbal4

Antwerpen : 3de Provinciale A

speeldag 1

zaterdag 24/08/2019

18:00Minderhout-

Poppel

1-3
19:00

Berchem B

-Berendrecht3-0
19:30Dosko-Wortel1-1
20:00Mariaburg A-Pirates Deurne-BG A2-2

zondag 25/08/2019

15:00Borsbeek-Meerle2-2
.

Zandvliet Sport

-Sint-Jozef3-0
.KFC Pulle-

Ekeren FC

2-3

zaterdag 14/12/2019

20:00

Wijnegem

-Brecht1-0

vrij: Meer

speeldag 2

woensdag 28/08/2019

19:00Meerle-

Zandvliet Sport

2-5
.Wortel-

Minderhout

0-1
.Poppel-Mariaburg A2-2
.Ekeren FC-Berchem B1-1
.

Sint-Jozef

-Meer5-1
20:00

Berendrecht

-Borsbeek3-1
.Brecht-Dosko1-1
20:30

Pirates Deurne-BG A

-KFC Pulle1-0

vrij: Wijnegem

speeldag 3

zaterdag 31/08/2019

18:30

Minderhout

-Brecht2-0
19:30Meer-Meerle1-1
20:00

Berchem B

-Pirates Deurne-BG A2-0
.Mariaburg A-

Wortel

2-4

zondag 01/09/2019

15:00Berendrecht-

Ekeren FC

3-4
.Borsbeek-

Zandvliet Sport

2-4
.KFC Pulle-

Poppel

1-3
.Wijnegem-Sint-Jozef2-2

vrij: Dosko

speeldag 4

zaterdag 07/09/2019

18:00

Meerle

-Wijnegem3-0
20:00Pirates Deurne-BG A-

Berendrecht

1-5
.Brecht-

Mariaburg A

1-2

zondag 08/09/2019

15:00Poppel-Berchem B1-1
.

Ekeren FC

-Borsbeek3-1
.Wortel-

KFC Pulle

0-1
.Zandvliet Sport-Meer1-1
.Sint-Jozef-

Dosko

0-1

vrij: Minderhout

speeldag 5

zaterdag 14/09/2019

18:00

Minderhout

-Sint-Jozef3-1
19:30

Dosko

-Meerle4-1
20:00Berchem B-Wortel0-0

zondag 15/09/2019

15:00

Borsbeek

-Meer3-2
.Wijnegem-

Zandvliet Sport

0-1
.KFC Pulle-Brecht1-1
.Berendrecht-

Poppel

2-5
.

Ekeren FC

-Pirates Deurne-BG A3-0

vrij: Mariaburg A

speeldag 6

zaterdag 21/09/2019

19:30Meer-Wijnegem2-2
20:00Brecht-

Berchem B

1-2
.Pirates Deurne-BG A-

Borsbeek

2-6

zondag 22/09/2019

15:00

Poppel

-Ekeren FC2-1
.

Zandvliet Sport

-Dosko4-0
.Wortel-Berendrecht1-1
.Meerle-

Minderhout

0-5

zondag 02/02/2020

15:00Sint-Jozef-

Mariaburg A

2-4

vrij: KFC Pulle

speeldag 7

zaterdag 28/09/2019

19:30Dosko-

Meer

1-6
20:00Pirates Deurne-BG A-

Poppel

1-7
.

Mariaburg A

-Meerle3-2

zondag 29/09/2019

15:00Minderhout-Zandvliet Sport2-2
.Berendrecht-

Brecht

0-1
.

Ekeren FC

-Wortel2-1
.

Borsbeek

-Wijnegem3-1
.KFC Pulle-

Sint-Jozef

0-1

vrij: Berchem B

speeldag 8

zaterdag 05/10/2019

19:30

Meer

-Minderhout4-0
.Wijnegem-

Dosko

2-3
20:00Brecht-

Ekeren FC

0-1

zondag 06/10/2019

15:00Meerle-

KFC Pulle

1-2
.Zandvliet Sport-

Mariaburg A

0-2
.

Poppel

-Borsbeek3-1
.

Wortel

-Pirates Deurne-BG A3-1
.Sint-Jozef-

Berchem B

0-2

vrij: Berendrecht

speeldag 9

zaterdag 12/10/2019

20:00

Mariaburg A

-Meer5-2
.

Berchem B

-Meerle1-0
.

Pirates Deurne-BG A

-Brecht6-1

zondag 13/10/2019

15:00Poppel-Wortel2-2
.Minderhout-

Wijnegem

2-5
.KFC Pulle-

Zandvliet Sport

1-3
.Borsbeek-Dosko1-1

zaterdag 22/02/2020

19:30Berendrecht-

Sint-Jozef

1-2

vrij: Ekeren FC

speeldag 10

zaterdag 19/10/2019

19:30Dosko-Minderhout0-0
.

