www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 24/03/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 3de Provinciale A

    speeldag 1

    periode 1

    vrijdag 31/08/2018

    20:00

    Oud Turnhout

    -Olympic Essen2-0

    zaterdag 01/09/2018

    19:30

    Dosko

    -Loenhout2-1
    20:00

    Flandria

    -Donk3-1

    zondag 02/09/2018

    15:00Meer-Putte SK3-3
    .Kaart-

    Zandvliet Sport

    1-2
    .

    Lentezon Beerse

    -Poppel3-0
    .

    FC Turnhout B

    -Mariaburg4-1
    .

    Achterbroek

    -Meerle3-1

    speeldag 2

    periode 1

    zaterdag 08/09/2018

    18:00Meerle-Lentezon Beerse1-1
    .Poppel-

    Kaart

    0-1
    20:00Olympic Essen-

    Flandria

    1-3
    .Loenhout-Achterbroek0-0

    zondag 09/09/2018

    15:00

    Putte SK

    -Oud Turnhout3-1
    .Zandvliet Sport-FC Turnhout B1-1
    .Mariaburg-

    Meer

    2-3
    .Donk-

    Dosko

    0-2

    speeldag 3

    periode 1

    zaterdag 15/09/2018

    19:30Meer-Zandvliet Sport3-3
    .Oud Turnhout-

    Mariaburg

    2-3
    .

    Dosko

    -Olympic Essen3-1

    zondag 16/09/2018

    15:00

    Lentezon Beerse

    -Loenhout3-0
    .

    Poppel

    -Meerle7-4
    .Kaart-FC Turnhout B1-1
    .Achterbroek-

    Donk

    1-2
    .

    Flandria

    -Putte SK3-2

    speeldag 4

    periode 1

    zaterdag 22/09/2018

    18:30Olympic Essen-Achterbroek0-0

    zondag 23/09/2018

    15:00Donk-

    Lentezon Beerse

    1-4
    .Loenhout-Poppel3-3
    .Meerle-

    Kaart

    1-6
    .FC Turnhout B-

    Meer

    0-7
    .

    Zandvliet Sport

    -Oud Turnhout6-1
    .Mariaburg-Flandria1-1
    .

    Putte SK

    -Dosko3-0

    speeldag 5

    periode 1

    zaterdag 29/09/2018

    19:30

    Oud Turnhout

    -FC Turnhout B3-1
    .

    Dosko

    -Mariaburg2-1

    zondag 30/09/2018

    15:00

    Lentezon Beerse

    -Olympic Essen6-1
    .Poppel-Donk1-1
    .Meerle-

    Loenhout

    1-3
    .Flandria-Zandvliet Sport1-1
    .

    Achterbroek

    -Putte SK3-0
    .Kaart-

    Meer

    0-2

    speeldag 6

    periode 1

    zaterdag 06/10/2018

    19:30

    Meer

    -Oud Turnhout3-0
    20:00Loenhout-Kaart1-1
    .Olympic Essen-

    Poppel

    1-5

    zondag 07/10/2018

    15:00Zandvliet Sport-Dosko1-1
    .FC Turnhout B-

    Flandria

    1-3
    .

    Donk

    -Meerle2-1
    .Putte SK-

    Lentezon Beerse

    0-4
    .Mariaburg-

    Achterbroek

    1-7

    speeldag 7

    periode 1

    zaterdag 13/10/2018

    19:30Achterbroek-

    Zandvliet Sport

    2-3
    .

    Dosko

    -FC Turnhout B3-2

    zondag 14/10/2018

    15:00

    Lentezon Beerse

    -Mariaburg3-1
    .

    Poppel

    -Putte SK3-2
    .Meerle-

    Olympic Essen

    1-2
    .

    Loenhout

    -Donk2-0
    .Flandria-Meer0-0
    .

    Kaart

    -Oud Turnhout3-1

    speeldag 8

    periode 1

    zaterdag 20/10/2018

    19:30Oud Turnhout-

    Flandria

    2-5
    .

    Meer

    -Dosko1-0
    20:00

    Olympic Essen

    -Loenhout3-2

    zondag 21/10/2018

    15:00Zandvliet Sport-

    Lentezon Beerse

    0-1
    .FC Turnhout B-

    Achterbroek

    1-2
    .

    Donk

    -Kaart1-0
    .Putte SK-Meerle3-3
    .Mariaburg-

    Poppel

    2-4

    speeldag 9

    periode 1

    zaterdag 27/10/2018

    19:30Dosko-Oud Turnhout3-3

    zondag 28/10/2018

    15:00

    Lentezon Beerse

    -FC Turnhout B4-1
    .Poppel-Zandvliet Sport3-3
    .Meerle-

    Mariaburg

    1-3
    .