Meer

-KFC Pulle3-1
20:00Brecht-

Poppel

0-2

zondag 20/10/2019

15:00

Wortel

-Borsbeek5-2
.

Meerle

-Berendrecht3-1
.

Zandvliet Sport

-Berchem B4-0
.

Wijnegem

-Mariaburg A4-1
.Sint-Jozef-Ekeren FC2-2

vrij: Pirates Deurne-BG A

speeldag 11

zaterdag 26/10/2019

20:00Berchem B-Meer2-2
.

Mariaburg A

-Dosko4-2
.Pirates Deurne-BG A-

Sint-Jozef

1-2

zondag 27/10/2019

15:00Berendrecht-

Zandvliet Sport

0-2
.

Ekeren FC

-Meerle3-0
.Wortel-Brecht1-1
.KFC Pulle-Wijnegem1-1
.Borsbeek-

Minderhout

1-4

vrij: Poppel

speeldag 12

zaterdag 02/11/2019

19:30Meer-Berendrecht2-2
.

Wijnegem

-Berchem B1-0
.Dosko-

KFC Pulle

5-6
20:00

Brecht

-Borsbeek1-0

zondag 03/11/2019

14:30

Meerle

-Pirates Deurne-BG A2-1
.Zandvliet Sport-

Ekeren FC

0-2
.

Minderhout

-Mariaburg A6-3
.

Sint-Jozef

-Poppel2-1

vrij: Wortel

speeldag 13

zaterdag 09/11/2019

20:00

Berchem B

-Dosko3-0
.Pirates Deurne-BG A-Zandvliet Sport2-2

zondag 10/11/2019

14:30Ekeren FC-Meer2-2
.Berendrecht-Wijnegem1-1
.

Poppel

-Meerle1-0
.Wortel-

Sint-Jozef

1-2
.KFC Pulle-

Minderhout

0-1
.Borsbeek-

Mariaburg A

2-4

vrij: Brecht

speeldag 14

zaterdag 16/11/2019

19:30

Meer

-Pirates Deurne-BG A2-0
.Dosko-

Berendrecht

2-3
20:00

Mariaburg A

-KFC Pulle4-0

zondag 17/11/2019

14:30Meerle-

Wortel

0-1
.

Zandvliet Sport

-Poppel2-1
.Wijnegem-

Ekeren FC

1-4
.

Minderhout

-Berchem B2-1
.Sint-Jozef-Brecht2-2

vrij: Borsbeek

speeldag 15

zaterdag 23/11/2019

20:00Pirates Deurne-BG A-

Wijnegem

1-4
.Berchem B-Mariaburg A1-1
.

Brecht

-Meerle5-1

zondag 24/11/2019

14:30Berendrecht-

Minderhout

0-2
.

Ekeren FC

-Dosko5-0
.

Poppel

-Meer1-0
.Wortel-

Zandvliet Sport

1-3
.Borsbeek-KFC Pulle0-0

vrij: Sint-Jozef

speeldag 16

zaterdag 30/11/2019

19:30

Meer

-Wortel2-0
.

Dosko

-Pirates Deurne-BG A1-0
20:00

Mariaburg A

-Berendrecht4-1

zondag 01/12/2019

14:30Zandvliet Sport-Brecht2-2
.

Wijnegem

-Poppel1-0
.

Minderhout

-Ekeren FC3-0
.KFC Pulle-

Berchem B

2-3
.Borsbeek-

Sint-Jozef

1-2

vrij: Meerle

speeldag 17

zaterdag 07/12/2019

20:00Pirates Deurne-BG A-

Minderhout

2-6
.Brecht-

Meer

0-2
.

Berchem B

-Borsbeek1-0

zondag 08/12/2019

14:30

Berendrecht

-KFC Pulle3-1
.

Ekeren FC

-Mariaburg A3-0
.

Poppel

-Dosko2-0
.Wortel-

Wijnegem

1-4
.

Sint-Jozef

-Meerle1-0

vrij: Zandvliet Sport

speeldag 18

zaterdag 24/08/2019

20:00Brecht-

Wijnegem

1-2

zaterdag 14/12/2019

19:30Berendrecht-Berchem B1-1
20:00Pirates Deurne-BG A-Mariaburg A2-2

zondag 15/12/2019

14:30Meerle-Borsbeek1-1
.

Poppel

-Minderhout3-1
.Sint-Jozef-

Zandvliet Sport

2-6
.

Ekeren FC

-KFC Pulle2-1
.Wortel-

Dosko

0-2

vrij: Meer

speeldag 19

zaterdag 04/01/2020

19:00Berchem B-

Ekeren FC

0-1
19:30Meer-Sint-Jozef2-2
.Dosko-Brecht1-1
20:00

Mariaburg A

-Poppel5-1

zondag 05/01/2020

14:30

Zandvliet Sport

-Meerle2-0
.Borsbeek-

Berendrecht

0-3
.

KFC Pulle

-Pirates Deurne-BG A2-0
.

Minderhout

-Wortel2-1

vrij: Wijnegem

speeldag 20

zaterdag 11/01/2020

20:00

Pirates Deurne-BG A

-Berchem B3-2
.Brecht-

Minderhout

1-2

zondag 12/01/2020

14:30

Ekeren FC

-Berendrecht1-0
.Meerle-Meer3-3
.Sint-Jozef-

Wijnegem

2-3
.Wortel-

Mariaburg A

1-2
.

Poppel

-KFC Pulle2-1
.Zandvliet Sport-Borsbeek3-3

vrij: Dosko

speeldag 21

zaterdag 18/01/2020

19:00

Berchem B

-Poppel5-0
19:30Dosko-Sint-Jozef1-1
.Meer-

Zandvliet Sport

0-4
20:00Mariaburg A-

Brecht

2-4

zondag 19/01/2020

14:30

Wijnegem

-Meerle2-0
.Borsbeek-

Ekeren FC

0-6
.Berendrecht-

Pirates Deurne-BG A

0-2
.KFC Pulle-

Wortel

1-4

vrij: Minderhout

speeldag 22

zaterdag 25/01/2020

19:30

Meer

-Borsbeek3-2
20:00

Brecht

-KFC Pulle1-0
.Pirates Deurne-BG A-Ekeren FC0-0

zondag 26/01/2020

14:30

Wortel

-Berchem B1-0
.

Poppel

-Berendrecht5-2
.

Zandvliet Sport

-Wijnegem2-0
.Meerle-Dosko1-1
.Sint-Jozef-

Minderhout

1-4

vrij: Mariaburg A

speeldag 23

zaterdag 21/09/2019

20:00Mariaburg A-Sint-Jozef2-2

zaterdag 01/02/2020

19:00

Berchem B

-Brecht5-0F1
19:30Dosko-

Zandvliet Sport

0-6

zondag 02/02/2020

15:00

Ekeren FC

-Poppel2-1
.Borsbeek-

Pirates Deurne-BG A

0-3
.

Wijnegem

-Meer4-3
.Berendrecht-

Wortel

1-4
.

Minderhout

-Meerle3-0

vrij: KFC Pulle

speeldag 24

zaterdag 08/02/2020

19:30

Meer

-Dosko4-2
20:00Brecht-

Berendrecht

2-5

woensdag 08/04/2020

00:00Poppel-Pirates Deurne-BG A-PP
.Wortel-Ekeren FC-PP
.Sint-Jozef-KFC Pulle-PP
.Meerle-Mariaburg A-PP
.Zandvliet Sport-Minderhout-PP
.Wijnegem-Borsbeek-PP

vrij: Berchem B

speeldag 25

zaterdag 15/02/2020

19:00

Berchem B

-Sint-Jozef3-1
20:00Pirates Deurne-BG A-Wortel1-1
.Mariaburg A-Zandvliet Sport2-2

zondag 16/02/2020

15:00

KFC Pulle

-Meerle3-2
.Borsbeek-

Poppel

1-2
.

Ekeren FC

-Brecht4-1

woensdag 25/03/2020

00:00Dosko-Wijnegem-PP

woensdag 01/04/2020

00:00Minderhout-Meer-PP

vrij: Berendrecht

speeldag 26

zondag 13/10/2019

15:00

Sint-Jozef

-Berendrecht4-2

vrijdag 21/02/2020

20:30

Zandvliet Sport

-KFC Pulle3-1

zaterdag 22/02/2020

19:30Dosko-Borsbeek1-1
20:00Meer-Mariaburg A2-2
.Brecht-

Pirates Deurne-BG A

0-1

zondag 23/02/2020

15:00Meerle-

Berchem B

0-3
.Wijnegem-Minderhout1-1
.Wortel-Poppel2-2

vrij: Ekeren FC

speeldag 27

zaterdag 29/02/2020

19:00Berchem B-

Zandvliet Sport

1-2
20:00

Mariaburg A

-Wijnegem2-1

zondag 01/03/2020

15:00Berendrecht-

Meerle

1-3
.KFC Pulle-

Meer

2-3
.

Minderhout

-Dosko4-1
.Poppel-Brecht2-2
.

Ekeren FC

-Sint-Jozef2-1
.Borsbeek-

Wortel

2-3

vrij: Pirates Deurne-BG A

speeldag 28

zaterdag 07/03/2020

19:30Wijnegem-

KFC Pulle

2-4
.Meer-

Berchem B

1-2
20:00Brecht-

Wortel

2-4

zondag 08/03/2020

15:00

Zandvliet Sport

-Berendrecht5-1
.Meerle-

Ekeren FC

1-2
.Sint-Jozef-Pirates Deurne-BG A0-0
.