    Loenhout

    -Putte SK4-1
    .Donk-

    Olympic Essen

    2-5
    .Achterbroek-

    Meer

    2-4
    .Kaart-Flandria1-1

    speeldag 10

    periode 1

    zaterdag 03/11/2018

    19:30

    Meer

    -Lentezon Beerse2-1
    .Oud Turnhout-

    Achterbroek

    0-1
    20:00

    Flandria

    -Dosko5-0
    .Olympic Essen-Kaart1-1

    zondag 04/11/2018

    14:30

    Zandvliet Sport

    -Meerle4-0
    .FC Turnhout B-Poppel0-0
    .

    Putte SK

    -Donk1-0
    .Mariaburg-

    Loenhout

    0-3

    speeldag 11

    periode 2

    zaterdag 10/11/2018

    19:30

    Loenhout

    -Zandvliet Sport4-0
    20:00

    Olympic Essen

    -Putte SK1-0

    zondag 11/11/2018

    14:30Lentezon Beerse-Oud Turnhout0-0
    .

    Poppel

    -Meer3-1
    .Meerle-

    FC Turnhout B

    0-3
    .Donk-

    Mariaburg

    0-3
    .

    Achterbroek

    -Flandria3-1
    .Kaart-

    Dosko

    1-2

    speeldag 12

    periode 2

    zaterdag 17/11/2018

    19:30Dosko-

    Achterbroek

    2-6
    .Oud Turnhout-

    Poppel

    0-4
    .

    Meer

    -Meerle3-0
    20:00

    Flandria

    -Lentezon Beerse1-0

    zondag 18/11/2018

    14:30Zandvliet Sport-Donk1-1
    .FC Turnhout B-

    Loenhout

    2-6
    .Putte SK-Kaart2-2
    .Mariaburg-Olympic Essen2-2

    speeldag 13

    periode 2

    zaterdag 24/11/2018

    20:00Loenhout-Meer2-2
    .Olympic Essen-

    Zandvliet Sport

    1-3

    zondag 25/11/2018

    14:30Lentezon Beerse-

    Dosko

    2-3
    .

    Poppel

    -Flandria1-0
    .

    Meerle

    -Oud Turnhout2-1
    .Donk-

    FC Turnhout B

    1-4
    .Putte SK-

    Mariaburg

    0-3
    .Kaart-

    Achterbroek

    1-2

    speeldag 14

    periode 2

    zaterdag 01/12/2018

    19:30Meer-Donk0-0
    .Oud Turnhout-Loenhout3-3
    .

    Dosko

    -Poppel3-1

    zondag 02/12/2018

    14:30Zandvliet Sport-Putte SK0-0
    .

    FC Turnhout B

    -Olympic Essen3-1
    .Flandria-

    Meerle

    1-3
    .

    Achterbroek

    -Lentezon Beerse4-1
    .

    Kaart

    -Mariaburg2-1

    speeldag 15

    periode 2

    zondag 09/12/2018

    14:30Lentezon Beerse-Kaart2-2
    .Poppel-

    Achterbroek

    0-1
    .

    Meerle

    -Dosko5-2
    .

    Loenhout

    -Flandria4-3
    .

    Donk

    -Oud Turnhout2-0
    .Olympic Essen-

    Meer

    0-2
    .Putte SK-

    FC Turnhout B

    2-3
    .Mariaburg-Zandvliet Sport3-3

    speeldag 16

    periode 2

    zaterdag 15/12/2018

    14:30

    Zandvliet Sport

    -Kaart4-1
    20:00Olympic Essen-

    Oud Turnhout

    2-4
    .

    Donk

    -Flandria4-2
    .

    Loenhout

    -Dosko2-0

    zondag 16/12/2018

    14:30

    Poppel

    -Lentezon Beerse3-1
    .

    Mariaburg

    -FC Turnhout B2-0
    .Putte SK-

    Meer

    1-2
    .

    Meerle

    -Achterbroek3-0

    speeldag 17

    periode 2

    zaterdag 05/01/2019

    19:30Dosko-Donk1-1
    .

    Meer

    -Mariaburg4-1
    .

    Oud Turnhout

    -Putte SK4-1
    20:00

    Flandria

    -Olympic Essen3-0

    zondag 06/01/2019

    14:30FC Turnhout B-

    Zandvliet Sport

    1-7
    .Kaart-

    Poppel

    1-4
    .

    Lentezon Beerse

    -Meerle3-1
    .

    Achterbroek

    -Loenhout3-2

    speeldag 18

    periode 2

    zaterdag 12/01/2019

    20:00Olympic Essen-

    Dosko

    0-2

    zondag 13/01/2019

    14:30

    Loenhout

    -Lentezon Beerse2-1
    .

    Meerle

    -Poppel1-0
    .

    Zandvliet Sport

    -Meer4-1
    .

    Mariaburg

    -Oud Turnhout2-1
    .Putte SK-

    Flandria

    2-3
    .Donk-

    Achterbroek

    1-2
    .FC Turnhout B-

    Kaart

    3-4

    speeldag 19

    periode 2

    zaterdag 19/01/2019

    19:30Meer-

    FC Turnhout B

    0-2
    .Oud Turnhout-Zandvliet Sport1-1
    .Dosko-Putte SK1-1

    zondag 20/01/2019

    14:30

    Kaart

    -Meerle1-0
    .

    Poppel

    -Loenhout1-0
    .

    Lentezon Beerse

    -Donk1-0
    .

    Achterbroek

    -Olympic Essen5-2
    .

    Flandria

    -Mariaburg4-0

    speeldag 20

    periode 2

    zaterdag 26/01/2019

    20:00Olympic Essen-

    Lentezon Beerse

    1-4
    .

    Loenhout

    -Meerle2-1

    zondag 27/01/2019

    14:30Donk-

    Poppel

    1-2
    .FC Turnhout B-

    Oud Turnhout

    1-2
    .Zandvliet Sport-

    Flandria

    1-4
    .

    Mariaburg

    -Dosko4-2
    .Putte SK-Achterbroek2-2
    .

    Meer

    -Kaart4-2

    speeldag 21

    periode 3

    zaterdag 02/02/2019

    19:30Dosko-

    Zandvliet Sport

    2-3
    .Oud Turnhout-

    Meer

    1-3
    20:00Flandria-

    FC Turnhout B

    0-1

    zondag 03/02/2019

    15:00Kaart-

    Loenhout

    1-3
    .

    Meerle

    -Donk4-3
    .Poppel-Olympic Essen1-1
    .Lentezon Beerse-Putte SK1-1
    .Achterbroek-Mariaburg2-2

    speeldag 22

    periode 3

    zaterdag 09/02/2019

    19:30Meer-Flandria1-1
    20:00Olympic Essen-

    Meerle

    1-2

    zondag 10/02/2019

    15:00Mariaburg-

    Lentezon Beerse

    0-2
    .Putte SK-

    Poppel

    0-1
    .Donk-

    Loenhout

    1-5
    .FC Turnhout B-

    Dosko

    0-1
    .

    Zandvliet Sport

    -Achterbroek4-2
    .Oud Turnhout-

    Kaart

    0-1

    speeldag 23

    periode 3

    zaterdag 16/02/2019

    19:30

    Dosko

    -Meer1-0
    20:00

    Flandria

    -Oud Turnhout3-0
    .

    Loenhout

    -Olympic Essen6-1

    zondag 17/02/2019

    15:00

    Lentezon Beerse

    -Zandvliet Sport3-0
    .Achterbroek-FC Turnhout B4-4
    .

    Kaart

    -Donk2-1
    .

    Meerle

    -Putte SK8-1
    .

    Poppel

    -Mariaburg4-1

    speeldag 24

    periode 3

    zaterdag 23/02/2019

    19:30Meer-

    Achterbroek

    1-3
    .Oud Turnhout-Dosko3-3
    .Mariaburg-Meerle2-2
    20:00Olympic Essen-

    Donk

    1-2

    zondag 24/02/2019

    15:00

    FC Turnhout B

    -Lentezon Beerse1-0
    .Zandvliet Sport-Poppel1-1
    .Putte SK-

    Loenhout

    0-7
    .

    Flandria

    -Kaart4-0

    speeldag 25

    periode 3

    zaterdag 02/03/2019

    19:30

    Achterbroek

    -Oud Turnhout3-1
    .Dosko-

    Flandria

    1-3

    zondag 03/03/2019

    15:00Meerle-

    Zandvliet Sport

    2-3
    .

    Poppel

    -FC Turnhout B2-1
    .

    Lentezon Beerse

    -Meer2-0
    .Kaart-

    Olympic Essen

    0-3
    .

    Donk

    -Putte SK3-1
    .

    Loenhout

    -Mariaburg8-1

    speeldag 26

    periode 3

    zaterdag 09/03/2019

    19:30Meer-

    Poppel

    2-3
    .Oud Turnhout-

    Lentezon Beerse

    3-4
    .Dosko-

    Kaart

    1-3

    zondag 10/03/2019

    15:00

    Mariaburg

    -Donk4-1
    .

    Flandria

    -Achterbroek3-0

    zondag 31/03/2019

    15:00Putte SK-Olympic Essen-
    .FC Turnhout B-Meerle-

    woensdag 03/04/2019

    20:00Zandvliet Sport-Loenhout-

    speeldag 27

    periode 3

    zaterdag 16/03/2019

    20:00Olympic Essen-

    Mariaburg

    2-3
    .

    Loenhout

    -FC Turnhout B3-2

    zondag 17/03/2019

    15:00Donk-

    Zandvliet Sport

    1-4
    .Meerle-

    Meer

    0-2
    .Poppel-Oud Turnhout1-1
    .

    Lentezon Beerse

    -Flandria2-1
    .

    Achterbroek

    -Dosko1-0
    .Kaart-

    Putte SK

    2-3

    speeldag 28

    periode 3

    zaterdag 23/03/2019

    19:30Dosko-

    Lentezon Beerse

    0-3
    .Oud Turnhout-

    Meerle

    1-2
    .

    Meer

    -Loenhout1-0
    20:00Flandria-Poppel0-0

    zondag 24/03/2019

    15:00FC Turnhout B-Donk-
    .Zandvliet Sport-Olympic Essen-
    .Mariaburg-Putte SK-
    .Achterbroek-Kaart-

    speeldag 29

    periode 3

    zondag 07/04/2019

    15:00Putte SK-Zandvliet Sport-
    .Olympic Essen-FC Turnhout B-
    .Donk-Meer-
    .Loenhout-Oud Turnhout-
    .Meerle-Flandria-
    .Poppel-Dosko-
    .Lentezon Beerse-Achterbroek-
    .Mariaburg-Kaart-

    speeldag 30

    periode 3

    zondag 14/04/2019

    15:00Kaart-Lentezon Beerse-
    .Achterbroek-Poppel-
    .Dosko-Meerle-
    .Flandria-Loenhout-
    .Oud Turnhout-Donk-
    .Meer-Olympic Essen-
    .FC Turnhout B-Putte SK-
    .Zandvliet Sport-Mariaburg-

    28/30

    1.Lentezon Beerse55122
    2.Loenhout*5393
    3.Achterbroek*5393
    4.Poppel5382
    5.Flandria5172
    6.Meer5162
    7.Zandvliet Sport**4674
    8.Dosko3802
    9.Kaart*3333
    10.Mariaburg*3273
    11.Meerle*3043
    12.FC Turnhout B**?2844
    13.Donk*?2563
    14.Oud Turnhout-2112
    15.Olympic Essen**-1934
    16.Putte SK**-1934
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    nog te spelen wedstrijden

    Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

    28/30

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    1.Lentezon Beerse5517+3262277
    2.Loenhout*5316+4178356
    3.Achterbroek*5316+2264288
    4.Poppel5315+2258287
    5.Flandria5115+2962316
    6.Meer5115+2057298
    7.Zandvliet Sport**4612+2163367
    8.xDosko3811-1443185
    9.xKaart*339-941245
    10.xMariaburg*329-2049245
    11.xMeerle*309-1350203
    12.xFC Turnhout B**288-1743265
    13.xDonk*257-2433132
    14.xOud Turnhout215-2541162
    15.xOlympic Essen**195-3334193
    16.xPutte SK**194-3235161

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
    en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    4

    het aantal gemaakte goals

    5

    het aantal gemaakte goals op verplaatsing

    6

    het aantal gewonnen uitwedstrijden

    periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

    10/10

    1

    2

    3

    4

    Lentezon Beerse258+2330
    2.Meer247+1728
    3.Flandria226+1525
    4.Achterbroek175+921
    5.Dosko175-216
    6.Zandvliet Sport174+1024
    7.Poppel164+626
    8.Loenhout154+519
    9.Kaart133+415
    10.Putte SK113-618
    11.Olympic Essen113-1015
    12.Donk103-1010
    13.Oud Turnhout72-1315
    14.Mariaburg72-1515
    15.FC Turnhout B61-1312
    16.Meerle20-2014

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    4

    het aantal gemaakte doelpunten

    periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

    10/10

    1

    2

    3

    4

    Achterbroek258+1328
    2.Poppel217+1019
    3.Loenhout206+1127
    4.Meer175+419
    5.Mariaburg175+321
    6.Zandvliet Sport164+724
    7.Flandria155+422
    8.Meerle155016
    9.FC Turnhout B155-322
    10.Dosko144-518
    11.Oud Turnhout123-216
    12.Lentezon Beerse113-215
    13.Kaart113-717
    14.Donk92-511
    15.Olympic Essen41-1810
    16.Putte SK40-1011

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

    periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

    8/10

    1

    2

    3

    4

    1.Lentezon Beerse196+1117
    2.Loenhout*186+2532
    3.Poppel164+613
    4.Flandria144+1015
    5.Meerle*134+720
    6.Zandvliet Sport**134+415
    7.Achterbroek*113015
    8.Meerx103-110
    9.Kaart*x93-69
    10.Mariaburg*x82-813
    11.FC Turnhout B**72-19
    12.Doskox72-79
    13.Donk*x62-912
    14.Olympic Essen**x41-59
    15.Putte SK**x41-166
    16.Oud Turnhoutx20-1010

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
    en de ploegen met een rode x kunnen deze periode niet meer winnen