Minderhout

-Borsbeek6-0

woensdag 18/03/2020

00:00Dosko-Mariaburg A-PP

vrij: Poppel

speeldag 29

zondag 15/03/2020

00:00Berchem B-Wijnegem-PP
.Mariaburg A-Minderhout-PP
.Pirates Deurne-BG A-Meerle-PP
.Ekeren FC-Zandvliet Sport-PP
.Berendrecht-Meer-PP
.KFC Pulle-Dosko-PP
.Borsbeek-Brecht-PP
.Poppel-Sint-Jozef-PP

vrij: Wortel

speeldag 30

zondag 22/03/2020

00:00Zandvliet Sport-Pirates Deurne-BG A-PP
.Meer-Ekeren FC-PP
.Wijnegem-Berendrecht-PP
.Dosko-Berchem B-PP
.Mariaburg A-Borsbeek-PP
.Meerle-Poppel-PP
.Sint-Jozef-Wortel-PP
.Minderhout-KFC Pulle-PP

vrij: Brecht

speeldag 31

zondag 29/03/2020

00:00Berchem B-Minderhout-PP
.Berendrecht-Dosko-PP
.Pirates Deurne-BG A-Meer-PP
.KFC Pulle-Mariaburg A-PP
.Wortel-Meerle-PP
.Poppel-Zandvliet Sport-PP
.Ekeren FC-Wijnegem-PP
.Brecht-Sint-Jozef-PP

vrij: Borsbeek

speeldag 32

zondag 05/04/2020

00:00Meer-Poppel-PP
.Dosko-Ekeren FC-PP
.Wijnegem-Pirates Deurne-BG A-PP
.Mariaburg A-Berchem B-PP
.Minderhout-Berendrecht-PP
.Zandvliet Sport-Wortel-PP
.Meerle-Brecht-PP
.KFC Pulle-Borsbeek-PP

vrij: Sint-Jozef

speeldag 33

zondag 19/04/2020

00:00Brecht-Zandvliet Sport-PP
.Wortel-Meer-PP
.Poppel-Wijnegem-PP
.Pirates Deurne-BG A-Dosko-PP
.Ekeren FC-Minderhout-PP
.Berendrecht-Mariaburg A-PP
.Berchem B-KFC Pulle-PP
.Sint-Jozef-Borsbeek-PP

vrij: Meerle

speeldag 34

zondag 26/04/2020

00:00Borsbeek-Berchem B-PP
.KFC Pulle-Berendrecht-PP
.Mariaburg A-Ekeren FC-PP
.Minderhout-Pirates Deurne-BG A-PP
.Dosko-Poppel-PP
.Wijnegem-Wortel-PP
.Meer-Brecht-PP
.Meerle-Sint-Jozef-PP

vrij: Zandvliet Sport

27/27

Ekeren FC**65,88
2.Zandvliet Sport*62,31
3.Minderhout***60,75
4.Poppel**50,76
5.Mariaburg A***48,38
6.Berchem B*46,73
7.Wijnegem***42,75
8.Meer**38,88
9.Wortel*35,31
10.Sint-Jozef*35,31
11.Pirates Deurne-BG A**25,92
12.Dosko***25,88
13.Berendrecht*22,85
14.KFC Pulle**22,68
15.Brecht22
16.Meerle*17,65
17.Borsbeek*15,58

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

27/27

1

2

3

4

5

6

7

Ekeren FC**65,8820,52+38,8863,728,64+12,9628,08
2.xZandvliet Sport*62,3118,69+46,7375,8110,38+28,0443,62
3.xMinderhout***60,7519,12+37,1270,889+15,7530,38
4.xPoppel**50,7615,12+17,2858,326,48+3,2430,24
5.xMariaburg A***48,3813,5+14,6269,755,62-1,1228,12
6.xBerchem B*46,7313,5+20,7746,735,19018,69
7.xWijnegem***42,7512,38+5,6250,625,62+3,3827
8.xMeer**38,889,72+6,4859,43,24-2,1629,16
9.xWortel*35,319,35+3,1244,656,23+8,3127
10.xSint-Jozef*35,319,35-8,3143,625,19-3,1219,73
11.xPirates Deurne-BG A**25,926,48-23,7635,643,24-7,5610,8
12.xDosko***25,885,62-29,2534,883,38-19,1215,75
13.xBerendrecht*22,856,23-20,7743,624,15-7,2727
14.xKFC Pulle**22,686,48-19,4436,724,32-9,7219,44
15.xBrecht225-22322-1316
16.xMeerle*17,654,15-29,0830,121,04-20,7712,46
17.xBorsbeek*15,583,12-34,2737,381,04-14,5418,69

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden